Opinie o P.P.H.U. AWEX w Masłomiąca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. AWEX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. AWEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. AWEX w Masłomiąca

Pieróg

Nikomu nie życzę stracić tu czasu. Kto nie posłucha szybko przypomni sobie ten wpis i wróci tu przyznać rację.

potencjalny
@Pieróg

Możesz napisać nieco więcej? Dlaczego tak negatywnie?

hugo

to jest prawda...

Stefan
@Pieróg

To prawda. Ciężko sobie wyobrazić gorszego pracodawcę.

Fifi

Nie wiem skąd ten hejt na firmę. Pracuje mi się w niej bardzo dobrze. Wypłaty przelewane terminowo, pracujemy w komfortowych warunkach, mydła w łazienkach uzupełniane są cyklicznie, papieru toaletowego również nie brakuje. Dach nad głową jest. Tylko teraz to się ludziom w d*pach przewraca, kiedyś to się robiło byle robota była, a dzisiaj każdy chce premie, nie wiadomo jakie pieniążki. Po co to komu potrzebne to nie wiem. Jedynie szkoda ludzi trochę niedocenianych przez szefostwo, np. magazynierów. Zawsze chętni do pomocy, kulturalni. Kompletacja również. Szkoda też fachowców na serwisie, niedocenianego kierownika, czy Pań sprzątających. Że tak powiem, problemu alkoholowego nie ma, to też plus, a przynajmniej oficjalnie. Poza tymi niedociągnięciami firma super. Mocne 4/10.

Fifi

Jesteś absolutnie ohydną osobą skoro podglądasz mnie kiedy się (usunięte przez administratora) W czasach kiedy torebka ryżu jest warta więcej niż kilogram trufli, papier toaletowy nazywany jest szarym złotem. Za to ty! Ty zapewne jesteś tą płaczliwą osobą, która jak zawsze nie wyrobiła targetu albo nie mogła zostać po godzinach postarać się o lepsze pieniądze bo trzeba była zapieprzać na zajęcia z yogi spalić zeżarte delicje przy biurku!

Fafa

Na miejscu kierowników każdego działu dołożył bym każdemu pracownikowi obowiązków bo ewidentnie wam się nudzi. Ja się zwolniłem z tej firmy jakiś czas temu z powodów osobistych i takich jaj nie było. Widać że teraz przyszła fala gimbazy do firmy która nie potrafi rozmawiać tylko lubi pisać :) pozdrawiam wszystkich pracowników ze starej gwardii!!

WIKI

Szkoda pisać i tak komentarze są niewygodne -bo obiektywne -więc są usuwane lepiej nie tracić czasu na tą firmę bardzo słabe zarobki, bardzo duże wymagania ,żadnego widoku na możliwość rozwoju -pięknie opisane w ogłoszeniu co nie pokrywa się z rzeczywistością. Brak tak naprawdę spojrzenia właściciela bo dyrektorzy robią co chcą -chyba, że to przyzwolenie właściciela. Szanujmy tych pracowników fizycznych żeby im się chciało.

Rekrutacja już od samego początku wzbudzała moje wątpliwości, ponieważ wszyscy trzej panowie się spóźnili, mimo że byli na miejscu, w dodatku, nawet jeśli któryś z nich był na spotkaniu i się przedłużyło wypadałoby przeprosić. Żaden z panów się nie przedstawił, miałem wrażenie że właściwie za karę tam przyszli. Jeden z panów raz bądź dwa wyszedł odebrać telefon w trakcie spotkania. W pewnym momencie panowie się posprzeczali co do formy zadawanego pytania. W dalszej części jeden z nich zadał pytanie, a drugi kiedy już odpowiadałem z nieukrywaną frustracja powiedział, ze nie będziemy teraz o tym dyskutować. Tak jakby w ogóle nie wiedzieli o co pytać, nie ustalili wcześniej miedzy sobą chyba jak powinna przebiegać rekrutacja. Tylko pan który zadawał pytania techniczne, był tam na właściwym miejscu. W życiu nie uczestniczyłem w tak fatalnej rozmowie. Rozmówcy byli nieprzygotowani, zadawali pytania trochę po omacku. W pewnym momencie wręcz prześmiewczo zapytano mnie „skąd w ogóle pomysł na Excela?” Nie wiem skąd wypadło to pytanie. Bardzo nieprofesjonalna rozmowa, brak kultury osobistej, w życiu z czymś takim się nie spotkałem wcześniej.

Pytania o umiejętności techniczne bardzo znikome. Reszta pytań w stylu dlaczego Pan tam pracował, a dlaczego tam i tak o każde miejsce pracy. Jaki ma pan plan na siebie itd.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A Ty kolego Domin1997 z tego co mówili mi twoi "koledzy" z drugiej zmiany nie powiedziałeś przy rekrutacji ze się leczysz na jakieś zaburzenia psychiatryczne(usunięte przez administratora)

Jak jest z awansem w P.P.H.U. AWEX?

Stachu

Awans ?hmm może i jest dla młodych którzy dają wypowiedzenie znudzonych monotonia pracy i odpowiadających preferencje błąd dyrektora w miarę ładna młoda dziewczyna ewentualnie facet który umie opierd.... pracowników i zabierać premię szkoda że właściciel kompletnie nie ma pojęcia co tak naprawdę robią przełożeni typu Liero brygadzista z-ca brygadzista różnej maści asystenci i za co im płaci a mógłby dołożyć kasę tym którzy pracują fizycznie i tak naprawdę są kołem zamachowym tej firmy...

@Dd Twój wątek jest ciekawy. Czy tzw. "lojalki" są w P.P.H.U. AWEX podpisywane standardowo? Rozumiem, że tylko na stanowiskach strategicznych dla firmy? Pytasz na forum, czy firma praktykuje rozwiązania umowy lojalnościowej i zwolnienie z zakazu pracy w konkurencji. A czy próbowałeś rozmawiać o tym w samej firmie? Może to kwestia negocjacji. Takie umowy zazwyczaj zawierają rekompensatę finansową; może wystarczy deklaracja rezygnacji z tej rekompensaty? Próbowałeś takich negocjacji?

Observver
@Karolina

Umowa o zakazie konkurencji jest wazna tylko wtedy kiedy jest w niej zaznaczona stawka rekompensaty nie mniej niz 25% wynagrodzenia i pracodawca po rozwiazaniu umowy bedzie wyplacal ta rekompensate.

Chaos

Chaos w zarządzaniu, słaba kasa, btw ludzie sie ni upominają o hajsy nie wiem czemu. Budynek biurowy zdaje się kwitnąć w odróżnieniu od ciemnej strefy produkcji. Bez rozwoju i perspektyw.. Na łeb nie pada ale za to wieje..

Edyta
@Chaos

Trzeba przyznać, że nie masz najlepszej opinii zarówno o funkcjonowaniu, jak i o ogólnych warunkach pracy w P.P.H.U. AWEX. No ale akurat wysokość wynagrodzenia to kwestia uzależniona od indywidualnych potrzeb danego pracownika. A na jakiś benefity to tam można liczyć? Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, itp.?

Obserwator

Zastanawiacie się czemu opinie są tak bardzo podzielone. Negatywy wpadają od byłych i obecnych pracowników większości działów. Pozytywy klepią kierownicy działów, bo już nie bardzo są chętni do pracy. Mieszkańcy Masłomiącej, Michałowic i wszystkich okolicznych miejscowości już dobrze wiedzą czym pachnie ta wątpliwej jakości działalność. (usunięte przez administratora)

Antoni
@Obserwator

Każdy ma prawo się wypowiedzieć się w tym wątku na temat AWEX niezależnie czy jest to opinia pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze, żeby była konstruktywna i obiektywna, wtedy wiele wnosi do informacji o pracodawcy. Ciebie też zachęcam do wyrażenia swojej opinii o pracodawcy.

Obserwator

Starzy pracownicy nie mają co myśleć o podwyżce, no chyba że mówimy o podwyżce obowiązków to się zawsze da zrobić. Absurdem jest to że młody pracownik bez doświadczenie zarabia więcej niż ten który pracuje 10 lat. Powód jest taki że nowych pracowników nie ma zbyt wielu więc jedynie mogą ich kusić na start zarobkami i obietnicami że będzie lepiej. Jednak po kilku miesiącach gdy ktoś się zorientuje o co chodzi to ucieka. Pracownicy za stażem 10 lat też są ale tylko dla tego że mają układy, lub mieszkają w sąsiedztwie. O czymś takim jak wypłata diety w delegacji można zapomnieć, bo od tego roku wprowadzono cięcia na każdym dziale. Pracownicy produkcji w ciągu 1,5 roku mają już 3 podwyższenie normy produkcyjnej, więc nawet doświadczeni nie są w stanie utrzymać wysokiej normy. (usunięte przez administratora) Rotacja ludzi jest tak duża, że czasami widzisz kogoś pierwszy i ostatni raz. Warunki socjalne bardziej jak na budowie niż w zakładzie produkcyjnym (usunięte przez administratora)Dodatkowo usilne szukanie byle powodu żeby zabrać pracownikowi premię, która jest stałą częścią wypłaty. (usunięte przez administratora)

P.P.H.U. AWEX w ostatnim czasie znacznie się rozwija i prowadzi nowe rekrutacje. Obecnie firma poszukuje Inżyniera wsparcia technicznego ds. systemów przeciwpożarowych. Całość ogłoszenia znajdziecie pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/oferta/inzynier-wsparcia-technicznego-ds.-systemow-przeciwpozarowych,2BuLJFFE1Z8qqObzTvJ8NC,krakow Jednak interesuje mnie, czy posiadacie jakieś doświadczenia związane z pracą na tym stanowisku? Czy początkowe warunki zatrudnienia są zadowalające? Podzielcie się swoją wiedzą z innymi.

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Tak bardzo odradzacie, że aż dziwne się wydaje.

Mbape
@Ulka

Pracodawca dramat, najlepiej by pracownik pracował za darmo na odpowiedzialnym stanowisku, duża rotacja ludzi nie majacych pojecia o pracy.A wsołpracownicy kolesiostwo.Szkoda czasu.

Mbape
@Ulka

Nic pozytywnego.Strata czasu na takie firmy w ciągu kilkunastu lat pracy tak nisko jeszcze nie zarabialem to jak żarty tylko tylko to nie były żarty.

@Ulka

No niestety, ta firma poprostu jest kiepska, pod każdym względem.

@69

Właśnie z tego powodu proszę, byście postarali się wypowiadać na temat pracy w AWEXie w sposób obiektywny. Zbyt duża ilość krótkich i negatywnych komentarzy, które nie zawierają rzeczowych argumentów może być postrzegana przez użytkowników jako działania konkurencji. Czy możecie wymienić także neutralne aspekty związane z pracą w firmie? Czy dla pracowników dostępne są/były benefity pozapłacowe?

lobo
@Ulka

Jeżeli gro osób napisało mało pozytywne opinie to chyba o czymś świadczy-prawda. Rozmowa w sprawie pracy ok wymiana zdań gdzie- co- jak później pytanie a jakie chciałoby się zarobki wiadomo na początek trochę niżej czyli na te czasy (usunięte przez administratora)netto było by ok i wtedy mhm a za ile byłoby się skłonnym pracować może (usunięte przez administratora)hmm...bo u nas pierwszy miesiąc zlecenie -później umowa o pracę- ale najniższa krajowa i do tego premia za wyrobioną normę czyli można wyrobić (usunięte przez administratora)netto ALE można przyjść dorobić w soboty i niedziele i niektórzy potrafią dorobić w wekendy nawet drugą wypłatę!!!! Naprawdę to może lepiej pracować w Awexie tylko w weekendy ??? Ale może to szukający pracy jest tępy i coś oczywiście źle zrozumiał . Tak wyglądała moja rozmowa o pracę może za duże mam wymagana płacowe i w (usunięte przez administratora), "że aż dziwne się wydaje" mało pozytywne opiniowanie.

@lobo

Skąd więc tyle roszczeń? Skoro - jak sam piszesz - firma z początku jasno zaznacza, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć jej pracownicy, to nie powinno być o to tylu pretensji. Skoro podczas rozmowy rekrutacyjnej zostało powiedziane - "najniższa krajowa", to nikt potem nie powinien być zaskoczony. Pomijając jednak kwestię zarobków, to czego można nauczyć się w tej firmie? Z tego, co mi wiadomo, w chwili obecnej AWEX dynamicznie się rozwija i poszukuje wielu osób na przeróżne stanowiska, między innymi na: specjalistę do spraw certyfikacji, konstruktora, operatorów wtryskarek, magazynierów i wiele innych. Zerknijcie tu - http://awex.eu/el/pl/kariera/

lobo
@Karolina

roszczeń? piszę jasno i wyraźnie chodzi o sens rozmowy i postawę pracodawcy "owszem oferujemy najniższą krajową ale u Nas można sobie DOROBIĆ w weekendy " NAPRAWDĘ??? tak ciężko to zrozumieć owszem mają wiele ofert na przeróżne stanowiska ale słabo dostępne najlepiej na montera lamp oferowałem swoją osobę na 3 różne stanowiska ale najlepiej wypadłem na montera lamp na stanowisko które w każdym czasie jak się zastanowię będzie dostępne. Uprzedzam kolejne pytanie i odpowiedź- Na pewno mam słabe kwalifikacje bądź doświadczenie " zapewne według ich wymagań- skoro te oferty "wiszą" na ich stronie X czasu (to wiem bo sprawdzam dostępne ofert Awexu) I to na tyle z mojej strony szkoda jałowych wywodów i przerzucania się słowami i udowadnianie że to co widzę białe jest czarne.....

Gacek

Na stronie Firmy (www.awex.eu) są opublikowane ogłoszenia o wolnych stanowiskach. Z tego co wiem - aktualne. Proponuję wysłac CV, jesli będa zainteresowani to pewnie się odezwą. Ja tak zrobiłem i jak narazie podoba mi się. Polecać Firmy nie będę, bo każdy powinien sam podejmować decyzje. Myslę, że wiesz już wszystko! Działaj albo dalej się zastanawiaj:)

Dd

Cześć, Czy ktoś z gości tej strony jest jej byłym pracownikiem i miał do czynienia z umową lojalnościowa? Mam pytanie czy ktoś orientuję się o możliwości rozwiązania takiej umowy? Dajcie znać, sprawa pilna

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Mmmmm
@Tomasz

Szkoda czasu, nie idź tam!

Pan dobra rada

Nie polecam, naprawdę szkoda czasu, obecnie jest wiele ciekawych ofert pracy za dużo lepsze pieniądze.

Dd

Cześć, Pytanie do byłych pracowników. Czy Awex odstępuje od „lojalek”? Dajcie pilnie znać

Świadomy
@Dd

To nie do końca ma znaczenie, ponieważ obojętne od czynności jakie podejmie pracodawca istnieje w naszym prawodawstwie ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Art. 11 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji zawiera między innymi innymi poniższe zapisy: 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest przekazanie, ujawnienie lub wykorzystanie cudzych informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa albo ich nabycie od osoby nieuprawnionej, jeżeli zagraża lub narusza interes przedsiębiorcy. 2. Przepis ust. 1 stosuje się również do osoby, która świadczyła pracę na podstawie stosunku pracy lub innego stosunku prawnego - przez okres trzech lat od jego ustania, chyba że umowa stanowi inaczej albo ustał stan tajemnicy. 3. Przepisu ust. 1 nie stosuje się wobec tego, kto od nieuprawnionego nabył, w dobrej wierze, na podstawie odpłatnej czynności prawnej, informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa. Sąd może zobowiązać nabywcę do zapłaty stosownego wynagrodzenia za korzystanie z nich, nie dłużej jednak niż do ustania stanu tajemnicy. 4. Przez tajemnicę przedsiębiorstwa rozumie się nieujawnione do wiadomości publicznej informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa lub inne informacje posiadające wartość gospodarczą, co do których przedsiębiorca podjął niezbędne działania w celu zachowania ich poufności (…).

@Świadomy

Nie wiem co ta odpowiedź ma wspólnego z moim pytaniem? Ustawa nie zabrania mi pracować dla konkurencji.

Elwira

Wszystkie firmy uprzedzają, że będą się odzywać do wybranych osób!!

Dd

Cześć, Do byłych pracowników. Czy Awex odstępuje od „lojalek” (w sensie czy sam je rozwiązuje). Dajcie pilnie znać

A czy znajdzie się tu ktoś, kto już tam pracuje i będzie w stanie napisać parę słów o tym, jak wygląda sytuacja związana z atmosferą w AWEX? Czy jak już pomyślnie przejdzie się rozmowę rekrutacyjną to praca tam jest przyjemna?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. AWEX - Masłomiąca

• Jak się pracuje w P.P.H.U. AWEX?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. AWEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. AWEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. AWEX?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. AWEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. AWEX