Opinie o Toyota w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Toyota. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota w Bytom

Bronisław

Cześć! Mam proste pytanie. Co trzeba zrobić, aby móc pracować w firmie Toyota? Kiedyś słyszałem, że bez odpowiednich znajomości trudno jest dostać się na jakiekolwiek stanowisko. Czy to prawda?

Kaban
@Bronisław

Trzeba miec minimum srednie

Pyskacz

Stary buc ktory wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Jego synuś rudy kurw*ś który myśli że jest "Bogiem" kolejny ala'biznesmen. (usunięte przez administratora) Brak szacunku do drugiego człowieka, obgadywanie na poczatku dziennym recepcjonistki rowniez sa tak mile ze niech je gęś kopnie. Bez pozdrowień były pracownik. A dodam, że płaci tak wspaniale ze na chleb starczy.

Malaczarnaa
@Pyskacz

Pyskacz , a w którym salonie pracowałeś?

Tomasz N.

Nie polecam, oszukują co krok a dokładnie po naprawie dostaniesz samochód lżejszy o twoje śruby, mocowania, itd. Po prostu samochody naprawia "zenek" w blaszaku i olewa czy wszystko jest zamontowane ważne że wizualnie jest ok. Jak ktoś myśli że zmyślam to niech się zastanowi dlaczego adres lakierni jest tajny jak fort a jak sie uzyska to wygląd sam za siebie mówi. Firma kiedyś z jakością dzisiaj wciskanie kitu - szkoda.

Zle wspominający
@Tomasz N.

Bo "zenek" robi za 1530 zł na m-c. Pewnie niedojada bo pensja głodowa, tak tez usprawiedliwiam brak śrób.

Zenek
@Zle wspominający

Zenek już nie pracuje za 1500 zł,chyba że tygodniowo. Nowy obiekt, nowe standardy co ważne możesz zobaczyć w każdej chwili co się dzieje z twoim samochodem. Zastanawiam jak określić proces podwykonawcy, dealer kasuje pełna stawkę TU a Zenek w garażu naprawia samochód. W tej firmie wszystko robi się na miejscu i każdy z pracowników bierze za to odpowiedzialność. Ciekawe ile mistrzów lakiernictwo maja inne Toyoty w okolicy.? Ilu blacharzy z okolicy jest w pierwszej czwórce w rankingu Toyoty. Dużo się zmieniło

Bronisław
@Zenek

Odwiedziłem wątek z nadzieją, że dowiem się czegoś o ewentualnej możliwości odbycia stażu bądź praktyk w firmie Toyota. Możecie napisać, czy taka możliwość istnieje?

Witam serdecznie, Czytając tę poniższe wpisy trochę się dziwię że ludzie zgadzają się na takie traktowanie. Obecnie pracuję w nowym obiekcie blacharsko lakierniczym (ul. Strzelców Bytomskich 66D). Umowa o pracę na czas nieokreślony wypłaty pod koniec miesiąca są na koncie. Nie ma wypłat w kopercie, chcesz zarobić więcej to pracujesz więcej i to rozumiem, oczywiście są pewne tematy które można by zmienić. Myślę że prezes też ma świadomość że to pracownicy zarabiają dla niego pieniądze a nie nowy obiekt. Zostały wprowadzone zmiany personalne i obecnie nie szukamy nowych pracowników. Jest to efekt nowego systemu zarządzania i pewnej niezależności. Jesteśmy w trakcie ciągłego rozwoju na różnych płaszczyznach ,ludzie mimo ciężkiej pracy maja czas na uśmiech a to dobra rekomendacja. Nie znam firmy gdzie jest idealnie , tu jest już normalnie a jeśli chcesz się przekonać to zapraszam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Toyota.
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
brave

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jeden wielki wyzysk, słabe zarobki i okradanie pracowników

tajson

prezesow jak psow, malo maja obowiazkow wiec sie czepiaja wszystkiego a wydaje mi sie ze maja placone za zwalnianie kliento, gdyby nie ogolne przyjete zasady wlozylbym wielki kij od miotly kazdemu z nich w odbyt z pozdrowieniami od bylego pracownika ktory sra na czajke

Zle wspominający

Atmosfera dno, pieniadze dno. Pracownik totalne zero. Ogolnie jak czytam ze to renomowana firma to mysle ze to jakis zart, może to tylko żerowanie na opinii TMPL, bo wiecej chyba nie. Szkoda czasu, nerwow i (wy.. (syp)iącego) sie złociste(gro) zdrowia. Wszystkie tu umieszczone opinie bylych pracowników to święta prawda, szkoda że nie wziąłem sobie ich do serca przyjmujac sie do firmy...

Toyota, ogólnie dobra marka, ale poczekajmy aż p. Czajka um.... typowy słowiański kmiot

Wiktor

Oceniam słabo. Recepcja ma w *** klienta. Serwis no cóż jak będzie cud to po naprawie zawartość wyniesie 90%, a dokładnie to kradną z samochodów co popadnie, żeby było ciekawiej dbają też o spalanie zmniejszając wagę o mocowania które producent dał, przecież po co przykręcać wszystko skoro i tak trzyma sie na trytytkach

Joanna

@Jasio a możesz napisać dokładniej, co masz na myśli? Jak rozumiem - jesteś byłym pracownikiem Toyoty, więc może mógłbyś też podzielić się własną opinią na temat plusów i minusów pracy w tej firmie? Im więcej opinii aktualnych bądź byłych pracowników firmy, tym większe prawdopodobieństwo podjęcia odpowiedniej decyzji o zatrudnieniu.

Tab

Pracowałem u nich, generalnie traktowanie na poziomie dz..ki, trzeba być naprawdę wyszczekanym liz..upem żeby tam pracować. Szczególne pozdrowienia środkowym palcem, dla v-c prezesa aka przytul misia, który jest naprawdę imbecylem, który potrafi tylko paplać, a nie wnosi nic do firmy tak naprawdę, nie wiem ile lat lizania jąder się za tym ciągnie, ale chłopa bym za sprztaczkę nie zatrudnił, a w Czajce jest prezesem:0 drugi osobnik z poważnymi zaburzeniami percepcji to drugi prezesik Ma..ok, omijać łukiem, chyba że lubisz lizać d..ę, Pan Ka..ia za bycie głupcem niestety nie będe go obwiniał, a co do reszty można powiedzieć, że zastrzeżeń nie ma, prócz do niektórych osób dla mnie osoba która nie docenia pracownika, jest głupcem!. Ale niestety tego uśmieszkiem się nie nadrabia.

Jasio
@Tab

Widzę że nic się nie zmieniło oprócz wielu tego Pana "maskotki"

Joanna

Na forum od jakiegoś czasu dominują opinie klientów, próbowaliście to jakoś rozwiązywać z działem obsługi klienta Toyoty? Co do warunków pracy (pytałam o nie już jakiś czas temu, ale nie uzyskałam odpowiedzi), @Tab, to obrażanie poszczególnych pracowników, niestety nie jest obiektywne i niewiele wnosi do całego obrazu firmy. Dlatego ponawiam swoje pytanie jak wyglądają warunki: umowa, socjal, premie, itp.?

Filip

Jeśli niektóre osoby tak zachowywały się w pracy jak widać na forum to nie dziwię się , że już nie pracują!!!

Takie czasy mamy, że teraz każdy zabezpiecza się na wszystkie ewentualne kłopoty. Chyba tego nie zmienimy

shadow

Czesc wszystkim ja mam pytanie : ile zarobi recepcjonista w salonie toyoty ?

Była recepcjonistka.
@shadow

Podstawę. Za rok też podstawe. Po 5 może dodatkowe 50zl.

Halina z Bobrownik
@shadow

Witam Jestem zawiedziona obsługą w salonie Toyty w dniu wczorajszym. Dni otwarte Salonu ale nikt nie był zainteresowany moją osobą , poza recepcjonistką. Powiedziałam Jej i co mi chodzi.Mianowicie chciałam wycenić mój samochód /trzyletni/ bo zainteresowana byłam/może nie na już/ kupnem Yarisa. Informuję iż kupiłam w tym salonie dwa samochody. W telefonie miałam SMS zapraszający mnie na Otwarte Dni Salonu. Czekałam przy kawce/dziękuję pani o ciemnych włosach/ , która dwa razy monitowała w mojej sprawie pana wyceniającego samochody.Ja rownież podeszłam do tego Pana i miał zaraz przyjść. Czekałam , czekałam aż mnie poniosło.Ubrałam się i wyszłam Co do mojego SMS/miałam dostać jakiś prezent/ to nie bardzo wiedzieli przy recepcji o co chodzi.Pokazałam zaproszenie w telefonie i wtedy dopiero uzyskałam informację , że to najprawdopodobniej sprawa sprzedawców.Proszę czekać. Wychodząc podszedł do mnie pan i zapytał o co chodzi.Usłyszałam odpowiedż że dzisiaj jest tylko ten jeden pan , ale zaraz Go poproszę. Niestety pana przy biurku nie było. Muszę przyznać , że po raz pierwszy spotkałam się z taką obsługą. W poniedziałek zadzwoniłam i chciałam porozmawiać z "szefem"Pani na Recepcji wypytywała o co chodzi.Czy muszę recepcjonistkę informować o czym chcę powiadomić szefa? Odpowiedź : szef będzie od 14.oo Pozdrawiam

były murzyn

Pamiętam gdy podpisywałem umowę o pracę, to dostałem do podpisania dodatkowo 17 dokumentów (dosłownie 17) min : zgoda na nagrywanie obrazem i dźwiękiem, odpowiedzialność finansowa za odrzucony wniosek gwrancyjny TMPL (mimo prawidłowo wykonanej naprawy) etc. jak jakiemuś niewolnikowi, a ani jednego dokumentu dot. stawki za nadgodziny i soboty. System wyłącznie kar skaże każde przedsiębiorstwo na upadek, prędzej czy później...

Witam Ja również oddałem auto Rav4 do polakierowania pokrywy silnika , po poprawce za drugim razem jestem zadowolony

Endriu

Witam wszystkich i zarazem ostrzegam przed oddaniem auta do lakierni Auto Czajka .Oddałem auto do polakierowania jednego elementu i myślałem że jak oddam do serwisu w którym samochód cały czas serwisuję myślałem że będzie wszystko ok ale tak nie było dobrali zły odcień lakieru zacieki na krawędziach.Dałem auto do poprawki ,przeszlifowali i powiedzieli że jest już ok ale tak niestety nie było odcień jest nadal inny ,chciałem żeby poprawili za trzecim razem odmówili mi chyba że za dopłatą , zrezygnowałem z ich usług bo dowiedziałem się że mają podwykonawców a samochody lakieruje pan niejaki -Ziutek.oddałem samochód do lakiernika garażowego i nie żałuję samochód jak nowy i za małe pieniądze.

Joanna

@Niezadowolony czy możesz powiedzieć coś więcej o obsłudze serwisowej? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy w Katowicach na stanowisko Pracownik Działu Doposażenia Samochodów Nowych. W ofercie napisali, że gwarantują umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, szkolenia, w tym uprawnienia elektryczne, kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy. Może ktoś aplikuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota - Bytom

• Jak się pracuje w Toyota?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Toyota