Ersi

Tychy

Opinie o Ersi

Zuzanna

@zoska Jak dawno pracowałaś w firmie? Mogłabyś powiedzieć jak wtedy wyglądała w niej praca? Rozumiem, że dobrze ją wspominasz. Chętnie dowiemy się dlaczego i co sprawia, że jesteś zainteresowana powrotem do Ersi.

gf

a tutaj jest dobra kasa? Szkoda tylko że ofert nie ma

zoska

czy ktos moze napisac jak jest teraz w ersi ? jakie zarobki jak praca? pracowałam kiedys w ersi i w sumie było fajnie z praca i z kasa!

zoska

Mega

A jaka firma przyjmuje do tego zakładu???? czy może powinnam dostarczyć CV osobiście na bramę???

G

Pracowałam w pcfs 4 lata później dali Nas na pcam na półtora miesiąca i zwolnili . Pracując tam narzekałam ale trafiając do geigera i innych zakładów produkcyjnych widzę że nie było na co narzekać. Takiej pracy ii pieniędzy jak w pcfs i pcam nie ma nigdzie reszta zakładów to tyrania za najniższa krajową a tam nie dosc że pieniadze fajne to robota żadna . Ja chce tam znów

Seth

to wyżej to odpowiedź do tego 3 od góry analfabety

gizmo

Prawda jest taka że jak będziesz[usunięte przez moderatora] i traktorem z napisem na plecach,, tutaj chłostać'' to na pewno będziesz dobrym pracownikiem,i to bez znaczenia czy na lakierni,wtryskarkach czy innych działach.Kilka lat do tyłu fajnie się robiło teraz lipa,przeniesienia i zwolnienia.Po zabraniu Pandy zakład na równi pochyłej i przyszłość wcale nie wesoła...

pcm

ślepy już nie jest brygadzisą czekamy na niego w poniedziałek i zobaczymy jak sobie radzi na maszynach. [usunięte przez moderatora] zemsta jest słodka

xxx

Piszcie wnioski z wcm a i tak was wywalą nawet w ciąże nie mozna zajść masakra omijajcie z daleka[usunięte przez moderatora]

ortografia ludzie jaki wstyd dla polaka

Zostaw opinię o Ersi - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ersi