Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Zbyszek z ptaszkowej były prac

Witam pracowałem na budowlance zwolnili mnie bo byłem lepszy od niego. Zatrudniacie złodzieja kradnie na potęgę majster budowlanki

Gość z BHP jakiś oj proszę znęca śliczne panie to psychol znęca panie śliczne z działu on ma coś z głową. Krętym psychol patologią lizał by (usunięte przez administratora) każdemu tylko że mu by było dobrze taki (usunięte przez administratora) robi i takich przyjmować chodzącą patologia

XXXX

To prawda że w norlysie pracują sami znajomi, rodzina? Koledzy bądź znajomi kierowników? Na jednym z działów robi kierownik wraz z żoną?

Dawid D

Do wszystkich wypisujących bzdury o firmie Norlys. Polecam tam pracę, super współpracownicy, zarobki względnie dobre jak na dzisiejsze czasy. Pracowałem tam pół roku, tylko dlatego, że dałem ..... Znam i takich którzy pracują tam od założenia firmy. Well done Norlys!

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w "Norlys" sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Odlewnik Nowy wpis

Premię równe dla każdego pracownika z różnych działów a nie jednen dział 500zl na osobę a odlewnia 100-150

Odlewnik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Odlewnia to największy zapierdiel w całym zakładzie, 3 zmiany, lato ponad 40stopni a wypłata ledwo 3000 netto z dodatkiem nocnym. Prasy na dole przy tej samej stawce co na umowie pracy jedno zmianowej 3400 ja się pytam jak!? Na odlewni premia 150zl przy takich warunkach, śmiech na sali

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w "Norlys" sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "Norlys" sp. z o.o. na stanowisko FAKTURZYSTKA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Dawid D

Kobieta pracująca
@Dawid D

Pajacyki piszący pod pseudonimami "Zbyszek", "Była", "Gruzli", "Klaudia", to mierne tchórze. Popieram opinię Dawida. Firma godna polecenia. Kierownicy i Zarząd zasługują na szacunek!!!

Robotnik z norlysa
@Dawid D

BRAWO DAWID. Osobiście wiele lat pracuje w norlysie, super firma. Chwast zawsze będzie chwastem bo tylko w Gowork może się wykazać. Zachęcam do konstruktywnych komentarzy. DOŚĆ BEŁKOTU CHWASTA

Pracodawca
@Dawid D

Tak, tak. Janusze i Grażynki do roboty!!! Kadra pilnujcie stado, zanim całkiem się rozejdzie. Praca to monolit. Temu mają służyć.

Gruzli

Atmosfera w firmie fatalna. Zbieranina ludzi z Nowego Sącza i okolic. Na zakładzie tylko plotki i życie cudzym życiem . P(usunięte przez administratora) Roboty dużo , pieniądze marne . (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam !

Andrzej
@Gruzli

"Pieniądze marne" tzn. jaką stawkę godzinną bądź całomiesięczną sumę wynagrodzenia masz na myśli? Nie ma żadnych szans na podwyżkę?

Alojzy
@Andrzej

Heh chyba ktoś z biura tutaj śledzi informacje skoro o takie rzeczy pyta, by zebrać informacje? Prawie 10lat pracy a stawka wyższa tylko o 1zl do tych co nowi przychodzą xD już na starcie gdzie indziej mają po 16

Zbych
@Gruzli

Wit czy nadal jest taka sytuacja że pan z bechapowiec kupił toster i w trakcie pracy robi sobie kanapki nas pouczał że 15 miniy przerwa a sam co robi tosty w pracy kawa się czuję jak Bóg byłem około 11 a ten se smaży tosty prosiłem o koszule powiedział że nie ma widziałem że ma wynosi do domu (usunięte przez administratora)

Adam
@Zbych

Kierownik pras nadal nie dba o ludzi. Fałsz i obłuda z niego wychodzi

Nikola
@Alojzy

Z biura to same przydupady muszą tak robić bo takich (usunięte przez administratora) nik nie zatrudni w normalnej firmie

indianin
@Były pracownik

Gdyby autor wpisu jeszcze pisał po polsku, to może ta informacja by była w miarę wiarygodna.

Była pracoenica
@Były pracownik

Ty oszolomie jak cię mąż dopadnie to już po tobie nie będziesz gnębił panie o. BHP Krzysztof na rowerku lepiej nie jedz popaprancu ????????????

Kamil
Kandydat

Sam prezes ma mas w (usunięte przez administratora) ma szpulkę z Norwegami (usunięte przez administratora) za te pieniądze buduje garaże w swojej posiadłości on e nowym Sączu za pieniądze Norwegów wybudował garaż wart 1000000zl a norwedzy tego nie widzą że za i ch pieniądze to idzie jacht za milion norwedzy to (usunięte przez administratora).....tego nie widzą jak może człowiek może zmanipulować w norlys to banda złodziei a prezes (usunięte przez administratora) za pieniądze nerwegow kupuje mercedesy (usunięte przez administratora) i manipulant

Dawid
@Kamil

Prezes to potwierdzam kupił za pieniądze Norwegów łutke za za koma 20000zl. Remont domu za pieniądze Norwegów ci norwerdzy są jej i... Nie widzą tego (usunięte przez administratora) a ludziom dają grosze

Zbyszek
Klient

BHP do wylotki chodził do szkoły specjalnej ma pod sobą kilka osób zamiast być za pracownikiem to gnębi nie wiem ma jakiś problemy rodzinne i się znęca nad ludźmi Psychiczny

Jąkała
@Zbyszek

Wypisujecie durne bzdury. Robiłem w norlysie i robota była ekstra. Umoczyłem i się zwolniłem (usunięte przez administratora) precz od Norlysa

Zbyszek z ptaszkowej były prac

Sama prawda
@Zbyszek z ptaszkowej były prac

Od wielu lat to samo. (usunięte przez administratora)(tatar) kradnie i nikt z tym nic nie robi. Był już kiedyś tu opisywany ale dziwnym trafem komentarz usunięto. Trzymaj się Zbyszek.

Ktos
@Sama prawda

czesuaw vel tatar to dooopowłaz i podpi******cz. Kradł na potęgę i robi to do dziś. Szkoda ze Szef tego nie widzi, tym bardziej ze widzi to cały zakład. Ty Zbyszek jesteś uczciwy i przynajmniej możesz spojrzeć sobie w lustro. Nie jest to wymarzona robota, także z pewnością znajdziesz coś lepszego, bo jesteś rzetelnym pracownikiem i honorowym człowiekiem. Pozdro Zbynio ???? a tatar mam nadzieje, że kiedyś będzie rozliczony

Były z pras
@Zbyszek z ptaszkowej były prac

Gruby Grybowiak nie lepszy. Fałszywy wobec ludzi. Ciągłe z nim problemy itd.

Adas
@Ktos

To ten co jeździ ta BMW suvem z obitymi drzwiami i później szuka frajera na parkingu firmowym twierdząc że mu drzwi zarysowali?

Jąkała
@Zbyszek z ptaszkowej były prac

Bzdury ludzie wypisujecie. Robiłem z chłopakami w budowlance. Robota była super. Umoczyłem to się zwolniłem.

Klaldia

BHP to (usunięte przez administratora) całą firma się z niego śmieje oszołom i tyle ofiarą losu chodzi taki (usunięte przez administratora) po firmie i nic nie robi gdzie jest prezes tego nie widzi

Byla
@Klaldia

Powinni bo go zwolnić prezes ma klapki na oczach okrada firmę

Wiecie, czy "Norlys" sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w "Norlys" sp. z o.o.?

Bubus
Klient

Witam, jaka płaca na początek?

Romuś z montażu
@Bubus

Matrony z marketingu zamiast sprzedawać lampy to siedza godzinami w necie wyszukujac perfumy i majtki dla bab

Niki
@Bubus

Zależy na jakie stanowisko, jakie masz wykształcenie i doświadczenie.

Bubus
Kandydat

Czy są jakieś premie w tej firmie a jak tak to w jakiej kwocie?

Czy pracodawca "Norlys" sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Okzn
 Rekomendacja
@Pytanie

Tak organizuje jeśli pracownik chce podnosić swoje kompetencje. Pracuje rok w tej firmie i po 2 miesiącach pracy zaproponowano mi kurs na wózek widlowy. Ogólnie polecam tą firmę. Fajna atmosfera. Z przełożonymi można się dogadać. Nie robią pod górkę jeśli widzą ze pracownik chce pracować. Zarobki jak na Sądeckie warunki są dobre ( ok 3000 na rękę) .

co?

Może nowi mają 3k na rękę

Pracownik1

Hahahah 3000 może brutto xD

Mix
@Okzn

Chyba ci mózg zryty co za debil 3000 zł to brutto ????????????????????

Marta
@co?

Jak to nowi mają 3k na rękę? To pracownicy, którzy już jakiś czas pracują w firmie mają inne niższe wynagrodzenie? Napisz proszę więc jak to faktycznie wygląda w firmie bo nie wiem co o tym myśleć i czego oczekiwać na start.

XXXX

Józek

Nie

Prawda
@Józek

Tak to prawda na montażu

gabriel
@XXXX

A co to ma do rzeczy ? Teraz i tak firma kuleje, zwolnili pracowników wiec na pewno nie będą rekrutować . Kto w dobie koronawirusa będzie kupował lampy ?.

Xxx to ja żona
@XXXX

Od trzech lat nie pracuję!!! ALE UWAGA WRACAM! Będziesz miał o czym pisać! Pozdrawiam :)

@Xxx to ja żona

Czyżby szanowna Pani Kinga wracała??

Luc
@XXXX

Robia koledzy, znajomi, rodzina, jest pełen przegląd relacji ,,koleżeńskich,,. Malo ludzi zaangażowanych, robia bo robia, siedza i ,, zawijają sreberka,,. Ludzie z poza układu nie maja tam racji bytu.

Tomek
@XXXX

Co cię to interesuje rób swoje imbecylu żal ci zwolnij się

Agnieszka
Kandydat

Cześć, szukam pracy i pomyślałam, że może zaaplikuje spontanicznie do tej firmy. Napisze ktoś, czy CV wysyła się na mail ogólny czy jest jakaś wewnętrzna skrzynka do rekrutacji? Pozdrawiam serdecznie.

Czy w "Norlys" sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Taka reakcja na problemy ze nowi ,uczący się na okresie próbnym mają tyle samo co stary doświadczony pracownik.

Uczony
@Pracuś

To stan i popatrz a nie licz czasu !!!!

@Pytanie

Dużo rzeczy jest zamiatane pod dywan na niektórych działach , gdyby była dobra reakcja to ludzie by nie odchodzili, szkoda że nie ma zebrań ,rozmów na ten temat z przełożonymi, tylko rozmowy w pojedynkę ,

@Uczony

Do czego się to miało tyczyć ? Kolejna praca gdzie tylko układy układziki...

Szarak

Jak się szczęśliwie okazało kryzys obszedł firmę Norlys szerokim łukiem, lampy sprzedawały i sprzedają się jak ciepłe bułeczki (zwłaszcza te najdroższe), Na plus Zarządowi można zapisać to, że po dwóch miesiącach przywrócił wszystkim pełen etat a nie odwlekał tego w nieskończoność. Jeżeli tak samo będzie z premią i w czerwcu wróci - (obecnie niema) to będzie można powiedzieć, że zachowali się "OK" względem pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o "Norlys" sp. z o.o. - Nowy sącz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w "Norlys" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Norlys" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Norlys" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie "Norlys" sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy "Norlys" sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

"Norlys" sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zawiszy Czarnego 7
    33-300 Nowy sącz
  • NIP: 7340019367 KRS: 0000014122

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

"Norlys" sp. z o.o.