Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

yuio

stabilność zatrudnienia polega na tym, że Pani krzesło stoi prosto, nogi się nie kiwają i są równej długości, małe kółeczka po diagnozie, a podłoga równa, co dowodzi wręcz dużej stabilności. Natomiast stabilność firmy sprowadza się do tego, że wystarcza na Pani wynagrodzenie 1600 zł, co miesiąc.

asdf

i już nie mam na kogo poszczekać, a tak fajnie było i co ja teraz pocznę?

dfghjk

po co nadęty bufonie piszesz w ogóle tutaj? Nie pękłeś jeszcze kondomie?

asdfghj

net cash z operacyjnej na 31.12.2015 zabezpiecza tylko mniej więcej wynagrodzenia na pierwszy kwartał 2016, pomijając wszystkie inne, ale nie chce mi się tego analizować. Wzrost wynagrodzeń o 249 mln ( lub zrównanymi) , związany z jednorazowymi wypłatami będących wynikiem wzrostu sprzedaży ( w jakimś segmencie). Alon to chwal się w Europie, jeżeli taki staż odbyłeś. Redukcja zadłużenia i to o "dobry" bilion. Na działalności finansowej (usunięte przez administratora) ponad połowa rocznych wynagrodzeń 2015 calutkiej korporacji). Ale nie interesuje mnie to nic a nic.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

asdfghj

nie pisz tu więcej łysy, nadęty, nadmuchany kondomie. Do człowieka ci daleko, a tym trzeba być, żeby zostać managerem ( i nieważne ile masz fakultetów, czy kursów, tego akurat nic nie zmieni).

asdfgh

oczywiście, że oddział w Gdańsku jest w likwidacji, co zostało ogłoszone w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, a uchwała została podtrzymana, co nie zmienia faktu, że podobną Uchwałą można uchylić decyzję o likwidacji, aż do momentu rozwiązania Spółki.

vbnm

można uchylić decyzję o likwidacji spółki (uchwała podjęta jednomyślnie) art. 273 ksh, złożyć wniosek w sądzie, zgłosić do KRS , i kontynuować zwyczajnie działalność., dlatego dziwi mnie trochę, że przy tak specyficznym rodzaju działalności (kapitał stanowią ludzie, serwery, komputery, biurka), a oddział nie generuje żadnych przychodów, postanawia się ją jednak zlikwidować. ( nie widzę żadnego tzw. "bottleneck", or staff shortage, Engpaesse, przy tej działalności.)

zxcvb

ma zostać zamknięta, więc mało prawdopodobne, żeby się od nich coś pojawiło.

yuio

proszę nie udawać, że nie może Pan znaleźć.

vbnm

HR personality...and motivating system buhahaha, mongrel's personality.

poiuy

ofertę pracy na podobne stanowisko ma Pan w W-wie IT Support Advisor with German -Wincor Nixdorf. Wprawdzie doradca, a nie specjalista. Co się tak Pan uparł na to.

asdfg

podły pierwszy szczur. Jak się nie słucha....

asdfgh

ot szczurze umiejętności menadżerskie. Tego nie, tamtego nie, to też nie itd. Przeniesienie do innego działu nie, praca w innym systemie też nie, polska księgowość też nie, ot szczur i manager. Dlatego lepiej odejść.

zxcvbnm,

brawo! brawo! brawo!

zxcvbn

dosyć tej dysputy, choć bywa ciekawa, wszak wylać kolegów, to wyczyn nie lada. Zrobić sobie miejsce, porządzić, kołkami pokręcić, swoim zachowaniem wszystkich do siebie zniechęcić.

cvbnm

no to czym się martwisz? Zrobisz 100 m i będziesz miał taką samą pracę w ThyssenKrupp, upośledzony człowieku po studiach.

cvbnm

asdfg

są jeszcze wolne biura w Gdańsku i Gdyni? To dlaczego jest w likwidacji? Wie ktoś?

bnm,

wykończy mnie, dzięki wam.

asdfgh

oczywiście, że nie powinno być z wypłatą problemu, środki na to przewalane są z innej firmy powiązanej, ponieważ ta Spółka nie generuje żadnych przychodów. A sam cash flow (całej korporacji) na koniec czerwca 2016 nie wskazywał na to, żeby nie znaleźć środków na wasze wynagrodzenia. (oczywiście piszę o przypadku, gdzie najpierw wypłacane są wynagrodzenia, podatki itd., ), chodź sytuacja całej korporacji nie jest łatwa. Retained earnings za 2015 korporacji na poziomie rocznych przychodów, ale nie interesuje mnie to co wyemitowali i kiedy stanie się wymagalne. ( w tym roku lekko drgnęły przychody w górę).

uio

co do atmosfery, to może rotacja pracowników o czymś świadczy?

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE