Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Roky

Podwyżki w tym zakładzie to śmiechuwarte a Półćwiartek wraz ze swoim grubym przydupasem to mówić mogą bo i tak (usunięte przez administratora) a robią

optymista II

Godzina zero wybiła, kto nie ubłagał Ćwiermiarka o podwyżkę to za karę Ćwierćmiarek obniży mu wynagrodzenie, a to co zabierze doliczy do swojej marnej pensyjki. Co się z nim dzieje, policzki zapadnięte, oczka czerwone, skóra sina, włosków coraz mniej. Oj, chyba go ta służalczość wobec pracodawcy wykończyła. ale on, jak to on, zaciśnie półdupki i będzie brnął dalej. Na krzywdzie pracownika, ku chwale durnych brygadzistów i zapatrzonego jak w Pana Boga jego sługusa Jarusia dalej będzie garnął każdą złotówkę do pazernej góralskiej kieszeni.

optymista II

Fiufiu
@optymista II

Pracodawca Andrzej i Marcin mixy nie polecam nie dawaja na czas umów a jak dadzą to końcem miesiąca na św niesprawiedliwie bo jednym co robią długo po stowce a najbardziej rozdarta brygadzista co (usunięte przez administratora) robi a się drze wiecznie na zakład 200 zl ko dajcie spokój mimo tego wina zawsze na pracowników rządzą a potem się gubią płaca jak im się chce a jeśli im się cosniespodoba jeśli ktoś się zwolni nagle to potrafią niewyplacic nie mówiąc żeby któryś z nich odebrał telefon czy to guliwer czy to łysy

Rychu
@Fiufiu

To napisz sms do nich bo może nie wiedzą, że to Ty dzwonisz. Może wtedy któryś oddzwoni. Polecam powrót do podstawówki bo strasznie kaleczysz pisownię. Pewnie jesteś burakiem z gnojówki wyciągniętym i Ci (usunięte przez administratora) bo do najprostszej pracy się nie nadajesz. Roznoś ulotki czy coś

janosik

Do 15 grudnia zostało już niewiele. Zdążyli już wszyscy złożyć prośbę u Półmiarka o podwyżkę. Jeżeli nie to szybko składać, podpisuje każdemu i to nie byle jakie podwyżki, minimum o 1500 netto. A co tam, ma żywiecki wieśniak gest. Że też to górale nie ubili ciupagami, bo oni są honorni, a tu się im wykluła taka (usunięte przez administratora) co im przynosi wstyd.

julek
@janosik

On to sobie może podłubać swoim brudnym paluchem w nosie. Jak długo jeszcze jego błaznowania. Jedna jego popleczniczka z kadr odchodzi, jak jeszcze odwołają prezesa J.S. to pastuch straci stanowisko i koniec jego na hali przy owieczkach.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
biurowiec

Jak odejdą dziadki z hydroforni i syropiarze to kierownik produkcji i jego cień Jarosław mogą zwijać manatki. Są za tępi żeby to ogarnąć. Chyba że jak im się sugeruje pójdą na hale doić owieczki i uklepywać oscypki.

Wilk

Banda lewych rąk do pracy mówimy cały czas o zarządzie skur...ysynów oraz o tej starej siwej lesbie .

Tak czytam
@Wilk

Nic to nie pomoże że będziecie wszystkich naokoło opluwać. Oni się z tego o śmieją w myśl zasady: napluj k...e w oczy, a ona i tak powie że to deszcz pada. Pracujmy, pomagajmy sobie, bądźmy przyjaźni, chwalmy zarząd i kierowników, mistrzów i brygadzistów. Może ci co tutaj wchodzą i czytają te negatywne opinie przejrzą na oczy i się zmienią. Niby tak źle a 2 listopada w Malinowym w Nowej Wsi to żeśmy im patrzyli w oczka i cieszyli się że po tym niby szkoleniu w błocie w Wieprzu, rzucili nam ochłap w postaci byle jakiego jedzenia ia i kuflu piwa. Tak że w podsumowani upływającego roku to w zakładzie było super. Jednego czego żal to ludzi z Nieszawy, smutne im zafundowano święta.

Tak czytam
@Wilk

@Tak czytam

Ludzie z Nieszawy prawie wszyscy już gdzieś pracę znaleźli. Trudno w dzisiejszych czasach o dobrych pracowników i firmy same się do nich zgłaszają. Lepiej zaczynać od nowa niż gnic w firmie bez przyszłości. Święta owszem będą inne ale nie koniecznie gorsze. Pozdrawiam tych co jeszcze pracują w Refresco i życzę wytrwałości - ja już bym tam nie wrócił.

@Stary

I też tak myślałem że Nieszawa zawsze sobie poradzi. Brawo, tak trzymać. Za to "warszawiaki" z emigu trzęsą gaciami że ich pozwalniają. A ja się pytam, to kto będzie pracował jak ich pozwalniają? Przestańcie nawijać bzdury.

@optymistaII

Nieraz dziwne i niezrozumiałe rzeczy sie dzieją jak się nie zna głównego celu "góry". Nieszawa też myślała że jeszcze przynajmniej jeden sezon będzie pracujący, żeby zabezpieczyć firmę przed sezonem zanim emig stanie na nogi z nową linią. A tu nagle zakład zamknęli, linia w emigu jeszcze w powijakach, towaru wyprodukowanego na potege pod koniec w Nieszawie juz malo zostalo. Oby sie emig ruszyl z woda do sezonu bo Refresco potraci klientow bo nie bbedzie w stanie towaru dostarczac.

@Stary

A Ty myślisz że im zależy żeby mieć klientów. Gdyby tak było to by już drugi rok nie pogrywali z Biedronką i Lidlem. To i tak jakieś cud że dwóch największych odbiorców jesze im nie kopnęło w d..ę. A jak się na którymś audycie połapią jak ich babcia od audytów roluje to na pewno się od nas wyprowadzą. A my?, no cóż pójdziemy jak koledzy z Nieszawy na zieloną trawkę.

@optymistaII

Zależy im, zależy na produkcji i sprzedaży. Jak nie będzie sprzedaży to im Holendrzy kopną w tyłek i gdzie oni pójdą? do pasztetów, żarówek i kremów? Tam już nikt ich nie chce.

Roky

Wzięli by się do udciwej pracy bo to jest żenada co tam się wyprawia

Żal

Nienawidzę tej firmy. Jak może być dobrze jeśli jedni co nic nie robią zarabiają 20 tys, a ci co zapier....ją nie mają nawet 2 tys. Oby tym wszystkim pasożytom wszystko w chałupie pozdychało! Przeklinam Was!!!

Biedny z refresco

Te, Optymizm! Zmień zielarza! Stań na linii za najniższą krajową i wtedy będziemy oglądać twój sukces! Odwagi! Szybciutko na linie! A jak skończysz na linii, skoczysz na magazyn zgrzewki układać! No dalej! żwawiej!! A premie oddaj tym, co liczą każdy grosz! Szybciutko! Hop, hop, hop!

Polska Partia Robotnicza

i co kur..a podnieciłeś się takim ścierwem

isis

Myślicie że was zakład jest bezbieczny to się grubo mylicie myślicie że zakład ogrodzony płotem w czymś wam pomoże

Optymizm

Kochani, polecam tu pracę!! Żadnych czarnych chmur! Żadnego niebezpieczeństwa! Pracownicy bardzo się lubią i szanują, Jeśli uważasz, że za mało zarabiasz - zwróć się do przełożonego! Nikomu nie odmówiliśmy!!! Do 15.XII zbieramy prośby o podwyższenie zarobków. Jeśli uważasz, że zarabiasz zbyt mało, przyjdź, złóż wniosek, a my pomożemy!

Robol
@Optymizm

Kobieta z hr się odezwała Kochani ....

dyzio
@Optymizm

Ha, ha, ha. Nikomu nie odmówili. Ale jaja, nie odmawiają błazny to sobie podwyżek. Pani z HR, a która to taka zadowolona?, chyba ta ruda, ale i jej los niepewny, koleżanka odeszła to kto ją pociągnie.

Rudy 102
@dyzio

Jak komuś pałe obciągnie to awansuje tak to się tam robi

rudy 102

tanie wino to sami lejecie a potem pijecie banda lachocią...ów.

Robol

Ja słyszałem że mają zamknac zakład. Nie wiem ile jest w tym prawdy. Podobno mało opłacalne produkcja

isis

Bać się trzeba zawsze wystarczy mały bład ludzki na ten zakład wszystko bym wniósł zero kotroli na bramach

rudy 102

Lata świetności kętpol już miał teraz czarne chmury zawisły nad zakładem

Są jakieś przyjęcia na produkcję do Kęt ?

@Nowy

No pewnie że są, pilnie potrzebni brygadziści z wykształceniem niepełnym podstawowym. Wynagrodzenie zależy od kablowania kierownikowi owcopasowi i jego tłustemu juhasowi.

Polska Wersja
@janosik

kablowanie w tym zakładzie jest na pierwszym miejscu .

Optymista II
@Nowy

No i co nowy, przychodzisz? To się pośpiesz bo duuuuuże stawki i podwyżki juhas zŻywca z giermkiem przyznają tylko do 15 grudnia.

Alfonso
@Optymista II

Tak przychodzę

@Alfonso

To ty masz nicka Nowy czy Alfonso? Bo jak Alfonso to się. super nadajesz.

Optymizm

Kto nie z nami, ten maruda! Hop, hop, hop!!!Nie boimy się kontroli! Nie boimy się audytów!!! Szkoda życia, aby pić tanie wino!!! Do roboty kochani!! Dalej, żwawiej!!!!!

@Optymizm

Jeśli to ironia to brawo :-)

Optymizm

Kto nie z nami, ten do bani! hop, hop, hop!

Optymizm

Kochani, nasz zakład osiąga wspaniałe wyniki! Mamy wspaniałą sprzedaż na święta!! Życzę wam, abyście przy wigilijnych stołach pomyśleli jak usprawnić waszą pracę, aby pracować jeszcze szybciej i wydajniej!!! Życzę wam cudownych prezentów, a w nowym roku- większej motywacji do pracy i abyście przynosili więcej zysków i radości. Pamiętajcie: szybka i sprawna załoga, to zadowoleni przełożeni i lepsze zyski. Nie dajcie się nudzie i rutynie! Liczę na was i waszą robotę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)