Vitberg

Opinie o Vitberg

Justice

Praca w tej firmie to kpina. Obecnie firma poszukuje ludzi do pracy za stawke 3000 netto obiecujac cuda. Gdy przychodzi dzien wyplaty okazuje sie ze stawka to 14zl za 1h. Soboty nie są wogóle premiowane. Umowe sie dostaje na zlecenie po wczesniejszym proszeniu sie o nia. Na umowie stawka 20zl a mimo to dostaje sie 14. Pytajac sie dlaczego takie pieniadze Pani wyplacajaca je mowi ze tak jest odgórnie i tyle. Jedna wielka obłuda i kłamstwo

Jusyna

6 września zamówiłam przyłbice. Nie otrzymałam ich do tej pory. Nikt nie odbiera telefonu. To oszustwo!!!!!!

7 sierpnia Zamówiłam mini Przyłbice i do tej pory nie otrzymałem produktu za który zapłaciłam z góry Katarzyna Wróbel Służbowa 33/52 Łódź wrkasiaewa1277@wp.pl

klientka
@Kasia

Na stronie jest podany czas realizacji, który wynosi 21dni

@klientka

Nieprawda, w informacji podano ,że do 16 dni roboczych .

też czekam- czy się doczekam?
@Iza

W zamówieniu tak piszą ale na mailu w tej ich "regułce"jest cyt: "Czas realizacji zamówienia podany na stronie produktu i w wiadomości poniżej (dla Twojego zamówienia) liczony jest potwierdzenia płatności do wysłania zamówienia, w dniach roboczych (pn-pt)" to jak odjąć soboty i niedziele to wyjdzie 21 dni :(- to masakra jest jakaś. Też czekam zastanawiając się czy się doczekam :( Ale ja zamawiałam 8 września - gdybym wiedziała, to z allegro by było szybciej- dramat po prostu. Daj znać czy dostałaś. Ktoś w ogóle otrzymał od nich te przyłbice?

Iza

Dla mnie to firma "widmo". Po przyjęciu zamówienia i opłaty, cisza. Nie ma kontaktu ani mailowego, telefonicznego tym bardziej . Telefon milczy , albo "jesteś ... w kolejce" , albo automatyczna sekretarka , albo linia zajeta. Aha, jeszcze "skrzynka pocztowa przeładowana ". Szkoda słów. Tym bardziej, że termin wysyłki minął ( podano 16 dni roboczych , a od 1 wrzesnia do 21 września to na pewno) ... tak wygląda mój kontakt z firmą . Ode mnie wielki minus i negatywna opinia. A na forum to nie jest jedyna negatywna opinia.

@Iza

U mnie sytuacja identyczna, nie ma zamówionego towaru, brak kontaktu!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vitberg? Czy kandydat na stanowisko Konstruktor R&D - Projektant powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Klientka zamówienia E5E1K0Z13

Zamówiłam i oplacilam 2 zestawy mini przyłbic 28 sierpnia. Wtedy tez dostałam jedna informacje ze produkt jest pakowany. Od tego czasu nie mozna sie z firma skontaktować ani telefonicznie ani mailowo . Może to jacyś naciągacze ? Czy dziewczyna która miała podobna sytuacje w końcu dostała te przyłbice ?

@Klientka zamówienia E5E1K0Z13

To dokładnie tak jak ja. 1 września 2020 r. zamówiłam i opłaciłam mini przyłbice. Do tej pory ani towaru, ani informacji na temat opóźnienia w realizacji zamówienia, telefoniczny kontakt żaden. Znalazłam trzy telefony do firmy i od godziny próbuję się dodzwonić. Niestety , telefon milczy, albo zajety, albo automatyczna sekretarka. Czekam jeszcze do jutra i puszczam negatywną opinię na facebooka i gdzie się da, bo widać że nie jestem odosobniona. Widać ,naciągacze jak się patrzy.

Janosik

Trudno coś powiedzieć ale taka cisza na forum zawsze oznaczała dobrą pracę. Może jednak coś zamieścicie?

D
@Janosik

Praca jest bardzo dobra, wypłata godziwa, premie świąteczne i kwartalne. Pracownicy w ciągu tygodnia byli w stanie przekształcić produkcję ze sprzętu do wibroterapii na maseczki ochronne. Fajnie, bo coś nam się odmieniło, są nowe rzeczy są do zrobienia ;) Mamy miłą atmosferę, często się śmiejemy. Na prawdę dobrze nam się pracuje.

XXXX

Witam, orientuje się ktoś z pracowników czy są przyjęcia na produkcję?

Arni
@XXXX

W tym momencie szukają do szycia ????https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1179367649072186&id=368324876843138

Dominika J

W firmie Vitberg pracuje prawie 2 lata i wiem jedno nie zamienię tej pracy na żadną inną. Mówią, że jak się robi to co lubi to ponoć nie przepracuje się ani chwili. Jak jest tutaj? Wspaniała atmosfera która tworzą ludzie sprawia, że idę do pracy z uśmiechem na buzi. Na pewno praca z misją. Pomagamy . A Vitberg działa i ludzie to czują. Zarobki? Jeżeli lubisz ludzi jesteś empatyczną osobą to na pewno sobie poradzisz a to przełoży się na twoje zarobki

Daniel
@Dominika J

Na jakim stanowisku Pani pracuje, w poradni czy na produkcji? Pozdrawiam

Po trzech tygodniach rehabilitacji (8 dni w poradni w Gostyniu) jestesmy z mężem zachwyceni efektami;) mam tylko pytanie do wlasciciela, ile czasu dziennie mozna sie rehabilitowac. Nie znalazlam w instrukcji takiej info. Codziennie oboje poswiecamy 1h. Czy to jest max. czas ? Pozdrawiam

Agata
@Karolina

Pani KAROLINO :) MAM nadzieję, że doczytała Pani gdzieś albo spytała mamy , która używa, przepraszam jeśli nie udzieliłam odpowiedniej informacji :) Z zabiegów każdego dnia można korzystać więcej jak godzinę, z tym , że w różnych pozycjach !! Serdecznie pozdrawiam AGATA:)

Grzegorz

Słabe zarobki prowizje tez bez szału

Jadwiga

Jestem z Żyrardowa.panie pracujące w gabinecie są bardzo sympatyczne,wszystko dokładnie wytłumaczą.Jestem zadowolona z bezpłatnych zabiegów podczas których dowiedziałam się ciekawych informacji na temat polepszenia naszego zdrowia.Właśnie kupiliśmy z mężem moduł bazowy i biodrowy. Pozdrawiam całą firmę z szefem na czele.

Marcin Rolka

Chciałbym oddać głos w sprawie Vitberg, materaca VitbergPlus, Pani Agaty z Serwisu firmy Vitberg. Powiem Krótko. Dziękuję. Pierwszy raz spotykam się z firmą, która w sprawie serwisu traktuje mnie jak klienta a nie petenta... Niektóre firmy powinny się od Vitberga uczyć, jak powinna wyglądać obsługa klienta.

zofija

Korzystalam z bezplatnych zabiegow,po ktorych czuje sie sprawniejsza i mlodsza.Pani Justyna jest mega profesjonalna,mila i z ogromna wiedza w temacie rehabilitacji.Kupilam zestaw i juz nie moge sie doczekac gdy go odpale.Pani Justynko,wielkie dzieki!!

jolanta elzbieta

Właśnie zakończyliśmy z mężem serię wibromasaży w Krakowie ul . Teligi. Jesteśmy zachwyceni kompetencjami pani Weroniki -rehabilitantki. To prawdziwy" skarb " firmy Witberg. Mamy nadzieję, że zakupiony przez nas sprzęt spełni wszystkie nasze oczekiwania. Pozdrawiamy:)

Agnieszka

Czy ktoś wie gdzie można szukać ofert pracy do Vitberg? Na stronie firmy nic nie widzę, a pozytywne opinie na pewno zachęcą osoby do zainteresowaniem tym miejscem pracy.

ROMAN
@Agnieszka

Najlepiej ofert pracy szukać w Vitberg :-)

Jolka
@Agnieszka

jak jest potrzeba to pojawiają się ogłoszenia na olx. tam jest tak zwarta ekipa, że nie ma rotacji ludzi, więc szukają kogoś jak dziewczyny zajdą w ciążę albo ktoś odejdzie - z tego co wiem to rzadko. Warto zawsze podrzucić CV osobiście, nie ma się nic do stracenia. Znajoma tam pracuje, wychwala pod niebiosa, mówi że chciałaby mieć w domu tak ładnie jak ma w pracy. Podobno wygrali konkurs na najładniejszy budynek w mieście, mają kawe i herbate za darmo ile chcą, tak jak woda. szef im robi niespodzianki, prezenty na urodziny, wolne dni jakieś na dzień matki/ojca, premie. podobno raj na ziemi.

@Jolka

Tu Szef. Za darmo mamy tez wodę i jabłka .. hi hi.. A największą niespodzianką będzie w tym roku, 9-dniowy wyjazd całej firmy nad Adriatyk... aby uczcić 25 lat Vitberg. "Ekipa zwarta", to fakt... i mam wrażenie, graniczące z pewnością, że po prostu, się po ludzku ... lubimy.

@Agnieszka

Ofert pracy najlepiej szukać bzzposśrednio w Vitberg. Od poniedziałku do piątki od 8:00 do 16:00 :-)

Vitberg ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nie dziwi, że jest mała rotacja. Może jednak coś wiecie o nowej ofercie?

aga

proszę państwa jeszcze mam pytanie czy na kregoslup szyjny i ledzwiowy jest lepszy materac czy modol bazowy + szyja proszę o szczera odpowiedz bo nie wiem który kupic bo zależy mi na tym żeby był bardziej skuteczny dziekuje za odpowiedz pozdrawiam agata l.

@aga

Pani Agato, do terapii odcinka lędźwiowego wystarczy sam RAM Vitberg+ Moduł Bazowy. https://www.vitberg.com/aparat-ram-vitberg-plus/modul-bazowy . Do terapii całego kręgosłupa konieczny jest RAM Vitberg+ moduł Bazowy i Moduł Szyja. https://www.vitberg.com/aparat-ram-vitberg-plus/modul-szyja. Z doświadczenia wiemy, że osoby kupujące sam Moduł Bazowy, wcześniej lub później i tak dokupowały zestaw Szyja. Pozdrawiamy Zespól Vitberg.

aga

mam pytanie czy taki sprzet do masazu kregoslupa można zakupić ze znizka z nfz ???

@aga

RAM Vitberg+ to wyrób medyczny Klasy II a https://www.vitberg.com/faq-najczesciej-zadawane-pytania/#downloads i podlega odliczaniu przy grupie inwalidzkiej. Ale NFZ nie dopłaca do tego wyrobów medycznego.

Terenia

Kończę właśnie serię wibracji i wykładów bardzo sympatycznych i kompetentnych rehabilitantek Weroniki i Oli (ul Teligi w Krakowie). Materac mam od dawna (dostałam) ale nie umiałam z niego korzystać. Zachęcam znajomych do zakupu. Naprawdę pomaga.

Ja, .... jestem pracownikiem Vitberg. Pracuję na produkcji. Jakie są warunki? To moja druga praca w życiu i póki co najlepsza :-). Pracuję kilka lat. Zarabiam, w zależności od miesiąca od 2900 zł do 3300 zł na rękę. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 6:30 do 14:45. TAk sobie wybraliśmy sami, dzięki temu mamy dwie przerwy dłuższą i krótką na kawę. Pracodawca w porządku. Rzadko mam okazję z nim rozmawiać. Ciągle ma jakieś spotkanie. To miły ale konkretny człowiek. 5 lat tremu zabrał całą firmę na tydzień do Egiptu. Tam świętowaliśmy 20-lecie firmy. Było super. W tym roku, też mamy lecieć do ciepłych krajów, jesienią, na tydzień, świętować 25-lecie firmy, ale nikt jeszcze nie wie gdzie? Załoga około 60 osób, bardzo zżyta. Atmosfera przyjemna, warunki pracy raczej luksusowe, łazienki nowoczesne, czyściutkie, pokój śniadań wygląda lepiej niż niejedna restauracja w Nowym Sączu. W firmie czuję się dobrze i swobodnie. Lubię tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitberg - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Vitberg?

Zobacz opinie na temat firmy Vitberg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitberg?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitberg?

Kandydaci do pracy w Vitberg napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitberg