Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

zxcvb

i chcę Pana również zapewnić, że nie jest Pan, czy Pani na tyle wyjątkowa po swoich studiach, żeby nie dało się was zastąpić właściwie pierwszym z listy człowiekiem, również kierownictwo.

zxcvbn

nie ma czegoś takiego jak transfer do innego kraju, łysy może Pana wytransferować wprawdzie, ale na zmywak, no chyba, że...( no właśnie nie wiem...).

cvbnm

wyśle Pan dokumenty bezpośrednio do kraju, w którym chciałby Pan pracować i czeka na odpowiedź. Życzę powodzenia, udanych wycieczek.

sxcvbnm

jest ok 700 ofert pracy w tej korporacji. Czyżby małe kłamstewko?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bnmhjkl

Ach te polityki, znowu bałagan i tak bez końca. A młodzież niech tego nie czyta, w każdej pracy jest tak samo, trzeba klikać i klikać, czasami ze zrozumieniem, ponadto trzeba być posłusznym, prędkim.

xcvbnm

rating nam obniżą? Niemożliwe.

vbnm,

żadna

fghjkl;

zostańcie w Polsce, za jakiś czas znowu będzie miło. Ale jeszcze troszeczkę to musi potrwać. Mam nadzieję, że niedługo.

zxcvbn

oferty pracy są, ale bałagan też.

cvbnm

rekrutacja jak w każdej innej firmie. Rozmowa, trochę zadań, trwa to ok 1,5 h, jedno spotkanie.

ghjkl;

a ja tak uwielbiam znawców przepisów jomerykańskich, nemnieckich itd.

asdfgh

Doskonale, że likwidują, prawda? Przecież już nie mogliście wytrzymać tego co było. Poodchodziliście szybciutko, a mogło być tak fajnie, tak miło, tak kolorowo, jak w niejednej bajce. Ach ta młodzież, dwóch lat nie wytrzyma w jednym miejscu.

uiop

należysz do gatunku podludzi.

uiop

teraz w zasadzie droga wolna. Może być miłym miejscem pracy.

qwerty

tak, rzeczywiście wiele zależy od indywidualnych przypadków, ale 80% osób odeszło i trudno powiedzieć z czym ma to związek. Każdy dokonuje własnej interpretacji faktów. Oczywiście ja stawiam na pojawienie się nowych tego typu pracodawców. Jak Pan widzi oferty pracy to proszę się starać.

-poiu

musisz się pogodzić z zakończeniem racy zawodowej na zawsze, pamiętaj na zawsze. Już nigdy nie będziesz pracował w zawodzie.

hjkl;

jórz nie mogę. Tak som. Rozómiem, rze hciałby Pan óbiegać się o stanowisko coś z aplikacjami webowymi. Na stronie First Data Polska jest link do strony (powiedzmy całej korporacji). Tam klika Pan w job by location ( unten, patrząc od góry strony, jak Pan odwóci monitor bendzie ó góry, i noitacol yb boj)) and wpisóje Polska i wyświetla się osiem sztók waszej ópragnionej, wyśnionej, wymażonej, wytensknionej pracy. Rzyczę powodzenia i pżez cały czas tżymam kciuki, rzeby się Panu i Pani ódało. Wyrarzam szczerą nadzieję, rze się Państwu óda i oby prendko, coby Pan i Pani nie mósieli tó tak często zaglądać. Óbolewam głęboko nad tym, rze korporacja hce zamknąć swoje ssc w Gdańsku. Co się stało???. A to takie miłe miejsce pracy. Jótro zmieńcie morze zapis w KRS. SSC in each corporation is like a gland in your body, sometimes like nodule, mostly benign.

poiuy

na polskiej stronie znajdzie Pan linka do innej strony z ofertami pracy. Tam jest na pewno 8 ogłoszeń w Polsce. Ostatnio widziałam na stanowisko ds. reklamacji i jeszcze jakieś, na pracodawcy/first data. Coś podobnego. Jeju, a wy naprawdę chcecie tam pracować. Co za okrutniki próbują teraz zlikwidować takie ssc. Tacy mili, mądrzy ludzie, a tylko likwidować i likwidować, zamiast budować. Smutno mi się zrobiło.

poiuy

Ale po co zaraz likwidować. Nie wierzę, nie wierzę. To zaledwie 9 lat a już likwidacja. Zostańcie jeszcze...

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE