Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Karuzela dziadostwa czas start

Zacznijcie szanować ludzi którzy pracują dla tej (usunięte przez administratora)firmy po 20 lat a nie traktować jak odrzut. Bez tej ekipy będzie (usunięte przez administratora)się a nie daj się. Zakochani w sobie i swoim wielkim ego nie potrafiący nic kierownicy i tfu wielcy brygadzisci, kolesiostwo (usunięte przez administratora) i nic więcej. Długo tak to wielkie dre nie pociągnie będzie płakać jak ludzie masowo zaczną się z wami żegnać. Zacznijcie szanować pracowników.

@Karuzela dziadostwa czas start

(usunięte przez administratora) było zawsze na (usunięte przez administratora)dorobioli się wszyscy Najpierw Wy, Potem Dziady kierownicy, potem dziady zmianowi, potem ta cała kópa na około a zwykli uczciwi ludzie którzy chcą tylko uczciwie pracować i zarabiać uczciwie są okřàðå j gdzie jest zwykła uczciwiość ludzi którzy nie mają nic do gadania nawet nie pozwala im się myśleć bo ci którzy mają władze myślą że są mądrzejszy i co chcą udowadniać na każdym kroku a to tylko depile zwykle

@Dre

Czyli przedstawiłeś w skrócie całą strukturę org jaką tu macie? tutaj wgl jest obecnie szansa na awans np., na takiego zmianowego czy to wszystko juz od lat pozajmowane jest? Jesli o odejścia chodzi to faktycznie sie obecnie coraz częściej zdarzają jak zapowiedział czy wciąż niezmiennie pracujecie?

Iks igrek zet
@Wanda

Ludzi się masa zwolniła i nadal się zwalniają, codziennie kogoś nie ma młodzi mają te same stawki co starzy, tyle że młody przychodzi do pracy jak chce i są zadowoleni że wogole się pojawił, a stary chodził i będzie chodzić, a jak będzie chciał wolne to usłyszy ze ludzi nie ma, albo inna bajkę. Lepiej już sms napisać że cie nie będzie. Każdy na podwyżki czeka, które i tak wiele nie zmienia teraz. Sami cie nie docenia, zdarza się ze operator ma mniejsza stawkę od tych młodych. Przecież to paranoja jakaś.

@Iks igrek zet

To prawda, na podwyżki ludzie czekają, pensje się nie zmieniają przy takiej inflacji to wynagrodzenie o 25 % spadło, a podwyżek nie ma. Fajnie jak podwyżki będą adekwatne, człowiek pracuje 8 lat a zarabia nieco więcej ponad najniżej krajowej

Ona

Czy tę ośmioletnią górkę liczysz z jakimiś stażowymi, które są przyznawane? Widzę także że minęło sporo czasu odkąd stawialiście te opinie. Czy odnośnie podwyżek już cos wiadomo? Kiedy maja być docelowo przyznawane? I czy są proponowane jeszcze jakieś inne zmiany do końca tego roku?

@byly pracownik

Pracowałem w tej firmie w 2006 roku Przepracowałem około rok lecz opuściłem to miejsce gdyż nie liczył się człowiek tylko statystyki i normy Jak w każdym zakładzie są (usunięte przez administratora) i ludzie którzy mają swój rozum Prawda jest taka że to ludzie tworzą atmosferę wrogości nienawiści i zazdrości Ja trzymam się jednej zasady w życiu jeżeli mi coś nie odpowiada w danej osobie to jej to po prostu mówię Po co gadać z kimś kto jest taboretem Trzeba być sobą a nie patrzeć na innych Jak Ty do ludzi tak ludzie do Ciebie Sami tworzycie atmosferę a później narzekacie A kolejna podstawowa sprawa jest fakt że jeżeli pracodawca ma Twoje argumenty gdzieś tak jak Ciebie to czy zasługuje żeby go dorabiać Zawsze można zmienić pracę tylko to trzeba jeszcze potrafić a z tego co widzę to tylko narzekanie i biadolenie Ja zwolniłem się po kłótni z kierownikiem i nie żałuję tego Teraz mogę się tylko śmiać z takich komentarzy Ludzie zacznijcie się szanować ! Skoro uważacie że ktoś Was bierze pod nogi to się nie dawajcie Ja też nie raz słyszałem że na moje miejsce 10 czeka tylko nigdy żadnego nie widziałem Każdy jest kowalem własnego losu a życie jest zbyt krótkie żeby dawać sobą pomiatac

Czy nowo zatrudnione osoby w Dre otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Chwała bracia bandera

Tak jak kiedyś ten zakład naprawdę coś znaczył to co teraz sie dzieje to bardzo krótka droga ku przepaści. Mam nadzieję że nasi wschodi kumple trzymają tempo.

@Chwała bracia bandera

Kiedyś ? jaka perspektywa czasowa się za tym kryje i jakie konkretnie różnice w warunkach zatrudnienia zauważasz? Co ostatecznie miało na to wpływ i jeśli faktycznie jest gorzej to czy dałoby radę to jeszcze jakkolwiek odkręcić?

były
@Wanda

od roku 2016 do 2023 zmieniło się wiele, w podejściu do pracownika. Najważniejsze to zarobki, w DRE stanęły w miejscu tzn. są podwyżki ale nie odczuwalne, bo zmienili stosunek premii do stawki godzinowej i o soboty ciężko. Prosto mówiąc w DRE zarobki się zatrzymały na pewnym poziomie, ale ... u innych pracodawców brakuje pracowników więc inni te stawki podnoszą, stąd jest taka sytuacja, że starzy pracownicy uciekają, a nowi myślą, że jest jak kiedyś przychodzą dostają na start podobną stawkę do starych i zaraz też uciekają.

@były

A to o czym tu piszecie to dotyczy całej firmy niezależnie od działu? Zastanawia mnie w tej perspektywie sytuacja w biurze. Tam też wspierają się pracownikami z innych krajów? Od strony organizacyjnej jak praca w nim może przebiegać czy ktoś wie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
2023

Witam wszystkich i zapytam jaka jest tera stawka godzinowa za godzinę pracy na co można liczyć kto może i nie boi się napisać tu i nie zostanie to usunięte przez administratora

Wanda

Temat na forum coś przycichł ale widziałam wzmiankę o przesuniętych podwyżkach i ciekawa Jestem na którym miesiąc przeskoczyły z maja? ile ostatecznie wleciało i w tym roku kiedy należy się spodziewać kolejnych? obecnie jak zarobkowo za pracę tutaj się wychodzi?

Lady
@Wanda

A gdzie widziałaś tą wzmiankę (skoro temat przycichł ) ?

@Lady

no jakoś w lipcu ktoś tu pisał z tego co widziałam. a czemu pytasz, źle popatrzyłam? wiesz coś więcej i mi napiszesz? coś jeszcze a docelowo tu wejść prócz podwyżek?

Agata

Witam, Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Chciałabym się dowiedzieć czy i jakie związki zawodowe funkcjonują w Państwa zakładzie pracy. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnego regulaminu ( np. socjalnego). Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

CCC

Ludzie jak wam tak źle i kierownicy wzbudzają w was takie emocje to zmieńcie pracę albo zacznijcie walczyć o swoje, bo to jest stosunkowo żałosne, że dalej tkwicie w tej firmie jednocześnie nienawidząc jej i swoich przełożonych, a wszystkie żale przelewacie w Internecie. Jeśli kierownicy rzeczywiście stosują takie metody, o których piszecie to jest to niezgodne z kodeksem pracy, takie rzeczy się zgłasza odgórnie, a jeśli się nie odzywacie i nic z tym nie robicie to tym samym dajecie zezwolenie na takie traktowanie. Zamiast wypluwać tutaj tyle hejtu i zawiści używając prostackiego języka zmieńcie coś w swoim życiu, załóżcie swoją firmę, idźcie na studia, jeśli zakład produkcyjny jest ponad wasze ambicje to droga wolna żeby robić w życiu coś innego. Najlepiej jest winić wszystko na około tylko nie siebie...

Janusz
@CCC

Tu nie chodzi o plucie na kogokolwiek .przestrzeganie tez innych nowych co przychodza . Informowac o atmosferze. Bylem u szefa powiedziec na temat kierownika to pozniej sie mscil . Zabierajac premie itp. Dlatego podjelem dzialanie . Kilku chlopakow poszkodowanych chce wniesc sprawe za mobing skoro nie ma innego sposobu.

@Janusz

To zróbcie to. Wtedy będą słowa kierownika przeciwko kilkunastu/kilkudziesięciu osobom, tylko musicie się postawić w końcu i przestać na to pozwalać, bo tak zawsze będzie dopóki wy jako grupa nic z tym nie zrobicie. Takie rzeczy się załatwia odgórnie, trzeba iść grupą do tego kto jest głową firmy i przedstawić sytuację

@CCC

Do szefa nie ma to sensu . Szef o wszystkim wie. Lepiej domagac sie zadoscuczynienia od konkretnych kierownikow . Nieważne czy od jarka , janka czy tego Mietkiego z magazynu. Musza poniesc kare za znecanie sie psychiczne podwladnych i zaplacic za to. Mysle ze lepsza sprawa cywilno prawna bedzie.

@Mariusz

Droga wolna. Nikt Cię nie trzyma Znęcanie psychiczne to (usunięte przez administratora), a to jest karalne. Takie rzeczy powinno zgłaszać się do odpowiednich służb.

@CCC

Dziekuje. Potrzebowalem od Ciebie to uslyszec. W grupie sila.pojdziemy grupą.

Gabriela
@CCC

To może to zgłosicie skoro tak źle się dzieje a nie tylko narzekacie jak to źle?

@Mariusz

W grupie siła to prawda. Powodzenia

@Gabriela

Też tak myślę ;) Zamiast narzekać i burczeć pod nosem trzeba zacząć konsekwentnie działać tylko wielu ludziom tej konsekwencji brakuje i wolą siedzieć cicho niż walczyć o siebie i swoje prawa.

@CCC

Trzeba zrobic pospolite ruszenie. Zeby pracownicy wiedzieli sa ludzmi a nie smieciami. Boja sie o prace . Dlatego tylko grupa moze zadzialac.Przekazcie innym kolegom

Olgierd
@CCC

Jak wszyscy założą firmy lub pujda na studia to kto będzie pracował?

@Olgierd

I co znów podwyżki przesunięte albo nie będzie...

PM

Legenda 03.01.2023 21:50 @2023 Dajcie sobie spokój, rozumiem frustrację i nienawiść na produkcji ,ale osobiście dobrze się tam bawiłem bez przepracowania bo robiłem swoje z dość dobrym wykształceniem ,a Pan Krzysztof J to mógł odemnie ewentualnie czasopisma pożyczyć do czytania, chyba że na nocce byłem na imprezie(co mogło irytować)bez donoszenia i zawiści można było tam poważnie dobrze zarabiać i nie zwracać uwagi na innych,jeśli dalej tam pracujecie to pozdrawiam ????bo do tej pory czasem słucham tych pierdół

2023

Panie, panowie i oczywiście święty Krzysztofie bo przecież świętego Jarosława nie ma wszystkiego naj w nowym roku dla was wszystkich i wszystkich świętych oby wam się dobrze działo w tym nowym roku i oby wam nasza ojczyzna dojna była oby wam dała jeszcze więcej niż dała. Amen

Legenda
@2023

Dajcie sobie spokój, rozumiem frustrację i nienawiść na produkcji ,ale osobiście dobrze się tam bawiłem bez przepracowania bo robiłem swoje a Pan Krzysztof to mógł odemnie ewentualnie czasopisma pożyczyć do czytania, chyba że na nocce byłem na imprezie(co mogło irytować)bez donoszenia i zawiści można było tam poważnie dobrze zarabiać i nie zwracać uwagi na innych,jeśli dalej tam pracujecie to pozdrawiam????

Obsrwator

Pytanie?!? Czy pan szef produkcji wie że jego niezbyt mądrzy brygadziści gdyby nie elektronika to nie potrafili by zmierzyć ramiaków na prasie bo za białe nosy mają

Reżyser kina akcji
@Obsrwator

Wiadomo przecież że to ıďıōțà i çpúñ borek gdyby nie elektronika to nie potrafił by zmierzyć ramiaka, ale kreskę to by se zrobił

Jacek
@Obsrwator

Nosy białe bo (usunięte przez administratora)w kiblu .jedni (usunięte przez administratora)inni piją . Może młody prezesik zacznie chodzić i sprawdzać swoją zaloge

Oko Saurona
@Jacek

A to wszystko pod zezowatym okiem janka, no ale jak chciał tak ma jeżeli idiot*a został kierownikiem takie rzeczy będą na porządku dziennym, sedes to ugina się od tych kajmanów na jedynce

Smietnik janka
@Oko Saurona

Ludziom zamyka się gębę straszeniem, grożeniem że się ich zwolni, albo kasą bo jak nie wiadomo o co chodzi to janka wam wszystko wyjaśni ***** ***

Jacek
@Smietnik janka

Myślisz że oni są bezkarni? Wchodzisz do biura i nagrywasz Pana. Kilka nagrań i do portelu, inspekcji , TVN . Lubią takie tematy skoro prezes ma w to wywalone i niczego nie słyszy

Marco

A jak sobie radzi Maciek z Z3 słyszałem że nie zaciekawie i już jest kilku kandydatów na jego stanowisko.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Dre?

CDEAH

Najgorsze jest to że szef wszystkich szefów nic nie widzi albo nie chce widzieć, kasa

Dawid
@CDEAH

Sporo krytyki na forum, jakie są morale wśród pracowników? i czy widać perspektywę zmiany na lepsze? No i kasa.. daj proszę znać, ile mogę na starcie dostać, jako montażysta? Bo szukają chętnych, ale nie podali stawki...

Syfon

Umiejętności są weryfikowane w następujący sposób chcesz pracować Ok bierzemy damy Ci większą stawkę niż staremu tylko się nie zwalniaj pliss damy Ci wszystko tylko zostań, starych mamy w czarnej dziurze uuuu ale tu jest naprawdę ciemno ale młodzi i nowi mają to w důpíé a starych ma się w też w (usunięte przez administratora) ie, tu liczy się tylko szacunek do pracownika. Bravo!!!

Mariusz

Jak jesteś mniej inteligentny od kierownika po gastronomiku to się nadajesz . Jak mądrzejszy to nie miejsce dla Ciebie

Przyszły pracownik

Jakie zarobki i jaka atmosfera na dziale lakierni ? Jakie zarobki ? Z góry dziękuję za pomoc

Yhuś
@Przyszły pracownik

To jest jakiś dział lakierni? Takie same zarobki jak na całej produkcji

SZCZERY
@Przyszły pracownik

Szkoda Twojego czasu serio. Zarobki takie, że w biedronce, czy innym markecie więcej zarobisz. Poza tym, garba można się na bawić od dźwigania itd. Ps, nie planuj też urlopu w tej firmie tylko (usunięte przez administratora) mają go latem, pomijając wielkich przyjaciół brygadzistów...

???
@SZCZERY

Jak możesz, albo jak można porównywać zarobki w Firmie DRE do zarobków w Biedronce?!?! Lub w. Innym Markecie Przecież to nie ma żadnego sensu, Nie obrażaj ludzi z Biedronki , Tam ludzie coraz więcej zarabiają , a tu tylko zarabiają . Tam praca dla ludzi mało ambitnych ale zarabiają coraz więcej a Tu jest coraz gorzej oczywiście gorzej dla pracowników , Młodych chcą zatrzymać za wszelką cenę ale młodzi mają te cenę i ich pieniądze i ich w czarnej (usunięte przez administratora)a starych pracownikòw powoli ale systematycznie ubywa kwestia czasu jak będziecie sami robić tu tylko przydup*asy i (usunięte przez administratora) mają się dobrze , przykłady macie albo mamy wszyscy i wszędzie na każdym kroku.

Marazm
@???

To Fuckt,! (usunięte przez administratora) doszło (usunięte przez administratora) Tu nikt i nic już się nie liczy, liczą się tylko ostatnie zera na koncie, ludzie pracownicy to (usunięte przez administratora) ludzie którzy budowali tą firmę są nie ważni, teraz liczy się tylko jeden(usunięte przez administratora) z pasją! Bez szacunku do firmy i fszystkich

Garbaty
@Przyszły pracownik

Na lakierni zarabia się dużo bo są nadgodziny bo brygadzisci mają kredyt na mieszkanie gdzie ratę ma 2000zl a drugi samochod na ktedycie to kierownika potrafią zbajerować

Damian

Czy Marcin z lakierni.Wygryzl juz któregoś z brygadzistów? Ogólnie to ma potencjał. A kierownik tego nie widzi.

Haha.. Kierownicy osoby niekompete, niewykształcone, jeden lepszy od drugiego, wielcy znawcy a kolorów nie znają ani modeli.. To skandal żeby osoby na tak wysoko postawionych stanowiskach nie potrafiły w adekwatny i odpowiedni sposób odnieść się do pracownika. Szacunek? ?? Czy któryś z nich wie wgl co to jest? Jakie podejście mają nasi kierowcy do pracownika??? Zamknij j mordę i rób co ci każe to ja zostawił u żądze. Wyrazisz swoję zdanie powiedzą że się nie nadajesz, (usunięte przez administratora) kierasa przytakna i kończysz na najgorszym ze stanowisk.. (usunięte przez administratora) że robisz 10 czy 15 lat , potrafisz wszystko i zagiął byś każdego z kierowników, robisz swoje a pan kierownik (usunięte przez administratora) ci wszystko co może a gdy zapytasz dlaczego usłyszysz :"bo tak", "nie zadowala mnie pana praca" albo "nie zawraca mi pan (usunięte przez administratora) czasu nie mam"" . Co to za argumenty??.. Doskonale widzą jaka sytuacja jest w kraju, jak jest (usunięte przez administratora) Nie no przecież upierdole go jak mogę, mógł siedzieć cicho, niech widzi kto tu rządzi. Trochę zrozumienia i wsparcia dla pracownika, bądźcie ludźmi panowie Kierownicy. Aaa.zapomnialem na wasze miejsce 15 pod kadrami stoi, albo z 4 z pod szafirka sobie weźcie na pewno sobie poradzą przecież to proste

V2
@007

Jacy kierownicy? zwykłe debıle bez wykrztałcenia, zakład powinien się wstydzić że pozwala takim ludziom rządzić, beznadziejnym tępakom którzy przypadkowo dostali władze janek napewno jest dumny ze swojej kadry

@V2

Narzekaliście na wojcik a Tera macie (usunięte przez administratora)

De.no

Ambicje były a skończyło się jak zwykle, ludzie bez doświadczenia, bez wykrztalcenia, çpůñ ki borki szewce i 102 pod.ierdalacz rude to wiadomo a wilkołak ( usunięte przez administratora)

Pani Janka
@V2

Pamiętaj panie janek. Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście i pójdą ci na wieczą karę a sprawiedliwi do życia wiecznego. Karma w końcu wróci do ciebie bo sądy nie ruchliwe ale sprawiedliwe

Chore jest to, że nikt nie zwraca uwagi na umiejętności pracownika, operatorzy zesłani na najgorsze stanowiska na w ich miejsca nowi pracownicy bez doświadczenia, zainteresowania, wyrażający brak checi do rozwijaniem się. Najważniejsze że przytakują głową jak te jebane pieski gdy GORU mówi, powtarzając: "tak wodzu masz rację", "też tak myślę"

Crp.
@007

Zgadzam się, (usunięte przez administratora) wchodzące w (usunięte przez administratora) tylko mają dobrze, bo na wszystko przytakują, pracownik traktowany jak śmieć, kierownicy na poziomie nie wiem czego, zero szacunku do pracownika, wymyślanie nocek na siłę, po złości, lub z (usunięte przez administratora) powodòw wymyślonych przez kierownikòw, kiedy wszystko da się zrobić na dwie zmiany, więcej prądu marnowania w nocy, po to żeby kilka osòb było na hali, hałas na pobliską okolice, bardzo mądre rozwiązania, ale przecież nikt się za to nie weźmie, bo nie ma kto.

Prtk.
@Crp.

Nocki w takim zakładzie w ogòle nie powinny istnieć, da się wszystko zrobić na dwòch zmianach, tylko kierownicy nie umieją tego zorganizować, bo im się nie chce, mòj kuzyn mieszka w domu niedaleko zakładu, mòwi, że w nocy nie da się wytrzymać, mają się zebrać i coś z tym robić, u nas na hali w nocy jest kilka osòb, da się to wszystko zrobić na dwie zmiany, kto się choć trochę zna, ten wie, wyciąg jest uruchamiany dla dwòch maszyn, marnowanie prądu, kierownicy niech zaczną myśleć, a nie zastraszać zwolnieniami z pracy, bo trzeba zaoszczędzić, dając nocki właśnie nie zaoszczędzają, dobrze by było jakby prezes zajął się tym , co oni wyprawiają.

V
@Prtk.

Kierownicy zamiast zająć się robotą, to chodzą i straszą, że będą zwalniać za branie urlopòw i branie zwolnień, może czas najwyższy zgłosić to do inspekcji pracy, skoro nikt ich nie umie postawić do pionu, a nocki zawsze były dawane bezsensu, po złości, z braku organizacji kierownikòw, tylko oni nie wiedzą, że robią po złości komu innemu, bo to zakład jest wtedy stratny.

Praca.
@V

Właśnie na Z4 PAN kierownik, pewnie za pozwoleniem szefa produkcji, jak zawsze zresztą (usunięte przez administratora) bo tak nie można, znajomość kodeksu pracy się kłania i to podchodzi pod(usunięte przez administratora)

Knm
@Praca.

Podziwiam tego, kto robi wciąż w tym kołchozie. Serio jedyne na co was stać, to te wpisy na stronie? Nie macie żadnej ambicji, "wielki" pan kierownik stoi nad wami, z pistoletem przystawionym do głowy, że tylko narzekacie, a wciąż robicie w tym cyrku? Robicie z siebie (usunięte przez administratora) zwłaszcza, że jest tyle możliwości. Szybko ten chlew by upadł, albo zmieniliby podejście do ludzi, gdybyście potrafili po prostu odejść lub zastrajkować. A tak traktują was jak (usunięte przez administratora) Mówię to jako były pracownik.

Gabriela
@Knm

Nie sądzisz że takie rozwiązania to ostateczność? A rozmowy nigdy nic nie dały czy nikt nie odważył się poruszać tych tematów?

@Knm

Z byciem (usunięte przez administratora)jest jak z umieraniem, osoba, która nie żyje już nie cierpi, cierpienie pozostaje tylko dla bliskich, tak samo jest z ludźmi głupimi, nie wiedzą że są, ale cierpią przez to pozostali. Niestety w dużej mierze kadra "menedżerska" nie potrafi zarządzać ludźmi no i coż, atmosfera jest jaka jest :)

Król
@Knm

A ty ile siedziałeś w tym kołchozie Hipokryto?

Nie długo już nie będzie miał kto na Was pracować ! Czas najwyższy docenić pracowników z wieloletnim stażem , a nie przyjmujecie nowych na lepszych warunkach a oni i tak uciekają po pierwszym miesiącu ! Czekamy na szacunek i podwyżki !

Coś nie coś potrafię

Chłopie zmień robotę poprostu, teraz jeśli masz pojecie 3,5 wszędzie dostaniesz, też robiłem tu i wiem co mówię, a jeżeli masz pojęcie na temat stolarki to drzwi stoją otworem i wyciągniesz nawet lepiej, (usunięte przez administratora) wyścig szczurów i ktora zmiana więcej pusci.. Naprawdę nie warto strzępić sobie nerwy, bo można robić na luzie za godne pieniądze i bez dywanika jak coś pójdzie nie tak, ale jak przyzwyczaił się do murzynskiej roboty to uważaj, żeby tańszy ukraiński pracownik Cię nie wygryzł bo oni nie mają nic do stracenia, a Ty chyba przeciwnie jeżeli wolisz kupić sobie dyktafon.

Hary
@Coś nie coś potrafię

Ja tez kupilem dyktafon . Nie bedzie mi ten maly smieszny kierowniczek mna pomiaytall. Skonczylo sie . Zobaczymy czy bedzie nadal tak kozaczyl

Qp@
@Hary

I sýf sýf jak szef nie zrobi z tym porzádku to ktoś będzie miał potem problem bo mu wszyscy najmądrzejszej si na łeb wejdą

Hary
@Qp@

Panie Prezesie L.B prosimy aby zrobil Pan porzadek z kierownikami. Nie mają do nikogo szacunku. Prosze na zebraniu poruszyc temat odnoszenia sie kierownictwa do podwladnych. Inaczej bedziemy zmuszeni do inspekcji pracy biegac na Grunwaldzką , a przeciez nikomu na tym nie zależy. Tylko Pan L.B ma wladze w tej firmie , wiec prosze wziac na powaznie ten post.

Henry
@Hary

I przydatny był dyktafon?

@Henry

A faktycznie użycie tego byłoby uzasadnione? Zresztą chyba nie jest to zbyt zgodne z etyką... Pzt., mogłoby to wgl zostać jakkolwiek wykorzystane?

ulla

jak sobie radzi stasiek

Henry
@ulla

Ma 2 pomagierów

Kazik

Jak tam w DRE w Pasłęku? Przyjmuja? Jaka atmosfera w pracy? Ile się zarobi?

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo