Kaufmann s.p z.o.o

Rypin

Opinie o Kaufmann s.p z.o.o

Alicja

@anonymous a dlaczego Twoja żona nie napisze na forum? Najlepiej jak ktoś sam opisuje swoje doświadczenia, bo są dla wszystkich użytkowników bardziej wiarygodne. Czyli takie dodatkowe godziny są płatne @on-tu? A czy często pracownicy biorą zwolnienia od lekarza w firmie Kaufmann? Jest to jakiś masowy problem?

on-tu

ktoś kto pisze , że zarabia 1400 to kombinuje z chorobowym urlopem myśli , że kadry za nieróbstwo będą takich wynagradzać, to sie myli , najważniejsze to nie opuszczać tygodni z 10-kami i chodzić do pracy w soboty , bo tu zakład daje 50% i 100% wynagrodzenia za nadgodziny i weekend-ówki ...

arbeiter

2 tysiaczki + można spoko wyciągnąć, jak jest się uczciwym. a kto mieczem wojuje to od miecza ginie ;) ps. ...

a dobrze jest , jak kto uczciwie pracuje , nie unika odpowiedzialności i jest na czas w pracy bez krętactw , pokornie egzystujący i sztucznych URLOPÓW CHOROBOWYCH ... no to jest okey! ;) ploty nie mile widziane rzecz jasna jak to wszędzie , bo kto by se pozwolił na takie smarowanie tylka. Pani Prezes konsekwentna , sprawiedliwa , obiektywna , kasa na czas ... a zawsze ktoś się znajdzie jaki manipulant , któremu coś nie będzie pasowało , to tacy z serii "MIEĆ CIASTKO I ZJEŚĆ CIASTKO" ... a tak się nie da ... ;) robota jest najważniejsza!!! :)

anonymous

W tej firmie pracowała moja żona,została zwolniona bez podania przyczyny po 1.5 miesiąca,pani z biura powiedziała że umowę mogą rozwiązać bez podawania przyczyny bo to jest okres próbny, i że żona nie wykonywała poleceń,żona mówiła że robiła to co miała robić,zadzwoniłem i chciałem się dowiedzieć dokładnie dlaczego,ja zwolnili skoro potrzebują kobiet do pracy,zona przez 4 tygodnie pracowała z panią która ja uczyła,i było wszystko dobrze dopóki tamta nie poszła na urlop,i zastępowała ja inna jakaś młoda kobieta,której żona nie pasowała do towarzystwa miała możliwość się jej pozbyć i to zrobiła,jak się dopytywałem dlaczego została zwolniona to powiedziała ta pani z biura że brygadzista musiał napisać że żona coś źle robiła,tylko że żonie ona nic nie poprawiała i nie mówiła że źle robi

polak
@anonymous 20.11.2017 16:26

widocznie 'werbalnie' za bardzo była 'rozwinięta' ... czasami w jęzzzzzzzyk trzeba ugryźć się , jak zresztą w każdej pracy .

Sekretarka z pozdrowieniami

Ta firma to dno zero szacunku dla podwładnych.W biurze dobrze mają tylko pociotki i przydupasy Pani "prezes"reszta a w szczególności dziewczyny są wyzywane od głupich i płaczą po kontach.

ktos
@Sekretarka z pozdrowieniami 25.11.2017 16:23

a myślałaś , że na pópie kariere zrobisz , tu się pracuje a nie loda robi jak u ciebie w poprzedniej pracy Ania! ;)

Alicja

@Koz to miejsce do pisania opinii o firmie Kaufmann, a nie poszukiwaniu do swojej firmy pracowników. Wpis może administrator usunąć, bo nie jest na temat.

Alicja

@Mirek nadal pracujesz w Kaufmann? Nadal poleciłbyś tego pracodawcę? Jakie są mocne strony? Czy wiesz coś o rekrutacji? Każda informacja może się przydać.

Mirek

Mowili ze na okres dwa tygodnie jak zrezygnuje ...dostane 3 zl za godz.A faktycznie dostalem 7, 70.Nie wierzcie w plotki....Firma godna polecenia.

OLO

Obywatelu Realisto, przerwa minimum 15-to minutowa wynika z Kodeksu Pracy.

realista

Przerwa 15 min na 8 godz."na nogach"(umyj rece...idz na stolowke (zeby zaoszczedzic czasu mozesz jesc na stanowisku pracy) zaparz herbate ,najedz sie.Oczywiscie polecam jesc podczas parzenia herbatki.Zaoszczedzisz cenne minuty.idz na papierosa (jezeli palacy)I mistrzostwem bedzie sie nie spuznic.Duzy plus dla nich ze mozna duzo sie nauczyc.Nic po za tym

te 1800 zł to mało jak na brygade przypada 3 lub 4 osoby co znają sie na robocie i umieją czytać rysunek a reszta tylko asystuje podaj przynieś nie spierdol to i tak dużo myśle 70 % tej załogi to typowie statyści robią tylko dobre wrażenie nic więcej. jestem pewny jak by zwolnili 30% załogi i tak by szło tyle samo produkcji ja teraz i nie narzekajcie ludzie bo dupy sobie tam nie urywacie. nie wierzr ze u Rejsa lub w Damixie jest lepiej a jak jest to nikt was tu nie trzyma

Praca po 10 godzin od poniedziałku do soboty i w święta ( 6 stycznia ,11 listopada ) bez prawa do urlopu i chorobowego. Zabierają pieniądze ludziom oddającym krew. Wszystko przez rządy rodziny prezesowej. zarobki po 1800 zł ale atmosfera jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za dużo psów gończych się kręci i wszyscy boją się odezwać. Brak normalnych warunków socjalnych szatni( połowa szafki na osobę i około 0,5 m 2 do przebrania) stołówki(jest na 40 osób a na zmianie pracuje ok 200 osób) zakaz palenia ( jeden papieros kosztem przerwy)

Alicja

@ten, a możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

ten

Obecnie pracuję już od dłuższego czasu i nie narzekam na wynagrodzenie.

kto?

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego lepiej się pracuje w zakładzie Kaufman gdy Pani( usunięte przez administratora ) ma urlop?

ogólenie jestem zadowolony z pracy w tej firmie i te 10 godzin to nie tragedia ponieważ jest za to jakaś wypłata a nie najniższa krajowa ale wkurza mnie jedno i to bardzo ze w brygadzie jest 10 osób co z tych dziesięciu 5 pracuje a reszta siedzi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie mówie o tym aby ktoś sie zrywał ale chociaż wykazał te minimum ale jak dobrze sie zyje z brygadzistą to tak jest tylko szkoda ze z góry tego nie widzą albo nie chcą zobaczyć to w tej firmie wkurza mnie najbardziej

kolega

Dziwię się tym pracownikom co dostają wypowiedzenia.Skoro pani prezes łamie kodeks pracy przez zmuszanie ludzi do pracy w soboty oraz 10 godzin dziennie, to tygodniowo wychodzi 58-60 godzin.Kodeks pracy mówi o 40-tu godzinach tygodniowo. w takiej sytuacji najlepiej podać panią prezes do sądu. osoby zwalniane nie mają nic do straceni.Jak w firmie jest kontrola to pani prezes robi 8-mio godzinny dzień pracy.Pierwszy tydzień lutego był normalnym 40-to godzinnym ,gdyż w firmie była kontrola.W firmie tej pracownik nie może wziąć urlopu kiedy chce,ale jej siostra i cała rodzina biorą urlopy kiedy chcą .

ciekawe

@kolega Kozak w necie pizda w świecie? Czemu sam/a nie powiesz tego osobom które nic nie robią tylko piszesz jakieś posty z d*upy?

kolega

Przecież w tej firmie pani prezes nie ma kompetencji do prowadzenia firmy toleruje nie rubstwo na zmianie gdzie pracuje jej siostra i żony kierowników a następna zmiana musi pózniej nadrabiać to co te leniwe baby nie zrobiły .Za co im płacą W tym zakładzie jest tak że ręka rękę myje

Koleżanka
@kolega 23.12.2016 17:25

Nie dość, że kozak w necie to jeszcze pisać nie potrafi ,może by tak słownik ortograficzny zakupić? Jeśli masz coś do powiedzenia to zrób to poprawnie!

fvcghj

@ beer a czemu narzekasz w tej firmie gdzie pracujesz? w ogóle co to za firma ? ja poszukuje na chwilę oebcną pracy, rozgladam się i powiem sdzczerze ciezko znaleźć coś rozsadnego, albo ja źle szukam po porstu .........

beer

No to ja zarabiam w innej firmie 3 tysiace na reke i narzekam to wspolczuje wam cholernie

janek

Chyba oszalałeś zwykły pracownik nie stanowisko przyjdź a się przekonasz na własnej skórze . Niektórzy dwa dni po wypłacie już biorą zaliczki żeby na opłaty i życie starczyło takie są realia . Zarobisz więcej jak będziesz robił nadgodziny niektórym nygusom to pasuje ale nie tym co mają rodziny. W praktyce wygląda to tak że jak pani prezes nie podniesie stawek konkretnie bez urywania premii to zostaną same nygusy co mają wyjebane i ci co do kupy dwóch elementów nie potrafią złożyć. Także proszę przyjść i się przekonasz .

janek

Masz rację przychodząc kilka lat temu do firmy miałem chyba większą wypłatę jak teraz. Jak wróciłem z pracy to mnie kobita wyśmiała że ja chłop tak mało zarabiam. Trzeba się rozstać z tą firmą i szukać czegoś.Za poprzednich rządów by tak nie było bo teraz to więcej asystentów dyrektorów niż ustawa przewiduje i każdą gębę trzeba utrzymać kosztem fizoli .Teraz wiadomo dlaczego reklamę wystawili bo ludzie będą uciekać albo na chorobowe pójdą .Hasło reklamowe dołącz do nas za 1300 zł powinno być dopisane .

włodek

Warunki są takie że przez pół roku nie masz co liczyć na więcej niż 1400 zł a jak trafisz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistę to cały czas będą cię paść na takim poziomie. Przy tej wypłacie dopiero pokazali ile jest dla nich wart pracownik pracujący przez osiem godzin.Mydlenie oczu podwyżkami wyszło teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy wypłacie tylko zmuszać najlepiej do nadgodzin każdego.

Kszysiu

Jak na lokalne warunki to całkiem uczciwa oferta. Można by szukać problemów, ale po co, praca jets dla tych którym się chce pracować, chociaż i takich co po minimalną przychodzą też znajdziesz (najwiecej marudzą)

Bigiel

Mobing wyzysk smród brud kiła mogiła. Awansy za podpierdalanie to codzienność jeden urlop na telefon i po premi , i można utrzymać rodzine za 1200 zl pozdrawiam wszystkich donosicieli.

xyz

Jestem uczniem i chciałbym iść tam do pracy na wakacje. Jaką prace bym tam wykonywał, bo nie wiem czy sobie poradzę?

rybak szczęścia

popieram cię dikoteks, w dzisiejszym czasach najważniejsze sa pieniądze i to o nich powinniśmy tutaj rozmawiać. także w związku z tym czy ktokolwiek może napisać ile na rekę się zarabia na poczatku w Kaufmann s.p z.o.o? w sumie jak produkcja reklam przestrzennych to myślę że w grę wchodza bardzo duże pieniądze

Mam ich gdzieś
@rybak szczęścia 19.02.2015 18:34

Ale tu nie chodzi o to co robisz, możesz i robić statki kosmiczne,a że mamy najniższą krajową 1750 zł brutto to więcej w Kaufmanie nie zarobisz. Dostaniesz 7 zł brutto na godzinę a po 10 latach pracy może dojdziesz do 10 zł brutto no i 2 tyś. zarobisz razem z premiami, chyba że ktoś od początku jest albo z rodziny ptaszków albo dobrze umie włazić albo ktoś się pomyli w umowie i dostaniesz jakieś 2 tyś. od razu.To jest autentyczna wypowiedź bo macie to od osoby która dyma tam już x lat.

amber

Wierz w co chcesz i pisz takie mądrości ale w niedługim czasie nawet to wam nie pomoże.

amber

Wiecie jak tam jest było źle ale za nowych rządów jeszcze gorzej.Stare czopki przydziały nowe twarze a nowe pchają się w tyłek ile wejdzie powodzenia panie(usunięte przez administratora)nasmaruj się dobrze bo jak wetkniesz całą głowę to możesz już nie wyjąć.Szacunek

ja

kiedy wypłata? 10?

gosc
@ja 25.05.2014 17:48
kiedy wypłata? 10?

chyba Cię pojebało, że biuro tylko 8 godzin, robota od 7 do 18 + soboty

zbych

jakieś dziwne te godziny pracy od 6-16 , 16-2 z tego wynika ze produkcje haruje bo biuro się nie przepracowuje od 7-15 (czyli 8 godz przepisowo)z tego wynika ze na pewno nadgodziny nie sa rozliczne uczciwie

ja

a pracownicy biurowi o której zaczynają prace? czy nadgodziny są rozliczane uczciwie, czy kombinują?

no

Na produkcji też pracują kobiety zmiany są od 6-16 i od 16-2 ale jest też normalny tryb pracy od 7-15 15-23

morgan

dzieki NO , a jakie godziny pracy, bo chce wyslac zonke tam do pracy a nie wiem czy beda odpowiadaly nam zmiany bo ktos musi zostac z malym, a kobiety tylko w biurze pracuja czy na produkcji tez ?

no

Zmiany są dwie i normalne godziny pracy po 10 godzin

morgan

ile jest zmian i jakie sa godziny pracy w tej firmie? prosze o pomoc

wrak człowieka

ludzie przesadzają takie stawki były 5 lat temu ,ile godzin tam pracujecie 8h- a ile zarabia spawacz w tej firmie ?,ja pracuje nie daleko bo obok i pracuje po 12 trzy tygodnie i jeden po dziesięć godzin -wypłaty też nie są kosmiczne a ,żeby odpocząć nie da się

zainteresowany

Skoro w tej firmie Wam tak źle, to przecież nikt Was tam siłą nie trzyma. Zwolnijcie się, zrobicie miejsce dla osób które nawet za te "1500 zł" pójdą pracować. Może jak staniecie się bezrobotnymi, wtedy docenicie pracę. A tak na marginesie, to są jeszcze gorsze miejsca pracy (a co za tym idzie gorsi pracodawcy). KAUFMANN to normalna firma, nie to co pozostałe "obozy pracy" na terenie Rypina. Spróbujcie wytrzymać w Damixie, u Rejsa albo w Zalmecie.

Amber

[usunięte przez admina].Tak że polecam i ja pracę w firmie pana niemca za 1500 zł z 4 pracującymi sobotami które są oczywićnie przymusowe.Polecam i proszę składać CV.

jest ok moze byc

Zostaw opinię o Kaufmann s.p z.o.o - Rypin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufmann s.p z.o.o