Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Kika

Witam. Po przeczytaniu wielu wpisow na temat navo mam mieszane uczucia- ludzie narzekaja i maja racje bo sa niedoinformowani za co ile i dlaczego? Na ogol pracowalo sie nie zle atmosfera byla taka rodzinna chcialo sie przychodzic do pracy ale z uplywem czasu wszystko sie zmienilo psycha siada pracownik nie ma zadnych praw jak murzyn w niewoli. Ogromnie wspolczuje ludziom ktorzy nadal pracuja w navo ja jestem juz wolny nigdy wiecej takiej chorej pracy.

DOZer
@Kika

Kika, zmien wreszcie pracodawce i przestan jeczec. Swoim nieszczesciem zarazasz innych, psujesz atmosfere i nikt nie lubi z toba pracowac. Tyle w temacie.

@DOZer

Nie powinienes zabierac glosu jak nie znasz calej prawdy uwolnilem sie z tej chorej atmosfery i jestem dumny

DOZer
@Kika

To rzeczywiscie powód do dumy. Jest się czym pochwalić ???? System premiowy, czyli ile za co się należy, byl tłumaczony już kilka razy i jest wywieszony na tablicy informacyjnej, więc przy odrobinie dobrej woli do ogarnięcia. Firma płaci regularnie, odprowadza składki, praca jest dość urozmaicona i sporo fajnych ludzi. Blisko i spoko atmosfera. Ja sobie chwalę i polecam.

Nie znasz mnie to nie obrazaj! Pracodawce juz zmienilem i jestem dumny ze nie musze pracowac z tymi dwulicowymi ludzmi.

Kika

Zgadzam sie z opinia Robola kto dobrze lize ten ma cala premie pomimo bledow zwolnien a drugi tyra ponad sily i jest niedoceniony to jest niesprawiedliwe i upokarzajace. Moze kiedys ktos z gory popatrzy na wyniki wydajnosci pracownika i doceni jego zaangazowanie. Praca powinna sprawiac przyjemnosc a nie strach nerwy i brak wiedzy z gory za jakie bledy zabierana jest premia. Wspolczuje ludziom ktorzy musza pracowac w navo bardzo ciezko w nieswiadomosci.

Kika

I tu sie zgadza wszystko byloby.....ale niestety sa osoby ktore psuja atmosfere w magazynie uwazaja sie za" lepszych"porazka jednych cieszy drugich zawisc ludzka jest okrutna. Mozemy tylko sobie ponarzekac i robic dalej.

Magazynier

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Maja

@Kika rozumiem, że czasem w pracy nie ze wszystkimi da się lubić i że odcinanie od premii nie jest miłą sprawą, ale takie sprawy powinniście załatwiać w NAVO Orbico osobiście, a nie obrażać na forum. Po pierwsze nie można poszczególnych osób opisywać na forum. Po drugie nie można nikogo obrażać. I po trzecie wszystko to podlega pod złamanie regulaminu forum i może zostać usunięte z wątku. Proszę opisywać swoje doświadczenia bez opisywania osób.

Kika

Praca w navo orbico Sochaczew jest super traktuja ludzi z szacunkiem ale zabieraja premie przez Patrycje i Anke najwiecej bledow ludziom wpisuja nie patrzac czy to firma czy agencja zeby smiac sie z ludzkiej porazki. Co to za malpy obmawiaja kazdego dziwne ze kierownictwo tego nie widzi ze szkodza pracownikom. Takie dwa (usunięte przez administratora)

Maja

@Głupi robol mimo wszystko firma jednak nie ma wpływu jakim człowiekiem jest ich pracownik. Piszesz, ze praca w NAVO Orbico jest spoko. Co masz na myśli pod tym stwierdzeniem? Możesz wyjaśnić, by każdy na forum wiedział o co chodzi?

Maja

@Pozdrawiam Najwspanialsza Praca Na Świecie :) twierdzisz, że lepszą pracę w firmie dostaje się jedynie poprzez znajomości. Jednak, chyba nie może tak być do końca. Z informacji na stronie wynika, że NAVO Orbico zatrudnia obecnie ponad 530 osób, które pracują w 7 działach firmy. NAVO na przestrzeni lat zostało również wielokrotnie doceniona takimi nagrodami jak Odpowiedzialny Pracodawca, Solidny Pracodawca, Lider Zarządzania Zasobami Ludzkim. W firmie tej wielkości nie byłoby możliwe, by wszystkie lepsze stanowiska były obsadzane w sposób, o którym piszesz.

Maja

@Ogólniak zawsze nie jest to przyjemne, gdy ma się odczucie, że praca nie dostała należycie doceniona. Rozumiem, że uważasz, że normy ustalone przez firmę były ciężkie do osiągnięcia? Z czym wiązało się nie wyrobienie normy?

@Maja

Normy ciężkie do wyrobienia zależy na jakim dziale . Jeśli nie była wyrabiana nie było premii ale także mówili że będą zwolnienia

Maja

@Ogólniak długo już pracujesz w firmie? Z informacji na stronie wynika, że NAVO Orbico wielokrotnie została nagrodzona przez niezależne instytucje, zajmujące się badaniem standardów HR obowiązujących w firmach. Wspominasz, że praca jest ciężka. Na jakim stanowisku pracujesz?

@Maja

praca nie jest ciężka chodziło mi raczej o to że ciężko wyrobić jest normy a nikt nie potrafi dokładnie odpowiedzieć na pytanie jak tego dokonać. Moja praca trwała dostatecznie długo jak i niektórych innych pracowników i nie została doceniona.

@Maja

Jeszcze dodam że chodzi o magazyn w Sochaczewie . :)

Ogólniak

Firma jest jedną wielką porażką. Pracownicy są traktowani jak śmiecie zarówno agencyjni jak i firmowi. Pracownicy biurowi oraz ci na wyższych stanowiskach to jedna wielka familia oraz znajomi ewentualnie łączą ich nietypowe relacje. Kierownicy maja problem co do norm i wydajności a sami nie potrafią wytłumaczyć w jaki sposób pracownik ma osiągnąć wymaganą wydajność, jedyne słowa które mają być wytłumaczeniem to: trzeba zapie*dalać. Starsi magazynierzy są nawet w porządku prócz jednego który pomiata ludźmi jak chce i kiedy chce ponieważ ma plecy u kierownika magazynu. Z wypłatami także są problemy zawsze coś komuś się nie zgadza. Pracownikom za nawet jedną jedyną nieobecność jest zabierana cała premia ewentualne kołowanie człowieka że nie wyrobił odpowiedniej normy. Pracownicy pracujący bardzo długo są wywalani z pracy z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny. Nie polecam pracy w tej firmie radzę poszukać czegoś innego gdzie człowiek będzie bardziej szanowany a nie traktowany jak pies.

Banan

Ile trwała wasza przerwa? do roboty

Cycu

DO ROBOTY NYGUSY

Janusz

Nie polecam nikomu pracy w navo a w szczegolnie na dziale checking kierownikom i starszym magazynierom juz sie w (usunięte przez administratora) przewraca :) niech sami pokaza jak sie wyrabia norme na checkingu Nie dziwne ze ludzie odchodzą i odejdzie jeszcze wiecej

kamil

Asystent Działu Sprzedaży jest u nich potrzebny teraz.

Niesmak

Witam, nie pozostaje mi nic innego jak zabrać głos na forum, bo chyba tylko to pozostało jako byłemu pracownikowi magazynu Tychy, ponieważ rozmowy telefoniczne z działem personalno-kadrowym są bezproduktywne. A do rzeczy, temat odpraw dla pracowników magazyny Tychy, nie powinno się tego pisać na forum ale wyjścia innego nie widzę. Umowa ustna pomiędzy dyrektor działu personalnego, dyrektorem operacyjnym, dyrektorem magazynu a pracownikami magazynu w Tychach: okres wypowiedzenia w zależności od stażu pracy, odprawa dla pracowników w zależności od umowy 1-3miesięczna, premia lojalnościowa dla pracowników, którzy zostaną do końca (co pozwoliło firmie wywiązywać się z realizacji zamówień) PREMIA TA ZOSTANIE WLICZONA DO ODPRAWY, no i w końcu miesiące za jakie zostanie naliczona odprawa 6miesięcy. Co się okazuje po paru dniach jednak nie z 6miesięcy a ma być wypłacana z trzech, których trzech a no wersja pierwsza: czerwiec, lipiec, sierpień, druga: maj, czerwiec, lipiec. Nikt do końca nie umie odpowiedzieć pracownikom, czeski film. Ale premia lojalnościowa będzie brana pod uwagę do odprawy!! Co się okazuje po wypłaceniu odprawy i telefonach do działu płac, odprawa naliczana za miesiące kwiecień, maj, czerwiec premia lojalnościowa wypłacona w sierpniu nie wzięta pod uwagę do odprawy. Moje pytanie, czy to jest według firmy pożegnanie pracowników zgodnie z umową i szacunkiem dla pracowników, którzy przez okres 3miesięcznego wypowiedzenia zostawali nawet na nadgodziny?! Chciałbym żeby któraś z tych trzech wyżej wymienionych osób wyższego szczebla miała na tyle przyzwoitości i odpowiedziała na mój wpis. Umieściłem to na forum ponieważ dział płac nie kwapił się z wyjaśnieniem tej sprawy do dnia dzisiejszego, żaden z pracowników magazynu w Tychach nie dostał informacji zwrotnej czemu nie została dotrzymana umowa, choć Panie miały to rzekomo skonsultować z Panią dyrektor działu personalnego. Tylko przez grzeczność nie wymieniam nazwisk tych osób.

Poirytowany

Dajcie spokój. W Sochaczewie zero szacunku dla pracownika. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie, a teraz wychodzi. Zmuszaja na zostawanie na nadgodziny i przychodzenie w soboty. Mowia jacy to w Nadarzynie nie byli chętni do pracy. Nie wiem kto ich tak rozpiescił i byl na każde skinienie. A teraz płaczą bo ludzie maja swoje życie i nie zamierzaja go spędzić w navo. A w biurze to wszystko po rodzinie czy znajomosci więc brak szans żeby sie gdzieś wybic. Nie polecam.

Pablo.Fajdek

musze wziąć wolne w robocie 80 zł w plecy hehe stąd to pytanie

Pablo.Fajdek

ile można zarobić na stanowisku magazyniera? Dostałem zaproszenie na rozmowę , ale po komentarzach waham się czy pójść na to? Z góry dzięki

Bvby

Tu też płatne nadgodziny. Ale nigdy przy wypłacie nam się nie zgadza. I ciągle tylko, bo w Nadarzynie to to.... bo w Nadarzynie to tamto tam pracownicy sami pytali czy moga zostac,nie trzeba było sie prosić pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico