3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 521 1107 5 1

Opinie o Imperial Tobacco w Polsce

ii - 2010-12-11 23:39:50 A może to zapalniczka z Platyny trzba sprawdzić heheheheheehheeh Pewnie tak, tak jak kiedyś działka na Marsie :)

Gary Nowy wpis
@anonim

Działka na Marsie była dla każdego pracownika Reemtsma Polska S.A. ale było to przed rokiem 2000 - nym a do tego kamień z Marsa z logo firmy, wszystko to na imprezie bodajże w Krakowie naprzeciwko siedziby głównego konkurenta wówczas czyli PM .

Raod Nowy wpis

Ile zarabia DH? Jakim samochodem jeździ

Rado Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Ile zarabia DH? Jaki ma samochód?

Rado Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Ile zarabia DH w firmie? Jakim jeździ samochodem?

TakNie

Czy w Imperial Tobacco w Polsce jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

R
@Pytanie

Zawsze , dokładnie, szczegółowo

Kaka

Chciałbym aplikować na stanowisko operatora maszyn czy warto ? Jakie zarobki ? Jaka atmosfera ?

Operator
@Kaka

Daj sobie spokój przez imperial i tak cie od razu nie przyjma tylko przez agencję. Aktualnie zwalniaja ludzi

K

Czy doradcy tankują paliwo za swoje pieniądze do celów prywatnych?

@K

Tylko w wakacje lub ferie, resztę jeździsz za firmowe.

H
@Nick

Nikt nie ma z tym problemu?

Nick

Ogólnie poziom rekrutacji w ITPL wymaga poprawy. Brakuje nowoczesnych standaryzowanych procesów, wywiad według modelu STAR nie istnieje, wszystko robione na czuja managera. O zgrozo kierownicy często są zostawieni sami sobie, więc zatrudniają osoby podobne do siebie co tworzy w rezultacie organizację homogeniczną, niezdolną do kreatywnego rozwiązywania problemów, gdyż wszyscy myślą w ten sam sposób. Niestety widać też brak zrozumienia biznesu wśród HR biznes partnerów, a błędy w rekrutacji często są nie do naprawienia. Firma szczyci się tym, że jest otwarta na różnorodność,ale niestety ciągle kobiety w diale handlowym są w zdecydowanej mniejszości.

Patryk

Zgodnie z etyką rekruter/pracownik firmy , który w imieniu firmy przeprowadza rekrutację na określone stanowisko , umawiajac się na przysłowiowe tak czy nie zatrudniamy panią/Pana obliguje się do poinformowania kandydata A tego nie robi, czyli jest osoba która ignoruje kandydata.Swoja droga proba terenowa to żenada kierownik i jego "przyjaciel" ubrani jak ...... żenada w oczach klientów. Naprawdę nie polecam szkoda zachodu 2,5 tyś netto podstawa Max, 20 %podstawy premia Max, (usunięte przez administratora)

Tak3Nie4
@Patryk

Na jaki region aplikowałeś?

tojaw
Użytkownicy czekają na odpowiedź 94 dni.

Czy ktoś wie jak znajdę kontakty do regionalnych kierowników sprzedaży?

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Niedawno widziałem w sieci ogłoszenie na technologa opakowań w oddziale w Jankowicach. Znajomy mówił, że podobno przenoszony jest dział wdrożenia opakowań z Niemiec. Czy ktoś wie z czym się wiąże to stanowisko? W ogłoszeniu jest mowa o wyjazdach służbowych, ale interesuje mnie również atmosfera w działach, z którymi się współpracuje. Czy może być duża presja na czas/wynik? Będę wdzięczny za odpowiedz.

Obłęd

O Proszę i zaczyna się wypowiedz z góry . Ta macie racje każdy będę żył tylko imperialem i wytwórnia wyrobów tytoniowych . Bo co to was intresuje życie ludzi na producji oni to tylko zwykli ludzie . A pierwsi robiliście i walczyliście o to żeby pracować w domu . Najlepiej dajcie nam tam nocleg . I wiedzenia z rodzina przez 2h i do roboty . Porażka . Co się dzieje!! To nie ten imperial co był . Macie racje będziemy pracować 24 h nie 12 jak to już jest .

Tak5Nie
SR

Witam, jako Doradca Handlowy: 1. Jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać? 2. Ile wynosi premia i od czego jest uzależniona, czy jest realna? 3. Jakimi samochodami poruszają się DH, czy mogą użytkować prywatnie, ile to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za info :)

Byly
@SR

Cześć 1.2500 2. System premiowy bardzo złożony max 20% wynagrodzenia przy realizacji 100 % zadań co jest mało realne 3.VW Golf kombi prywatnie możesz przejechać 8000 rocznie

Tak10Nie1
Urszula
@Byly

Hej Jeśli handlowcy zarabiają 2500 na rękę w takiej firmie, to kurcze dramat. Premia też nie powala na nogi i zupełnie nie motywuje do jej realizacji. Limit 8 000 km na rok to ok 600 km miesięcznie, słabo i to bardzo. Praca stresującą, człowiek ciągle w nerwach i po kilku latach staje się wrakiem, jeśli jeszcze wszystko bierze do siebie. Nie powinno tak być...

Tak9Nie
Byly
@Urszula

Ula, SA jeszcze pewne plusy: trzynastka, dofinansowanie do urlopu zależy od dochodu w rodzinie 0-2500, bony sodexo 6 zł dziennie jednak minusów jest znacznie więcej rynek spada a ITPL jeszcze szybciej a plany w górę nie realne brak inwestycji, brak profesjonalnych szkoleń, atmosfera słaba bo wyników brak. ITPL jeszcze parę lat temu było druga firma w Polsce jest 4 na 4 obecne.

Tak2Nie
Technik
@Byly

Ten brak inwestycji widać zwłaszcza na hali.... Jakoś maszyn HS i UHS przybywa a nie odwrotnie. I co do atmosfery, ja jakoś nie narzekam.

Ciekawy
@SR

Witam, to samo pytanie tylko stanowisko MDS. Posiada ktoś informacje? Dziękuję

@Ciekawy

Czy zdecydowałeś aplikować do firmy? Co jeszcze, poza finansami motywuje Cię do zatrudnienia w danym miejscu? Może odpowiednia atmosfera także wpływa pozytywnie na Twój komfort pracy? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Ciekawy
@Paulina

Złożyłem aplikację. Bardzo ważnym aspektem jest przejrzystość zakresu obowiązków, przed rozpoczęciem pracy liczyłbym na profesjonalne wdrożenie.

Tak3Nie

nowy
@Urszula

limitt 15 tys. km

@Ciekawy

Dla wielu osób ten aspekt także stanowi podstawę zatrudnienia. Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Czy możesz powiedzieć nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Jesteś pracownikiem firmy? A proces rekrutacji jeszcze się nie za kończył i czekasz na informację?

Anna
@nowy

15 tysięcy km prywatnie rocznie ? To bardzo dużo jeśli to prawda

@Anna

A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum - jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Imperial Tobacco Polska? Ciekawi mnie, czy aplikowałaś już do pracy w tym miejscu i co sprawia, że bierzesz tego pracodawcę pod uwagę (jeśli tak jest).

mirek skocznt
@Byly

ja po 10 latach 3150 na reke, ostatnia podwyzka roczna 120 zl na reke dramat. w pracy tylko trzyma zadaniowy czas pracy,

Trololo
@mirek skocznt

Te pieniądze to jakiś dramat, mialem skladac tam cv - odpuszcze

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Imperial Tobacco w Polsce?

Małami

Proszę o informacje odnośnie stanowiska specjalista d.s. kontroli jakości.

Kazimierz
@Małami

Planujesz aplikować na to stanowisko? Widziałem, że firma poszukuje pracownika właśnie na to stanowisko, dlatego zastanawia mnie, czy spełniasz wymagania, które w ogłoszeniu zawarł pracodawca? Zanim ktoś Ci odpowie, to chętnie dowiem się coś więcej o Twoich doświadczeniach.

Kocur
@Kazimierz

Praca fajna ale dużo osób ucieka atmosfere niszczą starzy pracownicy myślą, że oni tylko potrafią. Nie polecam z tego powodu się zwolniłem jak wiele innych.

Tak5Nie
Kazimierz
@Kocur

Szkoda że atmosfera panująca w pracy zmusiła Cię do zmiany firmy. W jaki sposób Twoim zdaniem dałoby się coś zmienić w tym aspekcie? Może pomogłaby rozmowa o tym z przełożonym, próbowałeś rozwiązać problem w ten sposób? Jako pracownik co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w Imperial Tobacco, można było liczyć na jakieś premie do pensji, dodatki pozapłacowe? Napisz coś więcej, jestem ciekaw.

Dyrektor
@Kazimierz

Starzy pracownicy też odchodzą bo pracodawca nie szanuje ich opinii także myślą że zastąpią młodymi ludźmi ale nie na tym rzecz polega zatrudniając się zapewniali że będzie system 3 zmianowym życie pokazało co innego a argumenty zignorowali przez to wprowadzili chore systemy pracy dla murzynów i się cieszą większą wydajność była w systemie 3 zmianowym niż teraz nowe maszyny tylko zmierzają średnia starsze maszyny robiły więcej ale ludzie którzy poszli na stanowiska mają swoje racje bez żadnego doświadczenia próbują udowodnić że się da dziwię się zarządowi że pozwalają na taką samowolnie i nie szanowaniu pracowników

Tak3Nie
Generator plasmowy
@Kocur

A może Twoja wiedzą, ciągle siedzenie w telefonie i lenistwo spowodowało że Ci podziękowano... W życiu du.aa w internecie bohater...

Zenek

Witam wszystkich Mam kilka pytań odnośnie wg w ITP może.ktos pomoże Jakie auta służbowe Czy auta można użytkować prywatnie Jaka podstawa Jaka premia Jaka atmosfera w firmie Plany czy realne

Gosc
@Zenek

Golf 7 do użytku prywatnego Podstawa Max 2500 tyś netto Premia abstrakcja Atmosfera niezbyt dobra Plany mało realne

Tak1Nie2
Gosc
@Gosc

Opieka medyczna Multi sport do którego trzeba dużo dopłacać Ub grupowe To standardowe dodatki w firmach fmcg i nie tylko

@

Nie polecam aplikowania kandydatom na doradcę handlowego, to co firma Imperial proponuje to stała pensja to najniższa krajowa, średnio w terenie Łomży/Ostrołęki to przewija się 2 doradców w ciągu roku, taką informację słyszałem od klientów firmy podczas pracy w terenie.

@
@@

Podczas śmieszniej próby w terenie jako ostatniego etapu rekrutacji

On
Użytkownicy czekają na odpowiedź 204 dni.

Co tam na OTP?

Wiesław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Jak wygląda kwestia zatrudniania osób niepełnosprawnych w dziale UR? (Z pełną zdolnością do pracy)

Andrzej

Jakie godziny obejmuje w IT zmiana 12 godzinna?

Imperialny Terminator
@Andrzej

Od 6 do 18 i druga zmiana od 18 do 6

Dyrektor
@Imperialny Terminator

To jest tragedia w tych czasach przypomnę solidarność walczyła o wolne soboty a teraz związki zawodowe zgadzają się na wszystko także gratuluję związkowcy w szczególności panu K D za sprawne działanie związku zawodowego nie pamięta wół jak cieleciem był firma przez ludzi niekompetentnych i związki schodzi na psy

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - polska