Opinie o P.P.H.U. AWEX w Masłomiąca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. AWEX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. AWEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. AWEX w Masłomiąca

@Ktoś, rozumiem Ciebie doskonale, niestety takie sytuacje dzieją się w wielu firmach i ciężko na to zaradzić. Pracodawcy z braku czasu i natłoku pracy często zapominają poinformować innych o negatywnym przebiegu rekrutacji. Czy mimo doświadczenia jakie Cie spotkało mogłabyś się podzielić tym jaki owa rozmowa rekrutacyjna miała przebieg? Czego wymaga pracodawca, jakie potrzeba mieć kwalifikacje? @w, bardzo się cieszę że regularnie zaglądasz na forum! Spieszę z wyjaśnieniem dotyczącym usuwanych opinii - regularnie usuwane z wątków są te, które łamią postanowienia regulaminu (Zapoznać z nim możesz się tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin ), lub polskiego prawa. Zazwyczaj takie opinie napisane są w sposób niekulturalny, zawierają wulgaryzmy (Chciałbyś czytać takie opinie?) lub obrażają inne osoby (Gowork jest forum publicznym, a na takim każdy ma prawo do ochrony swojego wizerunku). Gwarantuję Ci że negatywna opinia napisana w sposób grzeczny i merytoryczny nigdy nie będzie z wątku usunięta, nawet jeśli nie jest pochlebna. Celem forum jest wymiana informacji, także negatywnych.

Ktoś
@Karolina

Wystarczyło tylko podczas tej rozmowy powiedzieć, że mają na tyle ludzi to jest jasny sygnał że nie chcą mnie zatrudnić - to rozumiem mają do tego prawo ale nie rozumiem dlaczego tak zwodzą ludzi. Chodzi mi o jasny przekaz w końcu to nie przedszkole i nie obrażę się na pana że mnie nie zatrudnił tego mi w tej rozmowie zabrakło.

...
@Ktoś

Potwierdzam również byłem dwa razy nawet na różnych działach na rozmowie ale niestety ani Pani ani Pan nie odpowiedzieli mi potem czy jestem przyjęty czy nie. Również zapewniali że firma się rozwija i potrzebuje dużo pracowników. Jednym słowem szkoda sobie zawracać głowy i tracić czas nie potrzebnie.

Ktoś

Byłam na rozmowie pan zapewniał mnie że potrzebują ludzi do pracy i na pewno się niebawem odezwie upłynęło już sporo czasu i cisza. Rozumiem, że wcale nie musiał mnie zatrudnić bo być może ma sporo innych osób na to miejsce ale nie mogę zrozumieć dlaczego tak się ludzi zwodzi jak by nie umiał powiedzieć wprost, że nie jest zainteresowany moją ofertą. W ten sposób pokazujecie jak na samym starcie traktujecie ludzi, brak wam odwagi i profesjonalizmu przy rekrutacji.

Remik

Czy tak dobrze dzieje się w firmie , ze nikt nie pisze?

w

Zagladam tu co jakis czas. Negatywne opinie systematycznie znikają... Przypadek? Nie sądzę...

Rekrutacja już od samego początku wzbudzała moje wątpliwości, ponieważ wszyscy trzej panowie się spóźnili, mimo że byli na miejscu, w dodatku, nawet jeśli któryś z nich był na spotkaniu i się przedłużyło wypadałoby przeprosić. Żaden z panów się nie przedstawił, miałem wrażenie że właściwie za karę tam przyszli. Jeden z panów raz bądź dwa wyszedł odebrać telefon w trakcie spotkania. W pewnym momencie panowie się posprzeczali co do formy zadawanego pytania. W dalszej części jeden z nich zadał pytanie, a drugi kiedy już odpowiadałem z nieukrywaną frustracja powiedział, ze nie będziemy teraz o tym dyskutować. Tak jakby w ogóle nie wiedzieli o co pytać, nie ustalili wcześniej miedzy sobą chyba jak powinna przebiegać rekrutacja. Tylko pan który zadawał pytania techniczne, był tam na właściwym miejscu. W życiu nie uczestniczyłem w tak fatalnej rozmowie. Rozmówcy byli nieprzygotowani, zadawali pytania trochę po omacku. W pewnym momencie wręcz prześmiewczo zapytano mnie „skąd w ogóle pomysł na Excela?” Nie wiem skąd wypadło to pytanie. Bardzo nieprofesjonalna rozmowa, brak kultury osobistej, w życiu z czymś takim się nie spotkałem wcześniej.

Pytania o umiejętności techniczne bardzo znikome. Reszta pytań w stylu dlaczego Pan tam pracował, a dlaczego tam i tak o każde miejsce pracy. Jaki ma pan plan na siebie itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Małe normy

Jedyna firma która obniża pensję pracownikom zamiast dawać podwyżki. Żenada.

@Małe normy

Obniżka wynagrodzenia możliwa jest tylko w ściśle określonych przypadkach, np. gdy jego wysokość uzależniona jest od ilości przepracowanych godzin (stawka godzinowa). Zasady wynagradzania są stałe i znane Pracownikom.

@Kolargolzajrzyj w zakładkę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,375155,0,0,praca W niej znajdziesz kilka ofert pracy. Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Maks

@bosss Wnioskuje, że skoro na starcie dają takie wynagrodzenie to po przepracowaniu kilku miesięcy można liczyć na podwyżkę! Nie jest źle , jeśli ktoś do tego pracuje z zaangażowaniem to na pewno będzie dobrze.

batory

byłem dzisiaj na rozmowie o pracę zarobki na produkcji na start max 2000netto/miesiąc to zostawię bez komentarza tak jak cenę masła praca na 3 zmiany poniedziałek piątek

Kolargol

Czyżby P.P.H.U. AWEX nie miał aktualnie żadnych ofert pracy? Nic nie mogę znaleźć a czytam opinie, że ktoś ma rozmowę o pracę? Podpowiedzcie proszę coś.

bosss

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy na produkcji. Jak się dowiem ile płacą to napiszę.

Pracownik ze stażem

Niestety nie uda się dogodzić wszystkim pracownikom. Osoby które świeżo przychodzą do firmy nie czują jej klimatu i nie są z nią związane. Patrzą na firmę przez pryzmat pieniędzy. Starsi pracownicy doceniają pozycje firmy w branży, jakość wykonywanych przedmiotów!!!!!

Krzysztof

@Karolina Ja swego czasu byłem wytypowany do pracy w serwisie w Poznaniu, niestety przyczyna losowa przekreśliła w tamtym momencie moją dyspozycyjność do delegacji (a to nieodzowna część większości serwisantów). Co zaś się tyczy tej firmy, miałem jeszcze w zeszłym miesiącu styczność z awex'owymi oprawami oświetlenia awaryjnego. Wiadomo, że to zupełnie inna specyfika takich urządzeń w porównaniu z oświetleniem podstawowym, niemniej jednak miałem porównanie w tym samym miejscu opraw: podstawowej firmy X i awaryjnej awexowej. Powiem szczerze, że choć produkty produkowane na podobnym poziomie technologicznym, to tak naprawdę tylko awex'owi można oddać hołd, że się przyłożył do tych opraw. Raz, że schludnie wykonane. Dwa, że w środku naprawdę rozsądnie rozplanowane i przygotowane do bezpiecznego montażu, aby nic z mocowań nie zetknęło się z wnętrzem i nie zwarło. Trzy, że ktokolwiek by nie chwycił załączonej instrukcji obsługi, połapie się w montażu bez pudła (a mało który producent daje szczegółową instrukcję). Naprawdę zadbano w tych awaryjkach, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to nie są żadne no-name'y. Fajne oprawy, łatwe do nauki. Tak więc jak jest okazja pracy tutaj, to tylko łapać :) Rozmową na pewno nie ma co się stresować, bardzo przystępni ludzie.

@kadry to na pewno ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad zmianą pracy. A czy ktoś z osób śledzących wątek pracuje w P.P.H.U. AWEX właśnie jako serwisant? Co możecie powiedzieć o swojej pracy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do firmy?

Czarek

Cały czas pojawiają sie ogłoszenia w dziale serwisu. Od jakis dwóch lat poszukują serwisantow, więc to daje do myślenia.

kadry
@Czarek

Tak, firma się rozwija i zatrudnienie jest zwiększane we wszystkich działach.

Wax

Opinie o firmie są tak podzielone, że nie wiadomo o co chodzi. Czepianie się wszystkiego jest po prostu nieuczciwe. Zawsze można znaleźć inną firmę i po problemie!

Natalia

Firma AWEX to najnowocześniejsze technologie i lider w branży. Myślę, że praca dla takiej firmy sprawia satysfakcję. Czasami czytam wpisy na forum i nie rozumiem po co to robić? Jeśli mi nie odpowiada praca to ja zmieniam.

Waldi

Cieszę się, że dostałam się do pracy w Awex-ie. Spoko firma , ludzie są kapitalni i taka fajna atmosfera panuje. Nie mogę również narzekać na zarobki bo są całkiem przyzwoite, choć wiadomo każdy chciałby mieć więcej.

Atmosfera w pracy SPOKO, ludzie pracują tam naprawdę fajni co do pracy to przy składaniu lamp trzeba naprawd (usunięte przez administratora) ale przynajmniej praca siedząca za soboty płacą extra ; (usunięte przez administratora) ] 2 zmiany 6-14 i 14-22 (usunięte przez administratora) wadą jest stanie w kolejkach do WC a czas leci ;/ przerwa trwa 30min ogólnie spoko zależy na jaki dział trafisz więc będzie dobrze albo b. dobrze ;)

Witold

Nie mogę znaleźć żadnej nowej oferty a zależy mi na pracy bo firma jest dobra. Jeśli ktoś wie to proszę o info.

Wax

Słyszałem wiele dobrych opinii o firmie. Złożyłem swoje CV i czekam na spotkanie rekrutacyjne. Może ktoś mi powie jak to u was przebiega? Jakich zarobków mogę oczekiwać i w ogóle jaka jest atmosfera w pracy. Mam jeszcze zbyt małe doświadczenie w pracach.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. AWEX - Masłomiąca

• Jak się pracuje w P.P.H.U. AWEX?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. AWEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. AWEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. AWEX?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. AWEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. AWEX