Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Tak macie racje pokazać im ze wytrzymasz z sikaniem najlepiej przez 5 dni i siedzieć przy maszynie i nie chodzić na przerwę . Porażka to chyba wypowiedz człowieka co właśnie jest tym dupowłazem firmowym . Ogarnijcie się ludzie .

@233

A Korona już wśród nad, zaraziła Amazon w Sadach pierwszy raz ! Władze firmy nadal tkwią w nadziei, że to nie dotrze do naszej fabryki ? - Dodarło z Chin do Sadów, więc z Sadów do Jankowic to kwestia tygodnia. To będzie masakra, ja daje nogę z tej fabryki, dla mnie zdrowie moje i mojej rodziny jest ważniejsze niż papierosy....robotę sobie znajdę w mniejszym zakładzie i rozsądniejszym. - a teraz L4 ! Dziękuję !

@332

Dziękujemy. Next!

@332

I gdzie masz tego koronawirusa? Więcej paniki niż to warte. Ludzie przestańcie oglądać tą ogłupiającą was telewizję i zacznijcie sami myśleć

Oceniasz siebie

Sam piszesz że jesteś PULS 0 i to wystarczy bo zero to zero

@Oceniasz siebie

Jak pisałem 7 to tajemniczo mój nick zmieniał się na anonymous :) Rozumiem że nikt nie lubi być krytykowany ale na miłość boską zacznijcie żyć życiem a nie wirusem

@Puls0

tak sie wywyszasz ,, piszesz kazdemu pisz ze zrozumieniem ,a sam nie czytasz caly czas nie pisza o wirusie tylko o problemach w firmie ,,,, brawo,,,, 0

@imp

Czytam dokładnie i wiem że piszą o jednym i drugim.

nnn

czujemy sie jak ,, wiezniowie ,, pilnuja nas jak (usunięte przez administratora) w obozie kiedy i o ktorej ktos wychodzi z hali ,na produkcji nie pracuja gluptasy wiemy jak i kiedy mamy schodzic z hali

zaciekawiony
@nnn

Nie podoba się,że masz pracować w czasie,za który masz płacone? Zwolnij się!!!!! Takiego wybitnego fachowca przyjmie każdy Januszex.SebiX lub U Karyny. C.V.możesz złożyć nawet w metropolii kościańskiej

@zaciekawiony

czytaj z zrozumieniem ,,nie chodzi o sama prace,,,,jak masz ochote to sam sie zwolnij

nie ladnie tak obrazac ludzi ,,, czy koscian ,kaszuby raczej wszyscy pracujemy w jednym zakladzie ,,,,

FRANEK
@zaciekawiony

A TY kim jestes? hah fachowcem , ze takie rady dajesz? pewnie z rok pracujesz i myslisz ze wszystkie rozumy zjadles

Tyran
@FRANEK

W naszyj fabryce jest tylko jeden fachowiec...! To dj mąka ...tyle mąki w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze popatrz....ooo

Już nie pilnują

imp

tak ja piszesz bezpiecznie ,,z portierni do stawku potem to juz mozna hurtem isc '''smieszne ze filtry przed praca nie moga do jadalni , ale juz na przerwe tak,,,standart moze zarazic spidy ,,,smieszne dlatego nam sie nie pozwalaja spotykac ,,,ta firma ludzi podzielila na lepszych i gorszych ,,,glupie maseczki jak zwykle standard na szarym koncu ,,dlaczego jestesmy gorsi pytam sie ,,,zapieprzamy tak samo a moze wiecej

@imp

Staraj się pisać w sposób zrozumiały dla wszystkich. Wyjaśnić w czym problem

Ciekawy

Witam. Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie na stanowisko technologa opakowań. Ktoś znajomy mi powiedział, że przenoszony jest dział wprowadzania opakowań z Niemiec bo pewnie taniej... Czy może ktoś wie jaki może mieć charakter ta praca? Raczej kreatywne tematy? Presja duża? Zastanawiam się nad aplikowaniem ale w obecnym koronaczasie mam obawy... Jestem ciekwy jak wygląda to na chwilę obecną. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
wkurzona

Nie wiem, kto wpadł na taki durny pomysł, żeby ograniczyć pracownikom dostęp do toalet???? Są teraz wyznaczone łazienki i nie można korzystać z każdej, co jest totalnie głupim pomysłem!!!! Bo: 1) do toalety nie chodzi się na pogaduszki, tylko z mniejsza lub większą potrzebą, załatwia się ja i wychodzi i rzadko można tam kogoś spotkać, więc tłumaczenie, że to w celu uniknięcia kontaktu z inną osobą jest totalnie żenujące i głupie; 2) przy toaletach są umywalki, więc do tej pory można było w dobie pandemii myć ręce na bieżąco, teraz zostało to utrudnione!!!! żeby umyć ręce, a więc stosować zalecenia SANEPIDU mam zapieprzać przez pół hali??? A maszyna ma stać???? ok, ale w takim wypadku nie może mieć nikt do mnie uwag i nie może być to brane przy ocenie pracowniczej!!!! 3) co mają zrobić osoby z cukrzycą???? Które pilnie muszą pójść do łazienki, muszą korzystać z niej częściej??? Ktoś o nich pomyślał??? 4) a co jak komuś wpadnie coś do oka? to zamiast szybko przemyć oczy, mamy czekać, aż będą jakieś poważniejsze konsekwencje? Takie coś powoduje, że z nas pracowników robi się (usunięte przez administratora), którzy nawet o higienę nie potrafią dbać i wydziela się im miejsca jak kiedyś, gdy Murzyni musieli jeździć z tyłu autobusu, bo są czarni!!!! Moim zdaniem firma poszła za daleko, ograniczyła wolność i utrudniła stosowanie zaleceń sanepidu, to jest już segregacja ludzi!!!!!

Buu
@wkurzona

Aga nie ma żadnych wyznaczonych toalet ???? zmiana zmian jest tylko podzielona żeby się tłum nie zszedł na raz

Wkurzona
@Buu

Tylko Ci się tak wydaje, w ramach ochrony przed koronawirusem mają być ograniczone kontakty międzydziałowe o tym chyba wiesz??? A mamy w fabryce jeden wszędobylski i niebezpieczny dla innych dział - logistykę wewnętrzną. "Wózkowym" Zabroniono korzystać np z łazienek i palarni na OTP . To jest ta nowa rasa "czarnuchów", o której pisałam w poprzednim poście, dyskryminowana przez kierownictwo

Edzio zgredzio
@Wkurzona

A nie bierzesz pod uwagę, że jest to po to żeby minimalizować ryzyko ewentualnego zarażenia?

Wkurzona
@Edzio zgredzio

Pogadamy po tym jak będziesz biec do kibelka i popuszczać po drodze Edzio Zgredzio. Sądząc po nicku może całkiem niedługo.

Edzio zgredzio
@Wkurzona

Spokojna Twoja rozczochrana. W powstrzymywaniu swoich potrzeb fizjologicznych jestem mistrzem. Potrafię na pół dnia odkładać a bywało, że i na następny dzień :]

Aleandroooo

Oczywiście, że będziesz zarażony jak wielu innych ! Nawet wasz sąsiad Amazon zaczyna klękać w obliczu tego niby nie pozornego wirusa. Wyciągnijcie wnioski jako fabryka za nim będzie za późno !

Wacław Pieniążek

Spoko u nas najpóźniej po świętach będzie. Na Ogrodach integrujemy się z ludźmi z Amazona :)

Wacław Pieniążek

Najpóźniej po świętach będzie u nas. Na przystanku Ogrody integrujemy się z ludźmi z Amazona :)

Uehehe
@Aleandroooo

W razie "W" dezynfekcja i kontynuowanie procesu, tutaj, z tego co widzę, postój w ogóle nie jest brany pod uwagę.

@Uehehe

Jaki postój? Ludzie z nerwów więcej palą trzeba z tego korzystać i zaspokoić rynek. Szkoda tylko, że policja nie uznaje wyjścia po fajki jako czynność pierwszej potrzeby

wkurzona

Nie wiem, kto wpadł na taki durny pomysł, żeby ograniczyć pracownikom dostęp do toalet???? Są teraz wyznaczone łazienki i nie można korzystać z każdej, co jest totalnie głupim pomysłem!!!! Bo: 1) do toalety nie chodzi się na pogaduszki, tylko z mniejsza lub większą potrzebą, załatwia się ja i wychodzi i rzadko można tam kogoś spotkać, więc tłumaczenie, że to w celu uniknięcia kontaktu z inną osobą jest totalnie żenujące i głupie; 2) przy toaletach są umywalki, więc do tej pory można było w dobie pandemii myć ręce na bieżąco, teraz zostało to utrudnione!!!! żeby umyć ręce, a więc stosować zalecenia SANEPIDU mam zapieprzać przez pół hali??? A maszyna ma stać???? ok, ale w takim wypadku nie może mieć nikt do mnie uwag i nie może być to brane przy ocenie pracowniczej!!!! 3) co mają zrobić osoby z cukrzycą???? Które pilnie muszą pójść do łazienki, muszą korzystać z niej częściej??? Ktoś o nich pomyślał??? 4) a co jak komuś wpadnie coś do oka? to zamiast szybko przemyć oczy, mamy czekać, aż będą jakieś poważniejsze konsekwencje? Takie coś powoduje, że z nas pracowników robi się (usunięte przez administratora) którzy nawet o higienę nie potrafią dbać i wydziela się im miejsca jak kiedyś, gdy Murzyni musieli jeździć z tyłu autobusu, bo są czarni!!!! Moim zdaniem firma poszła za daleko, ograniczyła wolność i utrudniła stosowanie zaleceń sanepidu, to jest już segregacja ludzi!!!!!

Speed buster

Chociażby to, że nie narażają nas dodatkowo, przyjeżdżając jeśli nie jest to konieczne

Heh
@Speed buster

Ależ na produkcji jest bezpiecznie, przecież inaczej nie pozwolili by nam pracować, prawda? Tyle razy powtarzali, że safety first, chyba to coś znaczy? Tylko nie wiem dlaczego nikt się tam ostatnio nie pokazuje, nikt nie przyczepia do używania nożyka bez rękawic... No tak, nie chcą nas narażać :) Ale pracownikom biurowym, przynajmniej zdecydowanej większości, dajcie spokój, to nie ich decyzje. Ale gdzie jakiś kapitan, opuszczający okręt jako ostatni?

ktos
@Speed buster

nikt nie wini biura ,,, tylko chodzi o to ze jestesmy jedna firma ,,jednie sie nie narazaja drudzy moga ,, a tak na marginesie jak biurowi dodatkowo mogli narazac produkcje ,,, jakos nie bylo z nimi stycznosci ,,no stolowka tylko ze jest zamknieta

@ktos

Nie tylko stołówka. HR, finanse tam wiele osób załatwiało swoje sprawy. Koordynatorzy, kierownicy chodzili na dziesiątki spotkań a na koniec przychodzili do Ciebie

Speed buster

Nigdy nie napisałem, że dla firmy jest najważniejsze zdrowie. Nigdy tak nie było, nie jest i nie będzie. Dla firmy najważniejszy jest produkt, który wyjeżdża z fabryki. Wszystko pozostałe jest dodatkiem do tego żeby nam pracowało się choć trochę lepiej. Z naciskiem na PRACOWAŁO nie siedziało w ciepłym domu z dala od wirusów

@Speed buster

wlasnie tak jak piszesz produkt ,,,tylko jak nam sie pracuje lepiej hmm ze na stojaco jesz sniadanie bo nie ma miejsca ,no ok mozna przezyc stoisz przy maszynie to na przerwie mozesz,,,a szatnia ? w moim rzedzie przebiera sie 6-osob ,,odleglosc jakies 30cm i to jes normalne

@imp

Nie jest to normalne. Jak to bywa w tak nienaturalnych sytuacjach jest wiele absurdów. W kościele na 1000m² może być 5 osób a u nas w palarni na 2m² dwie osoby. Mamy zachowywać dystans od siebie minimum półtora metra, a przechodząc na hali wzdłuż barierek ocieramy się o siebie. Jak sami nie zadbamy o siebie zachowując przy tym zdrowy rozsądek, to nikt tego nie zrobi. Żaden zakład i jego infrastruktura nie była budowana z myślą o epidemi. Co chwilę dokładają jakiś swój pomysł, obostrzenie. Co nam dodatkowo utrudnienia życie. Pytanie czy mamy narzekać że jest coraz trudniej pracować czy narzekać, że nic nie robią dla zwiększenia naszego bezpieczeństwa

@Speed buster

tak musimy o siebie dbac,,ale nie pisz ze cos dokladaja i glupie pomysly ,,, choc by dzisiaj do portierni skupisko ludzi do pasow,,,wyobraz sobie kobiety w kitelkach wracajace do domu ,,,paranoja,,ludzie nie narzekaja czy to tak trudno zrozumiec ze boja sie o siebie i rodziny ,, i nie pisz moga isc na l-4,,,jeszcze raz gdzie lekarz ,,BHP i zwiazki,,,i ten dystans ,,ciekawe jak to zrobic na maszynie

Biały

Cześć. Czy mógłby ktoś napisać z jakiej lokalizacji w Poznaniu odjeżdżają autobusy pracownicze? Z góry dziękuję.

@Biały

Mieszka I/Szymanowskiego Umultowska/ stoińskiego Połabska/przystanek ZTM CASTORAMA Przystanek ZTM ul Murawa Słowiańska przystanek ZTM przy Netto Słowiańska / Mieszka I Wojska Polskiego uniwersytet Poznań ul Nowina Droga nr 92 Smochowice Droga nr 92 Przeźmierowo Droga nr 92 Sady Jedzie jeszcze z Rataj, może ktoś uprzejmy wrzuci rozkład

Kaliber44

Niech fabryka to najszybciej przemyśli aby się zamknąć, ponieważ sytuacja w Poznaniu robi się nie ciekawa, szpitale stają się nie wydolne już a dokąd wezmą przypadek zarażonego z fabryki ? - Nie do Kościana ponieważ nie ma tam szpitala zakaźnego, pojedziesz do Poznania... Poznań się pozamykał i fabryka w której pojawi się przypadek wirusa totalnie ją unieruchomi na wiele dłużej (oraz całe wasze rodziny i wszystkie osoby będące na jednej zmianie) niż sama podejmie się okresu kwarantanny.... Więcej fabryka straci niż zarobi, to igranie z ogniem. Zwykła bezmyślność jak Amazon.

@Kaliber44

Kolejny panikarz

Speed buster

Co miałbym niby robić w Kościanie?

OTP

zamknieta stolowka,,,za duzo ludzi razem,,czy izolacja bialy domek, a produkcja

@OTP

Przesadzasz. Dlaczego ludzie z produkcji mają takie kompleksy? Myślisz że jak ktoś jest "biurowym" to zaraz w jego oczach jesteś gorszym. To taka sama mieszanka ludzi i charakterów jak na produkcji. Są tacy co gardzą robotnikiem i tacy dla których nie ma to znaczenia jakie masz stanowisko. Niejeden robotnik ma lepsze wykształcenie niż pracownik biurowy. Znam jedną i drugą stronę, dlatego szanuję pracowników biurowych jak i produkcyjnych. Zdaję sobie sprawę, że jedni i drudzy nie mają lekko. Chcesz być szanowany, szanuj każdego

No i Co,,,mialem racje ,,bialy domek nie pracuje,,,a produkacja tak ,

@OTP

Pracują w domu. Produkcja zdalnie nie jest w stanie

@Wacław Pieniążek

Czym oni się różnią od nas się pytam?

@Wacław Pieniążek

no wlasnie zdalnie ,, bez kontaktu z ludzmi ,,, dla firmy liczy sie tylko kasa ,a nie ludzie ktorzy na to pracuja

She
@OTP

A po co Ci biały domek ?? Nie lepiej ze jest mniej ludzi w pracy ?!! Nasza dyrekcja ,kierownicy i koordynatorzy chodzą z nami do pracy. Szukacie problemów.

Wacław Pieniążek

Tym że poprzez komputer są w stanie wykonywać swoje obowiązki

@She

Z białym domkiem czy bez, nie widać różnicy :-D

www
@She

niech sobie siedza w domu ,,, jestesmy jedna firma ,a na produkcji chyba jest wieksze ryzyko niz w biurach ,,, problem to Ty masz ,, ludzie psychicznie sie wykoncza

@She

jestes smieszny mniej ludzi w pracy ,,czy bialy domek mial z nami stycznosc,,raczej nie chyba tylko jak olezali stolowke,,,, na produkcji nic sie nie zmienilo tyle samo nas pracuje,,, no tak pewnie mniej jak w biurach bo jeden produkcyjny mosi zarobic na co najmniej na trzech biurowych,,, i nie osmieszaj sie czlowieku z tym tekstem ,,,Imperial ma ludzi gdzies taka prawda

@She

problem to ty masz pewnie w domu siedzisz

mmm
@Wacław Pieniążek

ludzie z produkcji kompleksy ,,,czlowieku pomysl co piszesz, nie obrazaj produkcji bo to oni pracuja na firme swoim zdrowiem

Heheszki

Produkcja by dalej jechała, wyposażona, na wypadek kolejnych bombardowań, w parasole

Eh

Koronabrajan, odmiana pasożyta, która ciągnie za nogawkę, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie, ja osobiście wolę respirator. Oczywiście z dystansem i odrobiną humoru w tym smutnym czasie ;)

Wacław Pieniążek

Ludzie nie rozumiejo, że ktoś co łapami nie wkłada materiałów do maszyny może pracować. Ja żeby nie było zarabiam rencami, choć i głową trza ruszyć. Nie zazdroszczę pracy w domu przed komputerem jak dzieciaki wchodzą na głowę i co chwilę coś chcą bo przecież tata jest w domu. Znajomy tak od tygodnia siedzi zamknięty w kuchni bo nie ma gabinetu w mieszkaniu żeby odciąć się od dzieci. Kuchnia też nie jest idealna bo po picie i jedzenie się dobijaja. Ludzie szanujcie pracę innych. Ich praca bez waszej byłaby psu na budę tak samo wasza bez ich wysiłku byłaby nic nie warta. W najlepszym przypadku etykiety byś drukował na ksero i papierosy sprzedawał na straganie

Biały

Cześć. Czy mógłby ktoś napisać z jakiej lokalizacji odjeżdżają darmowe autobusy pracownicze z Poznania? Dziękuję.

Smutny

Niby zamknięta stołówka bo wirus szaleje a co z ludźmi scisnietymi jak sardynki w autobusach? Gdzie eksperci od zarządzania ryzykiem, taka sytuacja pokazuje jakim to imperial jest top employer i jak bardzo dba o zdrowie pracowników. Dlaczego nie zostały wszystkim rozdane chociażby maseczki??? W powiecie kościańskim potwierdzono już przypadek zarażenia więc to kwestia czasu zanim dotrze do naszej firmy. Mam nadzieję że pracodawca w końcu przedłoży dobro swoich pracowników ponad zysk i zamknie ten bałagan.

ipt
@Smutny

nie tylko, w Koscianie , w Poznaniu tez ,,, pracujemy razem i nie tylko Koscian i Poznan z roznych miejscowosci pochodzimy ,,,pracownicy powinni sie solidaryzowac ,,a nie tylko kazdy tylko gada w jadalni ,albo palarni

@Smutny

To sobie dla bezpieczeństwa i higieny dojeżdżaj samochodem - jak autobusy złe. Inni dojeżdżają. Maseczkę też sobie możesz kupić i stosować.

Imperialny

Imperial nie szanuje pracowników. Podobnej wielkości fabryki jak Volkswagen i Bridgestone zamykają się minimum 2tyg kwarantanny. Ponieważ wystarczy jeden przypadek aby zamknęli waszą fabrykę i zatrzymali was wszystkich zebranych w ciągu jednej zmiany oraz wasze rodziny na 2 tyg lub do okresu wyleczenia.

@Imperialny

Nie szkoda ci urlopu? Za nic wolnego nie dostaniesz

@Wacław Pieniążek

pieniazek,,,,Ty chyba nie rozumiesz powagi sytuacji ,, pewnie siedzisz w domu i nie pracujesz,,,sama krytyka

@nnn

Tak się składa że pomimo nacisków rodziny chodzę do pracy

Roli
@Imperialny

Podczas zamknięcią fabryki i np 2 tygodniowej kwarantanny która nie jest z winy pracownika, przysługuje 100% wynagrodzenia według nowej ustawy przeciw epideomiologicznej. Zaś pracodawca ma prawo zabrać Ci 1/4 urlopu na pokrycie tego okresu.

hehe
@Imperialny

Firmy z branży motoryzacyjnej zamykają się na całym świecie bo są zamknięte łańcuchy dostaw części z Cin - gdyby nie to nadal by pracowali ;)

Kankany

Koronka będzie wśród nas, koronka pierwszy raz.....jak nie zamkną fabryki.....dlaczego fabryki w Poznaniu się zamykają a nasza dalej tkwi w utwierdzeniu, że nie musi chronić pracownika ? - Z nożykiem Cię złapią jak tniesz bez rękawiczek i jest uwagą bo zrobisz sobie krzywdę, ale koranawirus spoko ?

@Kankany

Czego oczekujecie? Zamknięcia fabryki? Na dwa tygodnie, czy dwa miesiące? Ludzie pobrali dwutygodniowe L4 na kaszel i teraz wracają. Co przez to uzyskali? Nie wiadomo jak długo to wszystko potrwa. Jeśli myślicie że zamknięcie fabryki nawet na kilka tygodni coś zmieni poza jeszcze większymi tarapatami finansowymi, to jesteście w błędzie. Żeby realnie wpłynąć na nasze bezpieczeństwo, musiała by stanąć na pół roku albo dłużej, aż wynajdą lek na to cholerstwo. Łatwo jest wysuwać żądania. Trudniej brać odpowiedzialność i starać się zawalczyć o swoje miejsce pracy. Ta fabryka nie podniesie się jak każdy będzie myślał tak krótkowzrocznie. Zdrowie jest ważne i każdy ma prawo troszczyć się o nie. Jesteśmy jednak częścią społeczności i powinniśmy nauczyć się też poświęcać

@Kankany

Koronawirusa nie widać gołym okiem, więc pewnie nie istnieje :) Zamkną fabrykę od razu w trosce o bezpieczeństwo, ale poświęcając produkcję, albo zamkną ją później, bo nie będą mieli wyjścia, poświęcając jeszcze czyjeś zdrowie. Cóż...

@Puls0

Jak myślisz, co chętniej poświęcimy? Miejsce pracy w obawie o bliskich, czy bliskich w obawie o tarapaty finansowe Imperialu? Wiesz co czuje człowiek, którego najbliżsi to diabetycy, nadciśnieniowcy, astmatycy, ludzie starsi? Ty masz czelność mówić coś o odpowiedzialności? (usunięte przez administratora)

@Puls0

masz wogle pojecie o produkcji,,,ludzie pobrali l-4 ,, bo tak im kazali ,,,nie przychodz do pracy z kaszlem ,,,firmy zewnetrzne jak byly tak sa ,,,smieszne krzesla pobrali i na stojaco ludzie sniadania beda jedli ,,, kazdy madry co w domu siedzi ,,,zenada co napisales

KTOS

co Ty piszesz ,,mamy sie poswiecic dla firmy ,,,przykre

Akul
@Puls0

Szukają operatorów przez agencje firma dalej będzie pracować.. Wrócą pracownicy agencyjni wara! Głupi da się nabrać.

@Anon

Nie złorzecz człowieku, ja tego nie robię. Moi rodzice i teście też są w grupie ryzyka. Nie odwiedzam ich. Jeśli tak bardzo boisz się o ich zdrowie, i nie masz możliwości ich nie odwiedzać to zostań w domu nie czekając co zrobi imperial. Zadzwoń lub pójdź do lekarza, opowiedz o swoich obawach, że bardzo destrukcyjnie wpływa to na Twoją psychikę. Nie piszę tego ze złośliwością, ale chyba każdy psycholog uzna to za argument do zwolnienia lekarskiego. Pół roku minimum tak pociągniesz. Jeśli ktoś naprawdę uważa że tylko pracodawca może coś zrobić jest w błędzie.

Masakra

Puls widać pokazuje się z dobrej strony nie ma co . Tak macie racje wrócą starzy ludzie którzy zostali zwolnieni . I czekają na wasze telefony . Mogliście więcej ludzi pozwalniać ;)

Brak słów

Gdzie są te związki ? Po co wgl być w nich skoro oni nic z z tym nie robią . Rodzina w domu każdy pracodawca uważa na to co się dzieje tylko nie u nas . Gdzie tak naprawdę ludzie są i z Poznania i Kościana . Są i tez Włosi itp nie rozumiemy tego . Dajcie w końcu coś od siebie i pokażcie ze pracownik jest ważny . Bo na pierwszym miejscu bezpieczeństwo a jakoś u nas tego nie ma . Tylko wysyłacie ludzi do domu bo jeden przez drugiego coś powie .widać ze jest panika na firmie zamknąć i spokój . Dajcie coś od siebie w końcu . Ludzie to nie tylko „Robole” to tez ludzie tacy jak i Ci w biurach . Wiec skoro oni maja prace w domu to my możemy po prostu być w domu i zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo a nie narażać siebie i ich na chorobę .

Smutny

Nie wiedzieć dlaczego mój wpis zniknął. Imperial miejsce genialnych pomysłów, zamknięto stołówka bo wirus ale ludzie nadal jeżdżą do pracy wciśnięci w autobusy, panuje wirus ale ludzie i tak przychodzą do pracy nawet chorzy bo premia jest potrzebna, żenada. Dlaczego nie zostały rozdane chociażby maseczki dla pracowników produkcji? Najważniejsze że biuro pracuje zdalnie a reszta niech choruje, firma szczyci się nagrodami a zdrowie pracowników ma za nic, zysk ponad wszystko,w końcu faje są towarem pierwszej potrzeby.

IMP

Kazdy ma jakies opinie ,, wydaje mi sie tylko tacy co nie dawno zaczeli prace w imp ,,,ja pracuje 40-lat ,,ale dopiero teraz wiem jak pracodawca nas szanuje , naraza nas i nasze rodziny, znajomych,,jest zagrozenie,, i to juz nie sa zarty,,,pewnie zaraz jakis mlody powie co robisz staruszku w pracy,,,tylko zeby nie tacy jak my ,,to Ty mlody bys nie mial pracy ,, wiec nie mowcie ze firma o nas dba i nie wyrazajcie opini jak to jest super

Żenada

Zamknąć cała fabrykę . Jest narażenie zdrowia swojego pracownika oraz rodziny . Prostuj przymusowy postój . To jest chore żebyśmy my narażali się na zdrowie . Zabierzesz l4 to później będą konsekwencje . Zamknąć jak najszybciej . Czy w końcu zrozumiecie ze to jest zagrożenie . Ale nie imperial może pracować a co tam .

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.