Opinie o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "Norlys" sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "Norlys" sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Kurczak

Jak dla mnie to nowy dyrektor odlewni powinien się temu wszystkiemu przyjrzeć. I może zamiast wysyłać ludzi na szkolenia to zatrudnić kogoś kto sie na tym wszystkim zna a nie udaje. Bo skoro ktoś kto jest mistrzem a po iluś tam latach pracy na odlewni potrzebuje szkoleń bo nie potrafi ustawic dobrze maszyny to coś tu jest nie tak

Joker

A co ma damian do tego??

Pato-odlewnia

Wytlumaczy nib ktos jak ot jest rze karzą podpisywać aneksy z mniejszą ilościa godzin a już zapewniają że będą nadgodziny? Jedni przeczy drugiemu. Zwalniajom osobe bo nie godzi się podpisać śmiesznego papierka i to jest powód

grubas

@Mistrz Odlewni - kontując wątek pragnę powiedzieć, że pomimo ustawiania maszyn metodą "prób i błędów" przez mistrza (który ma podobno tylko uprawienia do ustawiania maszyn) to jeszcze rozumiem, bo nie zawsze proces odlewania idzie po mysli. Trzeba również mieć na uwadze to, że każdy powinien być człowiekiem, czyli mieć ludzką empatię do drugiego człowieka. A tutaj w wykonaniu pseudo mistrza lecą tylko wykleństwa i zwalanie winy na inne osoby. Umywa ręce za swoje błędy obarczając winą kierownika, który się za niego tłumaczy (ma podyktowane - co i w jaki sposób ma się tłumaczyć).(usunięte przez administratora) Pozytywną sprawą jest to, że brygadziści i ich zastępcy (niektórzy), przynajmniej nie gwiazdorzą i starają się sprostać i usprawiedliwiać chamskie zachowania mistrza, żeby robota szła w dobrą stronę bo o to chodzi w każdej firmie. Wydajność = Zarobki = Dobra atmosfera!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w "Norlys" sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Aleksander

To o co z nim chodzi? To ktoś z rodziny szofostwa czy jak? Czemu ma takie wtyki?

może
@Aleksander

A kto to wie he he

W samo sedno, trzeba zrobić z nim porządek

Ewelina
@Marcin

A skąd wiecie że ten gość nic nie robi? Patrzycie mu cały czas na ręce? Może jednak jest potrzebny w firmie i dlatego sie trzyma?

Lolo
@Ewelina

Haha potrzebny firmie? Dużo osób przeskakuje go i mogłoby zająć jego miejsce ale on blokuje wszystko z kierownikiem bo za kierownika robi brudną robotę. Wyręcza go w kilku kwestiach np. opierdzielaniem pracowników oraz zajmowaniem się urlopami (których nigdy nie chce dać po mimo że szału z pracą nie ma)co gość nawet nie powinien tego robić. To dopiero jest śmiech na sali haha

Helena
@Lolo

No cóż, to komuś jednak tu potrzebny jest. ;p To jak wygląda sprawa z tymi urlopami tak właściwie, bo widzę, że problem podkreślasz

Zbyszek

BHP do wylotki chodził do szkoły specjalnej ma pod sobą kilka osób zamiast być za pracownikiem to gnębi nie wiem ma jakiś problemy rodzinne i się znęca nad ludźmi Psychiczny

Jąkała
@Zbyszek

Wypisujecie durne bzdury. Robiłem w norlysie i robota była ekstra. Umoczyłem i się zwolniłem (usunięte przez administratora) precz od Norlysa

Ktos
@Jąkała

Michał co ty (usunięte przez administratora)? Sam tyle k i ch ile powiedziałeś na firmę i Krzysia, wiec przestań się wybielać !

Zuzanna
@Ktos

A co konkretnie powidział? Doprecyzujesz? Bo tak to średnio wiadomo do czego się odnosisz.

Gość z BHP jakiś oj proszę znęca śliczne panie to psychol znęca panie śliczne z działu on ma coś z głową. Krętym psychol patologią lizał by (usunięte przez administratora) każdemu tylko że mu by było dobrze taki (usunięte przez administratora) robi i takich przyjmować chodzącą patologia

indianin

Gdyby autor wpisu jeszcze pisał po polsku, to może ta informacja by była w miarę wiarygodna.

Była pracoenica

Ty oszolomie jak cię mąż dopadnie to już po tobie nie będziesz gnębił panie o. BHP Krzysztof na rowerku lepiej nie jedz popaprancu ????????????

Sprzątaczki
@Była pracoenica

Komary sobie łap, a nie kierownika. Pozdrawiają sprzątaczki

Aleksander

To może aplikuj na to stanowisko? Bo łatwo widzę Ci przychodzi wyzywanie innych, więc może pokażesz co potrafisz :)

Bubus

Witam, jaka płaca na początek?

Romuś z montażu
@Bubus

Matrony z marketingu zamiast sprzedawać lampy to siedza godzinami w necie wyszukujac perfumy i majtki dla bab

Niki
@Bubus

Zależy na jakie stanowisko, jakie masz wykształcenie i doświadczenie.

@Bubus

Pracuje się się jak (usunięte przez administratora) a wynagrodzenie masakra

@Romuś z montażu

To jest prawda prezes tylko liczy kasę a płaci takim debilom z marketingu oni nic nie robią pracowałam /pracowałaś tyle lat i wiem że tam ściema jest super kawa co chwilę papieros jest lux szczere odpoczywamy w pracy mówię że za wszekszosc

"Norlys" sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Operator. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 3500 PLN. Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Arik

Minimum 4000zl

Zuzanna
@Arik

Netto? Jeśli tak to całkiem sporo! :)

NIck

Czy w tej firmie jest możliwość odbycia stażu na którymś ze stanowisk ??

Zbyszek z ptaszkowej były prac

Witam pracowałem na budowlance zwolnili mnie bo byłem lepszy od niego. Zatrudniacie złodzieja kradnie na potęgę majster budowlanki

Sama prawda
@Zbyszek z ptaszkowej były prac

Od wielu lat to samo. (usunięte przez administratora)(tatar) kradnie i nikt z tym nic nie robi. Był już kiedyś tu opisywany ale dziwnym trafem komentarz usunięto. Trzymaj się Zbyszek.

Ktos
@Sama prawda

czesuaw vel tatar to dooopowłaz i podpi******cz. Kradł na potęgę i robi to do dziś. Szkoda ze Szef tego nie widzi, tym bardziej ze widzi to cały zakład. Ty Zbyszek jesteś uczciwy i przynajmniej możesz spojrzeć sobie w lustro. Nie jest to wymarzona robota, także z pewnością znajdziesz coś lepszego, bo jesteś rzetelnym pracownikiem i honorowym człowiekiem. Pozdro Zbynio ???? a tatar mam nadzieje, że kiedyś będzie rozliczony

Były z pras
@Zbyszek z ptaszkowej były prac

Gruby Grybowiak nie lepszy. Fałszywy wobec ludzi. Ciągłe z nim problemy itd.

Adas
@Ktos

To ten co jeździ ta BMW suvem z obitymi drzwiami i później szuka frajera na parkingu firmowym twierdząc że mu drzwi zarysowali?

Jąkała
@Zbyszek z ptaszkowej były prac

Bzdury ludzie wypisujecie. Robiłem z chłopakami w budowlance. Robota była super. Umoczyłem to się zwolniłem.

Witek
@Były z pras

Jego brat też fałszywy jak lis!

Odlewnik

Odlewnia to największy zapierdiel w całym zakładzie, 3 zmiany, lato ponad 40stopni a wypłata ledwo 3000 netto z dodatkiem nocnym. Prasy na dole przy tej samej stawce co na umowie pracy jedno zmianowej 3400 ja się pytam jak!? Na odlewni premia 150zl przy takich warunkach, śmiech na sali

Dawid D

Do wszystkich wypisujących bzdury o firmie Norlys. Polecam tam pracę, super współpracownicy, zarobki względnie dobre jak na dzisiejsze czasy. Pracowałem tam pół roku, tylko dlatego, że dałem ..... Znam i takich którzy pracują tam od założenia firmy. Well done Norlys!

Kobieta pracująca
@Dawid D

Pajacyki piszący pod pseudonimami "Zbyszek", "Była", "Gruzli", "Klaudia", to mierne tchórze. Popieram opinię Dawida. Firma godna polecenia. Kierownicy i Zarząd zasługują na szacunek!!!

Robotnik z norlysa
@Dawid D

BRAWO DAWID. Osobiście wiele lat pracuje w norlysie, super firma. Chwast zawsze będzie chwastem bo tylko w Gowork może się wykazać. Zachęcam do konstruktywnych komentarzy. DOŚĆ BEŁKOTU CHWASTA

@Dawid D

Tak, tak. Janusze i Grażynki do roboty!!! Kadra pilnujcie stado, zanim całkiem się rozejdzie. Praca to monolit. Temu mają służyć.

Gruzli

Atmosfera w firmie fatalna. Zbieranina ludzi z Nowego Sącza i okolic. Na zakładzie tylko plotki i życie cudzym życiem . P(usunięte przez administratora) Roboty dużo , pieniądze marne . (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam !

@Gruzli

"Pieniądze marne" tzn. jaką stawkę godzinną bądź całomiesięczną sumę wynagrodzenia masz na myśli? Nie ma żadnych szans na podwyżkę?

Alojzy
@Andrzej

Heh chyba ktoś z biura tutaj śledzi informacje skoro o takie rzeczy pyta, by zebrać informacje? Prawie 10lat pracy a stawka wyższa tylko o 1zl do tych co nowi przychodzą xD już na starcie gdzie indziej mają po 16

Zbych
@Gruzli

Wit czy nadal jest taka sytuacja że pan z bechapowiec kupił toster i w trakcie pracy robi sobie kanapki nas pouczał że 15 miniy przerwa a sam co robi tosty w pracy kawa się czuję jak Bóg byłem około 11 a ten se smaży tosty prosiłem o koszule powiedział że nie ma widziałem że ma wynosi do domu (usunięte przez administratora)

@Zbych

Kierownik pras nadal nie dba o ludzi. Fałsz i obłuda z niego wychodzi

Nikola
@Alojzy

Z biura to same przydupady muszą tak robić bo takich (usunięte przez administratora) nik nie zatrudni w normalnej firmie

Kamil

Sam prezes ma mas w (usunięte przez administratora) ma szpulkę z Norwegami (usunięte przez administratora) za te pieniądze buduje garaże w swojej posiadłości on e nowym Sączu za pieniądze Norwegów wybudował garaż wart 1000000zl a norwedzy tego nie widzą że za i ch pieniądze to idzie jacht za milion norwedzy to (usunięte przez administratora).....tego nie widzą jak może człowiek może zmanipulować w norlys to banda złodziei a prezes (usunięte przez administratora) za pieniądze nerwegow kupuje mercedesy (usunięte przez administratora) i manipulant

Dawid
@Kamil

Prezes to potwierdzam kupił za pieniądze Norwegów łutke za za koma 20000zl. Remont domu za pieniądze Norwegów ci norwerdzy są jej i... Nie widzą tego (usunięte przez administratora) a ludziom dają grosze

Klaldia

BHP to (usunięte przez administratora) całą firma się z niego śmieje oszołom i tyle ofiarą losu chodzi taki (usunięte przez administratora) po firmie i nic nie robi gdzie jest prezes tego nie widzi

Byla
@Klaldia

Powinni bo go zwolnić prezes ma klapki na oczach okrada firmę

Bubus

Czy są jakieś premie w tej firmie a jak tak to w jakiej kwocie?

Czy pracodawca "Norlys" sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Okzn

Tak organizuje jeśli pracownik chce podnosić swoje kompetencje. Pracuje rok w tej firmie i po 2 miesiącach pracy zaproponowano mi kurs na wózek widlowy. Ogólnie polecam tą firmę. Fajna atmosfera. Z przełożonymi można się dogadać. Nie robią pod górkę jeśli widzą ze pracownik chce pracować. Zarobki jak na Sądeckie warunki są dobre ( ok 3000 na rękę) .

co?

Może nowi mają 3k na rękę

Pracownik1

Hahahah 3000 może brutto xD

Mix
@Okzn

Chyba ci mózg zryty co za debil 3000 zł to brutto ????????????????????

@co?

Jak to nowi mają 3k na rękę? To pracownicy, którzy już jakiś czas pracują w firmie mają inne niższe wynagrodzenie? Napisz proszę więc jak to faktycznie wygląda w firmie bo nie wiem co o tym myśleć i czego oczekiwać na start.

XXXX

To prawda że w norlysie pracują sami znajomi, rodzina? Koledzy bądź znajomi kierowników? Na jednym z działów robi kierownik wraz z żoną?

Józek

Nie

Prawda
@Józek

Tak to prawda na montażu

gabriel
@XXXX

A co to ma do rzeczy ? Teraz i tak firma kuleje, zwolnili pracowników wiec na pewno nie będą rekrutować . Kto w dobie koronawirusa będzie kupował lampy ?.

Xxx to ja żona
@XXXX

Od trzech lat nie pracuję!!! ALE UWAGA WRACAM! Będziesz miał o czym pisać! Pozdrawiam :)

@Xxx to ja żona

Czyżby szanowna Pani Kinga wracała??

Luc
@XXXX

Robia koledzy, znajomi, rodzina, jest pełen przegląd relacji ,,koleżeńskich,,. Malo ludzi zaangażowanych, robia bo robia, siedza i ,, zawijają sreberka,,. Ludzie z poza układu nie maja tam racji bytu.

@XXXX

Co cię to interesuje rób swoje imbecylu żal ci zwolnij się

Agnieszka

Cześć, szukam pracy i pomyślałam, że może zaaplikuje spontanicznie do tej firmy. Napisze ktoś, czy CV wysyła się na mail ogólny czy jest jakaś wewnętrzna skrzynka do rekrutacji? Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o "Norlys" sp. z o.o. - Nowy sącz

• Jak się pracuje w "Norlys" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Norlys" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Norlys" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Norlys" sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zawiszy Czarnego 7
    33-300 Nowy sącz