Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz

4.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz

Administrator Nowy wpis

Firma Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Firma Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz nigdy nie prowadziła i nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były Pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Pracodawca idzie na rękę a nogę podstawiają Pracownicy jeden drugiemu :)

1
Nowy
Kandydat
@Były Pracownik

Pierwszy raz się z tym spotykam, żeby pracownicy nawzajem podstawiali sobie nogę. Wygląda to raczej tak że pracodawca podstawia, a zrzuca winę na pracowników - ale to tylko moja uwaga z wcześniejszych opisów, które jasno wskazują, że pracodawca próbuje być "nieskazitelny" i podszywa się pod pracowników.

Sławomir
@Nowy

Czemu sądzisz że pracodawca się podszywa? Skąd te podejrzenia? :D

Nowy
Kandydat
@Sławomir

@Sławomir, trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem :) już tekst "Pracodawca idzie na rękę a nogę podstawiają Pracownicy jeden drugiemu :)" jest dość podejrzany, ale to tylko moja opinia. :D

Dorota
@Nowy

czyli pracując tam nie widzisz, żeby pracownicy sobie nawzajem szkodzili? Panuje tam spoko atmosfera?

Pracownik
Pracownik
@Nowy

Nie jesteś Nowy Kandydat. Pomimo nieudolnego maskowania i tak wszyscy wiedzą, że jesteś stara (usunięte przez administratora)

Halina
@Pracownik

Że kim niby jest?

Były Pracownik
Były pracownik
@Halina

Szukającą wrażeń.

1
Halina Nowy wpis
@Były Pracownik

A skąd wiadomo, że to jakaś dziewczyna jest? Bo chyba żeńskich końcówek w tym co było napisane nie wyłapałam?

Były Pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Halina

Z wykopalisk :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy wynagrodzenia są wypłacane terminowo? Jakie są dodatki?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz na stanowisko HR & Operations Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Pytanie
 Pytanie

Czym w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Bezimienni pracown.

Moje sugestie dla Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz: Dlaczego zostały usunięte z portalu krytyczne wpisy, które kiedyś tu były na temat pracodawcy? Nie zawierały one przecież treści niezgodnych z regulaminem. Jeśli tak ma wyglądać funkcjonowanie tej strony, to po co to wszystko?

Imienny Pracodawca
@Bezimienni pracown.

Jest to nieprawdziwa informacja. Żadnych wpisów negatywnych nigdy tu nie było.

Jola
Kandydat
@Imienny Pracodawca

Oczywiście, że były :)

Były Pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Jola

Kandydat D. nadal nie masz roboty?

1
Były Pracownik
Były pracownik
@Bezimienni pracown.

Moja sugestia dla Kandydata D. Przestań się wygłupiać to znajdziesz robotę na dłużej.

1
Kamila

Skoro po 10 lat pracujecie w firmie to musi być solidna?

Pracownik
Pracownik
 Rekomendacja
@Kamila

To zależy od subiektywnego podejścia danej osoby. Solidna będzie dla tych, którzy chcą angażować się w pracy, by jak najwięcej nauczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Niesolidna lub najgorsza ( bo wymagająca) będzie dla tych, którzy przychodzą do pracy, by odpocząć od zadań domowych i dla zawierania nowych znajomości w celach towarzyskich. Pozdrawiam.

Honorata
@Pracownik

A Ty do której grupy pracowników należysz? :) Chciałabym też wiedzieć czy, szczególnie na początku pracy w Biurze Rachunkowo-Doradczym Bożena Gromadzka-Arcikiewicz można liczyć na duże wsparcie współpracowników nie tylko merytoryczne, ale też i psychiczne?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Honorata

Jaki jest cel Twojego wpisu? Nie wygląda to na zainteresowanie pracą. Najlepsze wsparcie psychiczne, jeśli jest potrzebne, można uzyskać u lekarza specjalisty. Pozdrawiam.

Jola
Kandydat
@Pracownik

Och, chyba "Pracownik" to właścicielka firmy :)

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz podczas okresu próbnego?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę.

Honorata
@Pracownik

To istotna informacja - forma umowy jest bardzo ważną kwestią. Rozumiem, że po okresie próbnym jest to umowa na czas określony, a później już nieokreślony, tak? Czy inne formy umowy również są dopuszczalne - np. na prośbę pracownika?

Janosik
Były pracownik
 Pytanie

Słabo się robi od tych polukrowanych wpisów i w dużej mierze odstających od prawdy. Hurtowe "posłodzone" wpisy zamieszczone nagle w marcu i kwietniu 2020 wręcz śmieszą. Chyba premie komuś obiecano za to lukrowanie... Ktoś tutaj próbuje odbudowywać na siłę, nadszarpniętą opinię o biurze rachunkowym, które nie szanuje pracowników. Wynagrodzenia wypłacane terminowo, to fakt. Ale czy pracodawca łaskę robi, że wynagrodzenie wypłaci pracownikowi w wyznaczonym terminie? (usunięte przez administratora) Na podwyżki dla pracowników z reguły nie ma kasy(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś ma ambicję, chęci i poczucie odpowiedzialności, to musi szukać na własna rękę w necie informacji, przepisów i interpretacji. Niestety to zabiera niejednokrotnie wiele czasu, więc odbywa się to kosztem pracownika. Jeśli zaś chodzi o integrację pracowników, to niewłaściwie zadano pytanie. Nie powinno ono brzmieć: "czy pracownicy Biura (usunięte przez administratora) chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?", tylko powinno się zapytać: "czy firma w ogóle zapewnia jakieś formy integracji?" Otóż nic takiego w tym biurze rachunkowym nie istnieje. Kiedyś za dawnych lat organizowano chociaż spotkanie opłatkowe i kolację z okazji Wigilii Bożonarodzeniowej, ale później nawet z tego zrezygnowano. Oddelegowani do klientów pracownicy nawet nie mają okazji poznać reszty zespołu. Pozdrawiam.

Kwicoł
Pracownik
@Janosik

Harnaś nikim już nie pomiata. Weselej na hali bez niego. Hej!

Maryna
Pracownik
@Janosik

Najstarsi górale pamiętają, co z D. (Janosika) była za gagatek i ona najwidoczniej też wie, skoro wypisuje do GoWork o usunięcie tych wszystkich niepochlebnych komentarzy na swój temat. Żebro ją widać jeszcze swędzi po otrzymanym rozrachunku, to rozładowuje się ukradkiem w internecie. A impreza firmowa była tym lepsza, że bez niej.

Poet(k)a
Pracownik
@Janosik

Prawda o Janosiku Samochwała w kącie stała. I wciąż tak opowiadała: „Zdolna jestem niesłychanie, Niewidzialne mam ubranie, Moja maska tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem. Jak odpowiem, to roztropnie. W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie obrabiam kołnierze. Za to wszystko chcę owacje, Bo popsuję integrację.”

Pyzdra
Pracownik
 Pytanie
@Janosik

Oho, to się D. uaktywniła… Daruj sobie te ksywki i tak wszyscy poznają tą paplaninę. Sporo czasu, jak cię wykopali – mogłabyś już ochłonąć. Co tam? Pracy szukasz i masz czas pisać paszkwile? Za te krzywdy wyrządzone koleżankom jeszcze chwilę poszukasz. Prostuję, gdyby ktoś nie wiedział – tylko Janosik nikogo nigdy w firmie nie szanowała, za co spotkała ją słuszna kara. Aha – pani sprzątaczka prosi o zwrot książek, które pożyczyłaś lata temu. Co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem: kradzies to bzydka rzec. Hej!

Były pracownik
Były pracownik
@Janosik

Dziwię się, że jesteś tak miła w swojej wypowiedzi. To jedno z gorszych biur rachunkowych, gdzie pracowałam.

Pracownik
Pracownik
@Były pracownik

Współczuję, że pracowałaś w złych biurach, ja na razie jestem zadowolona i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić.

Sursum Corda

10-letni staż uprawnia mnie do wyrażenia obiektywnej, jak się wydaje, opinii. Z pozytywnych cech tego pracodawcy: - pieniądze zawsze wypłacane są na czas i w umówionej kwocie, - nigdy nie było problemu z urlopem w wybranym terminie, - atmosfera w biurze jest przyjazna, a firma współpracuje z klientami, którzy rozumieją trudy tego zawodu i potrafią nawet przyznać się do błędu – nie wszędzie tak jest i wszyscy z doświadczeniem w branży zrozumieją, jak to poprawia „klimat” współpracy. - biuro obsługuje wielu różnych i dużych klientów, więc szybko przyswaja się tutaj przepisy obowiązujące w odmiennych dziedzinach, - nie ma umów cywilnoprawnych – tylko etat, - lokalizacja jest OK, bo firma idzie na rękę delegując do pracy u klienta najbliżej miejsca zamieszkania. Z negatywnych stron współpracy: - czasami tempo narzucone administracyjnymi terminami wprowadza stres, potęgowany ostatnio częstymi zmianami przepisów, - kładziony jest nacisk na możliwość zastępowania się przy każdym kliencie, a pracują przecież na różnych systemach – nauka programów księgowych w sumie się nie kończy; - o podwyżkach za staż można zapomnieć – te przysługują tylko za bieżące efekty. Cechy neutralne: - wynagrodzenie jest uśrednione w skali branży. Chodzę na rozmowy kwalifikacyjne do innych firm i nie mam wątpliwości, że pracodawcy konsultują ze sobą stawki i warunki zatrudnienia; - sprzęt, na którym pracujemy jest OK – „wodotrysków” brak, ale jest regularnie wymieniany. Firma jest godna polecenia dla osób, które chcą umiejętnie stosować przepisy, a nie być „klepaczem” przy jakimś biegłym rewidencie, albo doradcy podatkowym. Z drugiej strony, jeśli ktoś liczy na posadę, gdzie może spokojnie wklepać do komputera faktury 30 prostych mikroprzedsiębiorstw i odhaczyć miesiąc, powinien raczej poszukać innego biura.

Natalia

Świetny pracodawca i dobra, profesjonalna firma. Praca w dobrej atmosferze to również wielka zaleta, polecam.

1
Imienna

Pracuję już kilka lat i chwalę sobie współpracę z biurem. Miałam „przyjemność” pracować z niektórymi nowymi osobami i szczerze – (niezależnie od wieku) niektórzy przychodzą do pracy bez żadnych inspiracji, żadnego zaangażowania. Uważają, że jak już przyszli do pracy, to powinni ich po stopach całować. Nie dają nic od siebie, a wymagania mają ogromne. Niestety ludzie zapominają po co idzie się do pracy. Już niejedna nowa osoba chciała na mnie zrzucić swoje obowiązki, by mogła się „opi*przać”. Idąc do pracy zadajcie sobie pytanie „po co tam aplikuję?” Bo jeśli tylko po pieniądze i dodatki - to nie przejdzie. Nie znam nikogo, kto by za (usunięte przez administratora) rozdawał pieniądze. Pani Bożena nie jest zwykłym pracodawcą, który tylko siedzi i liczy pieniądze - jest zaangażowana w każdą firmę jakie jej biuro obsługuje. Zawsze można się z nią skontaktować i zapytać o cokolwiek. Zawsze pomaga i nigdy nie zostawia bez odpowiedzi. Gdy potrzebuję wziąć urlop, albo zwolnić się pilnie do dziecka, nigdy nie ma z tym najmniejszego problemu. Firma zatrudnia młode osoby i daje szansę na rozwój, co w tych czasach graniczy z cudem - znaleźć dobrą pracę bez doświadczenia. Tutaj liczą się nie tylko papiery i 30 lat doświadczenia, ale również chęć i zaangażowanie. Jestem zadowolona ze współpracy i zostaję tu na dłużej. :)

4
Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz są regularne szkolenia pracownicze?

Laura
@Pytanie

W sumie cały pierwszy rok pracy to jedno wielkie szkolenie. Notatki obowiązkowe, bardzo na to naciskają. Ogromny nacisk też na koleżanki z dłuższym stażem na dzielenie się wiedzą (chociaż same nie mają z tym w większości problemu). Transakcje zagraniczne, produkcja, ustawy omawiane paragraf po paragrafie dla konkretnych problemów - ogrom informacji, bylebyś tylko zdołała przyswoić. Po roku dopiero pierwszy realny kontakt z klientem i większe pieniądze. Po 2 latach musiałam się zwolnić, bo się przeprowadziłam. Trochę żal, bo nauczyłam się więcej, niż te puste formuły na uniwerku, a pracuję teraz w innej branży i nie w wyuczonym zawodzie.

Pytanie
 Pytanie

Czym Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz zachęcają? Jakie mają dodatki?

Były pracownik
@Pytanie

Zachęcają? Niczym. Szybciej zniechęcają. Rodzinna klika gdzie jesteś tanią siłą roboczą. Zatrudniają poprzez urząd pracy by mieć dofinansowanie do zatrudnienia. Nie licz na to by dali Ci podwyżkę i próbowali zatrzymać, wolą znaleźć nową tanią siłę z urzędu pracy. Zero szkoleń, czasem pracownik lub klient wiedzą szybciej o zmianach w prawie niż szefostwo - trochę wstyd. W dokumentach straszny bałagan, wszystko robione na ostatnią chwilę "byle było", najwyżej wyślą korekty.. nie polecam

6
Administrator

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na wątku odnośnie przedsiębiorstwa Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz w miejscowości Gdynia nie ma jeszcze żadnych info o pracy i warunkach w firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz - Gdynia

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz?

    Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Rachunkowo-Doradcze Bożena Gromadzka-Arcikiewicz
Przejdź do nowych opinii