Opinie o Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o. w Płock

Zenia Nowy wpis

Polecam punkt pobrań Miodowa 1 Płock. Pani w recepcji jak i pobierająca bardzo sympatyczne i doradzają jakie badania zrobić. Zostałam fachowo obsłużona i na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że tak krótko mają otwarte. Dziękuję i polecam.

Bronisław Nowy wpis
@Zenia

Krótko czyli do której? Wiesz, punkty pobrań z reguły są otwarte krócej, bo jednak te próbki trzeba dostarczyć gdzieś dalej :)

Ada Nowy wpis
@Bronisław

Normalna sprawa w punktach to jest

Alab PP Kolegialna 43a Płock Nowy wpis

Polecam punkt pobrań Alab ul. Kolegialna 43a. Fachowa i miła obsługa. Super podejście do dzieci przy pobieraniu krwi. Nie odmawiają pomocy w razie potrzeby. Wyniki szybko na stronie online.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o.?

Corona

Podejście jest takie wy wycisnąć cię jak cytrynkę Pracowałem , dramat , nie polecam Kierownictwo zajmuje się tylko ploteczkami i intrygami wiec jeśli będziesz donosił to będziesz na top liście

Filip

Przecież to jest forum dla pracowników więc nie rozumiem dlaczego pacjenci zostawiają tu wpisy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Gonia

Byłam tam dziś i nigdy więcej nie pójdę.Bardzo drogo. Niesympatycznie. Pani od pobierania krwi obrażona na cały świat, że w dobie korona musi pracować. Ubliża pacjentom, których wygląd dokładnie lustruje. Sama bez maski i rękawiczek. Taki wielki świat a brak dostępnych dla pacjenta środków do odkażania i mydła w łazience.

Aga

Słyszałam, że firma jest dobrym pracodawcą, trochę nie rozumiem tych opinii, o co chodzi?

Asiula6692

Nie polecam tego labu. Kilka razy moja krew zaginela, naciagnieto mnie na dodatkowe koszty. Na wyniki czekalam dosc dlugo, gdyz nie wyslano mojej krwi poniewaz ,,probka gdzies zaginela” no i oczywiscie niemila obsluga Pan z recepcji. Wszystkim serdecznie polecam laboratorium ZIP MEDICAL w Plocku ale na KOLEGIALNEJ 47 (nad Medicardem)!! Laboratorium preznie dziala, wyniki juz nawet po godzinie!!!! Fachowa i mila obsuga, bardzo mily i wykwalifikowany personel. Mialam chorego synka, z ktorym przyszlam na badanie, krew pobrana doskonale, beZbolesnie, bez siniaka po czym wynik dostalam juz po pol godzinie gdyz naglil mnie czas. Dziekuje bardzo za tak zetelna obsluge, pozdrawiam serdecznie.

@Asiula6692

Dziwne, żeby na stronie poświęconej jednemu laboratorium polecać inne prowadzone zresztą przez osobę odpowiedzialną kiedyś za to pierwsze. Czyżby konkurencja?

Melka

Nie widzę w tym nic dziwnego . Pani wyraziła swoją opinię tym samym rzeczowo przedstawiła sytuację panującą w innej firmie. Osobiście mi tą opinią pomogła

MAJKA

POLECAM

wlodek

bylem kilka razy PANIE SA BARDZO SYMPATYCZNE doradzają jakie mozna zrobic jescze badania a nwet wolaja kierownika laboratorium o wyjasnienie ..jakie zabiegi sa jeszcze potrzebne ....i ten kierownik rowniez bardzo sympatyczny wykazuje sie wiedza lepsza od wielu lekarzy ......POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE .....I PANOW Z TEGO LABORATORIUM ...............jednak jesli idzie a analizy ....to juz nie wiem czy sa dobrze robione i na odpowidnim poziomie ...bo to jest najwazniejsze ..od wlasciwej analizy probek zalezy w kocu zycie ludzi ..ale wierze ze w przygodzie jest dobrze

zadowolony pacjent

Polecam Panią która w tym labolatorium pobiera krew w wieku ok 65lat . Pierwszy raz miałam tak fachowo pobraną krew. Bez bólu, siniaka i bardzo szybko.Pani jest bardzo przyjemna i godna zaufania. Jeszcze raz polecam osobom które do tej pory bały się pobierać krew.

gienek

Ogólnie laboratorium jest OK. Panie które pobierają krew i te które siedzą na rejestracji są bardzo miłe. A pacjenci to zależy na kogo się trafi. Nikomu nie dogodzi, bo raz będzie źle a raz dobrze tak jak wszędzie.

Sylwia
@gienek

Laboratorium pozostawia wiele do życzenia pod względem funkcjonowania. W recepcji bardzo niesympatyczna obsługa, zarówno w twarzą w twarz jak i telefonicznie. Pani laborantka również nie wywarła na mnie dobrego wrażenia w czasie pobierania krwi do badania.Na wyniki czekam i czekam, telefonicznie również żadnej konkretnej informacji, poza tym że robiono mi badania. Nie polecam

andzrzej

pobieranie oceniam celująco,synkowi pobrzno krew bezboleśnie ale rozmowę bezczelnej sekretarki z koleżanką o zamówieniu jakiegoś materiału określam negatywnie-dlaczego pacjent musi wysłuchiwsć ze czegoś nie będzie bo faktury nie zapłacili

Po działalności Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. w Płocku widać, że firma zachłysnęła się wszystkimi zdobytymi tytułami i wyróżnieniami FIRMA ROKU i zapomniała o swoich pacjentach, których nie potrafi fachowo i sprawnie obsłużyć. Laboratorium Przygoda w Płocku nie może się pochwalić wykwalifikowanym personelem, gdyż moja córka 5-letnia musiała mieć dwukrotnie pobieraną krew z żyły po to, żeby zrobić jej testy alergiczne. Po pierwszym pobraniu otrzymaliśmy wyniki opisane, że zostało pobrane zbyt mało materiału, natomiast po drugim pobraniu (poprawkowym, za który ju

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o. - Płock

Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kolegialna 47
    09-400 Płock
  • NIP: 7743099502 KRS: 0000321926

Laboratorium Przygoda Grupa Alab Sp. z o.o.