Opinie o Toyota w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Toyota. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota w Bytom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w Toyota zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Klient czajka Chorzów Nowy wpis

Opis ostrzegawczy dla osób niepełnosprawnych korzystających z programu SAM. Niby Toyota Przyjazna osobom niepełnosprawnych ale nie Toyota Czajka z Chorzowa. Gdy w zeszłym roku było wiadomo że program zacznie się od pierwszego marca 2023 roku postanowiłem poszukać samochodów wybrałem właśnie Toyotę Czajka z Chorzowa. Przyjechał pan z samochodem Toyotą która była przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych na wózku. Lecz nie było mnie stać na nowy i z oferty wybrałem samochód używany wziąłem kredyt zapłaciłem zaliczkę 5000. Pan który przyjechał i zaprezentował samochód wytłumaczył że jeżeli bym potrzebował jeszcze jakieś rzeczy niezbędne do wózka to możemy Doliczyć do faktury z tym nie będzie najmniejszego problemu. Zapytałem również gdybym nie był w stanie zakupić samochodu czy otrzymał zwrot zaliczki. odp. Nie ma najmniejszego problemu powiem szefowi że coś tam się stało i zaliczka zostanie panu zwrócona. Kiedy w kwietniu okazało się że nie będę w stanie zakupić tego samochodu w stosunkowałem odpowiednie pismo do pana który zajmował się moją sprawą. Nie otrzymałem oficjalnej odpowiedzi na pismo ale otrzymałem drogą mailową informację że nie jest to możliwe gdyż firma poniosła odpowiednie straty i tej zaliczki nie są w stanie mi oddać. Ale po paru próbach kontaktu na WhatsAppie z osobą która załatwiała ten samochód niebawem zadzwonił do mnie telefon i usłyszałem w telefonie od osoby informację że jak tylko Samochód zostanie sprzedany. Proszę się nie martwić zaliczka zostanie panu oddana. Proszę sobie zapisać mój numer telefonu Gdyby były jakieś problemy to dzwonić Jestem osoby która sprzedawała samochód. Obserwowałem samochód na OtoMoto by wiedzieć kiedy zostanie sprzedany w momencie kiedy zniknął z oferty próbowałem kontaktować się pod numer który zadzwonił na poszedł osoby sprzedającej samochód lecz do dnia dzisiejszego nikt po tym numerem nie odbiera. Postanowiłem napisać tego posta by przestrzec osoby niepełnosprawne które będą korzystały z programu SAM by omijały salon z daleka jeżeli nie będziecie w stanie zakupić samochodu zaliczka przypadły do momentu kiedy mamy sfinalizować zakup osoba która sprzedawała samochód była bardzo miła później kontakt się urywa. Nie omieszkam jeszcze poinformować oczywiście PFRON by przestrzegał osobę niepełnosprawne przed Toyotą Czajka z Chorzowa. Program SAM jest nowym programem i nie spodziewałem się takich komplikacji przesuwania wniosków a Toyota Czajka z Chorzowa nie jest przyjazna osobom niepełnosprawnym.

Wiecie, czy Toyota udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Obsługa warsztatu Nowy wpis

Warsztat Toyota Bytom Czajka wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Obsługa klienta rzetelna i sprawna . Naprawa wykonana bardzo dobrze. Obsługujący pan Mariusz jak i dwie panie zasługują na duże podziękowanie.Pozdrawiam Andrzejewska

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Toyota.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Czy jest możliwość pracy w Toyota na część etatu?

Klient

Ponieważ nie ma takiego miejsca w Toyota Łódź to napisze opinie tu: brak przejrzystości obsługi klienta. Klient ma przynieść pieniądze nic nie widzieć i niczego nie żądać. W żadnym wypadku nie możne oglądać pracy mechanika na stanowisku obsługowym. Toyota to specyficzna marka opinie dobre... tylko opiniują sami siebie. Nawet ankieta jest sporządzań przez tele ankietera. Tak jak by ich klienci nie umieli pisać i wystawiać im ocen osobiście. Te dobre opinie to chyba ta tajemnice ze sami siebie oceniają bez udziału, lub z iluzorycznym udziałem kientów.

sw

Nie polecam tego salonu,

Agnieszka
@sw

Czemu nie polecasz? Co konkretnie jest nie tak? Piszesz z perspetywy klienta czy pracownika?

Płaca najniższa krajowa. To chyba mówi wszystko. Nie polecam. Łaska z urlopem który i tak się należy (2 tyg). Szkoda słów. Omijać szerokim łukiem.

Mówisz o jakim stanowisku? Ta najniższa nie brzmi dobrze, ale może to tylko początek, a potem będzie lepiej?

Come
@Adam

Jasne że będzie, aplikuj śmiało!

Była pracownica
@Adam

Nie będzie, ale można spróbować, zmarnować jakiś okres życia na doświadczenie ????

Czy w Toyota możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

John

Trudno dzielić włos na czworo

@John

Aż tak źle jest z wypłatami? Ile jest podstawy? I czy ciężko dostać premię?

job

Witam. Jak wygląda praca na waszej stacji kontroli pojazdów?

wincenty
@job

zobaczysz rejestr i ilość diagnostów która się tam przewinęła topowinno wystarczyć

Skp
@job

Jest cudownie, kasa duża i możesz spać w pracy

pirx

Witam. Pytanie dotyczy stanowiska diagnosty skp szukają pracownika i interesuje się co i jak tam się odbywa jesli chodzi o skp ?

pracujnik
@pirx

Witam. Z tego co wiem to diagności pracują po 11 godzin dziennie, przeglądów nie maja zbyt dużo ale musza sprawdzać wszystkie auta idące na serwis i z blacharni chyba też musza kontrolować czasem dochodzi do ścin z doradcami z biura bo im zależy by opierdzielić auta serwisu i jak diagnosta ma akurat badanie techniczne to jest "największym wrogiem" a doradcy co drugi to burak do potęgi. Diagności zarabiają gówniane pieniądze i zwalniają się co rusz. Teraz jeden jest nowy i z tego co wiem też już szuka pracy.

kominek
@pirx

Diagnosta wytrzymuje średnio rok i odchodzi , jeden jest na 1/2 etatu pracuje już dłużej , cały etat to widac dramat pozdr.

Mario

Dużo obietnic byłeś zapłacił a połowa nie zrobione pełen serwis mi obiecano przegląd totalny ale szok za filtry trzeba zapłacić osobno .Koszt miał być 1500 a wyszedł mnie 1700haha co to 200 złoty Dlamnie szok

Witam....jak wyglada obecnie sytuacja na lakierni?? Atmosfera traktowanie i najwazniejsze jak zarobki??

Jaka jest kultura pracy w Toyota?

Ludzie

Pracownicy w porządku. Szefostwo poniżej krytyki. Chcą dużo, od siebie nic nie dają. Maksymalne minimum a nawet z tym ciężko czyli jadą na granicy prawa pracy. Wolnego najlepiej nie brać, soboty pracować za dziękuję, podwyżek, premii brak. Zachowanie nowego prezesa i jego podejście do pracowników również godne pożałowania.

Prawda
@Ludzie

Tak, to prawda. Ludzie są naprawdę w porządku, ale dobrzy pracownicy odchodzą, bo nie da się pracować za takie pieniądze. Zero poszanowania, podejścia. Traktowanie pracowników jak intruzów. Bo jak można chcieć pieniądze za to, że się tam pracuje?

Co jaki okres czasu w Toyota można ubiegać się o podwyżkę?

Żuczek

Nigdy. W tej firmie nie uznają tego słowa.

Dramat

Stawka - 100 zł więcej od najniższej krajowej czyli dramat. Wymagania z kosmosu, soboty nie płatne a nadgodziny tylko do wybrania. Warunki pracy jedyne w swoim rodzaju; jak na salon samochodowy brak klimatyzacji, kilka stanowisk do obrobienia, zero premii. Właściwie to nawet miłego słowa nie ma. Jedynie współpracownicy w porządku.

Brak podwyżek

Oczywiście, że nie można. Podwyżka to jest jak idzie najniższa krajowa w górę. Wstyd dla pracodawcy. Nie polecam nikomu.

Miły40

Witam! Szczerze to firma Toyota dobrze brzmi, ale nic z tego. Praca jest małopłatna, obiecują wiele na rozmowie. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Ale jeśli ktoś lubi hardcore, może spróbować.. Szkoła życia.. Szczerze szkoda czasu

Karo

Jak sprawdzaja wiedzę kandydatów ?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Toyota?

A no taki, że jak v-ce prezes nie ma humoru to Ci jej nie wypłaci.. O tak.. Choćbyś się starał cały miesiąc to nie wypłaci 'bo nie..'

Patryk

Niestety,nie polecam nikomu tego salonu.Jest miło do chwili podpisania umowy , klienta tu traktuje się przedmiotowo,coś obiecuje i słowa nie dotrzymuje (Pan Piotr) . Liczy się tylko łatwy zarobek., brak profesjonalizmu. Dziwi mnie że centrala Toyoty nie sprawdza salonów i poziomu obsługi klientów .

Byla recepcjonistka

Pracowalam tam 2006-2007 atmosfera wsrod pracownikow byla rewelacyjna - zgrana ekipa i fajni ludzie. Zarobki bardzo slabe i czeste kary finansowe np za zjedzenie jablka przy biurku (50zl) Bo ktos sprawdzil na kamerach... Majac dzis 30 lat nie podjelabym tam pracy ponownie. Rodzinna Firma I raczej nie powinien sie nikt dziwic ze syn zona czy siostrzeniec sa prezesami - tak rodzinne firmy funkcjonuja to przeciez normalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota - Bytom

• Jak się pracuje w Toyota?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Toyota