Opinie o Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz w Bytom

Misiek

Dziś Tłusty Czwartek .Kupiłem pączki dziś u Kwapisza .Porażka totalna mało powiedziane .Te pączki to chyba z tamtego roku były .

@Anonim

tylko na czym mogą polegać te wspomniane błędy? z kontekstu wypowiedzi chodzi o jakąś recepturę? pracownicy mają przed sobą konkretne procedury podczas produkcji czy po dłuższym czasie pracy robi się wszystko z pamięci?

Klaudka Nowy wpis

Ciekawa jestem czy piekarze są tu może stali, bo podobnie jak poprzednia pani nie mogę dokopać się do ogłoszeń ale dla piekarzy i zastanawiałam się czy to nie po prostu brak rotacji. Mam prawie dwa lata doświadczenie i zastanawiam się czy byłoby to wystarczające przy takim stażu?

Ireczekpl Nowy wpis

Nie rozumię ludzi ludzi którzy ciągle mają pretensje do piekarni Kwapisza ja od roku prawie dziennie jestem na kawie na orzegowskiej tóż przy skrzyżowaniu i nie zaóważyłem aby klienci mieli jakiekolwiek pretensje do ekspedientek są zawsze kulturalne miłe i zawsze doradzą.Jestem zdania że jeżeli się komuś nie podoba to są inne piekarni,to tyle na ten temat.Pozdrawiam wszystkie ekspedientki piekarni cukierni na orzegowskiej firmy Kwapisza.

Czy teraz piekarze zamiast samych pozdrowień od klientów dostają jeszcze może jakieś nadwyżki finansowe? W ostatnim czasie nikt nie pisał wprost o tym aby jakieś premie mogły być przyznawane. Czy do dzisiaj pracuje się na samej podstawie? Ciekawi mnie także czy otrzymuje się coś na przykład na święta, są koperty lub deputaty?

janusz z Miechowic Nowy wpis

Bylem w Chorzowie i pojechałem do Bytomia do piekarni po pieczywo i bulki Dawno takiego dobrego pieczywa nie jadłem w Warszawie nie kupie takiego Pozdrowienia dla piekarzy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz?

Wiktoria

Ostatnio kupiałam u Kwapisza bezy na tort wszystko ładnie tyle że one były spalone czy to było warte zbogacenia się o 2,70zl?

Misiek

@Misiek

Zawsze można podejść i powiedzieć co leży na sercu, błędy sie zdazaja . I na pewno wymienia . Tam są wypieki ręczne nie maszynowe, każdemu się zdaży. Bynajmniej widac, że to robi człowiek nie maszyna. Bo tylko człowiek popełnia błędy

@Anonim

BAŚKA

NA ORZEGOWSKIEJ w sklepie nie ma cen przy chlebie ani nie wiadomo co jest w składzie , a panie ekspedientki nie maja pojęcia co zawiera ich chleb - dramat , bo mam uczulenie na pewne składniki ale ie wiadomo czy w tym chlebie one są bo nikt nic nie wie czeski film - dramat nie piekarnia w innych piekarniach są opisy produkowanego pieczywa ino nie w tej - dramat do potęgi

@BAŚKA

No to skoro w innych jest skład opisany, a na tym Ci zależy to czemu tu przychodzisz i marnujesz swój czas i nerwy?xd Ja akurat jem wszystko i gdzieś mam to, co jest w składzie, ma być po prostu dobre. ;) Ale może warto im sugestię jakąś zarzucić z tym opisem produktów może kiedyś się za to wezmą?

BAŚKA
@Urszula

NO WŁAŚNIE WIĘCEJ MOJA NOGA W TYM SKLEPIE NIE POSTANIE a ty Urszula to co adwokat pana Kwapisza ? klientów traktują jak wroga a nie człowieka .

Łucja
@BAŚKA

Czytałam tutaj, że obsługa nieuprzejma niby. Ale co znaczy traktują jak wroga? W jaki sposób się obsługa zachowuje?

Klient

Banda naciągaczy j złodzieja Nikomu nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) nscoagzcze i nic więcej wstyd od 1923 roku firma kogucik chyba?

Edward
@Klient

Czemu taka opinia? Powiesz co się stało? Piszesz że jesteś klientem a nie polecasz pracy. To skąd wiesz jakie są tu warunki?

Ida
@Edward

Może ceny są za wysokie.

@Ida

Myślisz, że aż tak wysokie? A to jakoś może wpływać na wynagrodzenie tutaj? wiadomo co z premiami?

Tyska

Witam serdecznie. Obsługa w piekarni Kwapisz (obok hali w Miechowicach) jest nieuprzejma,a zwłaszcza Pani w czarnych włosach. Wiecznie z miną niezadowoloną,jakby była tam za karę.

Jerzy

Dzisiaj kupiłem pączki na Orzegowskiej w Bytomiu. Porażka. Brak pączków z cukrem pudrem. Pączki z lukrem surowe w środku, praktycznie bez nadzienia.

@Jerzy

Ale zgłaszasz to tylko tu na forum dla przestrogi czy podszedłeś tam do nich, żeby po prostu powiedzieć? Nie chodzi mi, żeby ze złośliwością, ale serio taka sugestia im może pomóc, żeby potem inni klienci nie musieli być tak smutni jak Ty. :(

kupująca z miechowic

u Kwapisza jest taka zasada, kupujesz 3 bułki, to jedna zawsze będzie stara, zawsze mieszają, i serio klienci to wyczuwają, niefajnie, tak się nie robi

Wczoraj kupiłam chleb w piekarni na Rynku,nie dość ,że obsługa pozostawia wiele do życzenia - Panie zachowują się jakby za kare tam pracowały ,to jeszcze chleb jest z mrożonego ciasta - niedopieczony w środku,zimny ,bez smaku. A coby też nie są najniższe. Odradzam kupowanie w tym oddziale pieczywa.

Karina
@Kasia

Dla Pani wiadomości chleb jest robiony i wypiekany na bieżąco,może Pani trafiła na zły ale nikt nie zrobił tego celowo,nie sądzę że Pani jest taka idealna i za każdym razem Pani tak idealnie wszystko wychodzi.Każdy z nas jest człowiekiem i każdy popełnia błędy, a wystarczyło tylko przyjśc i wymienic,nikt by nie widział w tym problemu ale nie, lepiej oczerniac w internecie.

Ktoś
@Karina

Broń dalej modego,który jest narcyzem totalnym Karyna Rytlewska.Nie raz widziałem jak dostałaś opiernicz od niego opiernicz i miałaś głowę skuloną. Pozdrawiam ;)

Olga
@Ktoś

A co to za kolesiostwo? Zatrudniają młodych, niedoświadczonych i jeszcze trzeba ich bronić? Świetne te praktyki :D

Weronika

Są jakieś podwyżki dla pracowników w tej piekarni?

@Weronika

Tak są, tylko trzeba zasłużyć

Kazimierz

Brzmi jak bojowe zadanie :D To jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać podwyżki? I jak długo trzeba na nie pracować?

Himi

Drodzy Państwo! ZADZWONILEM do piekarni w Bytomiu 669669914., który dostałem kilka miesiecy wczesniej od innej milej pani w celu zamówienia i ustalenia terminu odbioru ! 2x juz tam bylem, Zadzwonilem , co sie okazalo,pani uparla sie na zaliczke i twardo powtarzała ze bez zaliczki nie bedzie zamówienia, tlumacze ze mam 500km do nich i nie mogę *podskoczyc" zaliczke wplacic, ale pani sie uparla i zadne tlumaczenia nie pomogly, chcialem nie mało zamowic lecz pani nadal o zaliczczce, chcialem przelac, tez nie,do soboty by doszlo! Jak bym miał takiego niewyrozumialego pracownika u mnie, by juz nie pracowal, zysk ktory mógłbym tej piekarni zostawic, bedzie u super milej pani w innym miejscu zostawiony i zamowienie bez ( moim nr. Telefonu) problemu zrealizowane!! Chce tej pani serdecznie podziekowac i zyczyc wszystkiego dobrego. Tak, sa ludziska i ludzie! Troche wyczucia trzeba mieć a pozatym jeżeli by sie cos stalo do niedzieli powinno sie sprzedac, bo pyszny makowiec! Nie polecam piekarni na wrocławskiej. Pozdrawiam. Szefa też!

Klient 15

Jestem klientem od 15 lat i jeszcze nigdy nie byłem tak zdegustowany jak teraz produkty które sprzedajecie nie mają nic wspólnego z tradycją która się chwalicie chleb to miękka gąbka bułki kiedyś na prawdę dobre a teraz nawet pies by tego nie zjadł przestaliście się różnić wyrobami od mrożonego pieczywa sprzedawanego w marketach. Uwielbiałem również wasze bułki tygrysie lecz teraz gdy takie kupię to nawet nie posiadają przypraw co sprawia że przestają się różnić od zwykłej bułki a przepraszam jedyna różnica to cena.

Klient
@Klient 15

Tak to prawda pieczywo się zepsuło chleb po dwóch dniach czarny .bułki dobre jak tylko ciepłe .ceny za wysokie .dlatego wolę iść do klosa bynajmniej mają na wszystko -30%lody że smakiem sie zje i jest przyjemniej niż na francuskiej

Klient 15
@Klient

Klient jeżeli chcesz zjeść dobre pieczywo to polecam piekarnie słoneczko obok Carrefoura Express bądź piekarnie obok wędlin Duda na pętli autobusowej. Piekarnia kłos również ma mrożone pieczywo dlatego ekspedientki pieką bułki i inne różne wytwory na miejscu. Co do lodów brak zastrzeżeń i oczywiście promocje zawsze mile widziane, również fajne jest to że na miejscu można usiąść i również zjeść ciastko czy wypić kawę.

m
@Klient 15

no niestety to prawda chleb chlebowi nierówny raz na 5 trafi się zjadliwy bułki to samo a o cenie ciastek nie wspomne

Stanley

Panie w sklepie z pieczywem od Kwapisza na rynku w Bytomiu są za karę chyba tam bo tak opryskliwe że szok za długo pracują tam szczególnie Pani w średnim wieku . Pozdrawiam stanley

Zdegustowany klient

Dzisiaj pojechałam z synem na lody.No niestety w smietankowych syn miał paznokcie.Loda wyrzucił, żałuję że nie zrobiłam awantury. Już nigdy nie wejdę do tej piekarni.

Zdegustowana

Kupiłam makaron w piekarni niby "swojski"...Po ugotowaniu smród zepsutego jajka .Także pozdrawiam piekarzy za odwagę i chęć trucia ludzi .Brawo firma!

@Kasia A ja uważam, że to inspiracja konkurencji bo firma jest dobrze oceniana przez klientów ,a poza tym jest dobrym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz - Bytom

• Jak się pracuje w Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz?

Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Francuska 60
    41-908 Bytom