Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Carlos

First Data w Gdansku sie zamyka wiec i nowych stanowisk pracy nie bedzie, oddzial zostal przeniesiony do Indii

jabar

nie można nic znaleźć , bo i widocznie na chwilę obecną nie potrzebują nowych pracowników. Masz w sumie dwa wyjścia z takiej sytuacji. Albo podrzucisz im CV mimo wszystko i będziesz czekał aż odezwą się przy najbliższej rekrutacji albo czekaj na nią właśnie... ale to może być długotrwały proces niestety

przerąbaliśmy właśnie wszystko...swoim pracownikom, informatykom i prawnikom ze znajomością 3 języków obcych jesteśmy w stanie zaproponować 2700 zł brutto, z czego 800 będzie czynszem za pokój w Gdańsku. Twój pracodawca...

i to wszystko miało tam miejsce...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

bo to forum przecież po to jest, żeby było wesoło, w pracy no i koniecznie po pracy, pracownikom i pracodawcy, team leaderom i dyrektorom niech będzie wesoło! Niech będzie dane wszystkim się pośmiać, a nie tylko clownom, którzy w tym cyrku biorą udział.

usmiałem się po pachy, pracuje w FD i wiekszych glupot niż na tym forum to jeszcze nie czytałem :D zapewne autorem wszystkich opinii jest ta sama osoba, która komus podpadla. A First Data na Arkonskiej to napewno nie jest firma z tych opisów.

jeju, ale was obsmarowali...a przecież niczym sobie na to nie zasłużył nasz kochany pracodawca...przy takim bezrobociu trzeba szanować to co się ma...jakiekolwiek by to nie było :).

tam nigdy nie trzeba było mieć doświadczenia...żadnego, a tym bardziej w księgowości.

i żadnych szkoleń, nic nie wnoszących...bo jezeli ktoś zna biegle angielski, to sobie znajdzie przepisy i przeczyta, a jak ktoś nie zna to są ludzie "na miejscu", od tego i dekretowania, a ludzie w Polsce i tak odejdą do "lepszej" firmy...i mamy w budżecie kolejne 50.000.

i żadnych kosztownych imprez integracyjnych, i tzw. \"wigilii zakładowych\" ...no bo po co? a min. 50.000 zostanie...

i życzę Wam, żeby najbliższa toaleta była na dworcu głównym. Wtedy nie będziecie pić herbatek, wody itp. w pracy, albo róbcie w majtki. No i firma duuuużo zaoszczędzi :).

żandarm

idę do wojska postrzelać, a wy księgujcie (usunięte przez administratora) ki żołędne.

wszyscy księgowi tam-ludzie z wykształceniem prawniczym, znający 3 języki obce-dajecie się za przeproszeniem dymać przeciętnie za 5,5 euro brutto na godzinę, gdzie minimalna (minimalna!) stawka powinna wynosić 20 euro! Ale wasz kierownik woli dorobić drugą wypłatę do wynagrodzenia korporacyjnego, kończąc korporacyjny tydzień pracy w środę, niż rozmawiać o podwyżkach, czy awansie.

niezła (usunięte przez administratora) bez zarządzania, kierowania. Zwolnić wszystkich, którzy prowadzą jakąkolwiek działalność gospodarczą, oprócz pracy na etacie w tej tzw. korporacji. Dla nich tydzień pracy kończy się w środę po południu. pozostałe dwa dni, to działanie konkurencyjne wobec korporacji, przewalanie pieniędzy z jednej firmy do drugiej, albo leżenie (usunięte przez moderatora) do góry. Sprawdzić im czas pracy...wszystkim \"miernożerom\". Zabrać laptopy służbowe, komórki, sprawdzać połączenia telefoniczne, ustawić GPS, rozliczyć z paliwa do samochodów służbowych, a najlepiej kazac jeździć tramwajami (unikną korków)-nie zmarnują pieniędzy korporacyjnych.

Lena, jak masz IQ powyżej 100, znajdź sobie inne zajęcie, bardziej wymagające, nauczą Ciebie 3 procesów i to będziesz klepać. Jak masz IQ w okolicach 140 po dwóch tygodniach będzie Ci się wydawało, że system jest zbyt powolny i wszystko działa nie tak...

Lena, jeśli możesz wybierać, wybierz inne SSC (chyba że masz długi język, albo łokcie z blachy-kwalifikacje i wiedza nie znaczą tam nic...kompletnie nic, albo tyle co Twoje studia przy miotle w Norwegii), do tego brak jakiegokolwiek zarządzania (przynajmniej w niektórych zespołach).

FD

Tam w tej chwili taka bieda, że bez żadnego doświadczenia można się dostać - strasznie dużo ludzi poodchodziło (ciekawe dlaczego :) ?).

Lena

mam pytanie do Was- czy pracowaliście tam jako junior accountant?? jakie były Wasze obowiazki i czy musieliscie posiadac wczesniej duze doswiadczenie by sie tam dostac? z góry dzięki za odp :))

marność nad marnościami....żenujące.

beznadziejna firma, naprawdę nie spodziewałem się tego.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE