Opinie o Human Pro Sp. z o.o. w Kraków

Human Pro Logistics Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 14341. Ze wspólnej pasji jej założycieli oraz konsekwencji w dążeniu do wyznaczanych celów w 2006 roku w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku usług: pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników powstała Agencja Human Pro. Od ponad 7 lat stale się rozwijamy, świadcząc usługi na terenie całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Dla nas liczy się przede wszystkim zaufanie, którym obdarzamy naszych partnerów i pracowników oraz jakość oferowanych przez Nas usług. Wybierając Nas wybieracie Państwo godnego i sprawdzonego partnera.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human Pro Sp. z o.o. w Kraków

Mańka

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał na forum?

Aneta

@@tom zamierzasz szukać pracy za pośrednictwem tej agencji? Chętnie usłyszymy jak wygląda proces momentu przesłania CV do rozpoczęcia pracy.

@tom

a ktoś pracuje w Niemczech przez tą agencję?

Aneta

Korzystaliście z usług Human Pro Sp. z o.o.? Jak oceniacie współpracę z firmą?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
er

no bo ta opinia była wstawiana w lipcu wiec nie jest niczym dziwnym ze przecież na chwile obecna dana oferta może być już nieaktualna xd ale za to jest ich teraz jeszcze więcej przejżyj sobie może akurat znajdziesz po prostu coś dla siebie ? powodzenia

Nordik
@er

Chciałabym złożyć do nich swoje cv i mam pytanie jak pracuje się w Human-ie? Jaka jest atmosfera wśród pracowników. Czy zarobki są godziwe , jak z terminami wypłat. Bardzo proszę o info to mi bardzo pomoże.

...

Nie polecam

anonim 1982

Jeśli chodzi o pieniądze,to nie było problemu,umowy co trzy miesiące podpisywane,zwolnienia lekarskiego nie płacą,urlop się nie zbiera,tylko co miesiąc do wypłaty podobno doliczają,problemy ze steuerklasse jeśli się samemu nie dopilnuje

Human Pro

Proszę o informację, czy wyjaśniła się sprawa nieotrzymanego PIT-a. biuro@humanpro.pl

pracownik 007

Pracowników do naklejania kodów kreskowych nadal poszukują i na prawdę płacą 10zł netto. I jest to praca tymczasowa zazwyczaj na miesiąc lub dwa ale wynagrodzenie wpływa na czas :)

ja12

ile placa za miesiac ? w kraju

mała

Obecnie na rynku pracy jest bardzo dużo Agencji, aby dokładniej dowiedzieć się o szczegółach ofert jakie firma Human Pro ma do zaproponowania warto dopytać u źródła i skontaktować się z przedstawicielem firmy za pomocą choćby infolinii podanej na stronie internetowej. Wszędzie są plusy i minusy w pracy ale najlepiej samemu przekonać się o pracodawcy jeżeli jest taka możliwość niż wspierać się opiniami innych osób. Osobiście mam dobre doświadczenia z ta firmą.

MAGDA.

CZY KTOŚ KTO TAM PRACOWAŁ MÓGŁBY MI NAPISAĆ JAKIE SĄ ZAROBKI? ILE NA GODZINĘ?

Camilio
@MAGDA.

Nie polecam lipa po calosci mydlic oczy potrafia u mnie w miesci nokt dla nich nie chce pracowac

mikołaj

@Staszek ja sam się teraz zastanawiam nad pracą u nich, bo z jednej strony bardzo chetnie a z drugiej to nie wiem jak sprawy się mają tak naprawde, bo jednak nie podali żadnej dobrej ceny i tylko jakieś ogólniki są na ogłoszeniu w tylu "ciekawa praca" czy "dobre zarobki", rozumiem, że dopiero na rozmowie się wszytskiego dowiem?

Staszek

Na stronie internetowej HumanPro jest kilka ofert pracy, poszukuja ludzi do pracy zarówno w naszym kraju np. do Wyszkowa pracownika produkcji w branży poligraficznej, jak i do Niemczech, hydraulików, czy opiekunów osób starszych. Korzystaliście ostatnio z ich usług? Umowy podpisuje się z nimi, czy z ich klientami?

józek

Ja byc może byłbym zainteresowany pracą w Human Pro, ale możecie napisać jak u nich jest orientacyjnie ze stawkami. Czy wszyscy zarabiają mniej więcej tyle samo, czy to jednak zależy od ilości doświadczenia, wykształcenia i tym podobnych rzeczy? Prosiłbym chociaż o podanie orientacyjnych widełek płacowych dla nowej osoby.

Pracuję w Human Pro w Wyszkowie, polecam. Jet stały kontakt z firmą. wpłaty na czas. Jest to agencja pracy tymczasowej,w związku z tym organizują pracę na miarę zamówień i możliwości. Jak ktoś chce pracować i zarobić pieniądzee, nie koniecznie na umowę na stałe, jest to alternatywa.

kto

gdzieś mają ludzi telefonów nie odbierają

Pracuję parę lat u nich na stoisku. Po różnych historiach z paroma agencjami pracy powiem tylko: w porządku są. Działają w całej Polsce (kiedyś się dodzwoniłam do Lublina przez przypadek) - akurat miła sytuacja bo od razu pomoc dostałam od jakiegoś koordynatora. Z tego co gadałam z moją koordynatorką to działają w całej Polsce w różnych miastach w Polsce. Najbardziej podoba mi się to, że umowa jest prosta i bez żadnych ,,myczków''. Pieniądze zawsze na czas są. Czasami dostaję premię (za rzadko, ale nie narzekam).

Bruno

Polecam pracuję co roku wakacje szału z kasą nie ma ale można zarobić na wakacje.

paulina

Cześć :) Myślicie, że ja jako tegoroczna absolwentka liceum, poszukująca pracy w produkcji, do września lub dłużej, i co najważniejsze - jako dziewczyna - mam szansę na dostanie pracy w HumanPro?

lopez
@paulina

No no pewnie

bubu

co do Rafała to zgoda, faktycznie ogarnięty gościu, ale z tą pracą w Hi-P, bo to chyba o niej mówisz to bym nie przesadzał... monotonia i jeszcze raz monotonia i umowy z miesiąca na miesiąc też trochę lipa, ale kasa znośna :)

Zostaw merytoryczną opinię o Human Pro Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Human Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Human Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Human Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Human Pro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Human Pro Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 98 ocen.

Human Pro Sp. z o.o.