OPUS DEVELOPMENT

Katowice

Opinie o OPUS DEVELOPMENT

kandor

moka, może niektórzy trochę przesadzają a może nie .. Trzeba byłoby samemu to zweryfikować. Ciekaw jestem tylko czy ktoś teraz będzie podejmował pracę albo staż. W deweloperce standardowo pracuje się na prowizji. Wiadomo jaki procent u nich się dostaje ?

byly pracownik

Poszukaj innej pracy - zarobki w ratach, poniżanie przez każdego w tym Rafała H. który wręcz ma w tym uciechę i satysfakcję. Poczytajcie ten temat - to ta sama firma http://www.gowork.pl/rozmowy_sukces,172562 Ona nazwy zmienia bo próbuje uciec przed prawdą o sobie. A ta ich niestety goni oj tak

klient

Złodzieje i oszuści, wyprowadzają majątki z firmy, są zadłużeni, maję pełno spraw sądowych przegranych i egzekucji komorniczych.

były pracownik

Nie polecam chyba, że pracujesz na waciki lub lubisz wolontariat i uwielbiasz być poniżany przez zarząd i byle kogo.

Zostaw opinię o OPUS DEVELOPMENT - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPUS DEVELOPMENT