FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Gdańsk

Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Weronika

@uhygtfresw, @lkjhgfds to nie miejsce na umieszczanie takich informacji i pisanie o konkretnych pracownikach/osobach szczególnie w sposób wulgarny. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

lkjhgfds

koledzy powinni wiedzieć, żeby uważać na śmiecia o nazwisku WANAGOS, niezależnie od tego gdzie to ścierwo pracuje teraz.

Weronika

Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników i to w sposób obraźliwy. Takie komentarze mogą zostać usunięte przez admina. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

asdfghj

POLECAM WANAGOSA NA SPRZĄTACZKĘ, NIEŹLE MU TO WYCHODZIŁO, ZWŁASZCZA JEŚLI CHODZIŁO O PERSONEL, W TYM KOLEGÓW, MYŚLĘ ŻE ZE SZMATĄ PORADZI SOBIE DOSKONALE, CZYLI DOBRZE WYSPRZĄTA.

JHGFDS

WŁADZIU, POSPRZĄTAJ TUTAJ, TO OKROPNE!

GDSS

POCAŁUJCIE WANAGOSA W SAM SRODEK JEGO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KRACZATEJ, PIEPRZONEJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ON TO LUBI, WIDZIAŁAM :)

adthyh

WANAGOS TO Z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SYN.

ytrewq

WANAGOS TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SYN [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

KJHGF

NIE ROZMAWIAĆ NIGDY Z GÓWNEM O NAZWISKU WANAGOS, GRZYWACZEWSKA Z ŻADNYM GÓWNEM ZZA SZYBY, BĄDŹ KTÓRE TO GÓWNO MA WPISANE KIEROWNIK, TEAM LEADER ITD. Z GÓWNAMI NIE ROZMAWIAC NIGDY Z GÓWNEM NIE ZACZYNAĆ BO ŚMIERDZI NA CAŁĄ JEBANĄ FIRM [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] BYDLAKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

HGFD

UWAGA NA P.WANAGOS NIE ZAWIERAĆ Z NIM ŻADNYCH UMÓW, NIE ROZMAWIAĆ Z NIM, JEST NADPOBUDLIWY, MARNUJE CZAS NA GŁUPOTY, NIEUŻYTECZNY, NIESOLIDNY WYCHODZI Z PRACY KIEDY CHCE, NIE MA TAM ELASTYCZNEGO CZASU PRACY, NIE CZYTA UMÓW, RZĄDZI SIĘ JAK NA SWOIM, NIE KORPORACYJNYM, JEST ŚMIECIEM, ZWYKŁYM ŚMIECIEM, KTÓRY KOPAŁ POD KOLEGAMI, ŻEBY ZOSTAĆ DYREKTOREM. CZYTAJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

jgfs

Wanagos to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nienasycona [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hiena cmentarna.

oiuytr

wanagos takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydaka i szmaty nigdy nie spotkałam, oszustów spotkałam ale takiej świni połączonej z bydlakiem jeszcze nigdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dokładnie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syn.

kmjhgfdsa

mam nadzieję, że ciebie łysy wieprzu zawodowo wykończ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

oiuytrew

Weroniko posprzątaj panienko od śmieci, sprzątaj leniwa kobieto ten syf, sprzątaj te gówna, sprzątaj dziewczynko.

kjhgfdsa

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łyse gówno kierownicze, sepleniące, z odbytem zaoranym przez kolegów, łażące po pomieszczeniu i przypierdalające się, nikomu niepotrzebne.

ljgfdsd

Weroniko, sprzątaczko posprzątaj wreszcie, bo syf tutaj okropny.

tydfsghj

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlę kierownicze przemysław wanagos

poiuytrewq

żeby już nigdy twojego parszywego, zasranego, zgnojonego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wińskiego, pieprzonego, sepleniącego ryja nie ogląda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bydlęca, skurwysyński ryj.

poiyt

Weroniko, proszę po nas posprzątać, szybciutko leniwa kobieto, sprzątaj.

poiiuy

Weroniko, sprzątaj sprzątaczko.

poiyy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] łyse bydlaki

pouiyt

wanagos to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa świnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczy bydlak.

poiytt

Przemysław W to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciera kierownicza.

qwertyu

sprzątaj tutaj dzieciaku na umowę zlecenie, gówniarzu parszywy.

poiuytr

i jak tak sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie liczysz czasu i nikt ci nie wytyka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale jak wyjść po książkę, żeby wszystkiego nie zawalić to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liczysz dokładnie, prawda kudlu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

poiuytr

i uwierz łysy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e hałas maszyn jest przyjemniejszy dla ucha niż twoje gadanie, zresztą o niczym istotnym tak, żeby sobie pogadać no i koniecznie poczekać na brawa, prawda? Gnój [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

poiuyyt

gderająca godzinami, czekająca tylko na brawa łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] męska

poiuytr

nogi wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o, że jeszcze siedzicie tu, w tym kraju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szmaty kierownicze. przecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chciały tylko pieniędzy.

poiuytrew

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ysa ździro kierownicza, kundlu, gnoju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko kierownicza, suko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

poiuytr

nadęty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kundlu

poiuytr

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziwko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

poiuytr

załóż łysy żaluzje, bo nie można 10 minut wysiedzieć patrząc na Twój ryj, trzeba opuścić pomieszczenie.

poiuy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yse bydlę kierownicze

wwertyyu

Koerownicza dzika swinio czarna dzika lysa swinio

weerty

Wytrzyj sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyplomem za 4 kola smieciu lysy bydlaku wszechjebany lysy gnoju i odjeb sie od czlowieka miernoto gderajaca , marnujaca czas wszystkich niepotrzebna lysa dziwko kierownicza

misio

Miałem okazję pracować w FD ale w oddziale firmy zatrudnionym prze HRO personel. Sprzedaż terminali przez telefon. Szczerze takiego oszusta, chama i prostaka jak szef tej jednostki pan Piotr R. to nie poznałem. Napisałbym wulgarniej ale mam trochę kultury której on nie posiada. Ale od początku, zapomnijcie o szkoleniu, ,zero jakiego kolwiek wytłumaczenia tematu a co najlepsze podstawowej aplikacji z której się korzysta bo po co... a później opierdziel za złą ofertę bo jak..... Słowo Piotra to nie jest słowo mężczyzny, zapomnij...umawiasz sie na coś, robisz mu 200% celu na dwa dni przed wypłatą..... beng.... awantura że go się oszukało i po premii.... Jest to megaloman po socjologii co sprytnie wykorzystuje, mobing psychiczny, dojazd itp.... lincz przy całym zespole na środku Sali norma (aż żal że tego ktoś nie nagrał.... bo by było po karierce....) Nie szanuje pracowników, nie dotrzymuje danego przez siebie słowa, nawet w ramach zemsty za wytkniętą prawdę.... mam nadzieję że Maciej J. się nim zajmie, zwróci uwagę jaka tam jest rotacja, bo zespół celu nie robi ale w 80% jest to wina demotywującego szefa.....

Weronika

Przypominam o zamieszczaniu merytorycznych komentarzy na temat firmy. Forum to nie służy do obrażania innych.

Weronika

Ponownie proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE.

Weronika

Proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy. Może powiecie coś na temat atmosfery? ;)

jklhg

nie i nigdy nie będzie żadnych ofert z Gdańska...to chyba już zrozumieliście?

tightmoney

o sprawozdaniu finansowym korporacji za 2015.

tightmoney

ojejeje, przeczytać proszę sprawozdanie za 2015, to potańczymy...

kjhg

Generalnie warto się zatrudnić w FIRST DATA, w Gdańsku nie wiem, bo w likwidacji. Ach ta Argentyna i Brazylia, i te rytmy sprzedażowe.

kjhg

jak chce się Pan napracować, to mam działkę do skopania, niedużą ok 500m2. W firmie dostaje Pan wynagrodzenie, a nie udział w zysku, także nie bardzo rozumiem.

;lkj

tutaj nie było nigdy ofert, a min. ( usunięte przez administratora )

kjhg

bo są. I zawsze były. Teraz też szukają księgowych do Gdańska. Wysyła Pani, Pan. Warto spróbować. Wiem, że szukają, bo jestem 3 piętra niżej.

hgfd

i nie tylko o terminowość, nie rozumiem w ogóle pytań. Czy ktoś nie dostał kiedyś wynagrodzenia na czas? Przecież co miesiąc zatwierdzaliśmy przelewy i z banku wychodziły.

gjkl

zawsze w terminie przewidzianym umową, nigdy nie było inaczej.

jkl

oczywiście, że w pełni terminowa i zawsze. Nigdy nie było inaczej. I to dwuskładnikowe wynagrodzenie, wprost porywające i raniące serca innych analityków bezpieczeństwa aplikacji :) FIRST DATA się po prostu wyróżnia, ehhh, Brazylia i Argentyna. Coś wspaniałego.

fghj

awanse, premie, podwyżki, elastyczny czas pracy (ile kto chce), kącik z zabawkami, wszystko czego chcecie. Lepiej ci?

Zostaw opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE