Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

Czy firma Dakri udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Helena

Pracują to tam ludzie ktorzy nie mają wyjścia.. ludzie którym brakuje parę lat do emerytury, Ukraina, najlepsi już dawno z tamtąd (usunięte przez administratora)

Elka Nowy wpis

Nie wiem czy widzieliście, ale dziś została dodana oferta dla młodszego planisty produkcji. po przejrzeniu komentarzy z ostatniego okresu nie widzę bezpośredniego opisu tego stanowiska, można więc o niego prosić? Spełniam wymogi i może spróbuje

Refd

Nie.

@Refd

Pożyczki nie, ale gdyby była potrzebna pomoc np., w postaci wcześniejszej zaliczki?

ren,n

Nie.

@ren,n

To na co możecie tam liczyć skoro wszystko jest na "nie"? Są jakieś benefity pozapłacowe?

Helena

No to na pewno miłe... Ale coś bardziej materialnego?

Ręcznik na święta.

Helena

Zawsze coś jak to mówią. Ale widzisz mimo tego ludzie wciąż tutaj pracują. Czyli coś jednak musi ich przekonywać? Ciebie chyba nie bardzo. Jak sam proces zwolnienia się wygląda? Wy macie jakieś wypowiedzenia tutaj?

@Helena

Ciekawi mnie ustosunkowanie się obecnie zatrudnionych osób do tej opinii, która jakiś czas temu się pojawiła odnośnie właśnie nich samych. Na stronie po prostu wisi oferta dla elektromechanika, widzę ze już parę miesięcy temu także ludzie się nią interesowali. Tylko ilu osób w zasadzie tu potrzeba? Nie wiem czy to teraz rotacja czy może rozwój? cos nowego od kolejnego roku wchodzi?

xxx

Znajomy z poprzedniej pracy mi napisał, że elektromechanika szukają, no i faktycznie jakieś tam ogłoszenie widzę na stronie. Tylko jak ta 4-brygadówka wygląda? Pierwszy raz się z takim systemem pracy bym spotkał, nie wiem, jak to działa.

Pomocny Nowy wpis
@xxx

4x zmiana nocna, dwa dni wolnego, 4x zmiana popołudniowa, jeden dzień wolnego oraz 4x zmiana ranna i jeden dzień wolnego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dakri odbywa się również w języku angielskim?

Jowan stara żydowina.

A Analnym.

Helena

na Twoim stanowisku jest on jakkolwiek potrzebny? Twoje jak mogła przebiegać i na które stanowisko? to też istotna sprawa, na każde będzie inaczej? a standard jaki wszędzie występuje to jaki jest?

Soler

Końcówka tego zakładu... najlepsi operatorzy, pracownicy, w przeciągu ostatnich 2-4lat pozwalniali się z tego zakładu, pozostała tylko Ukraina i "czerwone damy z jakości" które niedługo będą hulać niczym wiatr po pustej hali produkcyjnej.

PP

Współczuję osobie, która zatrudni się w dziale handlowym. To co się tam dzieje z sprawą dziewczyn 2 porażka.

@PP

Ja tam w opisie na stronie widzę, że praca w przyjaznej atmosferze. Ogólnie to jak teraz współpraca z tymi całymi klientami przebiega? Jaka jest baza tych definitywnie stałych? Piszą o odporności na stres, występują jakieś komplikacje podczas pracy? Nie mam na myśli atmosfery lecz zakres obowiązków

@Helena

Współpraca z klientami rzetelna i na czas. Klienci to sieci handlowe. Gorzej z odpornością na dziewczyny z działu handlowego cała firma z nimi się nie dogaduje. Po za prezesem firmy. To jest ten czynnik stresujący w 99%. Klienci są ok.

Helena

Czyli jeśli o tych wspomnianych klientów chodzi to pozytywnie może odzwierciedlić się w zarobkach? co jeszcze je podbija, są jakieś porady dla początkujących, żeby fajne wyniki osiągać?

Adriankociemba

Traktowanie ludzi w tej firmie szczególnie z Ukrainy to jakaś pomyłka, inspekcja pracy będzie miała co robić. Nikomu nie polecam mimo że sam nie jestem ukraińcem. Nadliczbowa ilość godzin, straszenie mandatami, jednym słowem (usunięte przez administratora) w 21 wieku.

Marzena
@Adriankociemba

A te nadgodziny są obowiązkowe? No i czy są płatne czy można je odebrać w postaci dnia wolnego? Jak są tutaj traktowani pracownicy?

Ren'n
@Adriankociemba

To się zwolnij... ten zakald to jedna wielka klika, ja zwolniłem się i nie żałuje :)

(usunięte przez administratora) Wygłaszanie przesmiewczych i upokarzajacych opinii przez Prezesa na temat pracownika za jego plecami- codzienność. Nepotyzm to najbardziej trafne określenie na temat tej firmy. Miałem niechybna przyjemność pracować w firmie i nie raz byłem świadkiem takich zachowan w stosunku do mnie jak i do innych osób .

Helena

I na byciu świadkiem się skończyło? Bo jeżeli chociaż część z tego co tu padło byłoby prawdą to gdzie jakieś zgłoszenie? Czemu do niego nie doszło?

Pracownik 2
@Helena

Helena, jak widzisz powyżej wszystko się da wymazać

@Pracownik 2

Zgłoszenie do odpowiedniej instytucji także? To raczej byłoby już mało prawdopodobne? Chyba, że ktoś już kiedyś coś tu weryfikował?

Jak utrzymać pracowników produkcyjnych podpowiem szefowi: dać im niedziele i święta nie na 100% dniówki,wyostrzyć normę na końcu brzytwy,pozwolić zarobić od nicnierobienia kierownikom produkcyjnym,pozwolić zarobić "Jakości" od czepiania się spraw nieistotnych.Pozwolić utrzymać z pracy na produkcji dość bujnie rozwiniętą administrację (ja rozumiem ,że to po koleżeństwu),zabrać pracownikom produkcyjnym wszystkie dodatki za 1 dzień zwolnienia, zabrać premię za urlop na żądanie,broń Boże nie dać podwyżek ,bo odejdą na pewno i na osłodę dać im trochę odpadów poprodukcyjnych :)Na pewno...to gwarantuję będzie zajefajna kadra a Dakri zrobi z niej użytek :)

@:)

Żeby "wyostrzyć normę " trzeba najpierw mieć sprawne maszyny panie kolego, a że w tym zakładzie nie ma profesjonalnego serwisu, lecz dorywcze naprawki na śrubokręt i drucik, dlatego ta produkcja wygląda jak wygląda, kolejny problem to technologia produkcyjna---jeden wielki dramat, i porażka, Linia BVT największa linia w zakładzie gdzie ponad połowa pieczywa jest klepana ręcznie, chłopaki mają porozwalane kręgosłupy ( a co niektórzy operatorzy podorabiali się przepuklin i podziękowali temu zakładowi), wydział B bułka facacia, gdzie 10-15 osób potrzeba aby zrobić kila wózków tej bułki, i gdzie tu zysk?. Prosta kalkulacja, młodzi ludzie( Polacy) po prostu nie chcą pracować w tym zakładzie, ( bez spiny i obrażania) i dlatego się zwalniają, do tego dochodzi system 4 brygadowy który na dłuższą metę( ten kto przepracował kilka lat fizycznie w takim systemie) wie o czym mówię, jest ciężki. pieniądze w zakłądzie nie są takie najgorsze, ale produkcyjnie z roku na rok jest coraz ciężej, Prezio zapomniał że w każdej normalnej firmie produkcyjnej, zakład zaczyna się budować od PRODUKCJI!!, a w Dakri zaczyna się od biurokracji

@Mirencjum

Pracujemy za najniższą krajową :"pieniądze w zakładzie nie są najgorsze" co Ty chrzanisz Panie kolego?!Reszta to dodatki.które możesz mieć albo nie mieć liczy się pensja podstawowa.System czterobrygadowy jest ciężki ale jakby go nie było zarobiłbyś jeszcze mniej.O czym tu mowa ?

@:)

Pieniądze są takie jak wszędzie w tego typu zakładach, pracownik produkcji nigdzie nie zarobi 3000 tys na rękę, bo na darmozjadów by nie starczyło ( jedyna szansa to godziny nad liczbowe, gdzie na rzecz Ukraińców ich nie ma)

@Mirencjum

Tu masz rację na darmozjadów by nie starczyło ale jest wiele zakładów pracy tego typu na jedną lub dwie zmiany tam nie ma dodatku za czterobrygadówkę a mają troszkę wiecej pieniędzy jak My w Dakri,premia to nie 100 zł brutto jak My ,Oni 400 i powyżej i co najważniejsze mogą być z rodziną :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

@:)

Jakby pracownicy dostali odpady poprodukcyjne, to by nie było wcale takie złe, ( czyli pokrzywione chleby, lub z mniejszą wagą), lecz nie łudźcie się, nic nie dostaniecie, kierownictwo, ludzi produkcji ma głęboko w... poważaniu, lepiej dać świnią za darmo, od zawsze tak było i nic pod tym kątem przez ostatnie 10 lat w tej firmie się nie zmieniło, Pracownicy z wieloletnim stażem jedyne na co mogą liczyć na odchodne to " Uścisk ręki prezesa" to max. A do 2019roku w tym zakładzie nie będzie już żadnego operatora Polaka, zostaną tylko Intelygenty czerwone

potencjał
@Mirencjum

Nie odpady a sam surowiec nie ma smaku nikt kto tu pracuje nie chce tego nawet za darmo ..no może Ukraińcy ,bo u nich bieda totalna to zjedzą wszystko.Kto zajmuje się technologią produktu bez smaku?Robią pizzę jak odgrzejesz w piekarniku to masz wysokie wstętne ciasto na górze to już koszmar ,cebula gorzka,sera prawie,że nic... kto to kupuje ?Chyba tylko zagranica,bo im wsio ryba :)

niezrzeszOny
@potencjał

tę pizzę to zagranica oleje tak samo jak zrobia Rumunia z tymi odpadami gorących psów ,co im wysłaliśmy.Pani główna technolog nie ma pojęcia o tym co robi ale robi i kasa płynie.

i

pierdolisz głupoty chłopie. można na produkcji zarobić więcej niż 3tys na rękę

@i

To na ile można liczyć? Na 4tys jest szansa?

@i

No szał hahaha :D 3200 na ręke w 4 brygadach świątek piątek czy niedziela.... przy obecnych cenach aby godnie żyć trzeba zarabiać do 5 do 8 tys netto, wtedy jest szansa że na coś odłożysz, W Dakri nie pracuje już 4 lata i jest to najlepsza decyzja jaką podjąłem w życiu chyba zwalniając się .. Z resztą Dakri pracownika prod, czy operatora zawsze miało za psie gówno, liczą się tylko te czerwone zjeby. Oczywiśćie nie polecam tam pracy szkoda życia.

Krysia

Znalazłam ofertę do działu jakości, przeczytałam też nie za ciekawe opinie, ktoś może powiedzieć więcej o co właściwie chodzi że dział jakości to zło?

Krysia

Ale że co, jakość kradnie innym żarcie czy wypada dlugopisy? ;p tak na serio, skąd ta nienawiść?Czy po prostu jakość należy do kółeczka wzajemnej adoracji z górą?

Sergiej
@Krysia

Im bardziej będziesz podła, wredna i zajadła,i gnoiła ludzi tym wyżej zajdziesz ew jak będziesz dobrze wchodzić w tyłek w tym Ukraińskim zakładzie o kapitale Niemieckim, z Polskim kierownictwem, tyle że będziesz mieć ciężką konkurencję, tendencja jest taka że Polacy z tego zakładu uciekają, zostali tylko ci z czerwonymi czepami. Dla tego serdecznie nie polecam tam pracy, ale zrobisz jak uważasz .W każdym innym zakładzie o profilu spożywczym jako kontroler zarobisz więcej ( Barry Calebut, Optima Unitop, Vandermortale, (usunięte przez administratora). Dakri nie ma do zaoferowania nawet takich podstaw jak opieka medyczna czy inne proste małe benefity, nie ma kompletnie nic, Raz na 10 lat dadzą ci ręcznik na święta i z łaski bona 100 srebrników...

@Sergiej

W barrym też nie jest wcale tak super... Akurat chce stąd uciąć ;p

Ur
@Krysia

Ten zakład nigdy nie dbał o dobrych ludzi z produkcji i dla tego nie dziwię się że każdy ciśnie po tym zakładzie jak po Burej Suce. Pracowałem sporo lat w tym zakładzie i żałuje że nie zwolniłem się wcześniej, tak gdzieś w połowie, zmarnowane lata ciężkiej pracy za psie pieniądze, przy czym zawsze pracowałeś na czyjś awans, a nigdy na swój. Ten zakład stał się jedną wielką kliką

...
@Krysia

Kierowniczka, wszystko w temacie co jest tam złe. Chyba że to normalne że w ciągu 5 lat przez dział jakości o ile dobrze liczę przewinęło się 30+ młodych osób

XXX
@...

Szkoda prądu na ten zakład, każdy kto był ogarnięty uciekł już dawno z tego zakładu,i znalazł lepiej płatną pracę, zostali już tylko Ukraińcy, no i oczywiście czerwona śmietanka towarzyska.

@Krysia

Jak popracujesz w dziale jakości to sama zrozumiesz ????

KJ
@Krysia

Dział Jakości w firmie, między innymi, przygotowuje i aktualizuje procedury oraz sprawdza czy są one utrzymywane. Procedury są tworzone w oparciu o szereg interdyscyplinarnych wymagań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności, a dalej bezpieczeństwa i zdrowia nas wszystkich którzy tę żywność spożywamy. Wbrew obiegowej opinii wśród Pracowników Produkcji, procedury nie są tworzone po to aby uprzykrzyć pracę Pracownika Produkcji. Rolą Pracownika Działu Jakości jest skontrolować poprawność procesu kontroli jakości prowadzoną przez Pracowników Produkcji na każdym etapie produkcji oraz zwracać uwagę na higienę procesu. Pracownik Działu Jakości ma obowiązek zwrócenia uwagi Pracownikowi który swą pracę wykonuje z zagrożeniem dla bezpieczeństwa i jakości żywności. W związku z powyższym, osoba pracująca w Dziale Jakości musi przede wszystkim uzbroić się w grubą skórę chroniącą przed reakcjami pouczanych Pracowników. Praca w Dziale Jakości nie jest łatwa. Jest natomiast ciekawa, dynamiczna i pełna wyzwań. Zapraszamy do aplikowania.

xxx
@KJ

(usunięte przez administratora) Dział jakości w tej firmie to było jest i będzie jedno wielkie nie porozumienie w waszym wydaniu.

Sam
@Sergiej

Все верно

Ren,n

Ocena 2.1 z prawie 200 głosów mówi sama za siebie :D

Danuta
@Ren,n

No nie wiem, może mówi trochę mniej niż dłuższe rzetelne opinie? Kliknąć to kliknąć. A napisać konkrety?? Co i jak jak płaca to już trzeba czasu poświęcić . Może ty powiesz??

Ren,n
@KJ

Jesteście zwykłą bandą pasożytów która pasożytuje na pracownikach w zbędnej ilości, przyznajecie sobie premie/nagrody/dodatki kosztem pracy pracowników którzy tyrają jak woły w 4 brygadach na ten zakład, nigdy tego nie zapomnę jak po prawie 8 latach wzorowej pracy dla tego zakładu dostałem w nagrode ręcznik na święta... wszyscy w tym zakładzie o tym wiedzą że jesteście zbędni. Czarna mambusia i Żyrawsko jako kontrolerki były żałosne wszyscy to wiedzą później trzeba było je upchnąć jakoś i tym oto sposobem zrobiły się 2 kierowniczki kompletnie zbędne ... tak samo było 4 brygadzistów w zielonych czepach i co? zrobiło się/przekształciło się na 4 czerwonych, a ich praca nic się nie zmieniła, Polacy którzy byli ogarnięci życiowo, uciekli w cholerę z tego zakładu, została wam już tylko Ukraina, i mam nadzieje że z czasem kopnie w (usunięte przez administratora) ten zakład. Oczywiście nie polecam tam pracy, w Dakri cie nie docenią, jako szary pracownik czy operator jestes jak zwykły śmieć, jak popychadło, a prezio chodzi i (usunięte przez administratora) swoje farmazony o wielkiej firmie a (usunięte przez administratora) ludzie łykają to jak pelikany.

Zuzanna
@Ren,n

Z tego co piszesz wychodziłoby że dział jakości zarządza całym zakładem, daje sobie i Wam pensję, zwalnia i zatrudnia nowych. Czy to jednak nie jest przesada? O tym ilu ludzi pracuje w dziale chyba decyduje góra, a nie sam dział.

P0pppp

Tam nie ma żadnej rekrutacji. Biora jak leci.... Byłeś nie naćpany/na nie nachalny/na przychodził i zgadzał się ze zdaniem czerwonej partii ????

@P0pppp

Ech, to płacą pewnie też nie za dobrze skoro mają tak niskie wymagania? ;/

Taz

Daj sobie spokój, szkoda zdrowia ... już sam system pracy jest tam skandaliczny... kto normalny pracuje w 4 brygadach i to jeszcze na 5,30 rano, w normalnych zakładach przychodzi się na 6 lub 6:30, no bo po co ci wolne w sobote czy niedziele. lepiej przyjść i popatrzeć na czerwonych pajaców.

@Taz

Toś mnie zachęcił :D No ale dzięki za szczerość. A jakieś plusy też się znajdą? Czy ciężko będzie wymienić? :)

Kloc

Ciężko chłopie :D

@Kloc

Bzdura..

@Marek

No jeśli to bzdura to jakie plusy w końcu są?

PussyDestroyer :D
@Katarzyna

Nie ma absolutnie żadnych, Jeśli chodzi o jakieś dofinansowanie do wczasów, premie na Wielkanoc, karnety na siłownie, darmową opiekę medyczną to jest bida z nędzą/ po prostu nie ma, jednie na święta dają od 100 do 200pln w zależności od stażu. Ogólnie nie polecam tam pracy, zwłaszcza przez 4 brygadowy system który jest bardzo ciężki.

Maria
@PussyDestroyer :D

Skoro jest tak źle to dlaczego ludzie dalej tam pracują? Praca jest lekka, czy po prostu nie ma alternatywy dla pracy w tym miejscu?

Kowal
@PussyDestroyer :D

PussyDestroyer :D mylisz się. Jest dofinansowanie do kart sportowych, dostajemy też kasę na wczasy oraz na święta i to nie sto złotych. Trochę się zmieniło na lepsze.

@Kowal

Maria-- Ta chyba sama Ukraina :D ten zakład to żenada.

Na razie to tutaj sami Polacy się wypowiadają, wiec jaka Ukraina? :D

Ren'n
@Katarzyna

Bo Ukraińcy nie potrafią pisać po Polsku. A większość ludzi która się tu udziela to wkurwieni Polacy którzy poświęcili mnóstwo zdrowia temu zakładowi, a na koniec zostali (usunięte przez administratora).Z resztą ten zakład to klika.

wefw

nic nie ma

Trzeba być bardzo zdesperowanym żeby zacząć tam pracę i mieć mocne nerwy. Choroba psychiczna murowana po przebywaniu z żyrafa w jednym pokoju

Zdzisław

Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem, szczególnie dział jakości. Atmosfera toksyczna, lepiej można się porozumieć z Ukraińcami niż z kierownictwem.

Gregor 3,14 w wydychanym. :D
@Zdzisław

Katarzyno --- Ten zakład skończył się gdzieś tak w 2012r...wtedy jeszcze można było zarobić, kierownictwo na poziome dna, dla którego pracownik produkcji czy operator to zwykły śmieć, liczy się tylko dobro tych czerwonych pajaców, jakość? tam liczy się tylko ilość,będziesz musiała szczekać tak jak ci każą, technologia produkcyjna jak za Buga. Od siebie życzę temu zakładowi wszystkiego najgorszego, bo sobie na to zapracował.

Katarzyna

Znowu oferta pracy 2 jakości. Czy może jest coś lepiej? Można wysyłać CV bez strachu?

Odpuść sobie
@Katarzyna

Szkoda prądu na ten zakład, pensja głodową, atmosfera toksyczna, kierowniczki z jakości do przemilczenia, najlepsi z tego zakładu już dawno zmyli się,

Czy w Dakri występują paczki/bony świąteczne?

Kutasiewicz.

Codziennie :D

Stary czlowiek

HAHAHAHA czyżby brakowało operatorów maszyn? :D straszne po prostu straszne.... :D

Czy Dakri ma ściśle ustalone godziny pracy?

JJ100%

4 brygady świątek-piątek i niedziela.

Antoni
@JJ100%

Czy za pracę w weekendy i święta jest wyższa stawka wynagrodzenia? W niektórych firmach właśnie na taki dodatek do stawki godzinowej można liczyć za pracę w teoretycznie wolne dni. Czy firma Dakri również tak do tego podchodzi? Chętnie się dowiem.

Gruba Helga.
@Antoni

Antoni---Nie płacone masz jak za każdy inny dzień

Jak się pracuje z ludźmi z Dakri?

Risto

Pracuje z ludźmi, to może się i dobrze ale ten zakład ma jedną wielką wadę... PŁACE

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź