Opinie o Dual Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dual Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dual Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły podstawowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dual Sp. z o.o. w Mikołów

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Były

12.03.2024 10:03

Były ikona wywiad

Praca w tej szkole wiązała się z niewłaściwymi zachowaniami wobec mnie i faworyzowaniem wieloletnich pracowników. Byłam wielokrotnie oskarżana o rzeczy, których nie zrobiłam. Koledzy, z którymi pracowałam, również mieli podobne doświadczenia.

Byłam nauczycielem.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Były ikona wywiad

Tak, ale tylko podczas lockdown'u. Później możliwa była jedynie praca stacjonarna.

Były ikona wywiad

Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Były ikona wywiad

Bardzo niskie - stawka w okolicach najniższej płacy krajowej.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Pół roku.

Były ikona wywiad

Jedynym pozytywnym aspektem, jaki mogę wskazać, jest dobre wyposażenie placówki.

Były ikona wywiad

Bardzo zła organizacja pracy. Mogę wymienić także konflikty kadry, rodziców i dyrekcji. Minusem była też słaba komunikacja, pomówienia, niewłaściwe zachowania wobec pracowników.

Były ikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju, wynikało to ze specyfiki pracy i tej placówki.

Były ikona wywiad

Nie, nie planowano szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Były ikona wywiad

Uważam, że przyczyną był brak chęci ze strony dyrekcji.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Były ikona wywiad

Atmosfera była wyjątkowo słaba. Starsi pracownicy nie przyjmowali miło nowej kadry.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Były ikona wywiad

Oceniam ją bardzo nisko, dialog był jednostronny.

Były ikona wywiad

Stosunki przełożonych i kadry kierowniczej - ich prywatne, trudne relacje wpływały na działanie placówki i nastroje w niej panujące.

Rodzic Nowy wpis

Poziom nauczania tragiczny. Wszechobecny chaos. Ciągła rotacja nauczycieli - lepsi odchodzą. Nauczyciel jednego z głównych przedmiotów bez pełnego wyższego wykształcenia, po licencjacie, nie mający odpowiedniego przygotowania pedagogicznego, nie umiejący nauczać. Uczy wszystkie klasy 4-8, bo jest jedynym z danego przedmiotu. Dyrekcja próbuje za wszelką cenę kolorować rzeczywistość, która tak naprawdę jest znacznie poniżej oczekiwań, jak na szkołę prywatną. Konkursy, projekty - w każdej państwowej szkole dzieci mają możliwość znaczenie szerszego uczestnictwa. Widoczny jest podział. Nie traktuje się wszystkich tak samo, są uczniowie, którzy są lepiej traktowani i oceniani. Zaplecze żadne - brak sali gimnastycznej, boiska, wyposażenia tematycznego sal lekcyjnych. Jest basen i łyżwy - tylko z nazwy, na zasadzie wypełnienia godzin i czasu w planie lekcji oraz odwalenia wfu. Może i da się przeżyć z dzieckiem w klasach 1-3, ale w nauczaniu starszych to nie jest dobry wybór. Uczniowie z problemami, często przychodzący z innych szkół, żeby jakoś przetrwać kosztem innych.

Była nauczycielka Nowy wpis

Szkoła pogrążona w chaosie. Słabo zarządzana, dyrekcja jest stronnicza. Wszyscy dobrzy pedagodzy odchodzą, bo wszelkie propozycje zmian są bagatelizowane. Zaletą jest kolorowe ksero w pokoju nauczycielskim, co bardzo ułatwia pracę :) ale z plusów to tyle.

Jakie są mocne strony pracodawcy Dual Sp. z o.o.?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dual Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Rodzic byłego ucznia

Szkoła jest totalną porażką. Brak sali gimnastycznej, nauczyciele bez przygotowania do uczenia w szkole, rozemocjonowana w sposób negatywny dyrektor szkoły, meneger oraz v-ce dyrektor - popadają w konflikty z rodzicami, sortują uczniów na lepszych i gorszych, nie lubią zamożnych uczniów a przede wszystkim ich rodziców, z których przecież się utrzymują. Poziom nauki żenujący. Nie polecam nikomu, nawet gdyby ktoś chciał edukować w Dualu jednorożca.

Jak długo trwa proces awansu w Dual Sp. z o.o.?

Były uczeń tej szkoły

Ta szkoła to jedno wielkie nieporozumienie. Obiady tam np.warzywna lazagnia były (usunięte przez administratora). Nauczyciele stawiali minusy za uśmiechanie się a zegara po angielsku uczyliśmy się przez pół roku. Byli też fajni nauczyciele (usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Dual Sp. z o.o.?

W szkole panuje napięta atmosfera, menager bez przygotowania pedagogicznego straszy dzieci. Traktowanie nauczycieli pozostawia wiele do życzenia. Jeśli możecie, szukajcie pracy gdzie indziej.

jużpoza

Faktycznie Pan Manager ma duże problemy z emocjami i krytycznymi uwagami rodziców - naprawdę uzasadnionymi Panie "G-u" :-(

Xyz

Firma mobbinguje. Na szczęście mogłem odejść.

Zostaw merytoryczną opinię o Dual Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Dual Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dual Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dual Sp. z o.o.
  • Reta 24B