Human Pro Sp. z o.o.

Wyszków

Human Pro Sp. z o.o.

Opinie o Human Pro Sp. z o.o.

Aneta

@Wiktor, Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Łatwo doradzić zmianę firmy, ale trudniej wnieść pozytywny wkład do firmy. Każdy pracownik powinien dbać o dobrą atmosferę w pracy oraz o dobro i rozwój firmy. Przecież pracując w jednej firmie wszyscy tak na prawdę stanowią zespół grający do jednej bramki! Czy ktoś z Was w ostatnim czasie podjął współpracę z firmą Human Pro?

Wiktor

Human ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, może trzeba zmienić firmę jesli komuś tak źle?

Nie polecam. Całkowity brak zainteresowania pracownikiem po zwerbowaniu go do pracy. Prośby o kontakt spełzają na niczym. Kontakt z koordynatorem nie istnieje.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Human Pro Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stach

Szkoda, że na forum nie piszą osoby zadowolone a z pewnością forum wyglądałoby zupełnie inaczej

Adrian

Ja niewiem jak taka firma może jeszcze istnieć na rynku... TOTALNE DNO!!!!

Henryk

Firma wymaga więc jest zła? Idealnych nie ma!!

Bartek

ODRADZAM!!!!

Wiesław

Moją opinię kolejny raz usunięto - dotyczyła zatrudnienia w firmie Amazon pod Poznaniem . Firma Human Pro jest pośrednikiem w zatrudnieniu do firmy Amazon. Wiele osób nie dostało wynagrodzenia - ja chciałem zrobić program w TVP o tej firmie i gdy zobaczyli jakie posiadam znajomości dostałem wynagrodzenie a program który miał być realizowany przez Poznański oddział TVP na ul.Serafitek został odwołany. Ponieważ nie każdy może obronić się dlatego ostrzegam abyście póżniej nie żałowali.

@Wiesław 22.06.2017 08:24

Zgadzam się w 100%..ja pracowałem w Sosnowcu dla Amazona i to samo...

Aneta

@Damian czyli Ty nie miałeś problemu z wypłaceniem przez firmę Human Pro wynagrodzenia? Jesteś zadowolony. Co na to wpłynęło? @Jarek wydaje się, że tylko Ciebie spotkała taka sytuacja. Możliwe, że to była pomyłka. Próbowałeś to rozwiązać?

@Aneta 09.03.2018 13:28

Co ty (usunięte przez administratora) dziewczyno... Takiego dziadostwo nie widziałem nigdzie... A dużo już widziałem... Kasę płacą do 20 następnego miesiąca ale i tak jej nie masz 20...koordynatorzy wzięcia z pod bloku.. Bezmozgi... Totalne dno...

Pp

Czy ktoś pracował w Human Pro Wyszków ? Zasatanawiam się nad tą ofertą pracy, chciałabym znać opinie osób które tam pracowały lub pracują ?. Z góry Serdecznie Dziękuję :).

Damian
@Pp 05.01.2017 19:13

Polecam :) Pracowałem dwa miesiące w porządku można się dogadać :)

Jarek

DZIADOSTWO!!!! NIE WYPŁACANA KASY UWAŻAĆ!!!!!!

Jarek

Ooo odradzam ta pseudo firmie z zadupia...dosc że płacą do 20 następnego miesiąca... To kolejny raz nie ma pieniędzy na koncie na dzień 21...kupe śmieci i dziadostwo.. Najbardziej tandetna i nie trzymająca umowy firma jaka do tej pory spotkałem!!!!!

Aneta

Czy mógłbyś @Camilio opisać dlaczego nie polecasz firmy Human Pro? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Aneta

@Mordka masz rację. Firma Human Pro Sp. z o.o. posiada bogatą ofertę, dlatego warto przejrzeć ich ogłoszenia (http://www.gowork.pl/praca/human-pro-sp.-z-o.o.;pr) jak się poszukuje pracy. @Wiesław usuwane są tylko komentarze łamiące regulamin (http://www.gowork.pl/regulamin).

Mordka

Human Pro jak widzę z listy ofert pracy bardzo stara się żeby mieć ich dużo. Jest szansa, że można wybrać coś dla siebie zgodnie z umiejętnościami. !

Mańka

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał na forum?

Aneta

@@tom zamierzasz szukać pracy za pośrednictwem tej agencji? Chętnie usłyszymy jak wygląda proces momentu przesłania CV do rozpoczęcia pracy.

@tom

a ktoś pracuje w Niemczech przez tą agencję?

Aneta

Korzystaliście z usług Human Pro Sp. z o.o.? Jak oceniacie współpracę z firmą?

er

no bo ta opinia była wstawiana w lipcu wiec nie jest niczym dziwnym ze przecież na chwile obecna dana oferta może być już nieaktualna xd ale za to jest ich teraz jeszcze więcej przejżyj sobie może akurat znajdziesz po prostu coś dla siebie ? powodzenia

Nordik
@er 11.10.2016 23:03

Chciałabym złożyć do nich swoje cv i mam pytanie jak pracuje się w Human-ie? Jaka jest atmosfera wśród pracowników. Czy zarobki są godziwe , jak z terminami wypłat. Bardzo proszę o info to mi bardzo pomoże.

...

Nie polecam

anonim 1982

Jeśli chodzi o pieniądze,to nie było problemu,umowy co trzy miesiące podpisywane,zwolnienia lekarskiego nie płacą,urlop się nie zbiera,tylko co miesiąc do wypłaty podobno doliczają,problemy ze steuerklasse jeśli się samemu nie dopilnuje

Human Pro

Proszę o informację, czy wyjaśniła się sprawa nieotrzymanego PIT-a. biuro@humanpro.pl

pracownik 007

Pracowników do naklejania kodów kreskowych nadal poszukują i na prawdę płacą 10zł netto. I jest to praca tymczasowa zazwyczaj na miesiąc lub dwa ale wynagrodzenie wpływa na czas :)

ja12

ile placa za miesiac ? w kraju

mała

Obecnie na rynku pracy jest bardzo dużo Agencji, aby dokładniej dowiedzieć się o szczegółach ofert jakie firma Human Pro ma do zaproponowania warto dopytać u źródła i skontaktować się z przedstawicielem firmy za pomocą choćby infolinii podanej na stronie internetowej. Wszędzie są plusy i minusy w pracy ale najlepiej samemu przekonać się o pracodawcy jeżeli jest taka możliwość niż wspierać się opiniami innych osób. Osobiście mam dobre doświadczenia z ta firmą.

MAGDA.

CZY KTOŚ KTO TAM PRACOWAŁ MÓGŁBY MI NAPISAĆ JAKIE SĄ ZAROBKI? ILE NA GODZINĘ?

Camilio
@MAGDA. 15.05.2015 13:33

Nie polecam lipa po calosci mydlic oczy potrafia u mnie w miesci nokt dla nich nie chce pracowac

mikołaj

@Staszek ja sam się teraz zastanawiam nad pracą u nich, bo z jednej strony bardzo chetnie a z drugiej to nie wiem jak sprawy się mają tak naprawde, bo jednak nie podali żadnej dobrej ceny i tylko jakieś ogólniki są na ogłoszeniu w tylu "ciekawa praca" czy "dobre zarobki", rozumiem, że dopiero na rozmowie się wszytskiego dowiem?

Staszek

Na stronie internetowej HumanPro jest kilka ofert pracy, poszukuja ludzi do pracy zarówno w naszym kraju np. do Wyszkowa pracownika produkcji w branży poligraficznej, jak i do Niemczech, hydraulików, czy opiekunów osób starszych. Korzystaliście ostatnio z ich usług? Umowy podpisuje się z nimi, czy z ich klientami?

Zostaw opinię o Human Pro Sp. z o.o. - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Pro Sp. z o.o.