Opinie o Lionbridge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Przede wszystkim rekrutujemy pracowników otwartych na nowe technologie, chętnych do rozwijania swoich umiejętności, zaangażowanych, proaktywnych i posiadających dobre umiejętności komunikacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lionbridge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ostry.

Lipa totalna, średnia atmosfera, ludzie przerzucają na ciebie swoje problemy

@Ostry.

No to jak słaba atmosfera, to nie wiem, czy zaaplikuje tutaj. Ale co właściwie oznacza, że przerzucają się problemami? Zawodowymi czy prywatnymi? Próbuję to zrozumieć, ktoś ma zadanie do zrobienia i ma z tym problem, to zleca zrobienie tego komuś innemu, podwładnemu? Tak można innych obarczać swoimi zadaniami?

Headache

Nie, tutaj jest tak, że ktoś sie popłacze i Ty dostajesz jego zadania i bedziesz pytany o update co 30 minut:(((

M

Problemami emocjonalnymi, do tego stopnia, że jedna trzecia łyka psychotropy albo pije żeby to znieść. Przyklad: wyzywanie sie na innych, rozliczanie z kazdej minuty bo jest sie insecure, wrecz pytania co robiles w wc że to tyle trwalo, zarty od ktorych krindzowalby Andrew Tate, bo jest sie niedowartosciowanym, szantaze emocjonalne i lzy + tantrum jak upomnisz sie o swoje, ogolnie jak nie masz twardej d lub calkowitej wyyeebki to zaliczysz zalamanie nerwowe. 99% chodzi z oczami wbitymi w ziemie, doszlo do tego ze ludzie boja sie kazdego, bo zdarza sie bieganie do przelozonego ze wszystkim. Epistoly wypisywane przez frustratow o tym co zastali w wc (tu akurat czysto przewaznie) moglyby dostac literackiego ignobla. Gorzej ze management na to pozwala, bo moze sa kiepscy pracownicy, ale grunt ze jeszcze nie zwiali

Kazimiera Studnia

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nawet nie wiem od czego zacząć, to co jest złe w tej firmie to naprawdę temat rzeka. Problemy zaczynają się od samej góry, gdzie tworzy się podziały między kontraktorami a pracownikami, żeruje się na studentach na zleceniu, których można szybko wymienić, bo jedynym warunkiem jaki trzeba spełniać, żeby tu się dostać jest oddychanie, oraz wymyśla się coraz durniejsze pomysły jak utrudnić wszystkim pracę i życie. Testerzy dostają marne pieniądze, max jest to z 20% tego co tak naprawdę płaci za nich klient. Szanse na dostanie umowy o pracę są znikome, bo dopiero są przyznawane, gdy zwolni się inna osoba z UoP. To czy coś umiesz jest nieistotne, z naprawdę błahych powodów potrafili lecieć utalentowani ludzie, zazwyczaj dlatego, że zrobili coś nie pomyśli jakiegoś toksycznego seniora z przerośniętym ego. A jeżeli mowa o seniorach i innych liderach zespołów (którzy nawet na umowach nie są liderami, tylko zwykłymi testerami) to bardzo często są to osoby, które się zasiedziały, a niekoniecznie mają wiedzę i umiejętności, żeby się znaleźć na tych pozycjach. Ale mogą rządzić i z tego przywileju bardzo chętnie korzystają i dowartościowują się kosztem swoich podwładnych. Jeżeli się takiemu właśnie nie nadepnie na odcisk to człowiek i tak w końcu sam się zwolni, bo nie będzie przez nikogo doceniany i będzie się czuł najzwyczajniej jak śmieć. Może oczywiście zgłosić to komuś wyżej, ale wtedy się po prostu nic nie stanie, bo ci ludzie najczęściej przez większość swojej kariery włazili w dziurę owym osobom wyżej, więc mają immunitet i dostaniesz różne generic wymówki i jeszcze będziesz gaslightowany, że przecież wszystko jest okej i weź się za robotę (przepraszam, zlecenie - nawet było ostrzeżenie od HR, żeby nie używać określenia "praca" względem kontraktorów, bo już kilka razy chyba mieli przez to kłopoty). Kolejny aspekt to "nowe", "nowoczesne" biuro, które pierwszego dnia z pisuarów wypluwało fekalia, człowiek skończył na windzie, bo otworzyły się wszystkie drzwi, komuś urwał się z sufitu klimatyzator i spadł na stanowisko pracy, wszędzie śmierdzi śmiercią, jest wilgoć i pchły (zdarzyły się na jednym projekcie). Ale hej! Jest bilard. I owoce (co miesiąc czy tam ileś, już nawet nie wiem). Iii piłkarzyki! I incydenty kałowe oraz ogólny (usunięte przez administratora) bo ludzie nie potrafią po sobie nawet rozsypanego cukru pozbierać, a co dopiero rzeczy jak ogarnięcie po sobie ubikacji. Współczuję ekipie sprzątającej czasem... Ogółem wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Są tu oczywiście służbiści, którym makowiec smakuje i byliby pierwsi, żeby opędzlować kij Johna Liona, gdyby tylko mogli, którzy mówią jak to ci przeklęci millenialsi mają roszczenia i im się praco-, przepraszam, wykonywać zlecenia nie chce i tylko za nic by pieniądze chcieli. Właśnie, że bardzo by chcieli robić, ale w tym (usunięte przez administratora) idzie tylko oszaleć. Nie ma na to warunków, a do tego jest z tyłu głowy zawsze to, że góra defekuje na wszystkich niżej, nieważne czy tu w Polsce, czy na zachodzie. Przyjezdni prezesowie i menedżerowie też zlewają pytania o podwyżki albo stosują sprytne wykręty, a najchętniej to by po prostu opluli i skopali tych co mają czelność się pytać o takie rzeczy. O wałach na górze już nawet nie wspomnę. Jak wcześniej było mówione - temat rzeka. A czemu mimo to ludzie tu dalej gniją? Głównie dlatego, że sytuacja na rynku pracy w branży gier jest tragiczna i ludzie po prostu nie mają wyboru, więc na tym też firma żeruje. Niektórzy po prostu jeszcze nie wiedzą, bo są tu za krótko. Ale można zakładać, że każda rozumna osoba tak naprawdę tylko przeczekuje i gdy nadarzy się okazja to bez mrugnięcia okiem weźmie nogi za pas. Jakby było tak łatwo to by musieli otworzyć firmę w innym kraju, gdzie mogliby zapłacić 7$ lub mniej za godzinę. TLDR: jedno wielkie nie, liderzy i zarząd składający się z (usunięte przez administratora), który ma gdzieś pracowników i kontraktorów, gaslighting, rozpadające się biuro, marny pieniądz (poniżej 26 roku życia), żerowanie na studentach, wysoka rotacja, tworzenie podziałów, śmierć i rozkład. Nie róbcie sobie tego.

koleżanka z biura
@Kazimiera Studnia

Akurat poniżej 26 roku życia pieniądz jest w miarę. Ale masz poza tym racje w 100% dno, wykorzystywanie i gaslajting że wszystko jest w porządeczku

Niestety wciąż jeszcze senior

Firma wykorzystuje naiwnych młodych i niedoświadczonych ludzi, pokazuje im dorosłość w sposób totalnie toksyczny, płaci jak najmniej, uczy przepychania łokciami i kolesiostwa - wychodzenia na papieroska z kim należy. Słyszałem w tej firmie jak przełożony zwraca sie do testera "zamknij mordę" co z pozycji siły ma taki skutek że uczy człowieka nie szacunku ale uległości. Potem o takim przełożonym mówi się że "jest specyficzny". Tak specyficznie (usunięte przez administratora) no wiecie. Chcę też napisać, że będąc tak zwanym STE, czyli de facto wykonując robotę zwaną na rynku "leadership". Mając ste jestem jednak po prostu testerem, dla przyszłego pracodawcy nie jestem leadem choć faktycznie kieruję zespołem. W tej chwili trudno o robotę, ale po wczorajszym spotkaniu /callu ze wszystkimi świętymi, którzy pewnie dzwonili do nas z domusia, podczas gdy my umieramy z zimna w biurze, po tym callu na pewno rzucę papierami bez zastanowienia

Zuz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Osobom, którym udowodniono przekręty w braniu nadgodzin nie wypłacono pieniędzy także za te nadgodziny które uczciwie przepracowali. Zanim powiesz że karma zastanów się czy za jednorazowy błąd chcesz być nazywany *em całe zycie?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
ZZM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Potwierdzam słowa poprzedników, wczorajszy call był skandaliczny. Zostaliśmy wyśmiani, a nasze postulaty podsumowane zdaniem mniej więcej takim "prawo sie nie liczy tylko jego interpretcja". Czego oczekiwaliśmy? Np tego żeby pracodawca uwazględnił to że jesteśmy żywymi organizmami i 15 minut na 8h nie jesteśmy w stanie złatwić wc, picia i jedzenia. To niezbyt wiele. Kontrola zrobiła się nieznośna, za nadgodziny nie płacą. Mówią że wynajęli wspaniały budynek, w samym centrum haha na mordorze znaczy. Budynek się sypie, nikt go nie chciał, bo każdy wolał WFH, ale skąd, przecież oni uważają że zatrudniają(usunięte przez administratora) trzeba kontrolować. Kontrolować każdą minutę. Promowane są osoby chamskie, bezwzględne i włażące w zad zarazem. Sympatyczny sposób bycia traktowany jest jak słabość. Zarabiamy bardzo mało, a pełno tu osób z fobią społeczną i niską samooceną wiec trzymamy się stołków ze strachu. I tak to się kręci, na strachu właśnie.

not even contractor....

ta 1.8/5 - absolutnie nie zasłużona ocena. Szkoda gadać.

ASDF movie
@not even contractor....

Pan/Pani chyba pracuje tutaj krótko skoro uważa, że 1.8 to niezasłużona ocena, ja się dziwie czemu jest tak wysoka

Pracownica do czasu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

A więc tak: -Merity, podwyżki, wyrównania (jak zwał tak zwał) - miałby być w marcu, będą w lipcu -Za opóźnienie miała być rekompensata w postaci wyższego meritu a dostaliśmy okolice 3/4% (ciekawe ile było wcześniej, 1%?) -System samooceny na podstawie której przyznawane są merity jest totalnie bez sensu, ludzie z średnimi ocenami dostali tyle samo co ludzie z najlepszymi więc jaki jest sens siedzenia nad tym i wypełniania tego. -Od pana M. który był baaaardzo zdenerwowany na ostatnim spotkaniu dowiedzieliśmy się, że jesteśmy dla niego jak takie małe dzieci bo zadajemy ciągle te same pytania w zamkniętej ankiecie do której tylko 2 (chyba) osoby maja wgląd co zostało dodane. -Na pytanie czemu w konkurencyjnych firmach na pozycjach testerskich dostaje się więcej dowiedzieliśmy się, że powinniśmy być zadowoleni z tego, że mamy nowe super dopiero co wyremontowane biuro w którym kapie z sufitu, cieknie z okna, śmierdzi z rur, nie ma wody w pewnej kuchni. -Pracownicy powinni załatwić sobie sami wyższe wypłaty i na spotkaniu z CEO pytać, czemu tak mało dostajemy w tym roku (to po co nam taka osoba na tym stanowisku która jest bierna i nie walczy o swoich?) -Jeżeli masz powyżej 160cm wzrostu to nie dostaniesz podnóżka do komputera bo jesteś wystarczająco wysoki -Pan M. Don't give a shit about opinions Pewnie jeszcze o czymś zapomniałam, może ktoś inny coś dopisze

Full Time
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

I jak fellow pracownicy na Umowie o Pracę po wczorajszym spotkaniu? Jak wam się podobało wyśmiewanie nas przez dyrektora firmy i przyznanie się, że ma w (usunięte przez administratora) przepisy i opinie tutaj? Jeżeli jakimkolwiek cudem myślisz o pracy w tym miejscu i trafiłeś na ten portal: zaufaj nam, uciekaj. Niezależnie czy trafisz na kontrakt czy na UoP - będziesz traktowany jak podczłowiek.

Dokopałem się tylko do jakieś starej rekrutacji dla testera gier i się ucieszyłem, bo myślałem, że to aktualne. Widziałem, że proponowali umowę zlecenie, coś się zmieniło odnośnie umowy? Chyba wolałbym normalną umowę o pracę, jeśli da radę. Proszę o napisanie czy mógłbym mimo starej oferty wysłać swoje papiery.

Dobry wujek

Tak. Dostaniesz na start 6k brutto i UoP, a także benefit typu multisport. Oczywiście, że możesz aplikować w każdej chwili. Na pewno o się odezwą i o tobie nie zapomną.

Trwają obecnie rekrutacje na projekty, nadal głównie na umowę-zlecenie.

Nie dobrze

Niestety ale muszę uprzedzić jak się traktuje pracowników w tej firmie. Zwolniono z dnia na dzień kilkaset osób, z mojego zespołu kilka osób miało jeszcze ważna umowę, na rok czy dwa.. z dnia na dzień dostali zaproszenie na spotkanie i odczytano im wypowiedzenie. Osoby swietnie wykonujące swoją prace i pracujące na UOP mniej więcej 1,5 roku. Niestety ale ta firma to porażka. Nie zostaniesz tam doceniony i tyle.

Zofia
@Nie dobrze

Tak. potwierdzam. Jestem jedną z tych osób. W ocenie rocznej otrzymałam doskonałą opinię, a kilka dni pózniej zwolniono mnie bez podania przyczyny.

pomocny
@Nie dobrze

Potwierdzam, taka prawda. Nie wiem jak można tak potraktować ludzi i nagle im powiedzieć, że za kilka dni nie mają już pracy. Współpracowaliśmy kilka miesięcy z tymi ludźmi, widząc ich oddanie. Ktoś miał przerost ambicji chyba z tymi cięciami, bez szacunku do ludzi, którzy dla niego pracują. Nasza współpraca z tą firmą też zostanie zatem zakończona. Nie chcę tego wspierać.

akzil
@pomocny

w jakim dziale takie zwolnienia?

pomocny
@akzil

Tłumaczenia zamawialiśmy.

Julia
@Nie dobrze

A to w całej firmie poszły te zwolnienia czy jakieś poszczególne działy? Firma gorzej idzie czy co jest powodem tej redukcji etatów? Co w ogóle napisali w świadectwach pracy tym ludziom? A kierowników albo wyższe stanowiska doceniają?

Joanna
@Zofia

A nieoficjalnie jaki był powód tych zwolnień? Jeśli mieliście umowy o pracę to chyba nie można tak bez przyczyny i bez wypowiedzenia ich rozwiązać. Możesz dać znać?

Barbara
@Nie dobrze

To prawda. Mnie zwolnili z dnia na dzień pomimo bardzo pozytywnej oceny rocznej zaledwie kilka dni wczesniej. Nie podali żadnego powodu . Po prostu. Wiec te całe oceny roczne i kwartalne to pic który niczemu nie służy.

Joanna
@Barbara

Jak wygląda takie zwalnianie? To jest jakoś w formie rozmowy czy po prostu ktoś z HR wręcza wypowiedzenie i tyle? Podziękowali chociaż za współpracę?

Marika
@Nie dobrze

Jak ktos odbrze wykonuje swoja prace to go w LB nei zwalniaja ;)

Godhead
@Nie dobrze

Pracodawca nie może zwolnić osoby na umowę o pracę bez porządnego uzasadnienia na piśmie. Jeżeli doszło do takiej sytuacji polecam skierować sytuację do sądu pracy.

nie róbcie sobie tego

Ta firma to jedna wielka piramida finansowa mająca na celu utrzymywanie na stołkach bandy nierobów zwanej "managementem". Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem. Dodam tylko, że mój projekt nie jest związany z grami. Co przytrafiło się ludziom z mojego zespołu w tej "firmie": 1. Mój własny przypadek - (usunięte przez administratora) już na rozmowie kwalifikacyjnej, że "tylko pierwsza umowa będzie na zlecenie, potem normalna umowa o pracę". Na zlecenie robię już trzeci kontrakt. 2. Zwalnianie ludzi pracujących zdalnie pod pretekstem "wymogów klienta" - klient przez 5 lat istnienia projektu nie miał problemu ze zdalną pracą (przypominam że wszyscy pracujemy na zlecenie, więc wymóg przyjeżdżania do biura podczas gdy do tej pory nie było takiej potrzeby ma, delikatnie mówiąc, małe umocowanie prawne); 3. Koleżanka otrzymująca świadectwo pracy z wpisanym zupełnie innym zawodem; 4. Zatrudnianie cudzoziemców, a potem zwalnianie ich z dnia na dzień (albo stawianie ich w sytuacji gdy nie ma dla nich do wyrobienia pełnych 40 h tygodniowo); 5. Menedżerowie, którzy absolutnie nic nie robią (na liście płac była w zespole kobieta, którą po 1.5 roku pracy widziałam dwa razy); 6. Ci sami menedżerowie mówiący ci, ze nie mogą ci zwiększyć stawki godzinowej do minimalnej krajowej, bo "budżet nie pozwala" (podczas gdy dosłownie 2 tygodnie wcześniej ktos już wliczony w budżet zrezygnował, nie zatrudniono na jego miejsce nikogo i do tej pory nie wiadomo co stało się z budżetem na tę osobę - pewnie już podzielony na premie dla menedżerów); 7. Osoby nie otrzymujące wyjaśnienia dlaczego zostały zwolnione, pomimo dobrych wyników; 8. Oczywiście wykonywanie normalnej pracy po 40 h tygodniowo, pod przewodnictwem menedżerów, w określonym miejscu pracy, od przyszłego miesiąca obowiązkowo na miejscu (wcześniej można było zdalnie, ale teraz podziękowano wszystkim osobom, które nie mogą przychodzić do biura i zakończono im umowy), czyli wszystkie znamiona pracy na UOP wykonywane bez UOP; 9. Menedżerowie nieumiejący skonstruować poprawnie zdania po polsku. Nie róbcie sobie tego. Lepiej pracować w magazynie albo na zmywaku, lepiej płacą i większy szacunek dla pracownika.

@nie róbcie sobie tego

Dodam jeszcze, że osoby na tym samym stanowisku, zatrudnione w tym samym czasie, maja inne zarobki

W lepszej pracy
@nie róbcie sobie tego

Gdy zaczeli wysyłać nam na projekcie zbiorowy excel o powrocie do biura z odpowiedzią "Yes" albo "No" (bo po porzednim jaki nam wysłali, uznali że nie powinno być nawet opcji "undecided" ;), odpaliło się wielkie czerwone światło że z pracą zdalną nie dojdzie się tu do porozumienia. Tak ich chwalono na listach jako "najlepszym pracodawcy z ofertami pracy zdalnej". Zero intencji do załatwienia tego w sposób indywidualny, tylko masz tu excelik zleceniobiorco numer 34583, jak dasz 'nie' to kończymy z tobą umowe natychmiastowo. Szanujmy się prosze i tego typu pracodawców unikajmy. W kwestii tego co robią z umową zleceniem, to trzeba tylko pogratulować takiej bezczelności. Jest ustalone miejsce pracy, ustalone godziny projektu, jeżeli zaplanujesz rozpocząć pracę nawet 20 minut później, to nie uwzględnią cię w dziennych taskach i powiedzą żebyś poszedł do domu. A jako że ta ich kochana Umowa Zlecenie jest taka fajna, to nie zapłacą ci kompletnie za ten dzień. Znamiona pracy są, i ta sprawa powinna być w PIP. Jeżeli osoby aktualnie pracujące w firmie dostrzegą wiadomości lub maile teamsowe, które pokazują te znamiona pracy jak wyżej, polecam zrobić screen capy i skierować je do Państwowej Inspekcji Pracy. W tej firmie nie spodziewajcie się szacunku, tylko conajwyżej konskrypcji. Jesteś assetem, i jak sie wypalisz to zatrudnią sobie nowego, często cudzoziemca, za połowe ceny. Zabierajcie sie stąd. Dosłownie każdy inny krok z dala od tej firmy jest krokiem w przód.

Kiedyś firma wrzuciła sporo ofert dla testerów gier. Chciałem znaleźć coś aktualnego ale nie ma, wiecie może coś czy nie ma zapotrzebowania na takich pracowników? Wpisy na temat atmosfery, nie są w stanie mnie zdemotywowować, wymagany jest angielski, więc zastanawiam się nad zarobkami? Ile mógłbym oczekiwać po tym stanowisku? Umowa dalej to zlecenie?

Goryl

Nie umiesz szukać. Nadal są oferty. Tak, nadal zlecenie.

Jak jest z pakietem medycznym w Lionbridge Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tester C

Dostaniesz jeśli jakimś cudem dadzą ci umowę o pracę. W każdym razie pakiet medyczny od luxmedu, usługa beznadziejna i Lion pokrywa tylko najniższy pakiet (pomijając fakt, że po pracy w tym wychodku trzeba iść na zwolnienie psychiatryczne)

Ewcia
@Tester C

Tak ciężko jest otrzymać umowę o pracę? To w takim razie kto może ją dostać, trzeba ileś czasu przepracować najpierw? A może tylko niektóre stanowiska ją dostają? Aha, coś jeszcze oprócz tego luxmedu jest w ramach benefitu?

Tester C
@Ewcia

Poza luxmedem dostajesz prawie niedarmowy pakiet multisport bo trzeba dopłacać nawet do najniższego pakietu. A co do UoP to dostajesz ją tylko w momencie, w którym ktoś wyżej od ciebie się zwalnia i tak cała pętla działa. Zwalnia się menadżer to ktoś zostaje nowy menago, ktoś nowym test leadem a ktoś nowym STE a ktoś nowym pracownikiem na UoP. Firma żeruje na zleceniobiorcach, zresztą sami menadżerowie na spotkaniach z leadami to potwierdzają.

Celina

Wow, a co to za zwolnienia? Czy wszyscy na raz zostali zwolnieni, czy był jakieś odstępy czasu? I po tych ludziach zostały puste wakaty czy są rekrutacje, aby zatrudnić nowe osoby? Wgl dlaczego taka grupa została zwolniona, jakieś problemy robili albo norm nie wyrabiali?? Wiecie coś?

@Celina

Klient (czyli producent gry) podejmuje decyzję, że nie potrzebuje tylu testerów swojego produktu i po prostu zgłasza zapotrzebowanie na mniejszą ilość. A że mamy bardzo trudny początek roku w całej branży technologicznej, to wszystkie firmy szukają oszczędności.

CEO

Mają otwarcia na CEO? Nie wiem co John Lion robi, ale wyśle mu excela że jak nie wróci z pracy zdalnej to przerwe z nim umowe zlecenie w trybie natychmiastowym.

@CEO

Ej, jak to, jest rekrutacja na CEO, czy ja dobrze rozumiem? Bo zaczęłam szukać info w necie na ten temat i nie widze żadnego ogłoszenia. Może ktoś doprecyzować, czy chodzi o otwartą rekrutację na tę posadę, czy o coś innego chodzi?

mors

Niestety nie mogę polecić pracy w Lionbridge - po wzroście płac minimalnych od 2024, osoby na contrakcie będą najprawdopodobniej zarabiać więcej niż pracownicy full time. A ze studentem to więcej niż test leadzi! I jak tu znaleźć motywację do pracy w tej firmie? Nie opłaca się być fte w tej firmie - dobra praca dla studenta na contrakcie, ale po 26 roku życia nie ma po co tutaj siedzieć.

@mors

Można poznać jakieś konkrety? Ile zarobi się jako student na kontrakcie? A ile zarabiają pracownicy full time na UoP? Ktoś poda, jakie są różnice w wynagrodzeniach? I czy są też inne dodatki pozapłacowe dla pracowników na UoP, a inne dla tych na kontrakcie?

wyliczenia

Student przy stawce początkowej 28,50pln po przepracowaniu 168h zarobi 4,788pln. Po przejściu na wyższą stawkę 30,00pln zarobi 5040pln. Na najwyższej stawce kontraktorskiej zarobi 5,376pln. Stawki dla full-time są ustalane indywidualnie. Nie ma dodatków pozapłacowych w Lionbridge.

Liluuu

Magda Kosiarek i Bruno S. - Pracowałam od 2015 roku. Zatrudniono mnie, żeby inny człowiek objął moje stanowisko. Stosowano (usunięte przez administratora) Człowiek był w zespole Magdy. Nie polecam pracy z tym zespołem, ponieważ wcześniej miałam extraordinary reaults, a teraz zostałam zwolniona na rzecz kolegi

Były tester

Bardzo niskie płace dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, nie polecam. To bardzo przykre gdy Seniorzy i Test Leadzi zarabiają mniej niż student bez doświadczenia. Nie warto się starać w tej firmie. Dyrektorstwo tworzy ciągle nowe problemy i nikomu niepotrzebne procedury, które utrudniają życie wszystkim osobom w firmie.

@Były tester

Czyli senior czy człowiek od testów ile zarobi miesięcznie? Chodzi mi o kogoś z doświadczeniem. Jak to jest kasa, skoro student dostanie więcej, konkretnie jaka to kasa?? I jak gdzieś an rynku taki senior zarobi więcej, to dlaczego takie osoby się nie zwalniają, tylko zgadzają się na takie pensje? Co tych ludzi tu trzyma?

STE

"Senior" to pojęcie względne w hierarchii LB, ale jeżeli mamy na myśli "starszego testera" z umową o pracę, to zarabia ok 4tys zł. Oferty płac dla UoP są generalnie dostosowywane do osiągnięć pracownika. Od 2024 r "zwykły" tester ze statusem studenta będzie zarabiał na u-z (przy zalogowaniu pełnej ilości godzin) 4700-5000zł. Osoba bez statusu studenta będzie zarabiać mniej.

Sneed

Wesołych niepłatnych świąt, zleceniobiorcy. LB nigdy was nie uzna pracownikami. Mam nadzieje że czas niepłatnych dni da wam możliwość na refleksje pod względem śmieciówek oraz motywacje do przeniesienia swoich ambicji do firmy, która nie robi z was kompletnego żartu, tak jak to robi Lionbridge.

O czym ty piszesz
@Sneed

Za jakie święta niby powinieneś mieć zapłacone?

Chyba zrobie ostatnie podejście do pracy jako Personalized Internet Ads Assessor , akurat ogłoszenie jest. Wcześniej nie byłem przekonany, trochę się obawiałem takich zdalnych prac. W innej podobnej firmie sie tylko narobiłem i nie wypłacili mi pieniędzy, bo coś było nie tak z systemem. A tu teraz jakie stawki w ogóle? Za te zadania?

Okienka Projekty Enjoyer

Pracowałem na 4p sporo czasu i leadów z tamtego piętra mogę określić średnio. Mile wspominam Agatę J. która chociaż wydawała się przesłodka i miła to sobie nie dawała innym wejść na głowę, ale zaangażowaniem i pracowitością biła zblazowanych leadów na głowę. Maciek G. podobnie, bezpośredni typ z którym można było porozmawiać na fajku i nie separował się od testerów - firma go skrzywdziła brakiem umowy o pracę (tak, swego czasu STE na zleceniu to była norma) Z kolei PP i RR to dramat, jeden i drugi mieszali testerów z (usunięte przez administratora) używając wulgaryzmów (KTO(usunięte przez administratora)CI KAZAŁ BUG ZAMKNĄĆ JAK W MAILU BYŁA INSTRUKCJA?) lub sugerując zostanie po godzinach dla ich własnego dobra.

Zostaw merytoryczną opinię o Lionbridge Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lionbridge Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lionbridge Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lionbridge Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 14 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lionbridge Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lionbridge Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lionbridge Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 238 ocen.

Lionbridge Poland Sp. z o.o.