Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Masssakra!!!

(usunięte przez administratora)gdzie jest Szef jak może pozwolić na to że ludzie którzy mają dzieci zamiast być z nimi we wakacje mają urlopy w lutym przecież to jest chore jak taka bogata firma pozwala na to że urlop mogę wziąć w lutym albo w listopadzie a nie z dziećmi albo dla dzieci. Gdzie Jest Szef Szefie my mamy rodziny tak jak Pan i dzieci i urlopy w lutym bo nie możemy mieć jak chcemy to jest chore masakra!!!

Dyzio

Panie, panowie jak w inteligentny inaczej sposób można napisać że będę was okrr.a.dal jeszcze bardziej i bardzo dbam o wasze zdrowie?? Napewno nie wiecie? No to jeden smutny pan z 5 wymyślił co następuje uwaga ❕ Z Powodu Ochrony Zdrowia, Spadku wydajność i Spadku Jakości Wykonywanej Pracy Od Dnia 07.12.2020 Na produkcji Drzwi płytowych Będzie Obowiązywać Poniższy Zapis ( a tak apropo mamy jakieś inne drzwi niż płytowe?? Może winylowe??) Ale to nie ważne uwaga poniższy zapis. Wobec Pracowników Używających Telefonów Komórkowych W czasie Pracy W Celach Innych Niż Służbowych Oraz W Razie Nagłych I Uzasadnionych Sytuacjach Życiowych, Zostaną Wyciągnięte Konsekwencje Dyscyplinarne. Koniec cytatu. Jest ok Niedługo janka wam postawi kible obok maszyn albo będzie mierzył czas jak idziecie do kibla bo to do tego zmierza i jep premie za długo śr aleś za długo puszczałeś kreta, bączka, srai szybciej bo jakość spada, nie patrz w telefon bo skurdupel dba o Twoje zdrowie. Masakra co wyprawia ten chory człowiek!!

Ciekawy
@Dyzio

Z tym robi się lipa, rozumiem że trzeba pracować bo za darmo nic nie ma, ale ludzie mamy XXI wiek. Zawsze jest alternatywa jak zacznie dziać się(usunięte przez administratora) Ludzie już się burzą bo robię dziś tu jutro tam a po jutrze jeszcze gdzie indziej, złe rozplanowanie pracy na porządku dziennym

Jasiu
@Dyzio

Dyziu jak pracujesz w tej firmie to powinieneś wiedzieć, że produkowane tam są też drzwi ramowe ... (na magazynie znajdziesz też szklane - ale to nie produkt D.R.E)

Szczupak

No wreszcie ktoś zrobił porządek z A. Samardakiewiczem Nerwy mu puściły z Łapami zaczął startować . Jak już z resztą nie pierwszy raz. Może wreszcie skończy się uprawianie wioskowej gangsterski na terenie zakładu i ciągłe ubliżanie innym członkom załogi. Panie Gębą na radzieckim testosteronie może ktoś wreszcie zrobi z panem porządek.

Janas
@Szczupak

A czy to prawda że za czasów swojej świetności potrafił swoją babę za włosy ciągnąć po ziemi?

Calvados

Gang Olsena na z1 ma się nadal świetnie, kojot lata jak kot z pęcherzem co drugi dzień testy robi i wszystko w kibel, gruby pseudonim masa po raz kolejny zaklinował się w szafce i zaprezentował jak połyka pento śląskiej bez przeżuwania bo kły mu stara na ganku schowała a naszemu adamosowi chyba telefon dziś padł bo widać było go chwile ze w robocie jest

Korba
@Calvados

Nie wiem nie ogarniam jak taki ktoś jak K. J bierz albo wybiera sobie takich największych sobie przydup.Asów ( czytaj jidjotóf) na swoją prawą rudą i lewą idjota kojota rękę. Nie wiem i nawet nie wyobrażam sobie jak SZEF wchodzi do biura i rozmawia z takimi kr.et.yn to za mało?! Ludzie na produkcji mają większe wykształcenie i doświadczenie niż dwa pajace którzy myślą że jak dostali trochę więcej władzy to urósło im coś w głowie!? Panowie Niestety Nie nic wam nie urósło Dalej Jesteście Bez żadnego wykształcenia żadnego doświadczenia Niestety. Rudy po prostu pod.pi.e.rrdalacz a wilk jidiota z przypadku do którego nawet cfany nie ma szacunku bo to widać słychać i czuć

Sosna
@Korba

Jankes stosuje przekaz myśli wobec nich jak stara im się coś przekazać. Hiena i miedziany myślą że rozumieją polecenie a on myśli ze bedzie to zrobione jak trzeba no i tutaj proces tego wielkiego myślenia się kończy ponieważ zazwyczaj po takich konsultacjach i tak spierdo.lą powierzona im robote, a w ostateczności i tak znajdą kozła ofiarnego w postaci szeregowego pracownika, który tak jak mówisz ma większą wiedzę i wykształcenie od nich np. Postawmy tezę że kończysz ogolniak wieczorowo jak sawik i wskakujesz na fotel brygadzisty na legendarnym z1. Czy to żart?!! zapytalby kierownik w poważnej firmie. Nie panie kierowniku tak się robi u nas w DRE! Nic nie wie i nie umie to fakt, ale za to jak podrecznikowo wali z ucha tutaj to się ceni i w sumie tylko to :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tragarz niewolnik

Na czwórce jajca jak 150, Johanes lata i szuka tarapata, grono konfidentów ma sie dobrze. Chłopaki organizują co tygodniowe zawody w strzelaniu z ucha na dywanie u johanesa. Miękki tak zarobiony czytaniem zwolnien ze szkoda gadać, na nic innego nie ma czasu taki chłop zarobiony

Krutki

Uwaga uwaga na magazybie oscieznic dzieją się rzeczy niepojęte. Samozwańczy kierownicy sześćdziesiony jezdzom na wozkach i podpierdalą do adamosa szeryfa q ten w telefonie siedzi i nie wie co sie dzieje jaja jak berety

łysy

Na Pasłęku dział metalowy malarnia danielek wraz ze swoim przydupaskiem mareczkiem koziołkiem podp.i.erdalają każdego jak leci (usunięte przez administratora) szescdziesiontki i licza ci czas jak (usunięte przez administratora) niedlugo beda ci na kolanach w kiblu siedzieli jak krecik puka w taborecik danielek agent 007 tylko chodzi i węszy

Don't worry

Panie Panowie najlepsze życzenia dla was dla waszych rodzin dla wszystkich waszych Bliskich i oczywiście dla naszego najważniejszego szefa produkcji który jest ważniejszy od samego szefa Wszystkiego Naj dla niego i jego rodziny wszystkiego Naj dla jego dzieci Wszystkiego Naj dla wszystkich jego Bliskich Wszystkiego Naj Naj Naj Oby ten rok był dla Niego jeszcze lepszy jeszcze bardziej lepszy dla jego całej rodziny a przede wszystkim dla jego dzieci ojca matki oby wszystkie anioły miały ich w opiece oby nigdy nic im się nie stało oby opływały w dostatku dobrostanie tak jak jego pracownicy którzy pracują tu z pasją i im ten dobrostan i uczciwie zarobione pieniądze nie są im potrzebne bo pasja jest najważniejsza rodzina nie ważna dzieci nie ważne opłaty nie ważne kredyty nie ważne!!! J. Najważniejszy i pasja!!!

T. F

Ale Pan Sawicki pomimo swojego gniewu był bardzo zadowolony

??
@T. F

Może sam to napisał

M. O
@??

Może być tak już tak dawno pan Sawicki mówił i wyrażał swoje zdanie o prokopie a borek mu pomagał w tym wszystkim i nie stety pomagał tak oni nie zrobili to my ich pod.i.e.biemy i też nie zrobimy jesteśmy lepsi

Oj

Pan Prokop był dzisiaj bardzo smutny czyżby nie potrafił wziąć na bary swoje slowa o kierowniku? bądź mężczyzną Panie Prokop i miej w końcu ja.ja bo w końcu wyraziłeś swoje zdanie.

Cyrk

Taka sytuacja z dnia 21.12. Anno Domini. Brygadzista Prokop kazał prasie kleić płytę Brygadzista Sawicki był zdziwiony że kleją płytę bo Kierownik Wilk kazał nie kleić płyty. Odpowiedz Brygadzisty Prokopa do Brygadzisty Sawickiego .... Wilk Jest Glupi....

????
@Cyrk

Co wy mi tu pierdu-lita to pomówienia hihi hi

, pppppp
@Cyrk

A Prokop który mówi przy ludziach że Wilk Jest Glupi jest kim??? zwykłym krety.nem który kopie sobie sobie ojj kopie.

Maska

Dziwi mnie to bardzo czy naprawdę nikt z szefostwa nie widzi co oni wyprawiają nikt nie widzi co się dzieje we firmie to że oni mają ludzi w czarnym poważaniu to wszyscy wiedzą ale że naczelny dowódca tego nie widzi albo nie chce widzieć przecież to my ludzie na was pracują a wy macie nas w (usunięte przez administratora)

Cde

W firmie dre nie tylko pracują pracownicy z pasją, ale ròwnież kierownicy z pasją, z pasją do zastraszania pracownikòw, z pasją do poniżania ludzi, tam nawet wzięcie urlopu urasta do rangi wielkiego problemu- Z4.

Cdn.
@Cde

Na z 1 nie lepiej jak coś tylko potrzebujesz. Grunt że pracujemy z pasją.

Cde
@Cdn.

Tak, pasja najważniejsza, bez niej się nie da pracować.

Jenol
@Cde

Nic nowego, do johana strach o urlop zapytac. Wielu obiecał powrót jak pozwalniali ich przez covida i co? Nowych pozatrudniali a starych olali. Solidna firma.. phe

Z5

Janko pamiętasz był kiedyś film " PASJA" według Mela Gibsona i główny bohater bardzo źle skończył niestety życie pisze inne scenariusze niż nam się wydaje i mam nadzieję i modlę się o to żebyś Ty tak nie skończył ale karma wraca niestety.

Z2

Siedzi szew na 5 i wymyśla z nudów jak tu jeszcze bardziej obrzydzic ludziom pracę jeszcze bardziej im utrudnić wszystko i jeszcze częściej mieć powody do zabierania pieniedzy w koncu na tym zna się najbardziej i to sprawia mu Największą satysfakcję

Byly pracownik

Siema nie żałuję że odeszłem praca jest fajna spokojniejsza nie ma ciśnienia Hej jak tam co niektórzy obrazki piórka tak jak Pan Wilk myśli że jest panem i władcą chciała dorównać panujące ale mu to nie wychodzi bo jest głupi jest zbyt głupi tępy zadufany w sobie i ma wszy na pępku PS Mirek poruchał w końcu

Zz
@Byly pracownik

To że wilk jest iðiotà wiedziało kilku ci co z nim wcześniej pracowali czyli niewielu ale dzisiaj wszyscy raczej wiedzą i już chyba nie mają wątpliwości niestety to prawda! Żal!!? Brawo Miras!!!

Arek

@Fack 10 h ale ile dni w tygodniu? 4?

Z1

Ten kto w tej chwili zażąda i podejmuje decyzje odnośnie hali z1 (usunięte przez administratora)pojęcia o niczym co dzieje się na hali

Fack
@Z1

Po 10 godzin i dwie zmiany w sobotę mistrzostwo świata

Felek
@Z1

Zapomniał wół jak cielęciem był. Stanowisko i większa kasa zmienia,ale karma wraca

Don't Worry

To fakt, facecik jak by wyszedł z siebie i stanął obok to by napewno nie mógł na siebie patrzeć. Ale karma wraca i wróci napewno!!!

COVID

Przepis na udaną pandemię : .... 1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie. 2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego. 3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują. 4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów. 5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki. 6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz. 7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych. 8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony. 9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia. 10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom. 11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku. 12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo