Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

bnm

tak, jest ważna. To dlaczego zamykają? Zabrakło wam ducha???? Nie, to wyniki...właśnie widziałam rachunek wyników i bilans. To pewnie nie koniec restrukturyzacji. Ale tak czy inaczej ktoś to musi robić, a poziom przychodów 2014 i 2015 podobny.

zxcvbn

mały czarny piątek? super.

zxcvb

zresztą uważam, że warto zapytać o to konia, on wie wszystko i dużo roboty odwala. A ta koleżanka co się tak natrudziła, żeby awansować, rozmawiała może już z koniem? Może nie warto zamykać tego małego garnuszka.

qwertyfghj

o atmosferę dbają naprawdę. Pączusie, jabłuszka, kawka, wyjazdy integracyjne, transfery za granicę, kursy, szkolenia itp. Dlaczego to zamykają i przenoszą do innego biura? Bo na pewno nie z powodu braku ludzi. Pewnie nie zamykają, tylko kombinują.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
zxcvb

Pomimo tego, że jestem zdania, że ssc powinno zostać, nie mogę świadomie, odpowiedzialnie polecić Pani tutaj pracy. Proszę popatrzeć na zdjęcia osób, które tam pracują, (LinkedIn, goldenline, xing) potem obejrzeć sobie filmik na youtubie z Prezesem tej korporacji w Polsce. Niektórzy są naprawdę bardzo umęczeni, błagają wprost, żeby zmienić ich smutny los. Ale la vie es't belle, może być piękne w ssc jak i na produkcji, czy w markecie. Po co nam studia...

vbnm

ale patrząc na wynagrodzenia proponuję pracę w markecie, w drukarni, przy produkcji chociażby kociej karmy lub sprzątanie poza granicami Polski, pieniądze te same, ale o wiele więcej zostaje. I praca, z czasami również bardzo trudnym klientem w markecie za granicą, czy sprzątanie będzie o niebo przyjemniejsza, bardziej rzeczowa i rozwijająca niż współpraca z pewnym człowiekiem w tym miejscu. (w Gdańsku)

qwertyu

wszystko super! Szefuncio i team leader do rany przyłóż, zawsze służą nieocenioną pomocą i oferują niezliczoną ilość awansów i zmiany stanowisk, w zależności od poziomu znudzenia dotychczasowym zajęciem. Różnorodność tasków pozwala na zdobycie wszechstronnego doświadczenia tuż po studiach i "otrzaskania się " z pracą zawodową. Korporacja daje również możliwość odbycia kursów językowych, studia podyplomowe, dla najlepszych możliwość pracy za granicą. A "doświadczonym" oferuje stabilizację. Polecam.

asdfg

akcje FDC ok 14 USD

nie, nie posiada.

nie, nie posiada.

tyuiop

wraz z doświadczeniem korporacyjnym, wiekiem, wasze szczurze, krecie futerka nabierają blasku. Wiem, że to lubicie :), dlatego dbamy o to każdego dnia.

zxcvb

zresztą ja tutaj nie widzę awansów, tylko zmianę stanowiska, zajęć, na inne. Choć skillsy pewnie macie, nie zaprzeczam.

asdfgh

i tak jesteś tylko szybszym, bezwzględnym szczurem. Gratuluję.

zxcvbn

ciężką drogę? Piszesz o tych dzieciakach, z dwuletnim doświadczeniem zawodowym, co wklepują już zadekretowane dane do systemu? Ciężka droga to jest na kolanach do Częstochowy. A to jest po prostu praca, sama w sobie raczej niezbyt ciężka.

vbnm

szukali również kogoś do obsługi recepcji w W-wie, administratora sieci. Może rzeczywiście Pan tam po prostu zadzwoni, albo wyśle dok. aplikacyjne, to pewnie jak się coś zwolni...

ghjkl

no ale jak to się mawia: kommt Zeit, comes rat.

qwerty

Ponadto nie mogę się powstrzymać od pochwały waszej pasji, z jaką oddajecie się pracy, a później życiu towarzyskiemu. Mam nadzieję, że wystarczy Wam sił na długie lata, a przynajmniej do emerytury. I wciąż będziecie odkrywać, bądź uaktualniać Waszą wiedzę z tematyki obejmującej waszą codzienną, mozolną, trochę nudną jednak, orkę. Życzę wam samych miłych chwil, sukcesów, mnóstwa transferów, i wytrwałości w nieustannym dążeniu do waszej doskonałości zawodowej.

zxcvbn

oj szczurki, szczurki, nie dziwię się wam. Jesteście naprawdę dobrzy, naprawdę. Podziwiam was za to, przede wszystkim za umiejętność...hm... za bardzo wiele umiejętności. Podziwiam was za inteligencję, spryt, odwagę, znajomość języków obcych, lotność waszych umysłów, towarzyskość, umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji, chęci uczenia się, punktualność, serdeczność, lojalność, chęć niesienia pomocy i mogłabym tutaj wymienić jeszcze wiele innych waszych pozytywnych cech. Naprawdę... Dlatego nie rozumiem, co jest podstawą zamknięcia tego ssc.

zxcvb

piszą również, że pracodawcy narzekają na brak pracowników, a teraz to nawet biorą kogo popadnie. Raczej trudno mi w to uwierzyć, ale moożee? Proszę sobie wybrać inne miejsce pracy...

zxcvb

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE