Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

vanilla93

Witam, wlansie planuje wrócić z zagranicy i rozpocząć przygodę z Imperialem . A więc jak sie pracuje , jak brygoqdzista (o ile jest taki) jak wyglądają wypłaty i czy warto tu przyjść. Dodam ze predzej pracowałam jako operato w pewnej firmie która jest niedaleko. Cudow tez nie było, więc nic mnie zdziwi. :D

Sylwia
@vanilla93

Wygląda to dość entuzjastycznie, skąd wybór akurat na nich? ;p

Boob

Witam.... Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć na stanowisku technika utrzymania ruchu (Magazyn wysokiego składowania) - Poznań.. Co to na czy że praca jest na dwie zmiany po 12 h - jakiś system?

dama

w sprzedaży pokazały się PS w nowej szacie graficznej ale niestety maja inny smak i są suche,duszące ,chciała bym się dowiedzieć czy na pewno są to te same papierosy czy podróby,bo płacę za porządny towar i takiego oczekuję

@dama

Papierosy to porządny towar? A nie boisz się że będziesz chora od tego?

Ostrowiec

Pytanie do HR kiedy zrobicie podwyżki dla DH bo to jest coraz śmieszniejsze my udajemy ze pracujemy a wy udajecie ze płacicie. Początki nowego roku 200brutto stado koni by się uśmialo 4firma na świecie????. Morale spadają. Pozdrawiam.

ZZ
@Ostrowiec

Prawda, zabraliście bony to dajcie podwyżki, za takie pieniądze nie będę pracowała. I weźcie się za ASMów bo się do niczego nie nadają, banda oszustów i nierobów a jak coś to wszystko wina doradcy.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Xxx

Czy firma zawsze udziela informacji po skończonym procesie rekrutacji ? Nawet jak decyzja jest negatywna i się nie decydują na danego pracownika. Proszę o odpowiedz

Ktoś
@Xxx

najczęściej tak, ale nie zawsze

Franciszek
@Ktoś

To nie mają jednej przyjętej taktyki? Wydaje mi się że to trochę nie fair że jednych informują a drugich nie. Taki feedback jest mega istotny. Ciebie poinformowali?

Ciekawa

Jak wyglada rekrutacja na supply chain plannera i jakichś zarobków można się spodziewać?

kandydat

Rekrutacja na E2E Plannera - podobno otwierają centrum usług w Warszawie przy rondzie Daszyńskiego i rekrutują zespół,. Czy ktoś zna więcej szczegółów?

Trol

Witam jakimi autami obecnie jeżdżą doradcy handlowi w firmie imperial tobacco ?

Czy urlop w Imperial Tobacco w Polsce jest płatny 100%?

Pracownik ITPL

Tak

Dariusz
@Pracownik ITPL

To znaczy że wszyscy pracownicy są na normalnych umowach o prace, bo na zleceniu urlop jest bezpłatny. Jak teraz jest z przyjęciami? Można wysłać CV i jest szansa na etat? Wiesz może?

SR

Witam, jako Doradca Handlowy: 1. Jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać? 2. Ile wynosi premia i od czego jest uzależniona, czy jest realna? 3. Jakimi samochodami poruszają się DH, czy mogą użytkować prywatnie, ile to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za info :)

Byly
@SR

Cześć 1.2500 2. System premiowy bardzo złożony max 20% wynagrodzenia przy realizacji 100 % zadań co jest mało realne 3.VW Golf kombi prywatnie możesz przejechać 8000 rocznie

Urszula
@Byly

Hej Jeśli handlowcy zarabiają 2500 na rękę w takiej firmie, to kurcze dramat. Premia też nie powala na nogi i zupełnie nie motywuje do jej realizacji. Limit 8 000 km na rok to ok 600 km miesięcznie, słabo i to bardzo. Praca stresującą, człowiek ciągle w nerwach i po kilku latach staje się wrakiem, jeśli jeszcze wszystko bierze do siebie. Nie powinno tak być...

Byly
@Urszula

Ula, SA jeszcze pewne plusy: trzynastka, dofinansowanie do urlopu zależy od dochodu w rodzinie 0-2500, bony sodexo 6 zł dziennie jednak minusów jest znacznie więcej rynek spada a ITPL jeszcze szybciej a plany w górę nie realne brak inwestycji, brak profesjonalnych szkoleń, atmosfera słaba bo wyników brak. ITPL jeszcze parę lat temu było druga firma w Polsce jest 4 na 4 obecne.

Technik
@Byly

Ten brak inwestycji widać zwłaszcza na hali.... Jakoś maszyn HS i UHS przybywa a nie odwrotnie. I co do atmosfery, ja jakoś nie narzekam.

Ciekawy
@SR

Witam, to samo pytanie tylko stanowisko MDS. Posiada ktoś informacje? Dziękuję

@Ciekawy

Czy zdecydowałeś aplikować do firmy? Co jeszcze, poza finansami motywuje Cię do zatrudnienia w danym miejscu? Może odpowiednia atmosfera także wpływa pozytywnie na Twój komfort pracy? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Ciekawy
@Paulina

Złożyłem aplikację. Bardzo ważnym aspektem jest przejrzystość zakresu obowiązków, przed rozpoczęciem pracy liczyłbym na profesjonalne wdrożenie.

nowy
@Urszula

limitt 15 tys. km

@Ciekawy

Dla wielu osób ten aspekt także stanowi podstawę zatrudnienia. Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Czy możesz powiedzieć nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Jesteś pracownikiem firmy? A proces rekrutacji jeszcze się nie za kończył i czekasz na informację?

@nowy

15 tysięcy km prywatnie rocznie ? To bardzo dużo jeśli to prawda

@Anna

A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum - jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Imperial Tobacco Polska? Ciekawi mnie, czy aplikowałaś już do pracy w tym miejscu i co sprawia, że bierzesz tego pracodawcę pod uwagę (jeśli tak jest).

mirek skocznt
@Byly

ja po 10 latach 3150 na reke, ostatnia podwyzka roczna 120 zl na reke dramat. w pracy tylko trzyma zadaniowy czas pracy,

Trololo
@mirek skocznt

Te pieniądze to jakiś dramat, mialem skladac tam cv - odpuszcze

Byłyyyy
@mirek skocznt

Jaki czas zadaniowy? O czym Ty mówisz.! Tak biję niektórym "Menageeom" ze sprawdzaja dokładnie GPSY i jesteś rozliczany co do minuty. Jedna wielka porażka ostatnia podwyżka 80 zł netto. Zadania z kosmosu , marne premie za ich wykonanie. Firma z miesiąca na miesiąc leci na samo (usunięte przez administratora) w wynikach i raczej nie zanosi się aby się podnieśli.

@Ciekawy

W ostatnim czasie zwolniono dużo osób ze sprzedaży napisz do kogoś ze zwolnionych kierowników (znajdziesz ich na linkinie) na pewno pomogą

Na jakie benefity można liczyć w Imperial Tobacco w Polsce?

Zbyszek

Bony Sodexo z programów aktywacyjnych to największy benefit dla DH.

Fk

Podobno jakieś zwolnienia się szykują? Prawda to?

Szalona
@Fk

Tak podobno 70 osób zwalniają

Czy w Imperial Tobacco w Polsce są szkolenia zewnętrzne?

R

Tak

on

Jest całkiem nieźle dobre warunki zatrudnienia umowa o pracę poza tym dopłaty do obiadów, fajni pracownicy wiadomo idealnych prac nie ma ale jest spoko.

Łukasz
@on

Fajnie wiedzieć, że firma Imperial Tobacco dofinansowuje obiady swoich pracowników. To bardzo cenna i ważna informacja. Mógłbyś napisać jeszcze jakiego rodzaju dodatki do pensji podstawowej można jeszcze w tej firmie uzyskać?

Operator
@Łukasz

Jeśli pracujesz w systemie ciągłym masz dodatek za sobotę i niedzielę idziesz dostajesz masz wolne nie dostajesz za dany dzień a ile to zależy od stanowiska każdy grafe ma inaczej

Kilka słów o pracy w dziale sprzedaży ITPL. Jak dla mnie firma Ok, współpracownicy różnie, jedni wartościowi inni z totalnego przypadku. Praca Doradcy jest dość prosta, jednak wymaga opanowania opisu zadań i programów jakie trzeba implementować w punktach sprzedaży. Bardzo wiele możliwości szkoleń on-line z różnorodnych tematów biznesowych, dla mnie duży plus, od niedawna nauka angielskiego dla wybranych. Minusem jest brak szkolenia „on the job”, a przynajmniej mój przełożony tego nie robił. Ustalanie celów LEAD i oceny roczne robione na siłę. Możliwość awansów dla doradców bardzo ograniczona ze względu na małą rotacje na stanowiskach MDS i wyżej. Dobry socjal i narzędzia pracy, lecz targety akcyjne oraz roczne bardzo ambitne, na terenie na którym pracowałem wręcz nierealne. Same kwoty premii tez nie powalają na kolana, choć to kwestia indywidualnej oceny. Ogólnie prace w dziale sprzedaży i firmie polecam szczególnie dla osób które są odporne i potrafią „ułożyć się” pod styl i oczekiwania przełożonego, chcą zrobić niezbędne minimum i nie myśleć o pracy. Dla osób ambitnych to może być dobre przetarcie jako pierwsza praca w korporacji ze względu na możliwość szkoleń, lecz fakt małej szansy na awans, oraz brak ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie wiedzy i umiejętności to duży minus. Firmę wspominam dobrze, lecz są jeszcze rezerwy i miejsca do poprawy.

blebleble

Pytanie a jak wyglada praca jako przedstawiciel ?? godziwe warunki daja na poczatek??

ii - 2010-12-11 23:39:50 A może to zapalniczka z Platyny trzba sprawdzić heheheheheehheeh Pewnie tak, tak jak kiedyś działka na Marsie :)

Gary

Działka na Marsie była dla każdego pracownika Reemtsma Polska S.A. ale było to przed rokiem 2000 - nym a do tego kamień z Marsa z logo firmy, wszystko to na imprezie bodajże w Krakowie naprzeciwko siedziby głównego konkurenta wówczas czyli PM .

Raod

Ile zarabia DH? Jakim samochodem jeździ

Rado

Ile zarabia DH? Jaki ma samochód?

Rado

Ile zarabia DH w firmie? Jakim jeździ samochodem?

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce