SIEĆ HURTOWNI ELEKTROTECHNICZNYCH AKKOP

Lublin

Opinie o SIEĆ HURTOWNI ELEKTROTECHNICZNYCH AKKOP

Wanda

Firma porażka, od ponad tygodnia czekam na 2 gniazdka, a wysyłka miała być kurierem za 15 zł. Kurier to rozumiem dzisiaj zamówienie najpóźniej jutro wysyłka, a pojutrze u mnie. Duże przesyłki tak dochodzą, a tu szok. Kontakty były mi pilnie potrzebne i musiałam kupić w sklepie. Te jak kiedyś przyjdą to będę mogła sobie wsadzić w d.... Absolutnie nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!

pitagorasica

nie polecam max 1-3 mc i dziekuja ci za wspolprace

jacenty

były dyrektorze co masz na myśli ze wyniki absurdalne z kosmosu kazali ci wygrzebać?

były dyrektor

Szalona firma żądająca wyników z nieba i panoszące się .....amy własci... nie ma czego szukać.

Zostaw opinię o SIEĆ HURTOWNI ELEKTROTECHNICZNYCH AKKOP - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIEĆ HURTOWNI ELEKTROTECHNICZNYCH AKKOP