Vitberg

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vitberg

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jaka jest kultura pracy w Vitberg?

Mirosława Nowy wpis
Klient

Kupiłam materac w 2013 roku i uywam go gdy tylko mam czas,Od dziecka mam kłopoty z kręgosłupem(skolioza) i ten materac badzo mi pomaga na moje dolegliwości. Lecznicze działanie na kręgosłup materaca to jedno, ale kontakt z Wami w przypadku kłopotow z urządzeniem jest wspaniały . Mój materac ma już 9 lat i jasne ,że doszło do zużycia poszycia czy innych elementów. Każdy mój telefon czy mail spotyka się z natychmiastową reakcją. Sprawa naprawy usterek jest załatwiana natychmiastowo i naprawdę niedrogo. Pozdrawiam Mirosława

Anna Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą rehabilitacją. Wspaniale odpręża i łagodzi ból. Jestem z Mrągowa i czuję się zaszczycona tym, że mogę bezpłatnie skorzystać z tego wspaniałego urządzenia. Chciałabym również podziękować serdecznie pani Ewie Kurzak za to jaką jest cudowną osobą. Do każdego pacjenta podchodzi z sympatią i sercem, posiada ogromną wiedzę w temacie zdrowia, z którą chętnie dzieli się z innymi ludźmi.

Pytanie Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Vitberg? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vitberg? Czy kandydat na stanowisko Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
negatywna

Gdzie podziały się prawdziwe opinie? Może i w samym Nowym Sączu jest ok, nie twierdzę, że nie. Jednak warto przyjrzeć się punktom gdzie docelowo sprzedawane są te materace. Na dobrą sprawę otworzyć taki punkt może każdy. Nie ważne jakie ma wykształcenie, liczy się fakt, że potrafisz każdemu wcisnąć to co Ci się podoba. Przykro patrzeć jak nakłaniają te starowinki do kupowania czegoś, co ich nie wyleczy - a swoje magiczne właściwości traci wraz z zakończeniem "zabiegów" w punkcie. Niestety nic innego jak siła sugestii. Generalnie jeśli człowiek nie jest podatny na opinię innych i nie chce sam szybko zainwestować i otworzyć swojego punktu to leci na zbity pysk. Panie, które takowe prowadzą, mają jeden, czasem dwa. Obrabiają sobie tyłki na każdym kroku (taka o to miła atmosfera) :) a i zarobki do kitu. Jeśli lubicie zarabiać na krzywdzie innych - serdecznie polecam.

jozef
@negatywna

Witam,.Bledna opinie Pan wystawia,to co napisane to bzdury ktore Pan wymysla,kazdemu czlowiekowi mozna pomoc,tylko on sam musi tego chciec ,pozatym o zdrowie swoje trzeba dbac, nasz mozg jest glownym naszym motorem w walce o kondycje fizyczno -psychiczna ,taka jest prawda,jezli sami nie bedziemy chcieli to panaceum niema,a tabletki niszcza ludzki organizm.

Ela

Mam taki materac od 5 lat bardzo dobrze funkcjonuje jestem bardzo zadowolona mam działkę w sezonie trochę się na niej narobię nigdy mi nic nie dolegało używam go cały czas. Wiem gdyby nie materac musiała bym wyczekiwać na rehabilitację ,to by na pewno sporo czasu trwało.Tak jest w porządku i mogę polecić innym.

inm
@Ela

Dzięki za informacje, ja zastanawiam się nad zakupem

Stas
@inm

Odsprzedać zestaw bazowy+na szyje+zsglowek.Malo używany kupiony rok temu. Nie mogę korzystać z uwagi na rozrusznik serca

jozef
@Stas

mozna korzystac mimo rozrusznika serca, wibracje nie sa szkodliwe ,nie ma zadnych skutkow ubocznych,wzmacnia caly organizm

Kandydat

Czy firma Vitberg obecnie szuka pracowników ? Jeśli tak to na jakie stanowiska ?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Vitberg?

Mateusz

Podacie proszę mail do firmy?

@Mateusz

biuro@vitberg.pl

Kandydat

Czy firma Vitberg obecnie szuka pracowników ?

@Kandydat

Tak poszukuje krawców i krawcowe .

@Kandydat

Tak krawców i krawcowe .

Nie zadowolony
Klient

Maseczki otrzymałem w terminie.. Tylko że maseczki "zrób to sam" - gumki nie po wszywane. Kontakt z firmą zerowy - telefoniczny jak i mailowy. Jedna wielka ściema.

Justice

Praca w tej firmie to kpina. Obecnie firma poszukuje ludzi do pracy za stawke 3000 netto obiecujac cuda. Gdy przychodzi dzien wyplaty okazuje sie ze stawka to 14zl za 1h. Soboty nie są wogóle premiowane. Umowe sie dostaje na zlecenie po wczesniejszym proszeniu sie o nia. Na umowie stawka 20zl a mimo to dostaje sie 14. Pytajac sie dlaczego takie pieniadze Pani wyplacajaca je mowi ze tak jest odgórnie i tyle. Jedna wielka obłuda i kłamstwo

Jusyna
Klient

6 września zamówiłam przyłbice. Nie otrzymałam ich do tej pory. Nikt nie odbiera telefonu. To oszustwo!!!!!!

Kasia
Klient

7 sierpnia Zamówiłam mini Przyłbice i do tej pory nie otrzymałem produktu za który zapłaciłam z góry Katarzyna Wróbel Służbowa 33/52 Łódź wrkasiaewa1277@wp.pl

klientka
@Kasia

Na stronie jest podany czas realizacji, który wynosi 21dni

@klientka

Nieprawda, w informacji podano ,że do 16 dni roboczych .

też czekam- czy się doczekam?
@Iza

W zamówieniu tak piszą ale na mailu w tej ich "regułce"jest cyt: "Czas realizacji zamówienia podany na stronie produktu i w wiadomości poniżej (dla Twojego zamówienia) liczony jest potwierdzenia płatności do wysłania zamówienia, w dniach roboczych (pn-pt)" to jak odjąć soboty i niedziele to wyjdzie 21 dni :(- to masakra jest jakaś. Też czekam zastanawiając się czy się doczekam :( Ale ja zamawiałam 8 września - gdybym wiedziała, to z allegro by było szybciej- dramat po prostu. Daj znać czy dostałaś. Ktoś w ogóle otrzymał od nich te przyłbice?

Klient

Dla mnie to firma "widmo". Po przyjęciu zamówienia i opłaty, cisza. Nie ma kontaktu ani mailowego, telefonicznego tym bardziej . Telefon milczy , albo "jesteś ... w kolejce" , albo automatyczna sekretarka , albo linia zajeta. Aha, jeszcze "skrzynka pocztowa przeładowana ". Szkoda słów. Tym bardziej, że termin wysyłki minął ( podano 16 dni roboczych , a od 1 wrzesnia do 21 września to na pewno) ... tak wygląda mój kontakt z firmą . Ode mnie wielki minus i negatywna opinia. A na forum to nie jest jedyna negatywna opinia.

ja
@Iza

U mnie sytuacja identyczna, nie ma zamówionego towaru, brak kontaktu!

Klientka zamówienia E5E1K0Z13
Klient

Zamówiłam i oplacilam 2 zestawy mini przyłbic 28 sierpnia. Wtedy tez dostałam jedna informacje ze produkt jest pakowany. Od tego czasu nie mozna sie z firma skontaktować ani telefonicznie ani mailowo . Może to jacyś naciągacze ? Czy dziewczyna która miała podobna sytuacje w końcu dostała te przyłbice ?

@Klientka zamówienia E5E1K0Z13

To dokładnie tak jak ja. 1 września 2020 r. zamówiłam i opłaciłam mini przyłbice. Do tej pory ani towaru, ani informacji na temat opóźnienia w realizacji zamówienia, telefoniczny kontakt żaden. Znalazłam trzy telefony do firmy i od godziny próbuję się dodzwonić. Niestety , telefon milczy, albo zajety, albo automatyczna sekretarka. Czekam jeszcze do jutra i puszczam negatywną opinię na facebooka i gdzie się da, bo widać że nie jestem odosobniona. Widać ,naciągacze jak się patrzy.

Janosik

Trudno coś powiedzieć ale taka cisza na forum zawsze oznaczała dobrą pracę. Może jednak coś zamieścicie?

D
@Janosik

Praca jest bardzo dobra, wypłata godziwa, premie świąteczne i kwartalne. Pracownicy w ciągu tygodnia byli w stanie przekształcić produkcję ze sprzętu do wibroterapii na maseczki ochronne. Fajnie, bo coś nam się odmieniło, są nowe rzeczy są do zrobienia ;) Mamy miłą atmosferę, często się śmiejemy. Na prawdę dobrze nam się pracuje.

XXXX

Witam, orientuje się ktoś z pracowników czy są przyjęcia na produkcję?

Arni
@XXXX

W tym momencie szukają do szycia ????https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1179367649072186&id=368324876843138

Dominika J

W firmie Vitberg pracuje prawie 2 lata i wiem jedno nie zamienię tej pracy na żadną inną. Mówią, że jak się robi to co lubi to ponoć nie przepracuje się ani chwili. Jak jest tutaj? Wspaniała atmosfera która tworzą ludzie sprawia, że idę do pracy z uśmiechem na buzi. Na pewno praca z misją. Pomagamy . A Vitberg działa i ludzie to czują. Zarobki? Jeżeli lubisz ludzi jesteś empatyczną osobą to na pewno sobie poradzisz a to przełoży się na twoje zarobki

Daniel
@Dominika J

Na jakim stanowisku Pani pracuje, w poradni czy na produkcji? Pozdrawiam

Karolina

Po trzech tygodniach rehabilitacji (8 dni w poradni w Gostyniu) jestesmy z mężem zachwyceni efektami;) mam tylko pytanie do wlasciciela, ile czasu dziennie mozna sie rehabilitowac. Nie znalazlam w instrukcji takiej info. Codziennie oboje poswiecamy 1h. Czy to jest max. czas ? Pozdrawiam

Agata
@Karolina

Pani KAROLINO :) MAM nadzieję, że doczytała Pani gdzieś albo spytała mamy , która używa, przepraszam jeśli nie udzieliłam odpowiedniej informacji :) Z zabiegów każdego dnia można korzystać więcej jak godzinę, z tym , że w różnych pozycjach !! Serdecznie pozdrawiam AGATA:)

Zostaw merytoryczną opinię o Vitberg - Nowy Sącz