Opinie o PPHU Markam w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU Markam. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU Markam o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Markam w Kasinka Mała

jack

Szanowny Panie nie sądzę abyśmy byli na ty.Agresja i brak szacunku jaki wyłania się z Pańskiej wypowiedzi jedynie potwierdza moją opinie.

?

Ciekawe co Ty zrobiles dla właściciela ???Najłatwiej oceniać innych ,najpierw trzeba wymagać od siebie a później od kogoś !

?

Właściciel ma tylko złotówki w oczach i nigdy nic dla nikogo nie zrobił bez interesownie.Praca w tej firmie to jak [usunięte przez administratora].Wydrenują,wycisną ostatnie soki z każdego i wyrzucą na śmietnik.Nie bez powodu ma przydomek [usunięte przez administratora],zimny okrutnie wyrachowany facet.

Ona

U nas na stoisku jest dobrze, kierownik jest miły i ogólnie nie narzekamy, kasa w terminie, a co do zamówień to faktycznie trochę kiepsko zgrane, bo albo towaru nie dostarczają, albo przeważają, ale to już chyba kwestia magazynu, a nie Pań, które zamówienie przyjmują.

Firma PPHU Markam prowadziła rekrutację na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Normalny

I gdzieś ty się człowieku chciał zatrudnić do tego wariatkowa? Lepiej gnój spod smoka kidać w Krakowie! niż dawać się robić w bambuko.

kiszka

To zależy, raz jest umowa od razu (z reguły stawka minimalna) a raz nie ma, a wogóle to wynagrodzenie to wielki znak zapytania, nie licz na to że zawsze dostaniesz tyle samo, raczej mniej niż więcej . Nie zwracają kosztów badań,[usunięte przez administratora] Ogólnie mówiąc: praca dla ludzi którzy dają się przy każdej okazji poniżać. Nie polecam (usunięte przez administratora)

Misia lx

W Polsce panuje ogólne narzekactwo!!!"Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodzil "Mając prace trzeba być zadowolonym i wywiązywać sie z obowiazkow ,nikt wtedy do nikogo nie ma pretensji.Ja pracuje i jestem zadowolona ,polecam!!!Jeżeli przełożeni mają zastrzeżenia to znaczy ze źle wykonujesz swoją prace i nie mów że nie ,nikt dla przyjemnosci nie"ochrzania"!Zacznijmy szanować i cieszyć sie przyjemnością jaka wynika z pracy , nie traktujmy tego jak konieczność !Bo być może nie nadajesz sie do pracy w handlu ...!

aldona

oj faktycznie....kiedyś w tej firmie było jak w domu a teraz to tak się czuje chyba tylko pan dyrektor bo jest w niej częściej niż w we własnym...

galla

"Niech się stodoła spali ale pożądek być musi" coś w tym jest ,nie mam żadnych wątpliwości , pożądek być powinien a i owszem .HAMSTWO z jakim się pracownik spotyka w MARKAMIE to rzecz oczywista ,dziwi mnie tylko brak reakcji Właściciela (Jest SUPER).Jestem przekonana,że gdyby pozbył się bezużytecznych ludzi którzy- naprawdę jestem tego pewna na 100% niczego nie wnieśli w Firmie,szkoda tylko ludzi którzy zwolnili się a przecież mogli wnieść bardzo dużo dobrego.Właściciel chce aby pracownik utożsamiał się z Firmą a co Firma robi dla pracownika ?,Szef powie płacę reguralnie (to fakt) ale płaci Pan za moją pracę- ja sprzedaję Panu swoje umiejętności a Pan mi płaci.Czy brak zainteresowania się traktowaniem pracownika w Pana Firmie to coś nieosiągalnego dla Pana , czy to tak drogo kosztuje .?Kiedyś w Firmie było jak w domu a dzisiaj wieje chłodem. Mówił Pan nam ,że gdy towar nie schodzi to; albo wszedł nowy konkurent albo produkcja coś spieprzyła -dlaczego Subrytowi zwiększa się sprzedaż ?,wie Pan dlaczego bo Pana wyroby produkowane są z przymusu aby pracownikowi starczyło do 10-go a u [usunięte przez administratora] jest ważny każdy pracownik ponieważ dzięki niemu Firma istnieje,PROSZĘ SIĘ CHOĆ PRZEZ CHWILĘ ZASTANOWIĆ NAD TYM CO NAPISAŁAM.Powodzenia.

Nie polecam Ci pracy w tej firmie. Nie wiem, czy pisząc nowy kierownik masz na myśli oddział w Sosnowcu? Jeśli tak to dokładnie sprawa wygląda jak napisałaś. Beznadzieja.

NOWA

Witam! Mam zamiar przyjąć się do pracy w Markamie. Czy ktoś może mi napisać jaka tam jest atmosfera i czy dobrze się pracuje? Słyszałam że od czasu jak przyjął się nowy kierownik to nie jest za dobrze. Proszę o szczere opinie.

leo

Niestety wiekszosc opini jest prawdziwa.Potwierdzam ze ludzi traktuje sie jak (usunięte przez administratora) ,ktorych w kazdej nadazajacej sie okazji sie gnoi .[usunięte przez administratora] w tych praktykach przechodzi samego siebie.Szkoda bo rzutuje to na cala firme ktora naprawde robi pozytywne wrazenie.

sesssse.

Nigdzie, nikt nie upokarzał mnie tak jak moi przełożeni w MARKAM\\\'ie. Traktują swoich pracowników jak zwierzęta, jak gorszą rasę ludzką, ekspedientki na sklepach bez grosza szacunku. Wynagrodzenia nie mają nic wspólnego z tymi, które obiecywane są na rozmowie kwalifikacyjnej... Zbyt dużo wymagają, nic nie dają w zamian. Nie płacą za nadgodziny. Szefostwo znajduje czas dla pracowników tylko po to, by ich \\\"opieprzyć\\\" - żadne problemy na sklepach nie są rozwiązywane na bieżąco. Bywa i tak, właściwie jest to norma, że ekspedientki muszą za własne pieniądze kupować woreczki, czy środki czystości, których ciągle brakuje... Totalny brak szacunku i [usunięte przez administratora] na porządku dziennym. Zastraszenie jako jedyna metoda rozwiązywanie wszelkich problemów. Praca kierowniczek na sklepach z tego, co słyszałam tez pozostawia wiele do życzenia... na szczęście MARKAM to dla mnie przeszłość, nie życzę nikomu pracy w takiej firmie... bo przecież praca ma być przyjemnością a tutaj na pewno tak nie jest.

adela

to prawda większość rzeczy jest smaczna i jeśli laski dbają o sklep to jest super.WYPŁATY SĄ W TERMINIE szkoda tylko że nie na papierku...zawsze to wyższa emeryturka.A dyrektor.....szkoda że ma w (usunięte przez administratora) pracowników i nigdy nie ma dla nich czasu no chyba że chce ich opieprzyć...a poztym braki w dostawach...i nie możność pójścia na urlopy!!!!! to najbardziej drażni.Reszta może być-duży szacuneczek dla p.[usunięte przez administratora]-spoko babka!!!

calkiem przypadkowo trafilam do sklepu firmowego MARKAM w Sosnowcu, jest to zaklad miesny z gór w Kasince, wyroby maja naprawde rewelacyjne szkoda ze tak mało dostepne na Slasku.

Gal anonim

taką opinie napewno wystawiła osoba która pracowała w sklepie Markamu to ,że przychodziła do pracy 1,5h przed otwarciem to jej wybór widocznie miała bałagan w szafach chłodniczych który porzadkowała przed otwarciem sklepu ,to jej problem ,to,że płace były po 10 to jest NIEPRAWDA chyba ,że miała sklepowa nieprawidłowości w remamencie alee i to było do załatwienia można przecież wziąć zaliczkę także nikt nie zostawał bez pieniędzy przecież [usunięte przez administratora] nigdy i prawie nikomu nie odmawiał pomocy(finansowej).To ,że ma produkcję nie stabilną to napewno jest PRAWDA ponieważ na stanowisku dyrektora zakładu przyją człowieka nie wykwalifikowanego w kierunku przetwórstwa mięsnego i to On w dużym stopniu jest powodem nie smacznych wyrobów ponieważ na własną rękę eksperymentuje w produkcji i zanim trwfi w smak to wiele produkcji trzeba sprzedawać po obniżonej cenie aby zeszła z magazynu lub przerabiać na pluto.pan dyrektor(specjalnie piszę z małej litery chcąc podkreślić wartość osoby jako dyrektora) jest chory na stanowisko bardzo lubi jak zwraca się do niego tytułując jego per Panie dyrektorze tak było tez w poprzedniej firmie gdzie prawie wszyscy koledzy i koleżanki zwrócili się przeciwko niemu .Tak zawrócił synowi Szefa w głowie ,że doprowadził do tego ,że zwolnili siś dobrzy pracownicy którzy pełnili odpowiedzialne funkcje w Markamie zostali ci którzy nie mają wiary w siebie lub wiedzy której mogli by wykorzystać w pracy.Ciekawe jak długo Właściciel Markamu bedzie pod wpływem uroku pana dyrektora który nie zawsze jest do końca lojalny -ale o tym może kiedyś napiszę.(zobaczę jak zareaguje na ten wpis dyrektor[usunięte przez administratora]

eli

Zupełnie nie zgadzam się z opinią poprzednika, solidna firma. Wynagrodzenie adekwatne do godzin pracy. Psychoterapia? Ciężko zauważyć...

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała

• Jak się pracuje w PPHU Markam?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Markam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Markam?

PPHU Markam