Vita Longa Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Vita Longa Sp. z o.o.

anonymous

byłam dzis i nie polecam! wizyta umowiona na g.15. Mąż zwolnil sie z pracy, zeby ze mna jechac 30km do ginekologa zobaczyc nasze malenstwo na usg po raz pierwszy. Bylismy o 14.50 a lekarz jak sie okazalo juz sobie poszedl, nikt do mnie nie zadzwonil bo Pani nie raczyla wziac do mnie zadnego kontaktu przy rejestracji. Kompletny brak szacunku do czasu innych osob! Coz...chcialam tam chodzic cala ciaze ale niestety nie bede jezdzic na marne przez 9 mies zastanawiajac sie czy lekarz jest czy olał pacjentki i juz sobie poszedl. Pierwszy raz spotykam sie z taka bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy Vita Longa Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Vita Longa Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita Longa Sp. z o.o.