Opinie o Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. w Katowice

Mania Nowy wpis

Mają już kogoś na stanowisko asystentki stomatologicznej, tak jak poszukiwali w październiku? Bo ja bym była chętna wciąż. No i teraz jestem w kropce. A często ogólnie się zmieniają osoby na tej pozycji, może zdarzają się jakieś zastępstwa?

Aleksandra

Cześć, a byłeś może na rozmowie i stąd wiesz o wynagrodzeniu? Podasz ile dokładnie ci zaproponowali? Też wpadłam na tę ofertę — obowiązki widzę, faktycznie jest ich pełno ;) Ale o zarobkach nic nie napisali.

Pegas Nowy wpis
@Aleksandra

Miałem niebywałą przyjemność pracować w tym '(usunięte przez administratora)'. Rozmowy były i to kilka. O dziwo. Ale Pani rekrutująca - bez komentarza. Pytania, jak z przedszkola. A wynagrodzenie? 23,50.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na InfoPraca.pl 5 października

Pegas

Pierwsza umowa, to zlecenie, na okres miesiąca. Później umowa o pracę, nie wiem na jaki okres zawierana, bo w trakcie mojej pracy nikt z zespołu do nie dotrwał do podpisania takiej umowy. Z wiadomych już względów

@Pegas

A ta następna umowa, czyli już o pracę, to z kolei na jaki okres? Standardowo na rok czy może krócej/dłużej? Czy wraz z przejściem na UoP zwiększa się też wynagrodzenie? Piszesz, że nikt nie dotrwał, a dlaczego konkretnie, bo trochę tutaj było już pisane i nie wiem o który powód może chodzić.

Pegas Nowy wpis

Niby po miesiącu, nie pamiętam na jaki okres, wydaje mi się, że na rok. A powód odejścia paru osób? Atmosfera i chamstwo,tak w skrócie. I jeszcze ogrom obowiązków, które nie były zawarte w umowie.

Pegas

Najgorsza praca w życiu!!!! Obowiązków miliony, szef (usunięte przez administratora), nieumiejętnie mówiący w ojczystym języku. Zatrudnianie prawie 100letnich (z całym szacunkiem) lekarzy, przepraszam, Profesorów, do tego wszystkiego osobiste wycieczki odnośnie współpracującego, na niższym szczeblu personelu . Życzę z całego serca- z daleka wszyscy od tego miejsca!!! Sprawa o (usunięte przez administratora) już jest w odpowiednim organie. Nie dajcie się nabrać na rzekomo wysokie wynagrodzenie! Jedna wielka ściema!!!!

@Pegas

A możesz rozwinąć, jakie wynagrodzenie obiecują, a jakie dają? Bo w starych ogłoszeniach z pracą (innych nie znalazłam) nic nie podawali. Dobrze by się było dowiedzieć, jaka jest różnica między jednym, a drugim. PS. Powodzenia z inspekcją!

Pegas

Mnie proponowali 23,50 brutto za godzinę- umowa zlecenie. A dwa tygodnie po odejściu znalazły się dwa ogłoszenia o pracę - stawka 8000zl, umowa o pracę????

Pracownik Biurowy

Okropność. Biuro znajduje się na osiedlu chronionym w zwykłym bloku. "Rozmowa rekrutacyjna" trwała w sumie może 5 minut. Nikogo nie obchodziło moje doświadczenie, pan doktor dużo gadał i pisał, jakbym była u niego na wizycie a nie na rozmowie o pracę. Kandydowałam na pracownika biurowego a zaproponowano mi callcenter. Wypłata minimalna+ premia- czyli nie wiadomo ile.

Nie zadano mi żadnego pytania

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako konsultant ubezpieczeniowy, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 3 stycznia.

Brak Płatne nie są nawet nadgodziny.

Ciekawość

Cześć, mam mieć rozmowę kwalifikacyjną i chciałam zapytać jakie są dokładne zarobi ? I jak się pracuje w tej firmie ? Chodzi o atmosferę itp.

Pracuję jako rejestratorka dluzszy okres czasu bardzo sobie cenię pracę w tej firmie. Uważam, że opinie wystawiają byli pracownicy lub po prostu kandydatki które nie otrzymały pracę. Uważam, że opinie są bezpodstawne. Zapraszam popracować miesiąc - dwa od razu opinia się zmieni. Najlepiej jest oczerniać firmę, w której się nie pracowało na zasadzie "ktoś coś powiedział", puszczę dalej negatywną opinię. Pozdrawiam Pracownik

Sylwia

Czyli w sumie to jest ktoś, kto musiał się niepochlebnie opowiedzieć, skoro według Ciebie plota poszła. Ciekawe kto i czemu jak już. Dłuższy okres czasu to ile w praktyce wynosi w Twoim przypadku? ;)

Ktototaki

Kolejny pomysł prezesa??? Może mecenasika??? Który Ci wydał polecenie w napisaniu tej opinii. Nie dajcie się zwieść, od dłuższego czasu szukają ludzi do pracy, bo okręt tonie, a robić nie ma komu... ale nikt nie chce przyjść, bo już na etapie rekrutacji Ci się odechciewa, po kilku tygodniach dzwonią, czy jesteś dalej chętny do pracy, a Ty już byłeś na nie, kiedy opuszczałeś pożal się Boże biuro.

Sylwia
@Ktototaki

Czyli jednak to wkręt? I to do Ciebie też tak nachalnie dzwonili?

@Sylwia

Pracuje ponad 2 lata . Atmosfera w pracy jest odpowiednia . Z kierownictwem nie ma problemów . Nie wielka rotacja wynika z macierzyństwa młodych pracowniczek .

Emilia

Jak to, to wszystkie nagle dzieci mają?

@Emilia

Myśle, ze nie Pani to oceniać . Głupoty wypisuje konkurencja . Bez odbioru :)

Maria

Masz racje, dziwne stwierdzenie o posiadaniu dzieci, trochę nie na miejscu ten komentarz był. Opowiesz coś więcej o warunkach pracy? Zarobki są adekwatne do obowiązków pracownika? :)

rozmowa

Witam, Wysłałam swoją kandydaturę na stanowisko pracownik biurowy,po kilku dniach dostałam telefon z propozycją współpracy i możliwością spotkania się w celu przedstawienia warunków i rzekomo podpisania umowy zlecenie na początek na miesiąc. Spotkanie było umówione i potwierdzone dwa razy telefonicznie. W dzień umówionego spotkania, musiałam zaplanować dzień wolnego od aktualnej pracy. Pojechałam na umówione spotkanie,i co się okazało?? Pracodawca zapomniał o spotkaniu... jeszcze przez telefon uprzedzał,jak bardzo szanuje ludzi i ich czas,i tego samego wymaga od innych. Sekretarka,która była jedyną osobą w dniu umówionego spotkania w biurze,przeprosiła za zaistniałą sytuację. Powiedziała,że nikt nie dojedzie już na spotkanie i że kontakt nastąpi w poniedziałek,do tej pory nikt nie zadzwonił,z głupimi przeprosinami. Szanujmy się nawzajem,a będzie się żyło o wiele lepiej. Przede wszystkim szanujmy swój czas. Zero profesjonalizmu oraz organizacji,brak szacunku! Bardzo żałuję,że aplikowałam do tej firmy. Nie polecam.

Rozmowa rekrutacyjna to jakiś absurd. Osoba, która ją przeprowadza dzwoni, nie przedstawia się, nie podaje nazwy firmy, pozwala sobie na chamskie odzywki. Generalnie nic z tej rozmowy nie wynika. Pierwszy raz spotkałam się z tak niskim poziomem i brakiem profesjonalizmu. Nie polecam.

Soso

Nie polecam nikomu wysyłać tam cv. Rozmowa kwalifikacyjna to jakiś absurd. Pan doktor przez 3 minuty rozmowy kwalifikacyjnej dużo mówił, ale nie dowiedziałam się niczego merytorycznego o stanowisku. Kadydowalam na pracownika biurowego a zaproponowano mi coś w rodzaju call center za minimalną+ premie- czyli tak na prawdę nie wiadomo ile. Biuro mieści się w mieszkaniu na strzeżonym osiedlu- nikt by nie powiedział że w takim miejscu znajduje się siedziba firmy. Masakra. Mam zadzwonić do pana w przyszłym tygodniu, zrobię to z czystej ciekawości co mi takiego powie.

ktoś
@Soso

No właśnie. Strzeżone osiedle. Zero oznakowania. Na drzwiach jakaś śmieszna kartka do listonosza. Pierwszy raz w życiu pojechałam na rozmowę, dotarłam na miejsce i nie weszłam do środka. Po tym jak to wygląda łatwo wywnioskować jak to działa. Bardzo dziękuję za komentarz osoby która dotarła na spotkanie. Teraz wiem, że odpuszczenie sobie to była dobra decyzja :) ps. dodzwonić się do nich też nijak nie można.

@Może nowa a to jakie negatywne opinie słyszałaś?

Może nowa

Czy opinie o tej firmie dalej sa tak negatywne czy może zmieniło się coś na plus? Chodzi konkretnie o traktowanie pracowników

Pozytywna

Ja pracuję tam kilka lat i nie narzekam, zwykłe pomówienia

Dorota

Jakoś ostatnio przestaliście dyskutować o pracy w Healthcare, a szkoda, bo chciałabym się czegoś dowiedzieć o tym pracodawcy. Zapewne nie będziecie zdziwieni tym, że najpierw chciałabym poznać warunki płacowe, jakie tam oferują. Ktoś z Was powie mi coś na ich temat?

Milena

Podpowiecie czy potrzebują pracowników do administracji lub recepcji?

Dorota

Witam, co możecie powiedzieć o firmie Healthcare Lekarze i Specjaliści? Jakim jest pracodawcą? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy? Każda odpowiedź może komuś pomóc w decyzji o podjęciu tutaj pracy. @bzdura mogłabyś przybliżyć warunki pracy w tej firmie i napisać coś bardziej szczegółowego?

kami25
@Dorota

Witam.Czy ma ani jakieś sprawdzone informacje co do tego pracodawcy?Będę wdzieczna za jakiekolwiek wskazówki.pozdrawiam

Stella

Generalnie jak ktoś jest wymagającym pracodawcą to ma wielu niezadowolonych pracowników!!!

bzdura
@Stella

chyba tam nie pracujesz ?? poczytaj opinie o tym pracodawcy na Luks-med Twoje Zdrowie Lekarze i Specjalisci to dowiesz sie jak wymagajacy to pracodawca. wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi ale w tym wypadku wielu niezadowolonych liczy sie w dziesiatkach rocznie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

bylaa

mozna przeczytac tam https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,68606

Dorota

@była rejestratorka, czy rotacja była spowodowana tym że firma nie chciała przedłużać umów (Dlaczego?) czy też pracownicy sami rezygnowali? Masz jakiś pomysł, czym może być spowodowana taka sytuacja i jak temu zapobiec?

angel
@Dorota

przeczytaj opinie o Twoje Zdrowie NFZ to zrozumiesz

Kulo

Ma ktoś do nich nr telefonu?

jaa
@Kulo

Przychodnia lekarska, Katowice, Polska Adres: Ligocka 3, 40-570 Katowice Godziny otwarcia: Dzisiaj otwarte · 08:00–18:00 Telefon: 32 205 41 16

Zostaw merytoryczną opinię o Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 23 ocen.

Healthcare Lekarze i Specjaliści Sp. z o.o.