Opinie o Kaufmann s.p z.o.o w Rypin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kaufmann s.p z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufmann s.p z.o.o o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufmann s.p z.o.o w Rypin

Trąbalski

Co się stało że Słoń wziął się za pracę?

Mnich

Dlaczego Prezes nie kontroluje lojalności niektórych pracowników??

Czy Kaufmann s.p z.o.o organizuje staże dla studentów?

Technik montażysta

Waran został wynajęty jako "ucho prezesa" dostał zlecenie na pracę w sobotę. Nie nadaje się do pracy ale za to w zgladaniu kontow i donoszeniu jest nr1. Łazikuje całe dnie zgladujac ofiary warnisko paskudne

@Technik montażysta

Waran w czwartek z nudów piętnaście razy oglądał litery omni plus. Aż przyszliśmy je zabrać w piątek. Że te łazikowanie się mu nie znudzi. Chodzi i strzela jadem w niewinnych ludzi. Ps."ucho prezesa" to dobre. wszyscy wiedzą kim jesteś :)

***
@Sprawiedliwy

Zakład szuka oszczędności po czym zatrudnia takich ludzi, którzy są nietykalni, a i tak obrywa się tym co naprawdę pracują...

@Technik montażysta

Czarne chmury nad waranem. Koniec ściemniania i przesiadywania na mistrzówce. Zmiany zmiany zmiany. Kariera podpierdzielacza na dobre nie wychodzi. Niech Waran będzie przykładem dla nowych nadgorliwych kapusi

Alvaro
@Bachus

Czy to znaczy że weźmie się za robotę?

@Alvaro

Starego psa nie nauczysz nowych trików. Ps. Starego Warana też niczego nowego nie nauczysz

Soplica

Waran konikuje się co chwilę w trakcie pracy I wchodzi do poczekalni wilizac swoje rączki z nasienia denaturowego

@Soplica

Ale mnie łeb opuch. Za długi łikiend. Za dużo żem wychlal. Mam czerwony pysk jak Apacz jaki. Jakoś udało się przełazić kolejny dzień. Gupki niech robią ja najlepszy w ukrywaniu.... PS. Zara zaleje układ Tatro jasno

Technik Lakiernik
@Alfons

Waranie czy tam Alfonsie jak Cię tam zwą współpracownicy. Dzis złożyłem cv do firmy. Więc niebawem zmienia się tam zasady panujące na lakierni. Zarząd firmy będzie miał okazję zobaczyć że nie nadajesz się na kontrolera jakości. Będziesz mógł wrócić do tego czego się nadajesz czyli malowania pędzlem bujaczek na placach zabaw. Do zobaczenia zatem

@Technik Lakiernik

Witam Techniku. Ciężko będzie przebić się Panu przez układy tam panujące. Waran zbudował swoją karierę na donoszeniu. Więc będzie strzelał jadem. Kto zna się na malowaniu wie że on nie ma o tym kompletnego pojęcia. Wiedzę swą zaczerpnąć mu się udało tylko przez ludzi tam malujących. Którzy chętnie dzielili się wiedzą. A waran chodzi i nasłuchuje żeby potem chlapać ozorem i przechwalać się jak się maluję. Jeżeli zacznie pan pracę będzie można wpuścić Was na kabiny niech poprostu każdy pokaże co potrafi. Wtedy będzie można poprostu zweryfikować. Kto jest kim

Montażysta
@Alfons

Waran jak przychodzisz do nas i wypijasz cała wodę z baniaka. Idź na lakiernie do tych cwaniaczków tam jest Twój smoczy wodopój. Tu na montażu nikt nie pragnie Twojego towarzystwa. Jeżeli będziemy szukali przyjaciela to załatwimy sobie psa. Choć strach bo byś go pożer pewnie. Nic nie robisz ino łazikujesz w tej robocie. Zachlewasz swój wielki pijacki łeb a później w robocie stoisz tylko przy wodopoju zachlewajac kaca mordercę...

@Montażysta

Może kiedyś znajdzie się rycerz co wygra że smokiem z komodo :)

@Alfons

Podobno brygadziści romansują z podwładnymi czy to prawda?

Montażysta
@Montażysta

Waran. Kasując wpisy nie zmienisz ludzi. Musisz zmienić siebie wtedy współpracownicy będą może Cię po części akceptować. Nie dziwi mnie to że w przedszkolu wołali na Ciebie "kabel"

@Alfons

Ale mam szum we łbie. Chyba od tego picia nawabilem się choroby morskiej. Jutro wracam do tych januszy. Kilku trzeba będzie (usunięte przez administratora) Dwa tygodnie mieli przerwy. Wodę na montażu postawcie dla mnie bo mnie będzie jutro smolić. Jak to smoka z komodo :)

@Waran z komodo

Po co zaglądasz w te papiery jak i tak nie wiesz o co biega.Waranisko największy ściemniacz w firmie otrzymał wczoraj należne mu baty :) PS. Za mioteł się złap i nie przeszkadzaj w pracy

Firma Kaufmann s.p z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zdzichu

Podobno brygadziści romansują z podwładnymi czy to prawda?

@Zdzichu

W tym roku wakacje spędzę u swej smoczej rodziny z komodo. Pogoda sprzyja tego roku zaszczepiłem się "Tatro jasno" więc mogę polecieć na komodo

@Waran z komodo

Będzie polował z rodziną na zwierzęta. Takie waranowe safari sobie trzaśnie w te wakacje. Jadowita gadzina

@Waran z komodo

Waran się chwalił ze Waldek z sikensa chciał go zrobić przedstawicielem. Ten ma fantazje dopiero jak on by niby jeździł autobusem albo pociągiem chyba. Druga sprawa to trzeba mieć pojęcie o pojęciu. Waran zna się na malowaniu bujaczek pędzlem bo pistolet jest gadzinie obcy. Operatorem miotły jesteś dobrym i tutaj się sprawdzaj. Bajki opowiadaj w łosieku pod spółdzielnia. Choć tam żule nie dadzą sobie kitu wciskać :)

@Waran z komodo

Od poniedziałku zaczynam urlop. Pierwsza połowę spędzę w ogrodzie. Marcin wichsjster kupił mi 80puszek Tatry jasny. Więc będę miał co robić. W tym roku chyba podnośnik muszę wynająć bo takie duże warzywa mi rosną. Dynie będą miały już 30kg jedna. Druga polowe spedze na wyspie komodo. Ciężko będą mieli moi współpracownicy. Tęsknic im się będzie za moja osoba. Na montażu wody nie będę im wypijać :)

@Waran z komodo

Moje dynie są tak duże. Ze widoczne są z kosmosu jak chiński mur

@Waran z komodo

Jak będę na urlopie to dywanik w biurze odpocznie bo nie będę latał na skargę z pierdolami. Na urlopie zajmę się obserwacja sąsiadów napewno wypatrzę coś żeby można było ich gdzieś (usunięte przez administratora). Czuję się jak "Strażnik Łobórek"

@Waran z komodo

Nie Lece na komodo. Lotnisko w łosieku zamknięte do odwołania. Będę u siebie na stwie polować na karasie

@Zdzichu

Waran ma łeb jak ten baniak wody na montażu :)

Miły Pan

@Miły Pan

Proszę nie obrażać na forum. Ja po szczepionce "tatra jasna" i wielu latach alkoholizowania się nie mogę " ten teges" a po tych niebieskich tabletkach tak mnie odbiło że zgwałciłem swoje wielgie dynie :) więc nie biere już tych dropsów.

@Waran z komodo

04.06 w piątek nie będzie mnie w pracy bo jadę po druga dawkę "Tatry jasnej" mam nadzieję że obejdzie się bez (usunięte przez administratora) komentarzy. Podpierdzielalem Was od zawsze i podpierdzielac będę taka Warana natura więc wasze komentarze nie będą miały wpływu na moją zmianę.

@Waran z komodo

Smutna wiadomość. Dziś w godzinach porannych w łoburkach waran z komodo zaatakował sarnę która próbowała przemieścić się na drugą stronę drogi w okolicach przystanku. Pomimo szybkiej pomocy powiadomionych służb weterynaryjne nie udało się jej uratować.(usunięte przez administratora)

@Bachus

Waran łazi całe dnie i wypatruje kogo by tu (usunięte przez administratora) Albo (usunięte przez administratora)

Waran z komodo

Borsuk już oprawiony. Na zimę będzie czapa jak ta lala :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bachus

Wiadomość z ostatniej chwili. Waran przerwał leczenie. Zerwał abstynencje.zeby nie było jak poprzedniego roku przejeżdżałem koło jego ogrodu to leżał napruty ino mu uszy z grządki wystawały a jamnik mu mordę cyca lizał.

Alfons

Waran zachowujesz sia jak Janusz. Zero odpowiedzialności stwarzasz zagrożenie dla współpracowników będąc napruty w pracy. Wstyd

@Alfons

Waran pojechał dziś zaszczepić się najnowsza wersja szczepionki. Dedykowanej tylko dla ludzi z jego pokroju. Jest to szczepionka "tatra jasna" PS. Po co on się szczepi jaki wirus odważył by się zaatakować Warana z Komodo?

@Bachus

O kurde ale me smoli po ty szczepionce "tatra jasna" chyba trzeba wciągnąć jakiego "mało setunga"

Dobrze rozumiem ze nie każdy nosi maseczkę w pracy?

@Marek

Waran maseczkę ma zawieszona na jednym uchu. Bo mu się na ryłko nie mieści. Taka z niego gadzina :)

@Alfons

Pani Bożenko jak można żyć z taką niemota. Waran tylko dobry jest w piciu. Są odpowiednie ośrodki które są wstanie Pani pomóc. Współpracownicy także chcieli by go tam właśnie umieścić. Choć nie wiadomo czy coś jest wstanie wyprostować tak skrzywiona psychikę. Każdego dnia po godzinie 14 gdy wybiega z firmy stwarza zagrożenie w ruchu drogowym bo nie patrzy jak leci do Netto żeby zachlać ryło. :)

@Alfons

Warana nie poskromisz. Straszna z niego gadzina. Na (usunięte przez administratora)siedzi tylko i nic nie robi...

@Alfons

Zdrowych Wesołych świąt dla Wszystkich pracowników... Ps.Waran obyś wytrwał w abstynencji. Nie ma się czego wstydzić. Odwyki są dla ludzi nie musisz ściemniać ze to korona :)

@Alfons

Waranku nasz Drogi. Wszystkiego Najlepszego w Dniu Imienin. Życzymy Ci by dynie wielgie porosły w Twym ogrodzie by karasie na czaple polowały w Twym stawie. Byś nie musiał podpierdzielac dużej ilości pracowników w zakładzie. No i najważniejsze żebyś zachlal dziś ten szczęśliwy wielki łeb :)

@Alfons

Waran zaskakuje nas Twoja aktywność w ośrodku terapii uzależnień. Wszyscy są mile zaskoczeni że i dziś zaskoczyłeś nas wizyta na terapia. Taka postawa Górna jest naśladowania. Niech moc będzie z Tobą i niech alkohol Ci brzydnie. Dziękujemy za zasadzenie dyń w ogródku w wichulcu. Na pewno prace pomogą w terapii innych uzaleznionych. Zobaczymy czy wyrosna dynie po 80kg jak nas zapewniasz. PS. Do usłyszenia. Pozdrowienia dla Waranskich współpracowników :)

Przyjaciel z Irlandii

Pracowalem tam pięć dni i postanowiłem odejść ze względu na atmosferę jaką wprowadza tam kilka osób . Jedna z nich jest Wojtek "jakiś cowiec". Codziennie donoszono na mnie do Pani Prezes. Tylko dlatego bo sprzeciwialem się między innymi ludziom którzy karierę robia na kablowaniu współpracowników. Pytanie moje do dyrekcji firmy brzmi dlaczego akceptują takich ludzi bez zasad. Przecież takim ludziom nie można ufać. Chciałbym tam pracować bo wielu tam super współpracowników lecz poczekam cierpliwie jak zostaną tam wprowadzone porządki . Dziękuję Mistrz Topol

Czesław
@Przyjaciel z Irlandii

Pięć dni Twojej pracy w firmie Kaufmann wystarczyło, abyś wyrobił takie zdanie o osobach, z którymi pracowałeś? Jestem ciekaw, czy nie zbyt szybko wyraziłeś taką opinię o atmosferze, która tam panuje. Ciekawi mnie, czy gdybyś dalej pracował w tej firmie, to nadal byłyby takie sytuacje, które przedstawiłeś w swoim komentarzu.

Przyjaciel z Irlandii
@Czesław

Drogi Czeslawie pracowałem w firmie Kaufmann ponad rok czasu w 2003 roku . Także znam starych pracowników. Pozdrawiam

Nie dla Wojtka alkoholika
@Czesław

Proszę o częstsze sprawdzanie na bramie pana Wojciecha Ch. Często czuć od niego alkohol. Jednakże alkohol przy jego naturalnym odorze to pikuś. Czesław nie wiem jak długo tam pracowałeś ale masz zbyt małą wiedzę na temat firmy

Czesław
@Nie dla Wojtka alkoholika

Jeżeli zdarza się, że niektóre osoby spożywają alkohol to powinno to zostać zgłoszone kierownictwu. Czy takie działanie zostało podjęte? Jaka była reakcja?

Pomocny
@Czesław

(usunięte przez administratora) plecy ma w zarządzie

Gosc
@Czesław

Uprzejmie donoszę Czesław. Jesteś za podpierdzielaniem współpracowników. Tak robi się karierę w firmie kaufman

@Przyjaciel z Irlandii

Mam nadzieję że dyrekcja czyta opinie i wyciąga z nich jakiekolwiek wnioski...

Rypiniak
@Przyjaciel z Irlandii

Pozdrowienia dla Mistrza Topola :)

Zdzichu

Co nowego w Kaufmanie?Nie zwalniają w pandemi?

@Zdzichu

Po ile godzin teraz pracujecie w Kaufmanie?

***
@Swój

Chwilowo po 8 H. Długo to potrwa nikt nie wie.

Jan
@***

Dlaczego Twoim zdaniem długo to nie potrwa? Do czego dokładnie odnosi się Twój wpis bo nie bardzo go teraz rozumiem? Wyjaśnisz mi?

Alon
@Zdzichu

Jakie są place na start w lakierni?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Kaufmann s.p z.o.o?

Swój

Nie na przystanku autobusowym!????

@Swój

No to kolega błyskać potrafi inteligencja. Pyta się ktoś a tu trafia na jakąś melepete mało rozgarnięta. Na przystanku to Ty siedzisz kolego bo to główne miejsce spotkań na twojej wsi

@Sprawiedliwy

Mylisz się jestem z miasta nie z wioski Rypin he

Rypin jest miastem kolego

Zycho

A gdzie w stodole w Brzęczkach ?!

magik

Pandemia dopadła również naszą firmę, wdrażamy tarcze antykryzysowa 4.0. Praca w mniejszym wymiarze godzin, za jeszcze mniejsze wynagrodzenie.

Kotek

Na ślusarni

@Kotek

Chodzi mi o to czy jest tam fizycznie codziennie czy jest może oddelegowana na inne działy?

Kotek

Tak pracuje

@Kotek

A na jakim dziale teraz jest?

@Kotek

Ponawiam pytanie na jakim dziale pracuje (usunięte przez administratora)czy możecie mi napisać?

Apo

Teraz znowu jest tu robota podobno, bo mało ludzi jest i praca na dwie zmiany po 10 godzin, soboty też, po 8 godzin ... Nie wiem jak z kasą, ale pewnie 2 tysiące z haczykiem jest ... ????

Czy może mi ktoś napisać czy pracuje taka Jobczyńska J w Kaufmanie?

Greaky

Czy to prawda że zmniejszono godziny pracy po przyjęciu pomocy od Państwa (tarczy antykryzysowej) jak u Rejsa?

Kabanosik

Chłopacy na lakierni noszą ciężkie płyty w czterech(usunięte przez administratora)

@Kabanosik

Czyja tu wina ?? Jak głupcy to niech i w dwóch noszą. Co tu Wojtka wtrącać?

ByłyPracownik
@Kabanosik

Jak robiłem tu to we dwóch dawaliśmy radę te ciężkie płyty targać. A jak już co to chłopaki ze szlifierni zawsze pomagają tym cieniasom z lakierni nosić te płyty. ???? A Wojtek nie musi tyrać fizycznie.

@ByłyPracownik

Niektórzy z lakierni nic nie potrafia dlatego ciągle czepiaja sie Wojtka zapewne z racji tego do jakiej funkcji doszedł przez lata pracy. Do czego oni dojda jak tylko potrafia oskarżać swoich przełożonych. Ogarnijcie sie panowie proszę. Na szlifierni ekipa zawsze służyła pomocą innym . Przyjażnie nastawieni sa i do Wojtka i do jego ludzi z lakierni

Jo

Cześć ja tam z pracą w K. Macie jakieś zamówienia, teraz będzie ciężko przetrwać.

elektryk emeryt

zamiast pisac Ciagle na prezesow .mistrzow czy wojtka . niech sie pozwalniaja jak im cos nie pasuje . tylko gdzie oni znajda prace jezeli w oczy nie powiedza prawdy tylko zgodza sie na kazde warunki i ponownie beda narzekac ze ktos kradnie czy jest zly bez wzgledu na to jaka funkcje w firmie ma. kariere robi sie na tepych glowach takich jak ci co krzycza duzo a nic nie robia. na poczatek proponuje by sie przedstawiac zaczac moze pod swoimi oskarzeniami

Staś
@elektryk emeryt

Zgadzam sie z tym . Dodam tylko ze pamietne niedalekie czasy jak jeden Lakiernik co na wojtka dzis pluje kiedys kury mu woził i jajka .fałszywiec jak ich dzis nie mało (usunięte przez administratora) wszystkim ktorzy sa poprostu lepsi od niego samego...

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufmann s.p z.o.o - Rypin

• Jak się pracuje w Kaufmann s.p z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufmann s.p z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufmann s.p z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufmann s.p z.o.o
2.2/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Bohaterów Czerwca 1956 R. 4
    87-500 Rypin