Piekarnia-Cukiernia II Tadeusz Kwapisz

Bytom

Opinie o Piekarnia-Cukiernia II Tadeusz Kwapisz

Stary Bytomianin

Witam 5 lat temu pracowałem u Państwa Kwapiszów zwolniłem się bo wyjechałem za żoną do Krakowa. Praca jak każda inna pracować trzeba nie ma nic za darmo. Szefostwo wymagające ale wszystko przekłada się na jakość produktu z pracy byłem zadowolony a Szef potrafi docenić.

TYPOWY PRYWACIARZ

,,Rodzinnie'' śmiech na sali może są osoby, które chętnie by stworzyły taki klimat ale brak im siły przebicia przez wazeliny, które nie dość, ślizgają się na osobach pracujących za dwóch to do tego czekają na w bicie przysłowiowego noża. Szef typowy narcyz lubi samouwielbienie i oklaski nie docenia tych co na to zasługują. Tu nie liczy się pracowników w równej skali. Zero zrozumienia, że poza pracą pracownik ma rodzinę i różną sytuację życiową. Typowe bicie kasy. Najlepsi zaczynają się wykruszać.

Edyta

Jest pięknie, tak rodzinnie. Dziękuję że mogę tu pracować

Zostaw opinię o Piekarnia-Cukiernia II Tadeusz Kwapisz - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia II Tadeusz Kwapisz