Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Imperial Tobacco Polska S.A.
2 51 250 5 1
On nowy

Witam jaką pensję mają nowi operatorzy maszyn i czy zatrudniają przez agencję czy Imperial Tobacco

@On nowy

@On nowy Widać, że jesteś na poważnie zainteresowany podjęciem pracy w Imperial Tobacco Polska. Jeśli złoży się jednak tak, iż nikt nie postanowi Ci tu odpowiedzieć, to z tego typu pytaniem możesz już śmiało zgłosić się bezpośrednio do nich: https://imperial-tobacco.pl/kontakt/ Zdecydujesz się na aplikowanie?

Ada Nowy wpis
@On nowy

Przez firmę tylko mechanicy i elektronicy. Reszta wszyscy przez agencję

Lidia

@Mechanik ze stażem 8 lat Widzę, że często zabierasz głos w dyskusji - to się chwali. Twoja wiedza o Imperial Tobacco Polska na pewno jest ogromna. Jak uważasz - czy firma chętnie zatrudnia osoby ze znikomym stażem pracy, czy raczej stawia na doświadczenie? Jeśli tak, to na jaki rodzaj umowy mogą oni liczyć?

@Lidia

Sądząc po tym, jakich fachowców przyjmują można stwierdzić, że biorą każdego co ma komplet kończyn. Wiadomo, że jest weryfikacja zależna od stanowiska ale jej kryteria zostały obniżone. Mechanik czy elektronik napewno dostanie umowę przez imperiala. Maszynista czy też wózkowy niekoniecznie.

@Mechanik ze stażem 8 lat

@Mechanik ze stażem 8 lat Rozumiem, bardzo dziękuję, że zechciałeś nam wyjaśnić te kwestie. Ale dobrze, iż Imperial Tobacco Polska daje szansę osobom na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. A jak przedstawia się poziom zarobków i premii dla takich właśnie pracowników?

Lidia

@Mechanik ze stażem 8 lat Trochę źle do tego podchodzisz. Ja jestem tu po to, żeby pomóc osobom zainteresowanym pracą w Imperial Tobacco Polska w uzyskaniu rzetelnych informacji o tym pracodawcy. A Ty, swoimi uwagami, niewątpliwie jesteś w stanie przekazać nam sprawdzoną wiedzę. Może zatem odpowiesz na moje pytanie, dotyczące poziomu zarobków w tej firmie?

@Lidia

Numer konta nadal aktualny.

brach
@Mechanik ze stażem 8 lat

WIELKI MECHANIKU ZE STAŻEM 8 LAT. BARDZO LUBISZ WIDZĘ OCENIAĆ INNYCH. PAMIETAM JAK PRZYSZEDŁEŚ TO NIE PPOTRAFIŁEŚ TRZYMAĆ KLUCZA W ŁAPIE. A TY PISZESZ ŻE OBNIŻYLI LOTY PRZY REKRUTACJACH. Z TEGO CO WIEM ZOSTAŁEŚ ZATRUDNIONY PO ZNAJOMOŚCIACH.

brach

I MASZYNISTKA MĘCZĄCA TEŻ

LILI
@Mechanik ze stażem 8 lat

TAK TAK MASZ WIELKIE DOSWIADCZENIE.ZAPOMNIAŁEŚ JAK BIEGAŁEŚ Z WYSTRASZONYMI OCZKAMI

@brach

Masz rację, nie powinienem oceniać innych. Przesadziłem trochę z tym kogo przyjmują. Wiadomo, że obecnie jest kłopot z chętnymi do pracy na produkcji, a przynajmniej więcej wakatów aniżeli rąk do pracy. Siłą rzeczy cieszą się, jak ktoś aplikuje. Lekką ręką nie pozbywają się kandydatów jak mogli to robić dziesięć lat temu. Jak pewnie wiesz umiejętności ważne ale znajomości otwierają drzwi.

@LILI

8 lat to niewielkie doświadczenie. Doświadczenie to ilość siwych włosów na głowie. Kto nie biegał wystraszony na początku swojej pracy?

@brach

Bardzo dobrze, że postanowiłeś wziąć aktywny udział w tej dyskusji, ale Twój post znacząco odbiega od jego głównego tematu. Dlatego już teraz skup się na opisaniu Nam ogólnych warunków zatrudnienia w Imperial Tobacco Polska. Czy wszyscy pracownicy tej firmy dostają umowę o pracę od pierwszego dnia, czy muszą najpierw przejść okres próbny?

Ada Nowy wpis
@brach

Z tego co wiem przyszła do pracy bez żadnych znajomości i sama zapracowała na lepsze. Miła i sympatyczna nie wiem o co wam chodzi

Pan ciastek
Nazwa działu: Produkcja

Ostatnio byłem na rozmowie na operatora maszyn i się zawiodłem.....fabryka tytoniu co zarabia grube miliony oferuje operatorowi maszyn na początek 2800 brutto i zatrudnienie przez agencję pracy przez najbliższe 18 mc ? (A po kilku mc można przejść na 4-brygady i zarobić 400zł więcej?) Coś wam pokażę, zdjęcie poniżej z portalu pracy, który podaje średnią zarobków na tym stanowisku ze wszystkich ofert dla wielkopolski (3250-4497zł brutto). Ta fabryka daje stawkę poniżej średniej, jedną z najniższych na rynku pracy. https://files.tinypic.pl/i/00989/53wtwfyfs539.jpg

Tak6Nie
Wacław Pieniążek
@Pan ciastek

Panie coś Pan! Przecież co roku chwalą się nagrodami za jednego z pińcet najlepszych pracodawców w Polsce!

PAN ciastek
@Wacław Pieniążek

Ponieważ nie ma tam wytycznej wysokości zarobków, a jedynie ilość pracowników, ilość przyjmowanych pracowników (rotacja która nie jest dobra) itp... Amazon tez był na tej liscie... Nie chce mi w głowę wejść ten bonus 400zl za 4brygady! No bez jaj, pracujesz każdy piątek, świątek, większość weekend ów za 400 więcej? To dodatek rzędu 1000+ powinien być, co się dzieje z reszta tych przepracowanych dni za które powinni zapłacić?

Jobs
@Pan ciastek

W Mc'Donalds na dzień dobry przez pierwsze pół roku zarobisz 2464zł + premię, więc pytanie gdzie skromnie płacą, w Imperialu czy Mcdonalds :D Czy to może Mc'Donalds za dużo płaci ? :D https://pikio.pl/zarobki-mcdonalds-210319/

conrado moreno Nowy wpis
@PAN ciastek

Reszta dni za które powinni zapłacić na 4brygadach (czytaj soboty) wydają jako wolne za sobote. Dlatego dodatku za 4 brygady wychodzi tylko 400zyla i co kwartał premia (jesli nie byles chory itp), za nadgodziny też placa co kwartał. Ta fabryka żywi się pracownikami z Kościana (+ukraincami), tam roboty jest mało i ludzie sie zgodza na kazde warunki ktore są juz i tak na pograniczu kodeksu pracy. Teraz kazdego przyjma do tej roboty. Plus tej firmy taki ze masz fajki za darmo.

Wacław Pieniążek Nowy wpis
@conrado moreno

Czy to plus że papierosy za darmo? Nie zdają sobie sprawy, młodzi, którzy zaczynają na dobre palić, że lepiej dla nich byłoby nigdy do tej firmy nie trafić.

Mechanik
Nazwa działu: Produkcja

Dla przestrogi przychodzisz przez Worka twoje szanse że dostaniesz umowę przez imperial to 20% teraz nawet przez imperial jak dostajesz umowę to jej nie przedłużają po 15 MSC tak więc się zastanówcie 12h tryb pracy przerąbane ale 4 brygdowke jeszcze gorsza to jak wybierać między dżumą a cholerą.

Pracownik roku
@Mechanik

To bez różnicy w jakim okresie roku fiskalnego kończy się umowa to i tak 90% szans na brak kolejnej?

DJ kaka
@Mechanik

Albo jak między mąką a banderolą

Dla pracodawców
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Hej, czy w firmie Imperial Tobacco Polska S.A. płacą za nadgodziny?

Nazwa działu: Produkcja

Ta fabryka utrzymuje 90% ludności z Kosciana, gdy fabryka kiedyś upadnie to Kościan zniknie z mapy Polski haha ha

Tak5Nie
LoL
@anonim

Zorganizowana grupa Kościańska, pozostałe 10% pracuje w sklepach spożywczych w Kościanie i dwie osoby na poczcie :D

Donosiciel
@LoL

A tego spod 5-ki nie było dzisiaj w pracy haha

Dziki wieprz
@anonim

Nie przesadzaj człowieku. Jak by nie było to Poznań też jest dowożony. Czy ta fabryka czy inna wszystko jest poza miastem. Dziesięć kilometrów w tą czy w tamtą, bez znaczenia. Fabryki wożą ludzi w promieniu kilkudziesięciu kilometrów i tak już zostanie.

Zainteresowany

Witam. Czy ktoś może się wyrazić na temat atmosfery w administracji? W którym dziale jest ok, a z którego lepiej zrezygnować?

Kito
Nazwa działu: Produkcja

Witam ponownie! Czy jest możliwość złożenia CV osobiście w siedzibie firmy?

Szymon

Na rozmowie wstępnej było ok i wszystko szło ładnie i pięknie. Nawet gdy przyszedł chyba mój ewentualny kierownik, który był ZA. W momencie gdy jednak wspomniałem o tym, że z VW, a dokładniej Panopy, wywalono mnie dyscyplinarnie, to i sytuacja się całkiem zmieniła. Nie zmieniło faktu nawet to, że miałem wyraźnie na tzw. wypowiedzeniu, że zatrzymałem linię produkcyjną na 9min i artykuł 52 nie tyczy się tym samym złodziejstwa. Nie wzięli też pod uwagę tego, co na ten temat powiedziałem broniąc się przed ich mega podłą oceną, gdyż od razu zaczęły się pytania, czy czegoś nie wyniosłem. Mam poważny niesmak po tej rozmowie. Z perspektywy czasu, to jednak się cieszę. Cieszę się, bo z pewnością przy tej pracy miałbym problem z rzuceniem palenia, a tak to już biegnie kolejny miesiąc. Nie polecam! A! Nazywajcie rzeczy po imieniu, bo słowo "produkt" nie zmieni szkodliwości papierosów w ogóle.

Zatrudniona

Taka super firma a rekruter nawet nie wysłał maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji... słabo...

Tak4Nie2
Tonik

@Ronnie Nie przesadzaj z tym niesprawiedliwym traktowaniem, każdy ma to na co zasługuje!

Tak1Nie2
@Tonik

O nie, tu kolega roni miał racje akurat, gdyby każdy miał to na co zasługuje byłoby odwrotnie niż sytuacja która opisał. Polać mu !

Kito

Witam! Jestem zainteresowany pracą na produkcji, czy warto złożyć CV? Jaka atmosfera, zarobki, czy są stabilne warunki zatrudnienia? Z góry dziękuję za informację!

Ronnie
@Kito

Skłądaj CV przyjmą Cię, robota jest spoko (rękawów sobie nie po urywasz), musisz się dużo uczyć jedynie w pracy, atmosfera jest przyjazna, pracują ludzie bardzo w porządku ale większość to nygusy. Warunki są stabilne , chyba, że okażesz się amebą intelektualną i mimo nauki nie nauczysz się nic to Ci podziękują (Albo będziesz paczki tytoniu rozdzierał wtedy). Zarobisz od 2400-3000. Posiłki masz na stołówce prawie darmo, 117zł na mc dofinansowania.

Ronnie
Nazwa działu: Produkcja

Troszkę krytyki wobec koordynatorów oraz pracowników, uwaga: -Panuje nie równe traktowanie pracowników przez koordynatorów, nie doceniają tych pracowników którzy są w pracy co dziennie i na każde zawołanie o pracę w dni dodatkowe (bo fabryka odrabia straty) ,w nadgodziny (bo fabryka potrzebuje wsparcia ze względu na usterki które i tak ma gdzieś - pracownik naprawi ) i gdy taki pracownik potrzebuje dzień wolny to musi się o niego prosić kilka razy, ponieważ koordynator albo zapomni 3 razy, albo Ci nie da po większość pracowników ma gdzieś prace i idzie na tydzień na L4, wróci na tydzień do pracy i idzie na opiekuńczy, wraca z opieki gdzie tydzień popracuje i w koncu stwierdzi ,że mu ciężko bo jest za dużo nowych osób i musi iść na L4 (W końcu pracuje tu od roku w górę i czuje się doświadczony z zmeczony nauką nowych ?) . - Do wywalenia taki pracownik, Ukraińcy nasi są już bardziej sumienni. - Gdy coś musisz załatwić pilnego to potrzebujesz od tego 3-4 koordynatorów, bo jeden zapomni, drugi Cię odeśle do poprzedniego, poprzedni pojdzie na urlop, zastępca ma gdzieś twoje sprawy bo jest z innego działu i jest nie decyzyjny (jedyne co go interesuje to pytania o usterki maszyn których i tak nie rozumie). Dezorganizacja LEVEL: EXPERT

KAPITAN BANDEROLA

Gdy Ci smutno... Gdy Ci źle... Nie załamuj bracie się.... ...i pamiętaj o tym ,że .... ...zawsze możesz w mące unorać banderoleee....!

Młynarz OTP
@KAPITAN BANDEROLA

Bez mąki nie jadę!

Banderołlen

Tyle mąki w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...popatrz,ooo oo

Tak4Nie1
Sensei maszyn
Nazwa działu: Produkcja

W życiu można osiągnąć wszystko, wystarczy odpowiednia ilość mąki....

Tak3Nie1
Romeło

Zajumali nam premie gdzie przestój produktywny fabryki był z ich winy i chcą abyśmy jeszcze więcej pracowali dodatkowo w weekendy....powinni zabrać tym u góry, którzy organizowali przejście kodowania i nie przygotowali technologicznie maszyn.

Tak5Nie
Coder-2

Pracuję w fabryce od krótkiego czasu jako operator maszyn i muszę przyznać, że fabryka jest całkiem przyjemna dla pracownika. Pracowałem wcześniej w ogromnych fabrykach jak Duni, Bridgestone i mimo większych tam zarobków nie spotkałem się jeszcze z tak przyjaznym środowiskiem pracy. Pracownik otrzymuje: - papieroski do testowania - dofinansowanie do posiłków - kulturę i bardzo pozytywną atmosferę w pracy - pracę w której człowiek rękawów raczej sobie nie powyrywa, pracownik musi się nauczyć jak technciznie pracują maszyny na linii produkcyjnej i nauczyć się utrzymać je w ruchu (dodając do nich materiały lub redukowanie ich błędów pracy ) Wcześniej w wyżej wymienionych fabrykach operator maszyn pracował cięzko i ścisle wyszkolony w działaniu programów, tutaj pracownik uczy się technik mechanicznych oraz współpracy zespołowej. Ciekawa fabryka, osobiście polecam. Pracę znalazła mi agencja pracy Randstad.

Tak9Nie8
Mario

Jak wygląda praca jako operator maszyn? Dobrze tam płacą poprzez agencję? I jaka atmosfera w pracy?

@Mario

Jak lubisz tyrać po 12h lub w systemie 4 brygadowym to ta praca jest dla Ciebie. Dodatkowo mataczenie i kombinowanie jak płacić mniej lub wcale za nadgodziny,wieczne kombinowanie z nagrodami rocznymi itd. Do tego idiotyczny system WorkDay(urlopy,odcinki płacowe,PITy itd) i wieczna spychomania na nasze plecy. Więc jaką możesz mieć tu atmosferę??? :)

Tak12Nie
Worker
@Imperialny terminator

Na jakim dziale robisz? Ja sobie akurat chwale te 12h.

@Worker

Jak jesteś kawaler bez obowiązków to może Ci pasować. Produkcja.

Worker
@Imperialny terminator

To jak jest tam tak tragicznie to dlaczego ciągle tam jesteś?

Tak2Nie1

@Worker

Cały czas etap poszukiwań :)

@Mario

Wynagrodzenie przez agencje na dzien dobry to tak 2700 2800 2900 ( chyba że posiadasz jakieś kompetencje które niezbednie są potrzebne ) zł brutto pózniej z kolejnymi miesiącami podstawa rośnie Dodać trzeba różne dodatki do pensji . Po 18 ms przechodzi się na umowe z firmą - pensja rosnie . Praca jako opreator maszyn polega na tym że sie operuje maszynami jak w nazwie . Nie jest to wybitnie ciężka praca lecz trzeba mieć smykałke do techniki i trochę cierpliwości "trochę" . Trzeba sie przygotować na dosyć powiedzialbym chaotyczny grafik pracy - ale idzie się dostosować . Koordynatorzy bardzo sympatyczni ludzie , kierownik tak samo . Lecz no wiadomo - są na stanowsikach kierowniczych a nad nimi jest ktos wyżej wiec trzeba miec swiadomośc że niektóre pomysły pracownikom mogą sie nie podobać ale to nie jest ich wina .Jako tak wysokorozwinięty koncern trzeba być gotowym na to że jesteśmy cyfrą z numerem ID i podwyższamy słupki na wykresie w czasie gdzie sport , bycie fit jest bardziej popularne niż degustowanie w papierosach. Warto dodać różne systemy pracy w zależnosci od obszaru w którym sie pracuje - powiedzą Ci pierwszego dnia.

Tak4Nie2

@Worker

Dobrze płacą za czasami siedzenie na tyłku

WALD
@Mario

A JAK TAM MASZYNISTKA MĘCZĄCA. Z WIOCHY ZA KOŚCIANEM ? TRZYMAJA JA TAM JESZCZE?

Tak2Nie1
@WALD

Jak ktoś jest cymbał to jest dla niego męcząca. Nic do niej nie mam. Kilka razy pracowałem z nią na maszynie i miło wspominam. Wesoła dziewczyna,można pożartować i się powygłupiać i ze spokojem ogarnąć maszynę. Ale jak widzę jakie tu idiotyzmy na nią piszą to ręce opadają. Jak ktoś jest cielę i nie ogarnia tematu,to nie dziwię się że ktoś pogania. A takich talentów niestety przyjmują ostatnio coraz częściej. Sam bym to robił bo nie pracuje za dwóch. Albo ktoś jest ponurakiem i podejście niektórych osób im nie pasuje.

@Mario

1,5 roku albo krócej i tracisz pracę, szukaj raczej pracy bez pośredników.

JACEK
@Imperialny terminator

PAMIETAM JAK PRZYSZŁA TO DO TRZECH NIE POTRAFIŁA POLICZYĆ A TERAZ WYMAGA OD INNYCH PO DWÓCH DNIACH ZEBY WSZYSTKO WIEDZIELI.

De_dust2
@Imperialny terminator

Witam was, Jakie pieniążki netto może zarobić nowe operator maszyn na 4brygadowce? Jak wygląda układ dni wolnych do pracujących na 4brygadowce? Pracownik może wybrać jakiś system zmianowy czy jest on narzucony ?

Imperialny Terminator
@De_dust2

Masz narzucone. I tak spaprane że o weekendach możesz zapomnieć. Masz praktycznie ustawowo 1 niedzielę wolną w miesiącu. A potrafią tak ustawić że trafia się po nocce,więc pół i tak prześpisz... Jedyny plus że zmienili zasady wynagradzania. Kiedyś było to stałe chyba 520 brutto za pracę w tych dziwnych systemach pracy(4,,6 brygad lub 12h). Obecnie wychodzi to trochę korzystniej,bo liczone jest za każdy dzień weekendowy w pracy. Zarobki nawet nie wiem ile teraz dają nowo przyjętym.

Minton

Kontrolują bilety. To chyba tłumaczy bardzo wiele :)

Jans34
Nazwa działu: Produkcja

A jak z paleniem wygląda w fabryce tytoniu?????

Yachu
@Jans34

Tak jak z jedzeniem w fabryce dynamitu

Tak28Nie
Imperialny Terminator
@Jans34

Masz do tego wydzielone palarnie. I tam możesz kopcić jak lokomotywa ;)

madzia

Jakie sa zarobki kobiet na produkcji czy stara pracownica z umowa na stałe zarabia 3 tys zł na reke bądź więcej bo podobno dobrze u was płaca.

@madzia

To wszystko zależy od doswiadzenia i kompetencji . Są pracownicy którzy nie ogarniają 1 maszyny , a są też pracownicy dla których 3 maszyny to na spokojnie .

@madzia

Ps. Kobieta z doświadzeniem i kompetencjami takimi samymi jak mężczyzna zarabia tyle samo co on Nie wprowadzajmy tu elementów dyskryminacji.

Ślusarz

Dzień dobry czy firma ma wolny wakat na ślusarza narzedziowego?Pozdrawiam

@Ślusarz

W tej firmie nie ma takiego stanowiska. Jeśli ma Pan techniczne wykształcenie to może Pan aplikować na mechanika. Pozdrawiam

Slave

Z roku na rok w firmie dzieje się coraz gorzej, śmieszne kilkudziesięcio złotowe podwyżki, uciananie nagród, a popisem możliwości było wynagrodzenie pracownikom 20-lecia istnienia firmy tortem oraz parasolem. Śmiech i żażenowanie. Najważniejsze są wskaźniki i słupeczki aby były na zielono. Nie liczy sie fakt ze masz rodzine i własne życie.

Tak17Nie
StarWars
@Slave

Zgadzam się z ta odpowiedzią. Nie jest to dobra firma a tkzw. przystanek przed pójściem dalej. Pracownicy nie mają motywacji albo doświadczenia ponieważ firma jest źle zarządzana. Oj słabiutko jak na tak duży koncern , odbiegacie od całej reszty, brak profesjonalizmu, nie mówiąc o liderach i ich autorytecie u podwładnych. Szkoda, że ktoś wystawia takie komentaże.

Tak9Nie

@Slave

Czasami warto jest docenić - choćby właśnie te najmniejsze - gesty ze strony danego pracodawcy. W związku z tym nie należy chyba aż tak narzekać na Imperial Tobacco Polska. A powiesz Nam, za co konkretnie jesteś tam odpowiedzialny? I jak określiłbyś atmosferę między Wami: jest już przyjazna, czy niekoniecznie?

Nanana
@Lidia

Budżet firmy to setki milionów , jak nie wiecej, wiec w tym przypadku " Cieszmy sie z małych rzeczy " jest wzorem, ale chyba na nieszczescie. Kolejna kwestia , zawsze były roczne premie, w grudniu poinformowano ze zostana wprowadzone premie kwartalne.Co to oznacza? Jezeli pracownik X w pazdzierniku/listopadzie był juz na chorobowym to sorry ale dowiedziales sie w grudniu ze bedziesz mial pociete po premii. I to wcale nie tak malo. Eeee... prawo nie działa wstecz i takie tam, masz byc w pracy chocbys byl ledwo zywy. Morderstwo w bialy dzien. Oczywiscie, prosze mnie nie zrozumiec zle ze chodzi tylko o kwestie finansowe, sa tez inne sprawy ktore zniechecaja. Potem zaskoczenie koordynatorow jak widza wypowiedzenie umowy pracownika na biurku i skad to niezadowolenie.

CIEKAWA
@Nanana

ALE LUDZIE SA ZADOWOLENI Z ZAROBKU BO 3500ZŁ NA REKE SIE ZARABIAJA LASKI NA PRODUKCJI

Nanana
@CIEKAWA

Powinnno zostać sprostowane, w większości niezadowoleni są mężczyźni, bo obowiązki faceta w porównaniu do obowiązków kobiet dodatkowo przekładając to na zarobki to jakaś paranoja. Jeżeli kobiety zarabiają dajmy na to 2500-3000 ( skąd ciekawa wyczarowałaś tu 3500 to nie wiem) na rękę za liczenie banderol, odkładanie kartoników , sprawdzenie listy materiałowej i siedzenie na dupsku w telefonie podczas awarii maszyny, to mechanik powinien zarabiac z 1000 więcej za regulacje, naprawy mechaniczne itp. A tak niestety nie jest.

Tak8Nie

@Nanana

Staram się zrozumieć Twoje niezadowolenie z pewnych kwestii. Ale proszę Cię, abyś zawsze pamiętał, że na forum publicznym zawsze wypowiadamy się w sposób kulturalny. Znamy już Twoje zdanie, jeśli chodzi o zarobki, które w Imperial Tobacco Polska uzyskują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. A co z dostępem do bezpłatnej opieki medycznej? Macie go?

@Lidia

Bezpłatna opieka medyczna? Jest, już korzystałem jak byłem przeziębiony. Dostałem plusza od pielęgniarki i kubek wody bo tylko to mogła podać. Luxmed za dodatkową opłatą.

@CIEKAWA

Pewnie niektóre mają 3500zł na rękę. Te ze starej gwardii co chodzą na dwunastki i miały kilka dodatkowych dni w miesiącu.

Lidia

@Pracownica Widać, że stawiasz już bardzo konkretne pytania, na które je nie potrafię odpowiedzieć, gdyż nie pracuję w Imperial Tobacco Polska. Jakiś czas temu udzielał się tutaj @Mechanik ze stażem 8 lat, który wydaje się mieć rzetelne informacje o tym przedsiębiorstwie - może zatem postanowi podzielić się nimi z Tobą. A chciałabyś rozpocząć tam pracę na stanowisku maszynisty?

Pracownica

Witam mam pytanko czy u was w fabryce maszyniści pracujący przez agencję dostali umowy przez zakład?

SR

Witam, jako Doradca Handlowy: 1. Jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać? 2. Ile wynosi premia i od czego jest uzależniona, czy jest realna? 3. Jakimi samochodami poruszają się DH, czy mogą użytkować prywatnie, ile to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za info :)

Mio
@SR

Chyba inne forum było dla Doradców w ITPL

Nowy

Mógłby ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca na UR ? Zamierzam aplikować i dodatkowo chcę studiować zaocznie.

@Nowy

Będzie ciężko, będziesz musiał brać wszystkie weekendy poza szkołą. Praca w UTR jest na okrągło.

Lidia

@??? Jestem moderatorem forum, w związku z czym chciałabym pomóc osobom zainteresowanym pracą Imperial Tobacco w dowiedzeniu się czegoś o tej firmie. Jeśli zatem chcesz coś dodać na powyższy temat, to oczywiście zapraszam. Wszelkie uwagi i wskazówki mogą okazać się pomocne.

Lidia

@SR Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Ale pamiętaj, jeśli tu nie uzyskasz na nie odpowiedzi, to zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z Imperial Tobacco Polska, gdzie na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji: http://www.imperial-tobacco.pl/kontakt/kontakt,89 A czy już w ogóle zdecydowałeś się na aplikowanie do nich?

???
@Lidia

@Lidia Skoro nie znasz odpowiedzi, to po co w ogóle zabierasz głos/odpowiadasz ?

Zostaw opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Imperial Tobacco Polska S.A.