Opinie o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło

Nie polecam tego zakładu. Praca niby wpozadku ale ludzie z którymi trzeba pracować jest wykańczająca. Porobili po 4 brygadzistów którzy nic nie robią poza chodzeniem i sprawdzaniem czy norma została wyrobiona kiedy oni sami nic nie robią ani niczego nie chcą nauczyć pracowników w obawie o swoje stanowisko. Pracowałem tam blisko 2 lata. Przez pierwsze 2 miesiące nauki pracy były już pracownik nauczył mnie wiele lecz gdy go zwolnili niczego więcej nie dało się dowiedzieć poza próbą nauki na własną rękę ponieważ osoby ze stażem nie chciały nic nowego nauczyć ani pokazać.

Inez

Oferta specjalista ds. controllingu wygląda korzystnie pod względem benefitowym, a czy ktoś z Państwa orientuje się, jak to jest pod kątem budżetu na owo stanowisko? Warto przenosić się z innej firmy? Opinie o atmosferze w firmie nie są zbyt przychylne, ale to stanowisko jest dość samodzielne (przynajmniej tam, gdzie pracowałam), więc trochę się trzymam tego na pocieszenie. Czy słusznie?

Odnosisz to do ogółu czy konkretnie do tego stanowiska? upewniam się, bo tez jest opcja na nadesłanie spontanicznego cv i można oznaczyć dział lub stanowiska którymi jest się zainteresowanym. Gdy zaznaczę IT i ewentualnie marketing to jakie stanowiska zostaną zaproponowane?

Lolka Nowy wpis

Hejka. ;) nie mam jeszcze doświadczenia w pracy biurowej ale widzę, że nie jest ono wymagane w przypadku aplikowania na asystentkę ds. administracyjno-biurowych. Za to bardzo dobrze znam angielski a został on oznaczony jako warunek konieczny. Jak wygląda rozmowa? Czy jest w nim prowadzona?

Były pracownik Nowy wpis

Ludzie dajcie sobie spokój z tym zakładem. Tam nie szukają pracowników tylko lizusów i donosicieli. Owszem proces rekrutacji trwa szybciej jak jesteś z Dobrowa. A jak lubisz "Konie" to już jesteś tam gdzie trzeba. Praca jak każda inna względnie płatna, ale szału nie ma. Blisko, ciepło na głowę nie pada dlatego przepracowałem tam sporo czasu. Ale atmosfera pozostawia do życzenia. Tak jak koleżanka napisała depresja i nerwica pewne. W tym zakładzie to może 10% ludzi wie co robi (głównie starszych i doświadczonych). Jak masz inne zdanie (często lepsze) i jesteś mądrzejszy od przełożonego to nie popracujesz długo. Musisz być dosłownie małpą wykonującą polecenia tresera (przełożonego). Jednym zdaniem zazdrość, donosicielstwo, lizusostwo, (usunięte przez administratora) i ogólne cofanie się w rozwoju. Dwa razy się zastanówcie.

Jaka jest teraz sytuacja konstruktorów maszyn? czy jest tu ktoś kto wie? ostatnio nie było komentarzy od tej pracy a wiem, że jakiś czas temu dodawano ofertę. pierwsze co zwraca uwagę to opcja na prace hybrydową. Jaki jest jej układ w tym przypadku? i czy ze względów finansowych warto aplikować?

Beata Nowy wpis

Ilu behapowców jest w zakładzie? Jak działa służba bhp?

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. controllingu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno

Nie wiem jeszcze tak jak poprzednik czy tego Inżyniera Sprzedaży zapraszają dopiero po wygaśnięciu oferty, ale możecie wstępnie dać znać czy warto aplikować? czy przedziały płacowe są możliwe do podania?

Beata

Mam pytanie ilu behapowców pracuje na etacie w WM?

Aaa

A o aktualnej rozmowie rekrutacyjnej ktoś coś opowie? Inżyniera sprzedaży od tygodnia szukają, przynajmniej taka oferta wisi teraz w necie. z tego co widzę jak na razie trzy osoby się zgłosiły. To był ktoś teraz na rozmowie czy dopiero po wygaśnięciu zapraszają?

Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki można liczyć na stanowisku księgowej w firmie?

Inez

W Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista Ds. BHP. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Krystyna

Jest nabór do roli Specjalista ds. controllingu. Z ogłoszenia wnoszę, że jest sporo benefitów i możliwość pracy hybrydowej, ale ciekawią mnie zarobki i to, ilu dni pracy biurowej pracodawca wymaga. Czy jest tu ktoś z pracowników spoza produkcji?

Największy błąd mojego życia

Miałam ten "zaszczyt" pracować przez jakiś czas w tej firmie i jest to moje najgorsze doświadczenie zawodowe. Nie liczy się jaka wartość mozesz wnieść do tej firmy. Najważniejsze jest to że masz słuchać i wykonywać nie zawsze słuszne decyzję, nie odzywać się, nie komentować bo za każde "przewinienie" czeka Cie tylko kara albo wypowiedzenie. Pracę w firmie przepłaciłam depresją i nerwicą. Jeżeli ktoś ceni sobie zdrowie to nie powinien podejmować pracy. Zarobki niskie i gra nie warta świeczki. Największy błąd w mojej karierze to rozpoczęcie pracy w tym zakładzie.

Kamil

Witam pracowałem w tej firmie i około 2,5 roku wiele rzeczy do poprawy jest praca jak każda inna kokosów nie ma układy i układziki donoszenie i wyciąganie informacji od drugiej osoby i spotkała mnie tam bardzo nie miła sytuacja której nie została zgłoszona

Maria
@Kamil

Kokosów nie ma, szkoda. A czy można liczyć na podwyżki? Przez taki okres kasa jakoś rosła? Generalnie, czy firma promuje w taki sposób osoby, które dłużej pracują w tej firmie?

Były pracownik WM

Niestety nie polecam pracy w firmie WM ze względu na niemiłą atmosferę i brak zainteresowania pracownikiem ze strony przełożonego

@Były pracownik WM

Ano to jakby nie patrzeć jakiś argument. :( A jak to w zasadzie wygląda, że masz tego typu odczucia?

Aleksandra
@Gabriela

Ej prawa ręka :) uważaj bujamy się po osiedlach :P

@Aleksandra

Z tą prawą ręką to myślisz, że kimś z firmy jestem? Pytam, bo serio trochę się zastanawiałam o co chodziło. ;p Czyli potwierdzasz to co były kolega napisał? To czemu tu pracujesz jak tak niemiło podobno jest? :(

Kokos

Jakie są zarobki spawacza mig tig ze wszystkimi papierami oraz obsługa prasy krawędziowej plazmy CNC itp .bardzo mnie to ciekawi czy warto pytać tam o pracę

Taki tam
@Kokos

4200 na umowie 3000na rękę. Plus premia kwartalna. Szału nie ma

@Taki tam

A ta premia to ile wyjdzie? Bo może szał jednak się odrobinkę zwiększy?

Klocek
@Taki tam

Bo tam pracowałem

@Klocek

Na identycznych warunkach, które opisał? A kiedy to było i co kwartał ile można było przytulić?

Never ever

Miałem ten "zaszczyt" pracować przez jakiś czas w tej firmie i jest to moje najgorsze doświadczenie zawodowe. Nie liczy się jaka wartość mozesz wnieść do tej firmy swoją osobą i kompetencjami. Liczy się to że masz słuchać i wykonywać nie zawsze słuszne decyzję, nie odzywać się, nie komentować bo za każde "przewinienie" czeka Cie tylko kara ... To jest klub wzajemnej adoracji tylko dla (usunięte przez administratora) kadry zarządzajacej

@Never ever

No widać, że dość pozytywnych wrażeń to nie masz.:/ Przewinienie? Jakie niby i o jakich karach piszesz?

Jak długo trwa proces awansu w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Boss

Zależy jakie masz znajomości

Maria
@Boss

A to ciekawe, to w firmie jak się ma te znajomości, to rekrutacja trwa krócej czy jest pro forma, bo i tak taka osoba będzie zatrudniona?

Gabriela

No tak... A możesz napisać coś poważnego i przede wszystkim mniej kontrowersyjnego? Jednym słowem trudno o awans? Jakie są tu potencjalne stanowiska, na które ewentualnie można byłoby wskoczyć?

Byłem na rozmowie w dziale zakupów. Decyzja negatywna, sam nie wiem dlaczego, bo zostałem o tym poinformowany jedynie krótką wiadomością SMS, ale nie o to chodzi, może po prostu trafił się ktoś bardziej odpowiedni, ok. Pani z kadr bardzo miła i konkretna, ale zachowanie kierownika było w mojej opinii mało profesjonalne. Rozmowa zaczęła się bez niego, po czym jak przyszedł to po raz kolejny musiałem mu odpowiadać na te same pytania. W połowie spotkania sytuacja się powtórzyła, bo wyszedł i wrócił dopiero po kilku lub kilkunastu minutach. Całość trwała ok. 1.5h i polegała głównie na opowiadaniu o moim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, (w sumie 2 krotnie). O ile na początku było jeszcze całkiem ok, to podczas drugiej wizyty (XD), odniosłem wrażenie jakby nie chciało Mu się mnie do końca słuchać, bo kilkukrotnie po zadaniu pytania nie pozwolił mi dokończyć odpowiedzi i przechodził dalej. Konkretnych technicznych pytań w zasadzie nie było. Raz została podważona moja umiejętność posługiwania się językiem angielskim, ale nikt nie miał ochoty choćby spróbować w tym języku ze mną porozmawiać, tylko tak, po prostu. (Kiedyś starałem się tam o inne stanowisko, wtedy faktycznie poszło mi średnio, ale akurat angielski, raczej nie był problemem). Z rzeczy bardziej specjalistycznych, Pan kierownik z wyższym wykształceniem technicznym zapytał mnie "Czy potrafię robić pomiary?" Gdy zapytałem co ma konkretnie na myśli, bo pomiary to bardzo ogólne, określenie (mierzyć można choćby ciśnienie cieczy, napięcie/natężenie prądu, odkształcenia i naprężenia w materiale, bicie wałów i masę innych rzeczy), to samo pytanie zostało jedynie powtórzone. Domyśliłem się jednak, że chodzi o pomiary gabarytowe i zapytałem czy mówi np: o obsłudze suwmiarki, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Reakcja była taka jakby uznał, że się na tym nie znam. Do tego zdarzały się dziwne komentarze, trochę jakby złośliwe. Ogólnie pozostał lekki niesmak.

@.

Pomyłka, Pan kierownik jednak nie ma wykształcenia technicznego.

A skąd to wiesz?

Barbara
@.

To jak oni ten angielski sprawdzali, że tak wyszło niekorzystnie?

Elos

Warto się przyjąć do pracy na montaż albo na myjnie wyrobów metalicznych ? Bo rozważam taką opcję

Zostaw merytoryczną opinię o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. - Koło

• Jak się pracuje w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.