Opinie o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło

Noe

Jak praca na myjce wyrobów metalicznych i na montażu? Jak to wygląda zmianowi? I jaka kasa

Adrian1973

Kpina, na rozmowie nie możesz być mądrzejszym od przeprowadzającego rozmowę w przeciwnym wypadku zapomnij o stanowisku. Oczywiście znajomości mają tu ogromne znaczenie, to tak BTW

Barbara
@Adrian1973

to lepiej udawać, że się nic nie wie, niż wykazywać nadmierną wiedzę?

Michu

Witam. Czy wiecie jaka jest możliwość przyjęcia do pracy w W-M Industries kogoś kto nie ma doświadczenia na produkcji? I czy ktoś się orientuje czy szukają kogoś do pracy na produkcje?

Onn
@Michu

Teraz biorą wszystkich jak popadnie, ważne żebyś jak najwięcej zrobił

Bożena
@Onn

czyli jest nacisk z góry żeby robić dużo i szybko? Popędzają pracowników? Wymaga to zostawania na nadgodzinach?

Sylwia

Czy w firmie Wood Mizer pracują również kobiety.? Na jakich stanowiskach. ?

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. controllingu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Maniek

Witam pracował ktos na myjce wyrobow metalowych co tam sie robi prosze o szczegóły?

Aaa
@Maniek

Masz jakieś info ? Też myślę o tym stanowisku.

Damian

Obsluga na bramkach tragedia. (usunięte przez administratora) jak nie wiem co. Bardzo nie mili,siedza i kawusie popijaja. Za 1 glupim papierkiem czekalem godzine czasu. Jak tak wyglada tutaj praca to nie zazdroszcze szefowi takich (usunięte przez administratora)pracownikow. Nie pozdrawiam

Kient

Nie polecam nic z tej firmy prezes to zakłamany człowiek.

Jolanta
@Kient

Czemu tak mówisz? Mało wyjaśnień jak na takie mocne słowa, zero praktycznie. Średnio wiarygodne.

Raf

Czy to prawda, ze w firmie jest segregacja z powodu szczepień?

Sylwia
@Raf

To znaczy? Na czym to polega i skąd masz takie informacje? :P Zmienia się jakoś podejście do pracowników zaszczepionych lub niezaszczepionych? O co chodzi?

Pan doktor

Naprawde segregacja z powodu szczepioneczki? Żart. Wszyscy pracownicy powinni odejsc i niech pan prezes sam sie zaszczepi i do roboty w tartaku. Nic nigdy wiecej od tej firmy nie kupie

@Pan doktor

A skąd masz info że tak jest? Nawet jeśli, to co w tym złego? :) Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę na temat Wood-Mizer Industries, ale jeśli wiesz coś więcej np o wysokości wynagrodzenia, to daj znać!

Kuba

Zarząd stosuje gradację ludzi. Chce wymuszać na pracownikach decyzje w kwestiach dotyczących ich zdrowia czy metod zapobiegania chorobom i uzurpuje sobie prawo do segregowania pracowników czy podwykonawców. Metody rodem z II wojny światowej. Tym wolno chodzić bez maseczek a innym nie. Tym wolno jadać przy wspólnym stole inni nie mają takich praw. Mimo, że nie ma na to zadnych dowodów, że zaszczepieni nie transmitują choroby, Zarząd wie lepiej. Nie polecam pracy w tym zakładzie a klientom radzę omijać firmę szerokim łukiem. Tam człowieczeństwo i dobre obyczaje umarły wraz z listem wystosowanym do pracowników w dniu 10.06.2021.

Marysia

Pan prezes Bagiński prowadzi w firmie medyczny apertheid. Niestety, nie tylko w stosunku do swoich podwładnych, którzy sami się na to decydują, ale również w stosunku do osób, które - nierzadko z konieczności - odwiedzają jego firmę. Z tego powodu oświadczam, że nigdy, pod żadnym pozorem nie dokonam zakupu w jego firmie ani nie skorzystam z żadnej z oferowanych przez nią usług. Będę również do podobnych decyzji namawiał wszystkich swoich znajomych.

Szymon

@Carni, ale rozumiem, że Ty aktualnie pracujesz jeszcze w Wood-Mizer Industries, tak? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @admin, długo już jesteś związany z Wood-Mizer Industries? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

carni
@Szymon

okres próbny 3 miesięczny później umowa 3 letnia . Ogólnie na ten 3 letniej firma daje 3000tys brutto aktualny stan na zwykłego robotnika

@carni

Zapomniałeś o zmuszaniu do szczepień...

Jaś fasola

Nie polecam... W firmie nie liczą się umiejętności, tylko to, czy dałeś się zaszczepić... Żenada...

Jeremi

Podzielcie się informacjami o pracy, atmosferze i ogólnie czy teraz kogoś firma potrzebuje?

gość
@Jeremi

Jakie stanowisko?

Antoni
@gość

Znalazłem ogłoszenie że szukają na stanowisko brygadzisty spawalni i kierownika produkcji maszyn. Trzeba mieć specjalne uprawnienia żeby aplikować albo duże doświadczenie? Nowi pracownicy są szkoleni przed podjęciem pracy?

Nie lubię was
@Antoni

Nie trzeba mieć specjalnych uprawnień, tylko specjalną szczepionkę... Nie polecam..

Andrzejax

W firmie Pana prezesa Bagińskiwgo stosowana jest segregacja sanitarna wobec pracowników oraz innych osób odwiedzających firmę ze względów zawodowych.Tym samym firma dopuszcza się przestępstwa łamiąc Art.32 najwyższego aktu prawnego jakim jest Konstytucja Rzeczypospolitej. jest to niedopuszczalne w państwie prawa.Wszystkim zalecam trzymanie się z daleka od tej firmy

Jak wygląda ścieżka kariery w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

skaranie boskie

Jak się zaszczepisz, to natychmiast lądujesz w fotelu viceprezesa.

skaranie boskie

Pan prezes Bagiński prowadzi w firmie medyczny apertheid. Niestety, nie tylko do w stosunku do swoich podwładnych, którzy sami się na to decydują, ale również w stosunku do osób, które - nierzadko z konieczności - ją odwiedzają. Z tego powodu oświadczam, że nigdy i pod żadnym pozorem nie dokonam żadnego zakupu w Wood-Mizer Industries Sp.z o. o. w Kole, ani nie skorzystam z żadnej ze świadczonych przez nią usług, co polecam pod szanowną uwagę wszystkim czytającym.

Raf

Firma stosuje nielegalną segregację sanitarną, zdecydowanie nie polecam

Monika Łódź

Doszły mnie wieści a raczej konkretne pismo/ wymagania w temacie segregacji sanitarnej, przywileje dla zaszczepionych i nękanie niezaszczepionych.

Jakie są wypłaty na stanowisku monter w Wood Mizer ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. - Koło

• Jak się pracuje w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.