Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Alex

Cudòw nie ma, podstawa to1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (ale nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniale. Pozdro

kolo

Witam szybkie pytanko koledzy koleżanki idę na rozmowy do IT i ciekaw jestem jaka realna kasa do wyciągnięcia zarabiam obecnie w okolicach 3000 na rękę czy w IT jest szansa zarobienia większej kasy. Pozdro

Tomasz

Witam Poradzi mi ktoś czy warto przejść do IT ? Dostałem zaproszenie na rozmowę i nie wiem co myśleć o tej firmie. Obecnie pracuje też w dużej korpo z branży FMCG. Czy samochód można używać także prywatnie z jakimś limitem km ? Czy premie są rozliczane co miesiąc ?

PH
@Tomasz

Śmiało przychodź Tomek. Samochód limit open na prywatne używanie a premie są rozliczane i wypłacane systematycznie. Jest też na dniach obiecana pokaźna podwyżka tak że masz szanse że akurat się załapiesz. Wbijaj bo warto i nawet się nie zastanawiaj.

Tomasz

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Dan

Powiem tyle ze fabryka w ktorej pracujecie została zlikwidowana w Nottingham (Anglia). Pracuje obok w innej dużej firmie. Znam paru gości ktorzy pracowali w imperial tobaco i znam ich zarobki. 2500-3000 funtow miesięcznie na reke. System 3 zmianowy i po 8.5 h. Wiec możecie sobie policzyć ich zysk. Sprzedaż fajek w uk spada dlatego ze palaczy coraz mniej i koszty produkcji za wysokie. Dlatego przenieśli fabrykę do tańszego miejsca. To tak w skrócie.

jaaa

Hmmm Panie dyrektorze i gdzie są te obiecane podwyżki o których była mowa?? jest tylko podwyżka obowiązków i nic wiecej! czy za 2300 na ręke ktoś będzie jak bury osioł tu robić? Podobno tylko nowi pracownicy dostają- gratulację . Motywacja zaje....

RL9
@jaaa

He he he, naiwny. Dobra Zmiana przyszła

Ktoś
@jaaa

Przecież to było więcej niż pewne, że jeśli chodzi o kasę to nic się nie zmieni, a obowiązków dwa razy więcej...

sebek
@Ktoś

Nie płacz nie płacz, jakieś tam w końcu ochłapy rzucą pod publikę ale obowiązków na pewno nie ubędzie a wręcz przeciwnie śruba zostanie dokręcona na max - w końcu coś za coś

adas

Umowy są o pracę @alaktras do tego masz pakiety socjalne i jakieś tam dodatki oprócz premii oczywiście

Bambo

Witam witam orientuje się ktoś gdzie o której są autobusy w Kościanie?

Bambo

Witam witam orientuje się ktoś gdzie o której są autobusy w Kościanie?

mn

Przepraszam czy ty masz jakieś objekcje do agencji bo nie rozumiem Twoich insynuacji , a może czujesz zagrożenie ?????/

SVSFB

SAMO SEDNO NIC DODAJ NIC UJĄĆ

lach

To chyba docenienie za super wyniki i doprowadzenie firmy na szczyt i niezwykle trafną politykę personalno-transferową prowadzoną przez ostatnie 5 lat.

hah
@lach

hahahahaha...jak ktoś odchodzi z firmy to głupio nie tłumaczy się na forach internetowych (LinkedIn) że odszedł...dobrych ludzi się nie zwalnia

Aktyw

U nas w dziale sprzedaży relacje miedzy pracownikami opierają się tylko i wyłącznie na przyjacielskich stosunkach. Mamy mega atmosferę i dzięki naszemu kierownictwu i Menedżerom, jesteśmy z sobą zżyci jak jedna wielka rodzina. Wszyscy się lubimy, nie ma miejsca na zawiść, zazdrość, gniew czy nienawiść. Brak jakichkolwiek konfliktów, dialog, harmonia i pełne zrozumienie i co najważniejsze, nie zauważa się tak powszechnej w innych firmach hipokryzji. Dziękujemy i polecamy wszystkim gorąco.

coala

Nie polecam pracy tam. 500 pracowników pracuje przez firmę, 500 przez agencję. Ci zatrudnieni przez firmę gonią tych z agencji. Dowożą co prawda z Poznania i Kościana, lecz 90% awansów jest dla tych drugich, ponieważ jest to firma rodzinna. Nie jest nowością, że na produkcji przez firmę potrafi pracować mąż, żona, ich 3 synów i ich 3 żony, dodatkowo sąsiedzi, kuzyni, krewni, powinowaci, i pies. Jeśli masz znajomości i jesteś z Kościana to zatrudnienie masz pewne. Są też poznaniacy co wchodzą w 4 litery kościaniakom i mają łatwiej. Są pracownicy co pracują po 30 lat i potrafią CIę wyzwać od najgorszych, i kierownictwo zawsze się za nimi wstawi, a nie za Tobą. Kościan ogólnie ustawił się w tej firmie, i nią rządzi. Obecnie szukają pracowników na 4 brygady, czyli pracujące soboty i niedziele. Nawet w radio się ogłaszają, że szukają ludzi. Kierownicy i koordynatorzy zezwalają na gorsze traktowanie pracowników agencyjnych, na poniżanie ich. Jest tak jak w innych firmach tego typu, Ty zapiepszasz, a stali zatrudnieni przez firmę się obijają. Nie jest to warte 1800 czy 2000 netto.

jacek

te 1800 net to na start to dla wszystkich atrakcyjne moze byc. A pózniej jeszcze te podwyżki 2% co rok naprawdę wyglada zachęcająco. trzeba do nich pisać i zeby tylko było duzo takich ofert na przedstawiciela ds Sprzedaży i Dystrybucji bo naprawdę warto w rożnych rejonach.

zigi

liczy każdy na przecież wynagrodzenie 1800 netto wiadomo że i na premie wiadomo też że

waldek

Wiesz co, to są bardzo dobre kwoty!. Gdzie indziej w FMCG dostaniesz na starcie aż 1800 zł netto? Do tego jeszcze premia (co prawda nierealna do osiągnięcia) ale liczy się dobra intencja że ją dają bo przecież równie dobrze mogli by zabierać zamiast dawać.

wlad

No tym, że Przedstwiciel to podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (ale nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniale.

qurczak

Na początek 1800-2000 netto premie kwartalne ok 500-600 netto (jeśli wyrobisz i masz warunki dopuszczające) 2 pakiety akwizycyjne, bony 6pln za przepracowany dzień, 13-nastka jeśli firma osiągnie cele Total, wczasy pod grusza zależne od dochodów gospodarstwa domowego. Czy to dużo czy mało niech każdy sam oceni. W samochodach GPS który monitoruje absolutnie wszystko, telefon, tablet.

Klin

eeeeee głupoty piszecie......1800netto podstawy, nie ma czegoś takiego............2000-2500netto premie około 500zł netto,dwa pakiety papierosów, bony żywnościowe 13tki, wakacje pod gruszą około 1700zł.....................tak jest,

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce