Toyota

Opinie o Toyota

Filtruj opinie po kryteriach:

Rekomendacja

Witam serdecznie, Czytając tę poniższe wpisy trochę się dziwię że ludzie zgadzają się na takie traktowanie. Obecnie pracuję w nowym obiekcie blacharsko lakierniczym (ul. Strzelców Bytomskich 66D). Umowa o pracę na czas nieokreślony wypłaty pod koniec miesiąca są na koncie. Nie ma wypłat w kopercie, chcesz zarobić więcej to pracujesz więcej i to rozumiem, oczywiście są pewne tematy które można by zmienić. Myślę że prezes też ma świadomość że to pracownicy zarabiają dla niego pieniądze a nie nowy obiekt. Zostały wprowadzone zmiany personalne i obecnie nie szukamy nowych pracowników. Jest to efekt nowego systemu zarządzania i pewnej niezależności. Jesteśmy w trakcie ciągłego rozwoju na różnych płaszczyznach ,ludzie mimo ciężkiej pracy maja czas na uśmiech a to dobra rekomendacja. Nie znam firmy gdzie jest idealnie , tu jest już normalnie a jeśli chcesz się przekonać to zapraszam.

Pyskacz
 Opinia

Stary buc ktory wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Jego synuś rudy kurw*ś który myśli że jest "Bogiem" kolejny ala'biznesmen. (usunięte przez administratora) Brak szacunku do drugiego człowieka, obgadywanie na poczatku dziennym recepcjonistki rowniez sa tak mile ze niech je gęś kopnie. Bez pozdrowień były pracownik. A dodam, że płaci tak wspaniale ze na chleb starczy.

brave
 Opinia

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jeden wielki wyzysk, słabe zarobki i okradanie pracowników

tajson
 Opinia

prezesow jak psow, malo maja obowiazkow wiec sie czepiaja wszystkiego a wydaje mi sie ze maja placone za zwalnianie kliento, gdyby nie ogolne przyjete zasady wlozylbym wielki kij od miotly kazdemu z nich w odbyt z pozdrowieniami od bylego pracownika ktory sra na czajke

Tomasz N.
 Opinia

Nie polecam, oszukują co krok a dokładnie po naprawie dostaniesz samochód lżejszy o twoje śruby, mocowania, itd. Po prostu samochody naprawia "zenek" w blaszaku i olewa czy wszystko jest zamontowane ważne że wizualnie jest ok. Jak ktoś myśli że zmyślam to niech się zastanowi dlaczego adres lakierni jest tajny jak fort a jak sie uzyska to wygląd sam za siebie mówi. Firma kiedyś z jakością dzisiaj wciskanie kitu - szkoda.

Zle wspominający
@Tomasz N. 25.10.2017 14:30

Bo "zenek" robi za 1530 zł na m-c. Pewnie niedojada bo pensja głodowa, tak tez usprawiedliwiam brak śrób.

Zle wspominający
 Opinia

Atmosfera dno, pieniadze dno. Pracownik totalne zero. Ogolnie jak czytam ze to renomowana firma to mysle ze to jakis zart, może to tylko żerowanie na opinii TMPL, bo wiecej chyba nie. Szkoda czasu, nerwow i (wy.. (syp)iącego) sie złociste(gro) zdrowia. Wszystkie tu umieszczone opinie bylych pracowników to święta prawda, szkoda że nie wziąłem sobie ich do serca przyjmujac sie do firmy...

anonymous
 Opinia

Toyota, ogólnie dobra marka, ale poczekajmy aż p. Czajka um.... typowy słowiański kmiot

Wiktor
 Opinia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Marek
 Opinia

Oceniam słabo. Recepcja ma w *** klienta. Serwis no cóż jak będzie cud to po naprawie zawartość wyniesie 90%, a dokładnie to kradną z samochodów co popadnie, żeby było ciekawiej dbają też o spalanie zmniejszając wagę o mocowania które producent dał, przecież po co przykręcać wszystko skoro i tak trzyma sie na trytytkach

Opinia

@Jasio a możesz napisać dokładniej, co masz na myśli? Jak rozumiem - jesteś byłym pracownikiem Toyoty, więc może mógłbyś też podzielić się własną opinią na temat plusów i minusów pracy w tej firmie? Im więcej opinii aktualnych bądź byłych pracowników firmy, tym większe prawdopodobieństwo podjęcia odpowiedniej decyzji o zatrudnieniu.

Tak13Nie
Tab
 Opinia

Pracowałem u nich, generalnie traktowanie na poziomie dz..ki, trzeba być naprawdę wyszczekanym liz..upem żeby tam pracować. Szczególne pozdrowienia środkowym palcem, dla v-c prezesa aka przytul misia, który jest naprawdę imbecylem, który potrafi tylko paplać, a nie wnosi nic do firmy tak naprawdę, nie wiem ile lat lizania jąder się za tym ciągnie, ale chłopa bym za sprztaczkę nie zatrudnił, a w Czajce jest prezesem:0 drugi osobnik z poważnymi zaburzeniami percepcji to drugi prezesik Ma..ok, omijać łukiem, chyba że lubisz lizać d..ę, Pan Ka..ia za bycie głupcem niestety nie będe go obwiniał, a co do reszty można powiedzieć, że zastrzeżeń nie ma, prócz do niektórych osób dla mnie osoba która nie docenia pracownika, jest głupcem!. Ale niestety tego uśmieszkiem się nie nadrabia.

Jasio
@Tab 10.04.2018 21:02

Widzę że nic się nie zmieniło oprócz wielu tego Pana "maskotki"

Opinia

Na forum od jakiegoś czasu dominują opinie klientów, próbowaliście to jakoś rozwiązywać z działem obsługi klienta Toyoty? Co do warunków pracy (pytałam o nie już jakiś czas temu, ale nie uzyskałam odpowiedzi), @Tab, to obrażanie poszczególnych pracowników, niestety nie jest obiektywne i niewiele wnosi do całego obrazu firmy. Dlatego ponawiam swoje pytanie jak wyglądają warunki: umowa, socjal, premie, itp.?

Tak3Nie
Filip
 Opinia

Jeśli niektóre osoby tak zachowywały się w pracy jak widać na forum to nie dziwię się , że już nie pracują!!!

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Toyota? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Opinia

Takie czasy mamy, że teraz każdy zabezpiecza się na wszystkie ewentualne kłopoty. Chyba tego nie zmienimy

shadow
 Opinia

Czesc wszystkim ja mam pytanie : ile zarobi recepcjonista w salonie toyoty ?

Tak21Nie
Była recepcjonistka.
@shadow 12.05.2017 17:01

Podstawę. Za rok też podstawe. Po 5 może dodatkowe 50zl.

Tak6Nie
Halina z Bobrownik
@shadow 12.05.2017 17:01

Witam Jestem zawiedziona obsługą w salonie Toyty w dniu wczorajszym. Dni otwarte Salonu ale nikt nie był zainteresowany moją osobą , poza recepcjonistką. Powiedziałam Jej i co mi chodzi.Mianowicie chciałam wycenić mój samochód /trzyletni/ bo zainteresowana byłam/może nie na już/ kupnem Yarisa. Informuję iż kupiłam w tym salonie dwa samochody. W telefonie miałam SMS zapraszający mnie na Otwarte Dni Salonu. Czekałam przy kawce/dziękuję pani o ciemnych włosach/ , która dwa razy monitowała w mojej sprawie pana wyceniającego samochody.Ja rownież podeszłam do tego Pana i miał zaraz przyjść. Czekałam , czekałam aż mnie poniosło.Ubrałam się i wyszłam Co do mojego SMS/miałam dostać jakiś prezent/ to nie bardzo wiedzieli przy recepcji o co chodzi.Pokazałam zaproszenie w telefonie i wtedy dopiero uzyskałam informację , że to najprawdopodobniej sprawa sprzedawców.Proszę czekać. Wychodząc podszedł do mnie pan i zapytał o co chodzi.Usłyszałam odpowiedż że dzisiaj jest tylko ten jeden pan , ale zaraz Go poproszę. Niestety pana przy biurku nie było. Muszę przyznać , że po raz pierwszy spotkałam się z taką obsługą. W poniedziałek zadzwoniłam i chciałam porozmawiać z "szefem"Pani na Recepcji wypytywała o co chodzi.Czy muszę recepcjonistkę informować o czym chcę powiadomić szefa? Odpowiedź : szef będzie od 14.oo Pozdrawiam

były murzyn
 Opinia

Pamiętam gdy podpisywałem umowę o pracę, to dostałem do podpisania dodatkowo 17 dokumentów (dosłownie 17) min : zgoda na nagrywanie obrazem i dźwiękiem, odpowiedzialność finansowa za odrzucony wniosek gwrancyjny TMPL (mimo prawidłowo wykonanej naprawy) etc. jak jakiemuś niewolnikowi, a ani jednego dokumentu dot. stawki za nadgodziny i soboty. System wyłącznie kar skaże każde przedsiębiorstwo na upadek, prędzej czy później...

Tak11Nie
Andrzej
 Opinia

Witam Ja również oddałem auto Rav4 do polakierowania pokrywy silnika , po poprawce za drugim razem jestem zadowolony

Endriu
 Opinia

Witam wszystkich i zarazem ostrzegam przed oddaniem auta do lakierni Auto Czajka .Oddałem auto do polakierowania jednego elementu i myślałem że jak oddam do serwisu w którym samochód cały czas serwisuję myślałem że będzie wszystko ok ale tak nie było dobrali zły odcień lakieru zacieki na krawędziach.Dałem auto do poprawki ,przeszlifowali i powiedzieli że jest już ok ale tak niestety nie było odcień jest nadal inny ,chciałem żeby poprawili za trzecim razem odmówili mi chyba że za dopłatą , zrezygnowałem z ich usług bo dowiedziałem się że mają podwykonawców a samochody lakieruje pan niejaki -Ziutek.oddałem samochód do lakiernika garażowego i nie żałuję samochód jak nowy i za małe pieniądze.

Tak6Nie
 Opinia

@Niezadowolony czy możesz powiedzieć coś więcej o obsłudze serwisowej? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiła się nowa oferta pracy w Katowicach na stanowisko Pracownik Działu Doposażenia Samochodów Nowych. W ofercie napisali, że gwarantują umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, szkolenia, w tym uprawnienia elektryczne, kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy. Może ktoś aplikuje?

Niezadowolony

OBSŁUGA Serwisowa DRAMAT......

Opinia

@Była recepcjonistka. mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądała Twoja praca w firmie? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko recepcjonistki. Twoje doświadczenia mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją na tą ofertę.

Opinia

Pracujesz w Toyota? Jakie warunki zatrudnienia oferuje obecnie firma? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy.

były pracownik
 Opinia

Nie polecam firmy, niestety potwierdzam, zero szacunku do pracownika, marne zarobki, a duże wymagania. W tej firmie nie popracujesz długo jak jesteś ambitny i chcesz coś osiągnąć. Stołki w firmie obstawione v-ce prezesów jak psów, którzy dostają plany z TMPL i za pomocą kija i marchewki gonią towarzystwo. Dobrze się mają dwaj v-ce z dawien dawna wskoczyli do firmy i udają że pracują, dbają o firmą wizerunek a na boku kręcą lody że aż dudni. Najgorzej niestety mają pracownicy produkcyjni: doradca, mechanik , myjkowy. No chyba że ma się skrzywiona psychę jak taki jeden Doradca z Chorzowa : Piotruś W dla którego liczy się tylko plan i robota - konfident w dodatku. Współczuję Klientom którzy tam przyjeżdżają, naciągactwo i łupienie na maksa - przecież trzeba zrealizować plany na wycieraczki, klocki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tarcze itd.

Tak3Nie
ilonka
 Opinia

widze, ze szukają u nich ludzi na stanowisko jako Mechanik,/elektromechanik, pracownik myjni ale nie wiem jakie sa u nich stawki. Szukają oczywiście do nich do Łodzi, ale i na inne miasta widziałem oferty, wiec jak ktoś jest w temacie to jak najbardziej polecam.

bylypracownik
 Opinia

Jestem byłym pracownikiem salonu Toyota Czajka-Auto. Powiem wszystkim. NIE POLECAM TEGO SALONU!!,ani nikomu żeby tam pracował. Wyzysk,traktowanie ludzi jak murzynów,normalni ludzie na ,,dole'', beznadziejne kierownictwo. Jak ktoś szuka pracy to nie w tym salonie. Stawki śmieciowe, umowa??? Lepiej iść do Tesco wykładać towar.

Tak7Nie
Polio
 Opinia

Niestety,nie polecam nikomu tego salonu. Klienta tu traktuje się przedmiotowo,coś obiecuje i słowa nie dotrzymuje. Liczy się tylko łatwy zarobek. Brak profesjonalizmu niestety..

Opinia

Popieram !!! beznadzeina atmosfera w firmie, żadnej współpracy zarobki bardzo słabe jak na wymagania plany itd, Jest, lub było trochę wartościowych pracowników w firmie ale poddadzą się i odejdą, nie da się pracować w tej firmie na dłuższą metę. Zero poszanowania pracownika, które wychodzi niestyty od góry - zarząd z wszystkimi prezesami, gdzie niektórzy udają że pracują, a kręcą lody na boku.

ignorant
 Opinia

Ja również po swoich doświadczeniach z zakupem samochodu z programu pewne auto stanowczo odradzam to miejsce. Prezes nie raczył nawet porozmawiać z klientem, nie próbował pomóc w jakikolwiek sposób. Jak jeszcze się zastanawiasz i masz pieniądze w portfelu to jesteś "obskakiwany" z każdej strony - jak już zapłacisz - biada Ci - ignorancja totalna. Szerokim łukiem omijać to miejsce. Chcesz kupić używane auto to równie dobrze możesz kupować z ulicy. Taka sama gwarancja, a przynajmniej zaoszczędzasz 3 - 4 tys.

Saszasza
 Opinia

Na mój gust to firma trochę kręci lewe lody z pracownikami a raczej na pracownikach. Oferując słabe pieniądze inteligentnych raczej nie przytrzymają za długo

Ksza
@Saszasza 05.04.2014 07:55

(usunięte przez administratora). Zastanawiam się tylko czemy firmy sprawdzaja zadowolenie klientów a o pracownikach już nikt nie pamięta ! Nikt się nie zastanawia że klient co roku widzi innego pracownika który go obsługuje

Zostaw opinię o Toyota - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota