Opinie o Klinika Doktora Borczyka w Katowice

Głównym aspektem naszej działalności są kompleksowe usługi stomatologiczne. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą m.in.: implantologia, stomatologia estetyczna, endodoncja i protetyka. Wysoką jakość zabiegów dentystycznych zapewniają wysokie kwalifikacje stomatologów oraz cyfrowe urządzenia zapewniające precyzyjne leczenie. Oferta Nasza klinika wyposażona jest w mikroskopy, lasery, trójwymiarowy tomograf komputerowy i pantomogram. Nowoczesny sprzęt cyfrowy umożliwia nam uzyskanie dokładnej diagnozy stanu chorobowego oraz podjęcie odpowiedniego leczenia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do zdjęć rentgenowskich, tomograficznych lub panoramicznych szybko diagnozujemy zapalenie zatoki szczękowej i podejmujemy właściwe leczenie. Jako jedyna klinika w Polsce dysponujemy mikroskopem do neurochirurgii Olympus, który wykorzystywany jest w skomplikowanych operacjach odbywających się w pobliżu nerwów i zatok szczękowych. Leczenie zębów w naszym gabinecie przebiega bezboleśnie metodą laserową. Laser usuwa tkanki chorobowe, nie naruszając przy tym zdrowych, a dodatkowo dezynfekuje ząb, dając odpowiednio sterylne podłoże do wypełnienia zęba. Oprócz leczenia i diagnostyki zębów, w naszej ofercie znajdą Państwo wybielanie nakładkowe zębów, które pozwala na rozjaśnienie zębów oraz usunięcie nieestetycznych przebarwień, tym samym przywracając zębom naturalny biały wygląd. Znakomitą alternatywą dla wybielania zębów jest technika z wykorzystaniem specjalnej lampy przyspieszającej proces wybielania, której efekty można podziwiać przez bardzo długi okres czasu. Uzupełnieniem oferowanych usług jest usunięcie polipów i torbieli zatok szczękowych. Pacjentom zapewniamy indywidualne podejście, bezstresowe i bezbolesne metody leczenia oraz korzystne ceny. Pełen zakres usług: • Implanty zębów • Endodoncja • Chirurgia stomatologiczna • Odbudowa kości • Protetyka • Stomatologia estetyczna • Leczenie próchnicy • Laserowe leczenie zębów • Ortodoncja • Ozonoterapia Zajmujemy się również leczeniem chorób dziąseł jak i fluoryzacją oraz lakowaniem. Wykonujemy także w naszej klinice wybielanie zębów oraz suwanie płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego czy osadu.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Doktora Borczyka w Katowice

Recepcja Nowy wpis

Praca w dobrych warunkach. Spokojna bez nerwów. Ja jestem zadowolona. Pracowałam w innych klinikach i ta wypada najlepiej. Pozdrawiam.

Czy urlop w Klinika Doktora Borczyka jest płatny 100%?

Zgadnij

Szukają Recepcjonistki, spełniasz wszystkie wymagania. Aplikacja rozpatrywana po 4 min od otwarcia..następnego dnia odrzucona (pracuj.pl), po miesiącu znów to samo ogłoszenie... 'powiedzenia' w rekrutacjii....

Oli
@Zgadnij

Dokładnie. Ogłoszenie pojawia się regularnie chyba od ponad roku. Też mnie rozpatrywali, a po chwili odrzucone. Teraz znów ogłoszenie się pojawiło. Czy ktoś wie, o co chodzi?szukają kogoś? Taka rotacja czy po prostu to handel danymi?

Bożena
@Oli

A co takiego było w Twoim cv, bo to chyba jednak ważne? Doświadczenie jest?

RB
@Oli

Firma się rozwija.

Bożena Nowy wpis
@RB

A jak konkretnie?

Oli Nowy wpis
@Bożena

Wszystkie wymagania spełnione..doświadczenie wykształcenie, znajomość języków. Inaczej nie wysylam cv. Ja słyszałam, że tam przyjmują kandydatki z konkretną uroda. Brzydka nie jestem, ale może kolor włosów im nie pasuje ????‍♀️

Co jaki czas w Klinika Doktora Borczyka można ubiegać się o podwyżkę?

Nie ma podwyżek.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klinika Doktora Borczyka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gram

Niestety szkoda waszego czasu. Zapraszają na rozmowę, są nie konkretni a ich asystentki myła kandydatki. Najpierw dzwonią i zapraszają na dzień próbny a potem ze pomyłkami proszę nie przychodzić. Zero profesjonalizmu

Jak ze studentami w Klinika Doktora Borczyka? Chętnie zatrudniają?

TenTypTakMa

Przyjąć przyjmą, ale najlepiej na wolontariat ;) Omijać szerokim łukiem.. przedsiębiorca, który zatrzymał się w czasach PRL'u. Zero profitów i firma totalnie nie propracownicza. Jak dla mnie firma Krzak, która ma aspiracje na korpo ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Doktora Borczyka - Katowice

• Jak się pracuje w Klinika Doktora Borczyka?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Doktora Borczyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Doktora Borczyka?

Klinika Doktora Borczyka
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.

Klinika Doktora Borczyka