"Norlys" sp. z o.o.

Nowy sącz

Opinie o "Norlys" sp. z o.o.

tricfic

podejście do ludzi tragiczne,pseudo...

Rampampam

Sądecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 12zł brutto nie polecam

robii

kiedys sie tam pracowało było niezle ale teraz w NS to miasto obozów pracy masakra jak patrze na kolegów to mi ich zal ledwo starcza od konca do konca a dyrektorki sie rzadza ale do czasu bo stary pracownik musi robic za grosze do jakiej emerytury a młodzież wyjezdza za granice zobaczymy kto za 20 lat zostanie na rynku hehe dobrze ze sie wyrwałem z NS

baby

Generalnie firma z potencjałem ale z dobrym dyrektorem zarządzającym bo Pani Blond to głosno krzyczy ale pojęcia o biznesie to ona nie ma.

traper

Nastepny (usunięte przez administratora)kolkhoz, I tyle.

obi

Gdyby nie pani blond której słoma z butów wystaje zero mądrości zarządczej i megga komplek sy byłoby ok, nie polecam firmy

on
@krysia 21.09.2016 13:58
jak wygladaja tam zarobki ???

tragicznie

pelson
@on 09.05.2017 07:33
tragicznie

tragicznie to znaczy ile? Najniższa krajowa i tyle ? czy są jakieś nadgodziny dodatkowo płatne i premie jakieś ?

Zostaw opinię o "Norlys" sp. z o.o. - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Norlys" sp. z o.o.