FENIX SR

Bytom

Opinie o FENIX SR

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o FENIX SR w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Niestety

Firma nierzetelna i nieuczciwa. Inspekcja pracy powinna się przyjrzeć formom zatrudnienia pracowników i wielu innym rzeczą. Niestety takie firmy jeszcze funkcjonują a nie powinny.

KS
@anonymous 13.01.2018 14:16

Podaj swoje imię i nazwisko madralo. Jestem ciekaw kogo tak bronisz i dlaczego? Rodzina ? Właściciel?

pracownik z najdłuższy stażem

Firma ma dużo zleceń , a za mało ludzi , dlatego docenia tych co ma. Kasa na czas , Premie za dobrą robotę

Krzychu

Kasa na czas . Dużo zleceń

jest ok ,duzo pracy

zwoniony

Powodzenia wszystkim ,

Zostaw opinię o FENIX SR - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FENIX SR