Opinie o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMT Marketing System (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

królik

Firma zmieniła siedzibę z dniem 01.06.2013 z sielskiej na ptasią.

toJaMalaJa

Zostałam zaproszona na rozmowa jako pracownik biurowy. Dziwne, że zaprosili mnie na ptasią bo w necie jest info że siedzibę mają na sielskiej. W jaki sposób weryfikują znajomość excela? Jakie zarobki

....

raczej szans nie ma :)

Verka

ja pracowałam w tej firmie jakiś dłuższy czas ale powiem ci szczerze nie wiem, jeżeli chcesz dostać jakieś w miarę rozsądne wynagrodzenie to miesiąc na krócej się nie opłaca... mam pytanie czy chcesz zatrudnić się na chwile czy dłużej?? i na jakim wynagrodzeniu ci zależy??

Promotor

Na rozmowę przyszła osoba nie ta, z którą byłam umówiona. Kobieta, z którą się umawiałam stwierdziła, że nie ma czasu i przyśle zastępstwo (skoro nie miała czasu to czemu się ze mną umawiała!?). Druga kobieta, która była na zastępstwie, nie miała o niczym pojęcia i nie była w stanie odpowiedzieć na część pytań i w czasie rozmowy wydzwaniała do tej pierwszej (która oczywiście nie odbierała). Skoro przyszła na zastępstwo to powinna posiadać podstawowe wiadomości. Niezbyt przyjemna sytuacja, pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kobietka zadała pytania, które miała wypisane na kartce, nic szczególnego (pytania jak na każdej rozmowie: doświadczenie, wykształcenie itp.).

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Verka

Zrezygnować się da ale jeżeli porzucisz pracę wynagrodzenie nie zostanie wypłacone - nie dotyczy wypadków losowych lub choroby zgłoszonej min. 24 godziny wcześniej.Zleceniodawca zobowiązuje się do zwrotu kosztów uzgodnionych ze Zleceniodawcą, a poniesionych przez Zleceniobiorcę w związku z wykonywaniem niniejszej umowy. Tak jest w umowie.

Daga

Pracowalam w pmt...ludzie trzymajcie sie z daleka od tych (usunięte przez administratora)...zapierniczacie tam, jestescie tam traktowani jak szmaty do podlogi a to wszystko za 600zl. trzeba siedziec nad godziny za ktore nie placa i jesli sie nie zgodziz zwalniaja Cie. Nie wspomne juz o chorowaniu. Mialam zapalenie Gardla i ucha jednoczesnie plus wysoka temperatura...kazali byc w pracy. A to wszystko mialam w Radomiu pracujac w PMT

betka

(usunięte przez administratora)!za błędy się płaci dziecko, czas to zrozumieć bo to nie szkółka tylko praca.... nie chodzi się też o pracy bez umowy także tak jak sobie zadbałaś o interesy tak masz..... a koordynator nie kontynuuje współpracy z nieuczciwymi i leniwymi studentkami-księżniczkami :-)

aa

Widzę, że nie tylko ja jestem niezadowolona z współpracy z tą firmą... Jak bym wiedziała wcześniej, co to takiego to bym nigdy na to nie poszła Kasa mizerna, ucinają zarobi za "błędy", brak kontaktu z koordynatorem, umowy nie można się doprosić. Mi strasznie źle się pracowało w tej firmie, może jakby był inny koordynator.. Uważajcie na tą firmę. A teraz ciekawe kiedy dostanę PIT... Nie polecam pracy w PMT!!!!!!!!!

(usunięte przez administratora)nieźle musisz być chłopie zakompleksiony skoro takie bzdury wypisujesz i jeszcze mailem do pozostałych wysyłasz, materiały dostaliśmy mailem 7 lutego więc tydzień przed akcją! po co kłamiesz? zasady były jasne, podane na szkoleniu - system premiowy i za co kary nie przygotowałeś się, łamiesz zasady to narażasz się na konsekwencje ciężko to zrozumieć? skoro cie pytała o info z cv to miała jakiś powód nie? tak na marginesie jakim inżynierem ty jesteś skoro nie ma pracy dla ciebie i stoisz po promocjach hahahhahahahhah jesteś żenujący

seba80

ale szyjesz stary.... z tego co pamiętamy wszyscy na szkoleniu byłeś arogancki i zarozumiały, nie słuchałeś, przerywałeś a w trakcie kontroli zostałeś przyłapany na gadaniu z hostessami i za to ponosisz konsekwencje..... CIEKAWE CZY PRZYZNAŁEŚ SIĘ PANI KOORDYNATOR W JAKI CHAMSKI SPOSÓB TY WYRAŻASZ SIĘ NA JEJ TEMAT ZA JEJ PLECAMI??? bądź mężczyzną hipokryto i miej godność i honor ponieść konsekwencje swojej głupoty PS. JA CO WEEKEND MAM 50 ZŁ PREMII :-)

Slawcio237

Pani koordynator (usunięte przez administratora)jest najgorsza moja ( już byłą na szczęście ) przełożoną. W czasie akcji promocyjnej bacardi - martini krzyczała i przeklinała za prawie za każdym razem jak tylko nie odpowiedziałem jej na pytanie jak sobie tego życzyła. A chwiałbym zaznaczyć, iż część materiałów dostałem 5 godzin przed pracą, i właśnie z nich najczęściej mnie pytała. Dam jeden przykład z wielu jej schematu upokarzania mojej osoby. W czasie naszej "rozmowy" ( ciężko to było nazwać normalną rozmową, było to raczej perfidne i wyrafinowane obrażane) zadała mi pytanie jakie mam wykształcenie. ( Doskonale wiedziała jakie mam bo miała moje CV ) Zadała to pytanie tak : (usunięte przez administratora): Jesteś na studiach? JA: Już nie. Agnieszka: Jakie ty masz ogóle wykształcenie ? Średnie? Masz w ogóle maturę? Zawodowe? Podstawkowe? ( Za każdym razem gdy zadawała kolejne pytanie robiła brzydsza minę, połączoną z niedowierzaniem.) JA: Wyższe inżynierskie. Agnieszka: ( Teraz można było usłyszeć wybuch głośnego śmiechu z jej strony pokazując palcem w moją stronę i śmiejąc się mówiła dalej,) Ty masz wyższe wykształcenie?! heheh A zapamiętać jak długo leżakuje Baron Otard XO nie umiesz ?! Nie słuchasz mnie i zachowujesz się jak byś miał na wszystko totalnie (usunięte przez administratora)(nie cenzuralne słowo) !! ( I tak dalej i tak dalej ...) Gdy już miałem serdecznie dość jej jadowitego języka złożyłem wymówienie. Pani Agnieszka oświadczyła że firma obniża mi stawkę godzinową do niecałych 6 zł, a obiecano 13 zł argumentując że nie byłem wystarczająco dobrze przygotowany... Czuję się oszukany, jak rzadko w życiu. A jestem już promotorem od prawie 2 lat w różnych firmach i jeszcze nigdy nie zostałem tak podle potraktowany. Szczerze odradzam wszystkim. Chesz się ze mną skontaktować ? Pisze na (usunięte przez administratora)

yesterday

praca tam to masakra!!!!!!!!! koordynatorka ciągle kłamie, za każdym razem mówi co innego, pieniądzę nie zostają wypłacone, pląta się w słowach. Ogólny brak profesjonalizmu. Z dala od takich (usunięte przez administratora)!!!!!!

Bydg

Zgadza sie z opinia przedmowcow.Jeden wielki syf a koordynatorzy regionow masakra.Wyzywaja swoiech szefow.Oszukuja ze odwiedzaja hale co jest nieprawa.Wkolko jedne wielkie sciemy w tej firmie.Za nich powinno ich szefostwo sie zabrac.

Witam! Ten pan/i która opisuje prace pani (usunięte przez administratora) niech powie jak on/a pracowała w firmie PMT. A jeżeli ma na tyle godności to niech powie kim jest.

• Jak się pracuje w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Kandydaci do pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PMT Marketing System (działalność zamknięta)