Opinie o Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz w Bytom

myszkowska16

Witam Państwa chciałam wyrazić opinie na temat tortu jakiego zamówiłam w cukierni Kwapisz w Bytomiu Szombierkach. Chciałam dla córki na 8urodzinki śmietankow z musem truskawkowym i posypka różowa. Jak by nie to że już nigdzie nie kupiła bym tortu dla niej bo to była sobota przed świętami Trzech Króli, to tortu nie przyjęła bym a jeszcze poprosiłam żeby było dużo ozdób jak dla dziewczynki. A więc zamiast śmietankowego tortu z musem truskawkowym był cały truskawkowy włącznie z dżemem na samym spodzie z truskawkami, śmietany było tylko może 2 milimetra tyle co na górze tortu z białymi malutkim rozetka i i w sumie może 2motylkami różowymi i 3małymi też różowymi kwiatuszki które na tle tej wielkości a tort ważył 2.36poprostu zniknęły (nawet w domu zastanawiałam się czemu on tyle ważył, bo nie zwazyli go przy mnie tylko przynieśli mi go już w kartonie. Jak na 8urodzinki gdzie w poprzednich latach był bardzo kolorowy ten tort to czyste (usunięte przez administratora) a szkoda) bo w końcu zapłaciłam za niego jak by był bardziej kolorowy u góry to może bym przetrawila to że za miast tortu śmietankow truskawkowego dostaliśmy zmiksowane coś wymieszane że śmietana no tylko posypka na tym torcie była taka jak powinna być czyli truskawkowa ani nie było jak za dawnych lat czekoladowej wizytówki Kwapisz taki zwykły prosty jak by nie od renomowanej firmy. Porażka szkoda.

Judyta

Czy trzeba być po szkole zawodowej aby uzyskać prace w tej firmie ?

@Judyta

Nie,możesz mieć inną szkołę tzn technikum lub inne,zależy o jakie stanowisko Ci chodzi.

Bożena
@Sylwia

Dzięki za odpowiedź. Domyślam się właśnie, że wymagania różnią się w zależności od stanowiska. A czy praca w Piekarnia-Cukiernia jest zmianowa?

@Bożena

Raczej tak,dziewczyny na sklepie maja zmiqny,kierowcy też,reszta różnie,ale tam pracuje się cały czas

Natal

Dowiem się czy piekarnia potrzebuje może pracowników? Jakieś wskazówki przed rozmową?

Xxx
@Natal

Ciężko sie tu dostać. Musisz pokazać, ze nie jesteś pseudo piekarzem i tyle.

@Natal

Bądź soba,brzmi to banalnie,ale taka jest prawda,nie kłam,bo to wyjdzie.Pozytywne nastawienie i uśmiech bardzo pomogą. Każda rozmowa o pracę jest inna.

Iwona

Pieczywo yam niedobte, smakuje jakby jakieś chemikalia dodali. Ciasta też beznadzieja, gluty z mąki, wody, cukru o jakiejś ookrady typu dżem czy inne. Jakie byś nie wziął wszystko smakuje bez wyrazu i na jedno kopyto. Lecą na ilość a jakość bardzo kiepska. Na zdrowie to nie pójdzie.....

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
K_91

A mrożone pieczywo sprzedaje i się za to nieźle ceni. Co chwilę podwyżka za towar,a jakoś beznadziejna. Mrożone pieczywo ! Nigdy już nic tam nie kupię.

@K_91

Tu Cię rozczaruję,nie sprzedaje mrożonego pieczywa,chłopaki z piekarni robią wszystko na świeżo,przynajmniej doceń ich ciężką pracę i nie pisz takich bzdur jak nie wiesz.

Grzegoez12345

Witam peacuje kiedys tam peacowal (usunięte przez administratora) teraz znow powrucil do kwapisza gdy byl w innych piekarniach zdradzal pezepisy kwapisza do innych piekarn i to jest nie uczciwy ten (usunięte przez administratora) teraz pracuje tam i dosc ze zdradzil do innych piekarn swojego szefa to powrucil i udaje ze jest w pozadku prosze o przekazanie tej informacji kierownikom jezeli jest to mozliwe sa swiadkowie na piekarni koza w piekarach u (usunięte przez administratora)i koza z miechowic i bechen pozdrawiam pracownik

Zamyślona
@Grzegoez12345

Niestety najlepsi zaczynają się wymuszać. Szef nie docenia tego co ma. (usunięte przez administratora)Ja osobiście bym nie poszła do niego pracować. Jest wiele innych piekarni, gdzie na prawdę atmosfera sprzyja wszystkim. A opinie o Kwapiszu krążą różne na prawdę. Każdy ma co ma. Nikt tam nikogo nie trzyma. A jeżeli ktoś wie o takich zachowaniach to zbierzcie się w kupę i powiedzcie co myślicie przecież nikt Wam głowy za to nie urwie, chyba że aż tak się boicie swojego pracodawcy. Pozdrawiam.

Bożena

Wiadomo coś o nowych miejscach pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz w Bytomiu? A może jesteś pracownikiem tej firmy aktualnie? Proszę napisz jak wyglądają aktualnie sprawy dodatków pracowniczych i benefitów oraz wspomnij o atmosferze pracy u tego pracodawcy. Każdy nowy komentarz w tym wątku będzie bardzo cenny dla wielu osób.

Stary Bytomianin

Witam 5 lat temu pracowałem u Państwa Kwapiszów zwolniłem się bo wyjechałem za żoną do Krakowa. Praca jak każda inna pracować trzeba nie ma nic za darmo. Szefostwo wymagające ale wszystko przekłada się na jakość produktu z pracy byłem zadowolony a Szef potrafi docenić.

TYPOWY PRYWACIARZ

,,Rodzinnie'' śmiech na sali może są osoby, które chętnie by stworzyły taki klimat ale brak im siły przebicia przez wazeliny, które nie dość, ślizgają się na osobach pracujących za dwóch to do tego czekają na w bicie przysłowiowego noża. Szef typowy narcyz lubi samouwielbienie i oklaski nie docenia tych co na to zasługują. Tu nie liczy się pracowników w równej skali. Zero zrozumienia, że poza pracą pracownik ma rodzinę i różną sytuację życiową. Typowe bicie kasy. Najlepsi zaczynają się wykruszać.

Edyta

Jest pięknie, tak rodzinnie. Dziękuję że mogę tu pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz - Bytom

• Jak się pracuje w Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz?

Piekarnia-Cukiernia Ii Tadeusz Kwapisz
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Francuska 60
    41-908 Bytom