Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

kmjhgfdsa Nowy wpis

mam nadzieję, że ciebie łysy wieprzu zawodowo wykończ (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kjhgfdsa Nowy wpis

(usunięte przez administratora) łyse gówno kierownicze, sepleniące, z odbytem zaoranym przez kolegów, łażące po pomieszczeniu i przypierdalające się, nikomu niepotrzebne.

ljgfdsd Nowy wpis

Weroniko, sprzątaczko posprzątaj wreszcie, bo syf tutaj okropny.

poiyt Nowy wpis

Weroniko, proszę po nas posprzątać, szybciutko leniwa kobieto, sprzątaj.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
poiiuy

Weroniko, sprzątaj sprzątaczko.

poiyy

(usunięte przez administratora) łyse bydlaki

poiytt

Przemysław W to (usunięte przez administratora) ciera kierownicza.

qwertyu

sprzątaj tutaj dzieciaku na umowę zlecenie, gówniarzu parszywy.

poiuytr

i jak tak sobie (usunięte przez administratora) to nie liczysz czasu i nikt ci nie wytyka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) ale jak wyjść po książkę, żeby wszystkiego nie zawalić to (usunięte przez administratora) liczysz dokładnie, prawda kudlu (usunięte przez administratora)

poiuytr

i uwierz łysy (usunięte przez administratora) e hałas maszyn jest przyjemniejszy dla ucha niż twoje gadanie, zresztą o niczym istotnym tak, żeby sobie pogadać no i koniecznie poczekać na brawa, prawda? Gnój (usunięte przez administratora)

poiuyyt

gderająca godzinami, czekająca tylko na brawa łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) męska

poiuytr

nogi wam (usunięte przez administratora) o, że jeszcze siedzicie tu, w tym kraju (usunięte przez administratora) szmaty kierownicze. przecie (usunięte przez administratora) chciały tylko pieniędzy.

poiuytrew

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ysa ździro kierownicza, kundlu, gnoju (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko kierownicza, suko (usunięte przez administratora)

nadęty (usunięte przez administratora) kundlu

poiuytr

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) kierownicza (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko (usunięte przez administratora)

poiuytr

załóż łysy żaluzje, bo nie można 10 minut wysiedzieć patrząc na Twój ryj, trzeba opuścić pomieszczenie.

poiuy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) yse bydlę kierownicze

wwertyyu

Koerownicza dzika swinio czarna dzika lysa swinio

weerty

Wytrzyj sobie (usunięte przez administratora) dyplomem za 4 kola smieciu lysy bydlaku wszechjebany lysy gnoju i odjeb sie od czlowieka miernoto gderajaca , marnujaca czas wszystkich niepotrzebna lysa dziwko kierownicza

misio

Miałem okazję pracować w FD ale w oddziale firmy zatrudnionym prze HRO personel. Sprzedaż terminali przez telefon. Szczerze takiego oszusta, chama i prostaka jak szef tej jednostki pan Piotr R. to nie poznałem. Napisałbym wulgarniej ale mam trochę kultury której on nie posiada. Ale od początku, zapomnijcie o szkoleniu, ,zero jakiego kolwiek wytłumaczenia tematu a co najlepsze podstawowej aplikacji z której się korzysta bo po co... a później opierdziel za złą ofertę bo jak..... Słowo Piotra to nie jest słowo mężczyzny, zapomnij...umawiasz sie na coś, robisz mu 200% celu na dwa dni przed wypłatą..... beng.... awantura że go się oszukało i po premii.... Jest to megaloman po socjologii co sprytnie wykorzystuje, mobing psychiczny, dojazd itp.... lincz przy całym zespole na środku Sali norma (aż żal że tego ktoś nie nagrał.... bo by było po karierce....) Nie szanuje pracowników, nie dotrzymuje danego przez siebie słowa, nawet w ramach zemsty za wytkniętą prawdę.... mam nadzieję że Maciej J. się nim zajmie, zwróci uwagę jaka tam jest rotacja, bo zespół celu nie robi ale w 80% jest to wina demotywującego szefa.....

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE