Ampol-Merol Sp. z o.o.

Wąbrzeźno

Opinie o Ampol-Merol Sp. z o.o.

Dominika

@Matt co masz na myśli? @ktos teraz firma Ampol-Merol poszukuje kilku pracowników na stanowiska: DYREKTOR REGIONU, SPECJALISTA DS. ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN, PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY/HANDLOWY, DORADCA AGROTECHNICZNY, SPECJALISTA DS. LOGISTYKI https://www.gowork.pl/ampol-merol-sp.-z-o.o.,10369/kariera Na którym Ty stanowisku pracowałeś i je właśnie polecasz? I co wpływa na Twoją pozytywną ocenę firmy? Wysokość wynagrodzenia, benefity, integracja?

Matt

W firmie pracują fajni ludzie z dostępem do delicji takich jak np PYSZNY SMALEC Z DZIKA :) POZDRAWIAM;)

ktos

Warto, firma jest ok.

Dominika

@Domin jeżeli chodzi o wynagrodzenie to najlepiej jakbyś się skontaktował z firmą Ampol-Merol, bo często zależy ono od doświadczenia i innych aspektów. Widzę, że w tym momencie nie ma tej oferty, ale są inne (http://www.ampol-merol.pl/kariera.html). W takim razie może dostałeś pracę? Jak tak to opowiedz jak wyglądają początki? Jak wyglądała rozmowa?

Domin

Witam a oferta pracy jako fakturzysta to na jakie wynagrodzenie może liczyć? Czy pracę w biurze oceniacie pozytywnie. Posiadam długoletnie doświadczenie ale zastanawiam się nad zmianą. Ktoś może podzielić się opinią? Z góry dzięki

Dominika

@gosc Widzę, że podoba Ci się praca w Ampol-Merol, możesz opowiedzieć coś więcej? Z czego zadowolony jesteś najbardziej? @zmachany @stary Dlaczego nie podoba Wam się praca w Ampol-Merol? Czy dalej współpracujecie z tą firmą? Co chcielibyście zmienić, by móc ocenić ją lepiej?

stary

również nie polecam

nowy

nowy nie polecam,wykorzystają do cna,pieniądze może i dobre ,ale wymagania wysokie ,żeby im sprostać,życie prywatne na bok ,dużo obiecanek,mało konkretów

noo ale na chwile obecna to nic nie maja prawda ?

Michal

Firma naprawde porządna. Warunki pracy jako doradca agrotechniczny bardzo dobre jak na polskie realia. Wiadomo nie idziesz tam na wczasy tylko do pracy wiec pojęcie musisz miec o tym co masz robic wiec napewno sie napracujesz. Dostajesz nówkę auto ktore mozesz wykorzystywać do prywatnych celów odpłatnie ale zawsze telefon laptop i naprawde całkiem przyzwoite wynagrodzenie plus premie i prowizje. Sa nawet nagrody rzeczowe za jakies duże sprzedaże. Jeden warunek. Musisz byc skuteczny jako handlowiec.

iwona

dzisiaj czeka mnie rozmowa jest mi wstanie ktoś powiedzieć jak ona wygląda? pytania dotycące produktów są?

paweł

Witam, jeżeli się zdecydujesz, podpisz umowę przedwstępną. Ja byłam na rozmowie, miałam wszystko ustalone, dostałam dokumenty i skierowanie na badania, a oni parę dni przed zadzwonili, że rezygnują ze mnie

uppp

Rewelacyjnie jest jak wybija 16.00!

zmachany

rewelacyjnie? nie polecam

gosc

warunki pracy rewelacyjne

ciekawy

ile tam zarabiacie, podajcie jakieś przykładowe pensje

elzeb

ekslopatują człowieka do cna, narzucają mordercze plany a konkurencja nie śpi. (usunięte przez administratora), najwięcej daje się kasy na ładne katalogi, uloteczki i marketing zamiast motywować pracowników. nie polecam

p

warto isc na doradcę agrotechnicznego?

XXL

a A POT jak się sprawuje ????

zzz
@XXL 19.02.2015 20:54
a A POT jak się sprawuje ????

rewelacja :-)

MIETEK

WSZYSTKO OK POLECAM.

Zostaw opinię o Ampol-Merol Sp. z o.o. - Wąbrzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ampol-Merol Sp. z o.o.