Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

Witam nie polecam tej firmy pracowałem wczesniej w polsce i za granicą ale takiego dziadostwa nie widziałem nigdzie charuje się ponad śiły a nie wiesz za ile bo kierownik jakieś akordy wymyśla a ludzi się tam wykorzystuje i zastrasza

Xxxx

Masz racje czlowiek charuje i nie wie co z tego bedzie mial wykorzystuja czlowieka do bolu psychicznym szantarzem robia z ciebie niewolnika pracy a jak sie odezwie to to najgorszy na firmie pozdrawiam

polak

zlodzieje

Kik

Odpowiedz do Ja .Kali mieć Kali być. Uczył Marcin Marcina sam głupi jak .......!

redy

wedlinki z kasinki sa tak obrzydliwe jak ...misiaszek

@redy

Jak ci Sławek nie smakują to nie obrzydzaj innym ! A Misiaszek , się pisze z dużej litery !

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
redy

wedlinki z kasinki sa tak obrzydliwe jak ...misiaszek

Sedno

Ten zakład powinien znajdować się w czołówce na liscie kontroli PIP oraz SANEPIDU. Ludzie pracują bez umów i badań w punktach sprzedaży brud i ubóstwo tak właśnie wyglądają realia. Szczególną uwagę należy poświęcić kontroli miejsc sprzedaży pod tym kątem umów, dokumentacji i kontroli higieny. #Pip #GIS

Lex

Najniższa średnia krajowa to stawka która nie może zostać w żaden sposób zmniejszona wynosi 1850 zł brutto 1360.69 zł netto to daje 11 zł brutto. Po pierwsze 1 dnia przed rozpoczęciem pracy każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę, skierowanie na szkolenie bhp zorganizowane na koszt pracodawcy oraz skierowanie na badania lekarskie za, które płaci pracodawca nie wy zapamiętajcie to na zawsze!. Po szkoleniu i podpisaniu umowy dopiero rozpoczynacie pracę. Zmiana stanowiska pracy to nowa umowa badania i szkolenie. Nie łódźcie się, że wam ktoś zapłaci bez umowy. Każdego dnia róbcie zdjęcia w miejcu pracy i nie zapomnijcie, że jest zawsze monitoring na którym jesteście nagrani. Na tej podstawie możecie złożyć skargę zbiorową do Państwowej Inspekcji Pracy a PIP pozew zbiorowy do Sądu Pracy z urzędu za to też nic nie płacicie. Jeżeli idziecie na próbę - nie ma czegoś takiego. Jedyna możliwa kolejność to Umowa, szkolenie, badania i dopiero praca. Jeżeli będziemy przystawać na inne zasady w tym kraju nigdy nic się nie zmieni. Wszystkie osoby odsyłamy do lektury Kodeksu Pracy oraz na http://www.infor.pl/prawo/praca/inspekcja-pracy/294535,Jak-napisac-skarge-do-PIP-na-lamanie-praw-pracowniczych.html tutaj znajdziesz porady jak rościć swoje prawa. Kodeks Pracy dostępny jest na stronie http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU19740240141&type=3 wiedza nie boli przeczytaj i poznaj swoje prawa.

Ania klientka

Witam również robię bardzo często zakupy na stoisku w Tesco i zawsze jestem miło i profesjonalnie obsłużona,zawsze mam dobrze doradzone produkty,zawsze panie są uśmiechnięte a pani kierownik naprawdę zna się na rzeczy umie doradzić i zawsze mogę na liczyć jej pomóc w wyborze wędlin,a dodam że zawsze jestem niezdecydowaba i nigdy nie wiem co mam kupić ...Wielki szacunek dla kobitki za anielska cierpliwość i podejście do klienta......

Pani1

Tu sie z Panem nie zgodzę akurat kierowniczka ze stoiska w Dąbrowie Górniczej jest bardzo miłą osobą zawsze uśmiechnięta, dobrze doradzi i poleci towar nigdy nie zauważyłam żeby ustawiala ptracownika przy kliencie. To jakaś bzdura

rafal
@Pani1

Musze z przykroscia stwierdzic ze widzialem jak jedzie rowno po pracownicach ja rozumie wszystko ale takie zachowanie kierowniczki przy klientach zenada a pani niech czyta ze zrozumieniem bo ja nic o polecaniu i dobrym wciskaniu towaru nie pisze to po co takie wywyzszanie ?????? jaka ona nie jest

Klientka

Witam też jestem klientka stoiska praktycznie codziennie i chyba pan nigdy nie był na tym stoisku skoro wypisuje takie bzdury!!!!!!!!Wszystkie panie które tam pracują są mile i zawsze służą pomocą i radą.....proponuję znaleść sobie jakąś pracę a nie oczerniac innych bez podstaw......

rafal

Witam jestem klientem sklepu tesco w dabrowie górniczej nie podoba mi sie kierowniczka stoiska miesnego jest okropna wydziera sie na pracownikow zle ich traktuje cwaniara szefostwo powinno zrobic z nia porzadek tyle w temacie

Tomek z żoną
@rafal

Panie Rafale zupełnie się z panem nie zgadzam kierowniczka tego stoiska jest bardzo kompetentną i miłą osobą. Zawsze dobrze doradzi i nikogo nie oszuka. Chcielibyśmy, aby większość sklepów miała taką miłą obsługę. Pani Justyna i Pani Beata są osobami bardzo przyjemnymi i kompetentnymi. Polecam stoisko mięsne w TESCO w D.G. NAJLEPSZE WYROBY.

dxd

Tak dbają o pracowników a ciągle ich szukają!!! Ciekawe kto pisze te durne opinie . Prawdy nie da się zakrzyczeć lub zatrolować.

dxd

Gościnnie

Mam pytanie, czy jest ktoś kto pracuje w tej firmie albo pracował? Mam pytanie odnośnie pracownika w tej firmy. Jeżeli jest ktoś kto może mi pomóc to proszę o odezwanie się na moje GG: 36323333. Dziękuje.

heey

Taa !!! na pewno. Widziałem ich ogłoszenia na paru kiblach to na stuwę szukają ludzi .Załapiesz się i będzie ci dobrze i nawet cię przyuczą!!! CHa cha cha.

yz

Ja to bym sie przyjoł do roboty bo ptrzebyje kasy ale nie na jakiś staż. ja konczyłem szkoło w krakowie KSW isie cenie.Dzwońta do mnie na 666 005 301 od 10 do 19 codziennie .

pracownica

Hehe umowa o pracę na czas nieokreślony ciekawe gdzie, pracuję już 5 rok i z każdą umową słyszę,ze raczej stoisko zamkną i nie daja umow na dłużej.... stabilność i jest co do wypłaty bo regularnie,ale z ludzi robią poniewieraczy wiecznie rzucają ze sklepu na sklep bo ludzie się nie chcą przyjmować, po 2-3 dniach rezygnują. Jak nie pójdziesz na inny sklep to teksty-to do zwolnienia.

stara
@pracownica

Z tego co wiem, a też pracuję w tej firmie prawie 2 lata, wcale nie musisz się godzić na to, aby ktoś "ciągle przerzucał Cię na inne sklepy", bo nie ma pracowników. Sama się na to godzisz to Cię przerzucają z miejsca na miejsce :) a jeśli się na to nie zgodzisz, to nikt nie grozi zwolnieniem! Przynajmniej ja nigdy się z tym nie spotkałam. A wiele razy proponowano mi popracować na innych stoiskach. Ludzie, nikt Wam nie każe tu pracować... ;-)

pracownica
@stara

Ciekaw bardzo to co piszesz hehhe non stop jest problem z przerzucaniem na inne sklepy, jak się nie zgodzisz to albo straszenie zwolnieniem albo dyrektorem. Już nie wspomnę o fochach kierownika i wyrzywaniu się później. Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas na sklepie tak jest.

kolażanka
@pracownica

Nabierają wszystkich. Ludzie we wszystkich tego typu firmach są te same warunki pracy. Wyzysk brak umów a wymagania z kosmosu. Wiem cośo tym. Była pracownica Polstanu.

Jaaa

Jest UMOWA O PRACĘ .najpierw na czas określony..a jak się sprawdzisz to jest na czas nieokreślony ZUS też jest opłacany..robię tam jakiś czas i nie narzekam na pracę.. mnie się podoba.. a w każdej pracy jak zasłużysz na ochrzan to go dostaniesz..czy to w biurze czy gdzie indziej :)

Jaaa

nieobecny

Co może mieć do zaoferowania markam !!!. Buty gumowe i śniadanie takie walory podkreślał kiedyś wielki dyr misio(bez nazwisk i tak wiadomo o kogo chodzi). Dzisiaj o lasce podpierając się nosem przywleka się do firmy . Tak bardzo się dorobił że obecnie na kolanach ryjąc nosem przychodzi do "pracy". Jak żyć narzeka dookoła. Bardzo chciał być przy korycie ale niestety pieniążki pozbierał z Krakowa tylko raz . Szef już był ostrożniejszy i nie dał się przekręcać na grubszą kasę. Jak pisał wieszcz -miałeś chamie złoty róg....

gość

Chyba nie wierzysz w te bzdury "od garnka do ziarnka", to czysty wymysł dla takich naiwniaków jak ty, mięso jest oczywiście kupowane.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam