Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A w Polska

Imperial Tobacco Polska S.A
3 518 1068 5 1
Mechanik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dla przestrogi przychodzisz przez Worka twoje szanse że dostaniesz umowę przez imperial to 20% teraz nawet przez imperial jak dostajesz umowę to jej nie przedłużają po 15 MSC tak więc się zastanówcie 12h tryb pracy przerąbane ale 4 brygdowke jeszcze gorsza to jak wybierać między dżumą a cholerą.

Dariusz Nowy wpis
@Mechanik

Pisząc o umowach masz na myśli zlecenie, czy kontrakt na czas określony? Bardziej stabilna umowa jest korzystniejsza, bo daje choćby prawo do płatnego urlopu, więc wyjaśnij to proszę.

Ciekawy Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Imperial co tam u Was dyrektor poleciał o co chodzi

Julia Nowy wpis
@Ciekawy

@Ciekawy Na wstępie przypomnę tylko, że forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia przez osoby, które pracują w danej firmie. Jestes pracownikiem Imperial Tobacco Polska S.A? Możesz nam coś napisać na temat atmosfery jaka panuje w tej firmie?

Szymon

Na rozmowie wstępnej było ok i wszystko szło ładnie i pięknie. Nawet gdy przyszedł chyba mój ewentualny kierownik, który był ZA. W momencie gdy jednak wspomniałem o tym, że z VW, a dokładniej Panopy, wywalono mnie dyscyplinarnie, to i sytuacja się całkiem zmieniła. Nie zmieniło faktu nawet to, że miałem wyraźnie na tzw. wypowiedzeniu, że zatrzymałem linię produkcyjną na 9min i artykuł 52 nie tyczy się tym samym złodziejstwa. Nie wzięli też pod uwagę tego, co na ten temat powiedziałem broniąc się przed ich mega podłą oceną, gdyż od razu zaczęły się pytania, czy czegoś nie wyniosłem. Mam poważny niesmak po tej rozmowie. Z perspektywy czasu, to jednak się cieszę. Cieszę się, bo z pewnością przy tej pracy miałbym problem z rzuceniem palenia, a tak to już biegnie kolejny miesiąc. Nie polecam! A! Nazywajcie rzeczy po imieniu, bo słowo "produkt" nie zmieni szkodliwości papierosów w ogóle.

Małami

Proszę o informacje odnośnie stanowiska specjalista d.s. kontroli jakości.

Kazimierz
@Małami

Planujesz aplikować na to stanowisko? Widziałem, że firma poszukuje pracownika właśnie na to stanowisko, dlatego zastanawia mnie, czy spełniasz wymagania, które w ogłoszeniu zawarł pracodawca? Zanim ktoś Ci odpowie, to chętnie dowiem się coś więcej o Twoich doświadczeniach.

Kocur
@Kazimierz

Praca fajna ale dużo osób ucieka atmosfere niszczą starzy pracownicy myślą, że oni tylko potrafią. Nie polecam z tego powodu się zwolniłem jak wiele innych.

Kazimierz
@Kocur

Szkoda że atmosfera panująca w pracy zmusiła Cię do zmiany firmy. W jaki sposób Twoim zdaniem dałoby się coś zmienić w tym aspekcie? Może pomogłaby rozmowa o tym z przełożonym, próbowałeś rozwiązać problem w ten sposób? Jako pracownik co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w Imperial Tobacco, można było liczyć na jakieś premie do pensji, dodatki pozapłacowe? Napisz coś więcej, jestem ciekaw.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
dwapalcewnatalce

witam mam pytanie jakie zarobki wychodzą na produkcji przez agencje?

@dwapalcewnatalce

Niestety, nie wiem, na jakie konkretnie zarobki możesz liczyć, zatrudniając się w Imperial Tobacco Polska - tę informację musi Ci przekazać jakiś pracownik tej firmy. Wyczytałam natomiast, iż wybranej osobie zaoferują na pewno: umowę o pracę, odpowiedzialną pracą w międzynarodowym koncernie dająca możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju, dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twoich dzieci, dopłaty do wyżywienia, klimatyzowaną halę produkcyjną i wiele innych. Powiedz, czy już złożyłeś tam swoje CV?

Gall anonim
@dwapalcewnatalce

Przez agencje masz 18.50 brutto/h przy 50 % etacie co jest istotne gdy wystąpią czynniki jak konserwacja lini, przestuj z braku materiału czy prace modernizacyjne na lini.średnio. 2000 wyjdzie na miesiąc. Słabo tez ze dowiadujemy się w możliwe najpozniejszym terminie o postoju co skutkuje brakiem zaplanowania czego kolwiek.

@Gall anonim

Super, że zechciałeś przekazać konkretne informacje na temat wynagrodzenia użytkownikowi @dwapalcewnatalce. Być może pomogłeś podjąć mu decyzję, jeśli chodzi o aplikowanie do Imperial Tobacco Polska. Mnie z kolei interesowałby jeszcze kwestia ewentualnych podwyżek. Czy jeśli z zaangażowaniem wykonuje się swoją pracy, można liczyć ze strony tego pracodawcy na docenienie poprzez na przykład jakiś specjalny dodatek do wypłaty?

Gall anonim
@Paulina

W nagrodę za wyniki i zangaziwanie masz kolejna miesięczna umowe przedłużona...... Czasem na nadgodziny się "zalapiesz" w pierwszej kolejnosci. Jest premia za frekwencję jak nie opuscisz dnia ok 150 . chyba ze jestes liderem zmiany wtedy od produkcji coś się dostaje. Tylko ciągle awarie maszyn ograniczają możliwości osiągania wynikow. Jedynie dodatkowymi dniami można extra zarobic.

TakNie1
@Gall anonim

Rozumiem. Można zatem powiedzieć, że pracodawca ten motywuje w jakiś sposób swoich pracowników, co jest przecież bardzo ważne. Nadmieniłeś o awarii maszyn w Imperial Tobacco Polska. Może warto byłoby zgłosić ten problem bezpośrednio Zarządowi tej firmy? Co sądzisz: czy takie rozwiązanie mogłoby przynieś jakiś efekt?

Mwro

Witam serdecznie, pisze odnośnie P.Huberta Wysockiego - kierownika. Ktoś coś, jakieś opinie ?

SR

Witam, jako Doradca Handlowy: 1. Jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać? 2. Ile wynosi premia i od czego jest uzależniona, czy jest realna? 3. Jakimi samochodami poruszają się DH, czy mogą użytkować prywatnie, ile to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za info :)

@SR

Cześć 1.2500 2. System premiowy bardzo złożony max 20% wynagrodzenia przy realizacji 100 % zadań co jest mało realne 3.VW Golf kombi prywatnie możesz przejechać 8000 rocznie

Tak8Nie
Urszula
@Byly

Hej Jeśli handlowcy zarabiają 2500 na rękę w takiej firmie, to kurcze dramat. Premia też nie powala na nogi i zupełnie nie motywuje do jej realizacji. Limit 8 000 km na rok to ok 600 km miesięcznie, słabo i to bardzo. Praca stresującą, człowiek ciągle w nerwach i po kilku latach staje się wrakiem, jeśli jeszcze wszystko bierze do siebie. Nie powinno tak być...

Tak6Nie
@Urszula

Ula, SA jeszcze pewne plusy: trzynastka, dofinansowanie do urlopu zależy od dochodu w rodzinie 0-2500, bony sodexo 6 zł dziennie jednak minusów jest znacznie więcej rynek spada a ITPL jeszcze szybciej a plany w górę nie realne brak inwestycji, brak profesjonalnych szkoleń, atmosfera słaba bo wyników brak. ITPL jeszcze parę lat temu było druga firma w Polsce jest 4 na 4 obecne.

Tak2Nie
Technik
@Byly

Ten brak inwestycji widać zwłaszcza na hali.... Jakoś maszyn HS i UHS przybywa a nie odwrotnie. I co do atmosfery, ja jakoś nie narzekam.

Ciekawy
@SR

Witam, to samo pytanie tylko stanowisko MDS. Posiada ktoś informacje? Dziękuję

@Ciekawy

Czy zdecydowałeś aplikować do firmy? Co jeszcze, poza finansami motywuje Cię do zatrudnienia w danym miejscu? Może odpowiednia atmosfera także wpływa pozytywnie na Twój komfort pracy? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Ciekawy
@Paulina

Złożyłem aplikację. Bardzo ważnym aspektem jest przejrzystość zakresu obowiązków, przed rozpoczęciem pracy liczyłbym na profesjonalne wdrożenie.

nowy
@Urszula

limitt 15 tys. km

@Ciekawy

Dla wielu osób ten aspekt także stanowi podstawę zatrudnienia. Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Czy możesz powiedzieć nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Jesteś pracownikiem firmy? A proces rekrutacji jeszcze się nie za kończył i czekasz na informację?

Anna
@nowy

15 tysięcy km prywatnie rocznie ? To bardzo dużo jeśli to prawda

@Anna

A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum - jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Imperial Tobacco Polska? Ciekawi mnie, czy aplikowałaś już do pracy w tym miejscu i co sprawia, że bierzesz tego pracodawcę pod uwagę (jeśli tak jest).

Marakesz
Nazwa działu: Handlowy

Witam, czy ktoś z obecnych wie coś o stanowisku DORADCY HANDLOWEGO? - na jaką podstawę można liczyć? - ilość wizyt oraz zdania realne do wykonywania? -autko? Zastanawiam się nad aplikowaniem na to stanowisko. Wszystkie rady mile widziane, nie chciałbym obecnie zmieniać na coś gorszego niż mam :) Pozdrawiam.

Ono
@Marakesz

Ok 2500 ma reke, golf kombi , targety malo realne Powodzenia

@Ono

Fajnie, że odpowiedziałeś na pytania zadane przez użytkownika @Marakesz. Na pewno pomoże mu to w podjęciu decyzji o aplikowaniu do pracy w Imperial Tobacco Polska. A Ty jesteś obecnym pracownikiem tej firmy czy nie jesteś już z nią związany? Może napiszesz coś o atmosferze tam panującej?

Krzysztof

Witam,również chcę złożyć CV wiadomo kiedy będzie kolejna rekrutacja przez Ranstad ?

@Krzysztof

trzeba przeglądać oferty na stronie agencji i dzwonic

gwiazda
Nazwa działu: Produkcja

Witam. chcę złożyć CV do firmy TOBACCO w Radomiu .bezpośrednio mam iść do biura ?czytałam o agencji Randstad czyli nie wiem o co chodzi ?może mi ktoś dobrze doradzić ?z góry dziękuję

słońce
@gwiazda

najszybciej można dostać się przez Agencję pracy Randstad w radomiu w biurze agencji trzeba złożyć podanie , pozatym od kwietnia 2019 roku jest dużo miejsc pracy.

Eliza

Mam pytanie....ilu zmianowa jest praca w imperial tobacco w Jankowicach? Czy w weekendy również? Z góry dziekuje za informacje.

Agata

Hej. Ja z małym zapytaniem do was. Jak się pracuje na produkcji w tabacco i czy to prawda że można wyjść na czysto z wypłatą ok 3000 jako pracownik agencyjny? I czy to prawda że żekomo pracownik może brać papierosy z produkcji? Pytam ponieważ kumpel tak się chwalił i chciałabym wiedzieć

@Agata

Czy planujesz podjąć pracę w Imperial Tobacco Polska? Jeśli tak, co właściwie skłoniło Cię do tego, że myślisz o pracy w tym miejscu? Czy właśnie opinie osób trzecich - w tym jak wspomniałaś Twojego znajomego, przekonały Cię do tego? Próbowałaś uzyskać powyższe informacje bezpośrednio od firmy? Być może dział HR odpowie na Twoje pytanie.

henryk

W Imperial Tobacco Manufacturing S.A w Radomiu jest całkiem dobrze , premie dodatki 13 stki dopłaty do obiadów , niezła kasa , pracy mało, pełen luz , kierownictwo spoko, urlopy kiedy tylko chcesz. Możesz się dostać bezpośrednio do imperialu oraz przez agencje pracy tez masz wszelkie przywileje jak na etacie

simon
@henryk

Tak mój znajomy pracuje w Radomiu w TObacco i jest zadowolony, dostał się przez agencje randstad później przeszedł pod imperial na etat, powodzi mu się a sam pracuje na rodzinę, pracuje na produkcji.

Paulina

@Pracownik69, nie da się ukryć, że opinii jest dużo i prezentują różne punkty widzenia. Faktem jest, że w żadnym miejscu pracy nie jest zazwyczaj wyłącznie dobrze lub wyłącznie źle - wiele zależy także od nastawienia pracownika. Co możesz nam powiedzieć na temat benefitów pozapłacowych w firmie?

Pracownik69
@Paulina

Benefity pozaplacowe aaaaa to jest coś takiego ? ☺ ????????

@Pracownik69

Już tłumaczę: benefity pozapłacowe (a także zamienna nazwa to świadczenia pozapłacowe, czy benefity pozafinansowe) to dodatki do wynagrodzenia pracownika przekazywane mu w sposób bezgotówkowy. Świadczeniami pozapłacowymi możemy nazwać wszystko, co pracownik może otrzymać poza podstawowym wynagrodzeniem i poza pensją zasadniczą. Przykładami takich świadczeń mogą być na przykład dofinansowania do kursów i szkoleń, karty uprawniające do wstępu na różne obiekty sportowe, czy też bony towarowe. Jak zatem wygląda aspekt benefitów w Imperial Tobacco Polska?

Pracownik69

Ludziska rzygać mi się chce jak to wszystko czytam bleeee .... czy firma trzyma kogoś na siłę? Czy zmusza was do pracy w strukturach i nie chce przyjąć Waszych wypowiedzen? Może prościej będzie walnąć wypowiedzeniem i kontynuować karierę poza strukturami ITPL-taka moja rada. Napewno będzie super idealnie. Przecież w innych firmach nie trzeba nic robić!!! Aaaa przepraszam jeszcze trzeba poczekać konferencja się zbliża ... może firma rzuci jakaś kaska! ....No i impreza do rana... i 13 ta pensja na dniach. Kurde wszystko przeciwko Wam byleby jeszcze tkwić w tym (usunięte przez administratora) I tak przez kolejne kilka kilkanaście lat. Powodzenia w podjęciu decyzji

Tak12Nie
OSSA
@Pracownik69

I trafiłeś w "miękkie" Do narzekania to jeden przed drugiego wyskoczy, ale jak zapytasz indywidualnie czy chce coś zmienić, poszukać innej pracy (skoro jest tak źle) to zawsze jest jakaś odpowiedź: idą wakacje (wczasy pod gruszą), grudzień (13 ta pensja), jesień (konferencja). Firma numer 1 w narzekaniu wśród PH

Tak5Nie

M
@OSSA

Co to ta "konferencja"?

Tak8Nie

Nowy

Drodzy, CRM już nie ma. także macie coś słabe informacje, Ze teraz jest nowy, "najlepszy" system na świecie. Gdzie w ostatnim tygodniu roku fiskalnego DH nie wiedzieli jakie mają wyniki, za to też ogromne brawa... Ale oczywiście wszyscy udawali, że nic się nie dzieje...

Tak5Nie

Ktoś

Męczą Mnie już takie teksty "Natomiast super przykładem jest trzeci wspaniały trener zwolniony za dopisywanie w CRM dystrybucji", nie znasz całej historii to się nie wypowiadaj. Bazując na plotkach tylko ludzi wprowadzasz w błąd. Przede wszystkim jeśli chodzi o pracę trenerską tego trzeciego to było miło uczestniczyć na jego szkoleniach. Przynajmniej wiedziałeś, że rozmawiasz z praktykiem, a nie karierowiczem, czy tabelką. Co do rzekomego dopisywania, nie było czegoś takiego - po prostu koleś nie pasował do sytemu i się go pozbyli. Chcesz informacji bardziej szczegółowych to podejdź do kogoś z północy na spotkaniu i wtedy może poznasz prawdę.

Paulina

@Karo, co chciałbyś wiedzieć? Jeśli zadasz konkretne pytanie, zdecydowanie łatwiej będzie uzyskać odpowiedź. @Byly, być może w najbliższym czasie w firmie zaszły jakieś zmiany, które okazały się korzystne dla pracownika? Wiesz coś na ten temat? @Urszula, czy jesteś pracownikiem Imperial Tobacco Polska? Twoja wypowiedź jak rozumiem odnosi się do tej konkretnej firmy?

karo
@Paulina

W pierwszej kolejności chciałabym wiedzieć czy jest nabór w Radomiu na produkcję, z tego co wyczytałam należy się zgłosić do agencji, oraz jakie są szanse przejścia "w razie wu" pod skrzydła firmy bezpośrednio?

Karo

aktualnie jest nabór na produkcję w Radomiu? ktoś coś więcej?

Byly

Gdyby ITPL miał takie wyniki w realu jak w CRM to byłby numer jeden na rynku wszyscy o ťym wiedzą tylko nikomu to nie jest na rękę wszyscy biorą prenie i jest cacy . Np osa najlepszy parametr świata wystarczy że ph wpisze na wejściu jedna paczkę obecności choć nie ma nic nie do sprawdzenia potem wpisze sprzedaż 5 paczek i osa 100% wszyscy zadowoleni. Kolejny przykład z góry ph który został mds podmiana paczek zabieram dziękuję paczki Malboro daje dwie paczki Davidoff plus 10 zapalniczek i wynik super, dobry przykład dla nowych ph. Ogólnie firma kocha fikcja a nie fakty.

Dimon

Siemka. Pojawilo sie ostatnio troche ofert na operatorow np wozka widłowego. Moze ktoś naswietlic jak wygladaja warunki etc?

Rekrut

Witam. Aplikuje na stanowisko Doradca Handlowy w rejonie Legnica-Głogów. Ktoś wie jaka tam atmosfera oraz jakie warunki oferują? Z góry dziękuje za info.

Tak24Nie

Książę bielizny
@Rekrut

Może spróbuj przeorientować się na Gostyń. Potrzebują młodszego operatora automatu szklarskiego, bez większych wymagań. Do twoich zadań należałaby nawet "ocena jakości formowanych wyrobów szklanych - butelek".

tomasz

witam, ile średnio macie punktów w rejonie z szafami podajnikami? czy jest realne wynegocjowanie podstawy 2500? Czy praca głównie polega na dystrybucji czy sprzedaży ilościowej? premia miesięczne ile procent podstawy? Pozdrawiam wszystkich DH

Mariuszem
@tomasz

Co za żenada, 2500 na rękę trzeba negocjować??? Taka firma!??? Sprzedaż ilosciowa jest na równi ważna jak dystrybucja. Ilość faktur jest bardzo ważna.

Tak4Nie

@Mariuszem

to ja dziękuję za takie pieniądze za prace vanseller. dramat

Zainteresowany
@Mariuszem

To w takim razie, jaka podstawa jest realna w Imperial Tobacco?

@tomasz

Dajcie sobie spokój, tutaj nic dobrego was nie czeka

Dziowanni
@Byly

Wstępna ocena kandydata jest dokonywana przez menedżerów lustrujących na przystankach po trasie :)

Paulina

@Nooowy, czy złożyłeś już swoje CV? A może nadal się wahasz? Co jest dla Ciebie istotnym aspektem zatrudnienia, który sprawia, że praca jest satysfakcjonująca? Czy są to warunki finansowe, a może benefity czy atmosfera w firmie? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat. @Były, co masz na myśli? Czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic chociażby neutralnego?

Nooowy

Witam, czy warto ubiegać się o pracę mechanika w dziale utrmania ruchu

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

tomasz

i powiedzcie proszę czy kwota dzienna na bona sodexo ciągle 6zł czy wzrosła? interesuje mnie też miesięczny koszt multisporta

Paulina

@Rekrut, czy dowiedziałeś się czegoś więcej? Jeśli tak podziel się proszę informacjami. Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Wasze opinie na pewno będą przydatne dla innych użytkowników. Czekamy na nie.

Tak21Nie

Paulina

@Nick, aplikowałeś na stanowisko managera w Imperial Tobacco Polska? @Stary PH, napisz proszę jaka panuje atmosfera w pracy? W jakich godzinach odbywa się praca? Czy weekendy są wolne? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

robert

witam, chce się zorientować czy limit 8000 km w skali roku oznacza że tyle mogę wykorzystać nieodpałatnie jako przedstawiciel? czy muszę sam płacić za tankować gdy nie przekroczę limitu? pytam bo na końcu wątku ktoś napiał że i tak się tankuję za swoję.. a na początkowych stronach nikt o tym nie wspominał. pozdrawiam

Tak12Nie

Nick

Pojawiło sie ogłoszenie na Menadzera Dystryktu - Lublin - warto aplikować? - z jakiej przyczyny jest vacat ?

Zostaw opinię o Imperial Tobacco Polska S.A - Polska

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie