Eko Bus

Płock

Opinie o Eko Bus

gość

kierowca o imieniu Patryk posadził dzisiaj mnie z dzieckiem z przodu gdzie dziecko siedzi w foteliku masakra jakaś bardzo chamski i wyrafinowany powiedział ze to go nie obchodzi i zebym zabrała ten fotelik to bedzie wiecej miejsca. ostatni raz korzystałam z tej firmy masakra nie polecam

Zmęczony takim przewoźnikiem

W trzeciej dekadzie sierpnia 2016 r. uczestniczyliśmy autokarem Eko Bus Płock w wycieczce do Pragi. Było dwóch kierowców. Autokar od początku był niesprawny, przegrzewał się silnik, robił nieplanowane postoje aby wychładzać silnik. Autokar Scania stan „przedemerytalny”. Z powodu niesprawności jechał wolno. Z powodu opóźnień wypadło nam kilka punktów programu. Autokar podstawiono z niedomytymi oknami i słabo sprzątniętą podłogą. Mimo interwencji naszego organizatora firma nie przysłała sprawnego autokaru, lecz podnajęła tylko na jeden dzień wycieczki w Pradze autokar od innego przewoźnika. Wycieczka trwała 4 dni. Zegar kierowca nastawił dopiero trzeciego dnia na prośbę pasażera. Można pisać jeszcze wiele. Ogólna porażka przewoźnika. Nie polecam ich na wycieczki.

psycholog

porażka - czerwie , lipiec sierpień - schodzą do poziomu Baracudy - auta coraz mniej sprawne a nie wspomnę o klimatyzacji ....... porażka .........

pl

rzeczywiście twoja opinia zdecydowanie pomoże przy wyborze pracodawcy.

Zostaw opinię o Eko Bus - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Bus