Opinie o Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz w Bytom

Kk
Klient

Kompletnie nie zachowane standardy sanitarne na 10 m2 fryzjer, pomocnik 2 klientów bez maseczek. 1 klient któremu swiadczona jest usługa oczywiście tez bez masecxki, stanowiska pracy i narzędzia nie odkażane, sukcesem będzie nie zarazenie się. HALLO!! TU wciąż jet pandemia!! Obudzcie się!!!

Łukasz Nowy wpis

Jakie macie zdanie na temat zatrudnienia w tym salonie ?

Kk Nowy wpis
Klient

Marylka Nowy wpis

Dzis po wielotygodniowego lockdownie otwarto salon. No cóż owszem można się umówić na konkretną godzinę, tylko nie wiem po co bo i tak fryzjer przyjmuje klientów jak leci. W bardzo małym salonie brak zachowania dystansu

Beta

także niepolecam przed urlopem poszłam zrobic pasemke jak przyszłam do domu i dokladnie zobaczyłam co mi pan (usunięte przez administratora) na głowie masakra w życiu tak spieprzonych włosów niemiałam i na kazdym profilu tego salonu bede odradzac fryzjer nadaje sie tylko do usług męskich.Byłam z córką żeby tylko końcówki pociąc a pan wzioł maszynke i obciął tylko maszynką nawet nozyczek do łapy niewzioł!!!!!!Niewspomne ze i mi krzywo obciął a jeszcze jedno na sam widok salonu miałam wątpliwosci brud jeszcze raz brud!!! Moje sugestie dla Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz: moja sugestia to zatrudnić panią wykwalifikowaną do usług damskich!!!!

Anna
@Beta

Patrząc na Pani opinię, zastanawiam się czy jest ona wiarygodna.. pisownia zostawia wiele do życzenia, osobiscie korzystałam i nadal korzystam z uslug świadczonych w tym salonie, jestem z nich naprawdę zadowolona. A co do Pani zarzutów odnosnie barku porzadku w tym salonie również nie jestem w stanie tego pozostawić bez komentarza, podczas wielu moich wizyt w salonie zawsze panował porządek. Osobiscie polecam uslugi jakie on oferuje.

Krystyna
@Anna

Także Jestem stałą klientką tego salonu i jestem bardzo zadowolona z usług jakie oferuje. Miła atmosfera zawsze panuje porządek a panie uczące się robią pyszną kawkę. Polecam bo to najlepszy salon w mieście!!

Beta
@Anna

A dlaczego ma być niewiarygodna?wiem co mialam zrobione z włosami i widzialam coż to za salon.Niepowiem pan był miły jego 2 koleżanki takze ,a jak córce zachciało sie pić to dostała reszte wody gazowanej OAZA z biedronki !!!To az sie dziecku odechciało i całe szczęscie.Toma być salon ?A zresztą do innych salonów trzeba sie umówić na dzien tym bardziej w wakacje czas oczekiwania ok tydzien ,a tam zadzwonilam i cyk na drugi dzien juz mialam byc .No cóz jak mają mało klientów to tak jest.

Klientka Nowy wpis
@Beta

Niech się pani cieszy że coś pani dostała do picia nie ważne co liczy się gest! To trzeba było się zapisać do innego salonu co by panią przyjęli po miesiącu... żenada brak słów do takich ludzi!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartek

Polecam

@Bartek

Czy powiesz nam coś więcej na temat zatrudnienia w Salonie Fryzjerskim Irena? Bo jak rozumiem wypowiadasz się z perspektywy klienta? Jaka atmosfera panuję w tym miejscu pracy? Można określić ją jako przyjazną?

Kaśka
@Zuzanna

Dobra. Zdecydowanie dobra atmosfera. Korzystam z tego salonu raz na jakiś czas i jestem zadowolona. Oby więcej takich salonów.

Ewa

Najlepszy salon w mieście

Olcia

Witam. Ja rowniez polcam ten salon bylam przed swietami zafarbowac wlosy i jestem bardzo zadowolona z uslugi jak i obslugi. Panuje mila otmosfera, organizacja pracy i porzadek. Polecila mi go kolezanka wiec i ja polecam wszystkim !

Małgorzata

Nie polecam trzech innych fryzjerów musiało poprawiać mi włosy po skorzystaniu z usług

@Małgorzata

Jeśli miałaś zastrzeżenia co do jakości usługi, dlaczego nie zgłosiłaś ich w trakcie wizyty? Warto rozmawiać, jeśli czujemy, że dana usługa nie spełnia naszych oczekiwań. A może jednak zdecydowałaś się na rozmowę z osobą odpowiedzialną za usługę?

Beti

Niepolecam tego salonu to co mi pan zrobil z moją głową masakra wstydzilam sie wyjsc na ulice wogóle niema pojecia o fryzjerstwie .Kobiety z daleka od tego fryzjera strata czasu i pieniedzy .A wnetrze salonu Boze brud brudi brud.

@Beti

Jeśli usługa nie spełniała Twoich oczekiwań, dlaczego nie zgłosiłaś tego faktu pracownikowi? Nawet, jeśli ten nie udzieliłby stosownego zadośćuczynienia, mogłabyś negocjować w tej kwestii z szefostwem. Oczywiście reklamacje obejmują jedynie rzeczy, których klient nie mógł przewidzieć, a zatem na przykład nieprawidłowe technicznie strzyżenie czy koloryzacje. Dziękujemy za Twoją opinię. Gowork.pl to jednak portal opinii o pracodawcach i warunkach panujących w miejscach pracy z punku widzenia osób zatrudnionych. Czy w takim wypadku mogłabyś nam powiedzieć coś więcej w interesującym nas temacie?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Irena Salon Fryzjerski Irena Kalamorz? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

misia

Popieram. Porazka. Wlascicielka olewa wszystko jej synuś pan i władca.

monisia89

Popieram kolezanke wyzej dodatkowo obluga tragedia..

lovel2

Tragedia, nie polecam , staroswieckie metody , ale co się dziwić skoro salon powstał 1991 roku i nadal idzie takimi standardami !

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Salon Fryzjerski Irena Irena Kalamorz
5/5 Na podstawie 1 ocen.