Opinie o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "Norlys" sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "Norlys" sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Norlys" sp. z o.o. w Nowy sącz

Czy w "Norlys" sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracuś

Taka reakcja na problemy ze nowi ,uczący się na okresie próbnym mają tyle samo co stary doświadczony pracownik.

Uczony
@Pracuś

To stan i popatrz a nie licz czasu !!!!

Pracuś

Dużo rzeczy jest zamiatane pod dywan na niektórych działach , gdyby była dobra reakcja to ludzie by nie odchodzili, szkoda że nie ma zebrań ,rozmów na ten temat z przełożonymi, tylko rozmowy w pojedynkę ,

@Uczony

Do czego się to miało tyczyć ? Kolejna praca gdzie tylko układy układziki...

Szarak

Jak się szczęśliwie okazało kryzys obszedł firmę Norlys szerokim łukiem, lampy sprzedawały i sprzedają się jak ciepłe bułeczki (zwłaszcza te najdroższe), Na plus Zarządowi można zapisać to, że po dwóch miesiącach przywrócił wszystkim pełen etat a nie odwlekał tego w nieskończoność. Jeżeli tak samo będzie z premią i w czerwcu wróci - (obecnie niema) to będzie można powiedzieć, że zachowali się "OK" względem pracowników.

Blancik

Firma zatrudnia ludzi, ktorzy sa znajomymi ludzi, ktorzy juz tam pracują lub z ich rodzin, nikt nie współpracuje ze sobą i nie wiadomo co sie dzieje, kierownicy i dyrektorzy nierówno traktują pracowników przede wszystkim najbardziej faworyzowani są pracownicy, ktorzy zawsze znajdą ludzi do pracy ze swojej wioski i harują jak na akord przy okazji skarżąc się jak dzieci w przedszkolu przełożonym ludziom tam pracującym wydaje sie, ze robią cos znaczącego a w rzeczywistości nic sobą nie reprezentują(opinia nie dotyczy wszystkich działów w tym biur) praca typowo na przeczekanie lub dla osoby z niepełnosprawnością jest do zaakceptowania nie dla osób które chcą robić cos samodzielnie i cos sobą stanowić

BHP to imbecyl kawał Capa takiego człowieka powinni zwolnić

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w "Norlys" sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy jest możliwość w "Norlys" sp. z o.o. pracy na część etatu?

Zwykły Grajek

Teraz chyba Jak Najbardziej?? Jaki chcesz a najlepiej 1/2 etatu

Kierownik BHP nie dba o pracowników tylko ich gnębi psychicznie on tylko dba o siębie nie polecam takiego Capa. papiery zdobył na bazarze za ramkę fajek kawał imbecyla ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

@Marta

Piszesz, że pracownicy Norlys są gnębieni. To bardzo niepokojące. Podasz konkretne przykłady?

Odlewnia

Praca na każda możliwą zmianę ,atmosfera raczej kiepska trochę więzienna ( rób i najlepiej się nie odzywaj ) zarobki słabe nie adekwatne do wykonywanej pracy.Kierownictwo porażka do wylotki 0 zainteresowania pracownikiem tylko czepiać się o byle (usunięte przez administratora) Nie polecam można dostać depresji lub nerwicy

@Odlewnia

Rozumiem. Widzę, że skupiłaś się na samych negatywnych aspektach pracy w "Norlys". Fajnie byłoby, jakbyś postarała się dostrzec i jakieś plusy. Wspomniałaś o słabych zarobkach. A co z dodatkami pozapłacowymi?

Hahahgdheiejeb
@Marta

Jak dostrzec jakieś plusy jak ich nie ma ?

kolo
@Marta

W zimę jest ciepło. Więc są plusy, na termometrze

indianin

Pisze się "przedszkole"

Konrad

@Dawid Słyszałem dobre opinie o firmie,a mam zamiar aplikować i dziwi mnie taki wpis.

@Konrad

Jak chcesz mało zarabiać to możesz iść, firma bez przyszłości, będziesz yebał i yebał i tyle

Dawid

Jakie jest socjalne i na święta bo podobno marne grosze płacą gdzie kasa kto bierze mam pieniądze (usunięte przez administratora)

Mały

No a coś wam nie pasuje. Techniczne krętacze ! Dużo ci nie trzeba aby maszyny nie zaliczyły :P lubicie się ? :) Kasia ma swojego dozorcę !(usunięte przez administratora)

Trochę kwasu

Kamieniołom rządzący przez d_bili. Pracowników źle traktują i mało płacą. Premie są żałosne i warunki pracy też . Ludzie się kończą, albo świrują na tej firmie. Kadrowa antyludzka i do tego leniuch. Kto może ucieka. D_powłazy na stanowiska wybierani. Coś jeszcze? Szkoda życia w niewoli.

Wypłacają dodatkowe nagrody w "Norlys" sp. z o.o.?

Yhyyyyy

A co to jest nagroda ?

Magdalena

Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników ?

Gruzli
@Magdalena

zależy na jakim dziale , Firma Cie przeszkoli ale jak będziesz chciała się zwolnic każą Ci zwracać koszty szkolenia.

@Gruzli

Niestety to prawda

Julia
@Alojzy

@Alojzy A to ciekawe co piszecie. A czy kogoś z Was spotkał już taki przypadek w "Norlys" sp. z o.o.? Koszt takiego szkolenia to jaka kwota? Będę bardzo wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

@Julia

Zależy na co to szkolenie, co szkolenie to inna kasa,mnie spotkał taki przypadek dlatego o tym piszę

Haha
@Magdalena

Co to za pytanie o szkolenia,bez konkretów. Dogadać się,wyślą Cię na szkolenie. Dostajesz coś przypominającego lojalke. Idziesz na kurs, mnie ważne czy kosztuje 500zl, 1tys, 3tys czy ile tam Później po skończeniu kursu musisz przepracować 3 lata, albo zwrócić koszt o tyle zmniejszony ile dni przepracowalas z tych 3 lat po skończeniu. Średnio się opłaca bo jest się uwiazanym. A pytanie czy organizuje ? Nie haha a przeszkolenie pracownika to raczej nie do końca jest poprawne i dające rezultat słabo mega.

Planista

Czy ktoś się orientuje jak wyglądają zarobki na młodszego planiste? Jest oferta i zastanawiam się czy się nią interesować.

Były planista
@Planista

Nie polecam, pieniądze małe i stracisz tylko chęć do życia po takiej pracy :(

Xxxxxx ccc

BHP to jakiś nienormalny nęka sprzątaczki KTOS SIE WKACU. Zainteresuje .???????????¿??????????????????????????? Hhalo tak nie może być ten gość BHP nie nadaje się czy mają takiego idiote

Były pracownik.

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Zatrudniają na 3 miesiące a później mówią że nie przedłużają umowy. Co najlepsze wystawiają ogłoszenia i nie piszą że na zastępstwo. Później człowiek dowiaduje się że od innych tam ludzi pracujących. A jak się zapyta Pani kadrowej to odpowiada że przecież nie pytała Pani na rozmowie. Brak slow i szkoda nerwow. Nie mówiąc o tym że szkoda czasu na taka beznadziejna firmę. Pani kadrowa się drze po wszystkich pracownikach.

@Były pracownik.

Fajnie by się pracowało jak by nie BHP zrubcie z tym człowiekiem porządek haaaaaaaalllllooooooo

@Krzys

Zgadzam się BHP to oszołom pośmiewisko na całej firmie

@Były pracownik.

BHP sobie nie radzi ma swoją mamusie panią kadrową nic nie potrafi pantoflarz

Jerzykrak
@Były pracownik.

To błąd że nie poinformowali o pracy na zastępstwo, ale śmieszne jest to że oceniasz firmę źle dlatego że nie chce przedłużyć z tobą umowy, mają do tego prawo takie samo jak ty. Widać że nie masz większych problemów, pracy jest dziś dość i możesz poszukać innej gdzie będą chcieli takiego roszczeniowego pracownika, skoro nie przedłużył to pewnie mieli powód, jaki, odpowiedź sobie sama.

@Jerzykrak

Nie mogli mi zarzucić nic tyko taka jest polityka firmy. Zatrudniają już 3 osobe i to 3 osoba na kolejne 3 miesiące a później nie przedłużają umowy. Wykorzystują pracowników. Zresztą każdy kto tam pracuje to doskonałe wie jak jest w tej firmie nic dodać nic ująć.

dildo@kris

Poważna firma na sądeckim rynku pracy, Czy coś się tam dzieje w obszarze BHP, skąd takie opinie?

@dildo@kris

Witam norlys jest ok tylko BHP nie nadaje się na stanowisku kto go pozna dłużej to zrozumie jest jakiś nie normalny cała firma się z niego śmieje to nie dziwię się. Że kadra sprzątająca chcą się zwolnić i uwolnić się od niego każdy zmienia prace . Nie będę się rozpisywał tylko różna zamontowac kamerę w biurze co robi

ToJestŻycie

Witam Jak Dział Polecacie Najbardziej i jak z Kasą wogole w Tej Firmie??

@ToJestŻycie

Zamilcz człowieku!!!!! Nie wybieraj się tu jeśli chcesz zarabiać 14 zł/h

ToJestŻycie
@Alojzy

Podobno Cynkownia i Malarnia dobre pieniądze?

Adam LO

Znam (usunięte przez administratora) Jak bym miał takiego kierownika to bym mu (usunięte przez administratora) Wspułczuje pracownikom z działu BHP też potwierdzam po co czymaja na firmie taką osobę tak jak pisali w komentarzach (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o "Norlys" sp. z o.o. - Nowy sącz

• Jak się pracuje w "Norlys" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Norlys" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Norlys" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 5 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Norlys" sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zawiszy Czarnego 7
    33-300 Nowy sącz