Opinie o Human Pro Sp. z o.o.

Aneta

Czy mógłbyś @Camilio opisać dlaczego nie polecasz firmy Human Pro? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Aneta

@Mordka masz rację. Firma Human Pro Sp. z o.o. posiada bogatą ofertę, dlatego warto przejrzeć ich ogłoszenia (http://www.gowork.pl/praca/human-pro-sp.-z-o.o.;pr) jak się poszukuje pracy. @Wiesław usuwane są tylko komentarze łamiące regulamin (http://www.gowork.pl/regulamin).

Mordka

Human Pro jak widzę z listy ofert pracy bardzo stara się żeby mieć ich dużo. Jest szansa, że można wybrać coś dla siebie zgodnie z umiejętnościami. !

Wiesław

Moją opinię kolejny raz usunięto - dotyczyła zatrudnienia w firmie Amazon pod Poznaniem . Firma Human Pro jest pośrednikiem w zatrudnieniu do firmy Amazon. Wiele osób nie dostało wynagrodzenia - ja chciałem zrobić program w TVP o tej firmie i gdy zobaczyli jakie posiadam znajomości dostałem wynagrodzenie a program który miał być realizowany przez Poznański oddział TVP na ul.Serafitek został odwołany. Ponieważ nie każdy może obronić się dlatego ostrzegam abyście póżniej nie żałowali.

Mańka

Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał na forum?

Aneta

@@tom zamierzasz szukać pracy za pośrednictwem tej agencji? Chętnie usłyszymy jak wygląda proces momentu przesłania CV do rozpoczęcia pracy.

@tom

a ktoś pracuje w Niemczech przez tą agencję?

Aneta

Korzystaliście z usług Human Pro Sp. z o.o.? Jak oceniacie współpracę z firmą?

Pp

Czy ktoś pracował w Human Pro Wyszków ? Zasatanawiam się nad tą ofertą pracy, chciałabym znać opinie osób które tam pracowały lub pracują ?. Z góry Serdecznie Dziękuję :).

er

no bo ta opinia była wstawiana w lipcu wiec nie jest niczym dziwnym ze przecież na chwile obecna dana oferta może być już nieaktualna xd ale za to jest ich teraz jeszcze więcej przejżyj sobie może akurat znajdziesz po prostu coś dla siebie ? powodzenia

Nordik
@er 11.10.2016 23:03

Chciałabym złożyć do nich swoje cv i mam pytanie jak pracuje się w Human-ie? Jaka jest atmosfera wśród pracowników. Czy zarobki są godziwe , jak z terminami wypłat. Bardzo proszę o info to mi bardzo pomoże.

...

Nie polecam

anonim 1982

Jeśli chodzi o pieniądze,to nie było problemu,umowy co trzy miesiące podpisywane,zwolnienia lekarskiego nie płacą,urlop się nie zbiera,tylko co miesiąc do wypłaty podobno doliczają,problemy ze steuerklasse jeśli się samemu nie dopilnuje

Human Pro

Proszę o informację, czy wyjaśniła się sprawa nieotrzymanego PIT-a. biuro@humanpro.pl

pracownik 007

Pracowników do naklejania kodów kreskowych nadal poszukują i na prawdę płacą 10zł netto. I jest to praca tymczasowa zazwyczaj na miesiąc lub dwa ale wynagrodzenie wpływa na czas :)

ja12

ile placa za miesiac ? w kraju

mała

Obecnie na rynku pracy jest bardzo dużo Agencji, aby dokładniej dowiedzieć się o szczegółach ofert jakie firma Human Pro ma do zaproponowania warto dopytać u źródła i skontaktować się z przedstawicielem firmy za pomocą choćby infolinii podanej na stronie internetowej. Wszędzie są plusy i minusy w pracy ale najlepiej samemu przekonać się o pracodawcy jeżeli jest taka możliwość niż wspierać się opiniami innych osób. Osobiście mam dobre doświadczenia z ta firmą.

MAGDA.

CZY KTOŚ KTO TAM PRACOWAŁ MÓGŁBY MI NAPISAĆ JAKIE SĄ ZAROBKI? ILE NA GODZINĘ?

Camilio
@MAGDA. 15.05.2015 13:33
CZY KTOŚ KTO TAM PRACOWAŁ MÓGŁBY MI NAPISAĆ JAKIE SĄ ZAROBKI? ILE NA GODZINĘ?

Nie polecam lipa po calosci mydlic oczy potrafia u mnie w miesci nokt dla nich nie chce pracowac

mikołaj

@Staszek ja sam się teraz zastanawiam nad pracą u nich, bo z jednej strony bardzo chetnie a z drugiej to nie wiem jak sprawy się mają tak naprawde, bo jednak nie podali żadnej dobrej ceny i tylko jakieś ogólniki są na ogłoszeniu w tylu "ciekawa praca" czy "dobre zarobki", rozumiem, że dopiero na rozmowie się wszytskiego dowiem?

Staszek

Na stronie internetowej HumanPro jest kilka ofert pracy, poszukuja ludzi do pracy zarówno w naszym kraju np. do Wyszkowa pracownika produkcji w branży poligraficznej, jak i do Niemczech, hydraulików, czy opiekunów osób starszych. Korzystaliście ostatnio z ich usług? Umowy podpisuje się z nimi, czy z ich klientami?

józek

Ja byc może byłbym zainteresowany pracą w Human Pro, ale możecie napisać jak u nich jest orientacyjnie ze stawkami. Czy wszyscy zarabiają mniej więcej tyle samo, czy to jednak zależy od ilości doświadczenia, wykształcenia i tym podobnych rzeczy? Prosiłbym chociaż o podanie orientacyjnych widełek płacowych dla nowej osoby.

Ja

Pracuję w Human Pro w Wyszkowie, polecam. Jet stały kontakt z firmą. wpłaty na czas. Jest to agencja pracy tymczasowej,w związku z tym organizują pracę na miarę zamówień i możliwości. Jak ktoś chce pracować i zarobić pieniądzee, nie koniecznie na umowę na stałe, jest to alternatywa.

kto
@Ja 18.10.2014 01:03

gdzieś mają ludzi telefonów nie odbierają

Pracuję parę lat u nich na stoisku. Po różnych historiach z paroma agencjami pracy powiem tylko: w porządku są. Działają w całej Polsce (kiedyś się dodzwoniłam do Lublina przez przypadek) - akurat miła sytuacja bo od razu pomoc dostałam od jakiegoś koordynatora. Z tego co gadałam z moją koordynatorką to działają w całej Polsce w różnych miastach w Polsce. Najbardziej podoba mi się to, że umowa jest prosta i bez żadnych ,,myczków''. Pieniądze zawsze na czas są. Czasami dostaję premię (za rzadko, ale nie narzekam).

Bruno

Polecam pracuję co roku wakacje szału z kasą nie ma ale można zarobić na wakacje.

paulina

Cześć :) Myślicie, że ja jako tegoroczna absolwentka liceum, poszukująca pracy w produkcji, do września lub dłużej, i co najważniejsze - jako dziewczyna - mam szansę na dostanie pracy w HumanPro?

lopez
@paulina 14.04.2014 18:01

No no pewnie

bubu

co do Rafała to zgoda, faktycznie ogarnięty gościu, ale z tą pracą w Hi-P, bo to chyba o niej mówisz to bym nie przesadzał... monotonia i jeszcze raz monotonia i umowy z miesiąca na miesiąc też trochę lipa, ale kasa znośna :)

Ilona

też myślałam o wyjeździe, ale pożyjemy zobaczymy, a co do samej agencji to ja pracuje dla nich na bielanach wrocławskich, praca ok, wynagrodzenie na czas, koordynator (usunięte przez administratora)bardzo sympatyczny facet, zawsze wszystko załatwi bez czekania jak w innych pseudo agencjach, a co do Niemczech to też chętnie się dowiem jak to wygląda.

Mulan

Siema, orientuje się ktoś czy Human Pro w najbliższym czasie szykuje jakąś ofertę prac na wakacje w Niemczech?

jestemnanie

zlozylam dokumenty i nic,zadnego telefonu,ale mam prace i dlatego nie mysle juz o innej firmie,mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie,zalozyc firme tutaj,i ze bede miala na tyle rozumu zeby nikomu nie robic niepotrzebnej nadzieji,pozdrawiam wszystkich rozczarowanych M

@ala Możesz napisać co masz na myśli? Z doświadczenia wiem, że wszędzie na kasę trzeba czekać, ale może coś jeszcze?

Pracownik Human Pro

Bardzo dziękujemy za konstruktywną opinię.

pozi

Ciekaw jestem czym Ci tak zaszkodzili ????

ala

Ja akurat pracowałam w kilku agencjach pracy tymczasowej( usunięte przez administratora ) Nie wierzę w żadne pozytywne opinie o tej firmie. NIE POLECAM

Zakręcona

Pracuję dla nich w Trójmieście. Firma jest z wroclawia ale maja pracę w różnych miastach. Obsługuje cukierki Wawel. Żadnych problemów. Nawet zaświadczenia jak potrzebujesz to są na czas. Jak na agencję pracy szóstka

Still

Nareszczie agencja z którą nie ma problemów. Pieniądze za merchandising zawsze na czas. Koordynatorka miła. Jak ktoś ma inne doświadczenia, to ja przepraszam. Ale u mnie piątka.

Zostaw opinię o Human Pro Sp. z o.o. - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Pro Sp. z o.o.