NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o

Katowice

Opinie o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o

babeloo

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!! Szef z poczatku milutki i usmiechniety po jakims czasie pokazuje swoje prawdziwe oblicze!! Pracowalam tam miesiac i ledwo wytrzymalam psychicznie.. wiekszosc z nas nie raz przez Pana G. plakalo... Co tydzien sa nowe rejestratorki, to jest jakis zart po prostu! Radze z calego serca omijac!!!

Podobno.wazna

Ta cała firma to jedna wielka porażka. Dziewczyny są obrażane orzez szanownego Pana szefa, traktowane jak śmieci. Nawet jak będziecie się starać to i tak nie uda się wam zdobyć sympatii doktorka. Z początku będzie milutki a po paru dniach lub mają tygodniach zobaczycie jak się tam pracuje. Tym ktore jjeszcze tam pracują albo chcą tam pracować współczuję

Angel

Zaczynajac cala historie zwiazana z ta owa ,,poradnia .." w zyciu nie dam sie nabrac na takie cos... Wyslalam Cv kilka godzin pozniej dzwoni kobieta ze mnie zaprasza na rozmowe itp. Ok mysle ... Dostaje adres siedziby ... haha porazka totalna klonowa Katowice ok jade... Na miejscu dowiaduje sie ze Dr. Gniadek (od siedmiu bolesci cham i prostak ) nie widzial dokladnie mojego Cv ale mnie zatrudnia ... Mysle hmm dobra prezencja wystarczy bo wkoncu wszystkiego idzie sie nauczyc. Podpisuje umowe zlecenie w ktorej mowa o tym ze jak nie przyjde do pracy to za kazdy dzien nieobecnosci place mu 200zl.. ok mowie sie czlowiek zabezpiecza . Pierwszy dzien w pracy ul. Ligocka 31 katowice miedzy blokami , male i srednio zadbane miejsce .. pierwszy dzien ogladamy pokaz slajdow programu mMedica .. wszystko fajnie choc sam lekarz ,,wlasciciel tego bajzlu" nie ma o niczym pojecia tym bardziej o programach itp. Pan Dr Gniadek hmmm osoba pelna ,,zadufania w sobie " ,, on wie lepiej" i ,, Pani nie ma racji "! Praca na dwie zmiany od 7-15i 13-21... Dziewczyny ktore tam juz pracowaly m.in Natalia i Gosia to juz w ogole porazka anemiczne.. po 30razy sie cos powtarzalo mowilo a i tak nie dochodzilo ...Wielki mega plus dla Pani doktor Tyko-Kucia !! Bardzo mila wyrozumiala Pani doktor:) meeega szacun dla pielegniarki Pani Joli jedna z jedynych normalnych tam pracujacych. Teraz pare slow na temat samego pracodawcy ... Podobno pierwszy miesiac ( na tyle podpisuje sie 1 umowe) jest wporzadku ... moze nie do konca jesli dziewczyna nie da sobie ,,wejsc na glowe" to doktorek sie denerwuje ..Ja osobiscie pracowalam tam tydzien czasu i nie zaluje po poznalam fajne dziewczyny i fajnie spedzilam czas co do pracy ... tragedia!!!! Nie dajcie sie nabrac na pierdzielenie doktora po miesiacu bd kretynkami i idiotkami ... W ten sposob jak sa traktowane dziewczyny z wiekszym stazem (,5tygodni ) jest nie do pomysleni! Radze omijac z daleka! Tym samym tyczy sie umawianie przy rejstracji. . Kiedy masz umowiona wizyte na 9 czekaj juz przed 8 bys byl pierwszy w kolejce bo mozesz sie rejstrowac od 1h-1,5h ..

żenada
@Angel 17.11.2017 21:54

mścisz się bo zostałaś zwolniona po tygodniu "pracy" ponieważ delikatnie mówiąc miałaś średni zapał do pracy. Już sam wygląd wskazywał na to, że ta przychodnia to nie miejsce dla Ciebie, powinnaś się zatrdunić raczej jako hostessa w markecie - tam wystarczy makijaż i tipsy. Nie obgaduj dziewczyn które w przeciwieństwie do Ciebie w godzinach pracy zamiast plotkować zajmują się tym do czego zostały zatrudnione, nie są chamskie i wulgarne a to że puszczały mimo uszu Twoje uwagi świadczy jedynie o tym, że nie chciały się zniżyć do Twojego poziomu. Co takiego musiałaś im powtarzać po 30 razy skoro przez tydzień niczego się nie nauczyłaś a jedyne telefony które odbierałaś to nie od pacjentów a od chłopaka??

masakra
@Angel 17.11.2017 21:54

co za bzdury wypisujesz - przyszłaś do pracy w celach towarzyskich żeby poznać nowe , fajne dziewczyny i fajnie spędzić czas. To najlepiej świadczy o tym, co masz w głowie. a co do pracy - otrzymałaś najprostsze z możliwych i najmniej uciążliwe zadanie do wykonania - odbieranie telefonów a i tego nie chciało Ci się robić. Odbierałaś co 10-ty telefon do przychodni a przez większość dniówki wisiałaś na swojej komórce - rozmowy z chłopakiem i koleżankami oraz kilkanaście przerw na papierosa gdy tymczasem w rejestracji dziewczyny dwoją się i troją żeby obsługiwać pacjentów i nawet do wc nie mają czasu wyjść albo napić się herbaty, że o przerwie sniadaniowej nie wspomne. Nie musiałaś skakać po drabinie i przenosić ciężkich kartonów by dokopać się do kartotek, obsługiwać pacjentów, wysłuchiwać ich pretensji za nie swoje winy itd. i jeszcze narzekasz. ciekawe gdzie znajdziesz pracę w której nic się nie robi i bierze się za to jeszcze pieniądze. Poza tym lekarz nie musi się znać na programach informatycznych bo on jest od leczenia pacjentów a nie od obsługi rejestracji. Jakbyś miała choć kroplę oleju w głowie to najpierw byś pomyślała zanim coś napiszesz. Pomijam charakter doktora ale raczej osoba z twoją inteligencją i wykształceniem nie będzie krytykowała umiejętności zawodowych doktora medycyny

Była rejestratorka

Taka prawda niestety ja też tam pracowałam i ucieklam. Jak ktoś nie szanuje pracownikuw to niestety się ich traci. A na początku oczywiście udawanie ze ktos jest miły. Standart.

Malenka

Pracowałam dość długo w tej przychodni i to takt ze na początku wszyscy sa mili a potem człowieka zmieszaja z błotem. Nie warto.

monic

Witam, dzisiaj byłam na rozmowie w przychodni Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o przy ulicy Ligockiej 3A i szczerze mówiąc nie polecam ponieważ jak się okazało: - przychodnia jest w upadłości układowej, - co dziwne nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej od razu zapraszają na dzień próbny i od razu podpisujesz umowo zlecenie na miesiąc, - podpisując umowę jest paragraf, że jeśli nie dopełni się któregoś z obowiązków płaci się 200 zł, Dla zainteresowanych oferują stawkę 13zł brutto na godzinę. Praca na dwie zmiany od 7 do 15; od 15 do 21 od poniedziałku do piątku oraz w niektóre weekendy. Ja zrezygnowałam od razu jak się dowiedziałam, że przychodnia jest w upadłości i w umowie są kruczki prawne, ponieważ szukam pracy stałej a nie problemu czy pracy na chwilę.

Kama

Dostałam zaproszenie na rozmowę, ale jednak coś mnie tknęło, żeby poczytać opinie. Chyba nawet się tam nie pofatyguję.

Iza

Nie polecam pracy w tej placówce. Opinie pacjentów, które można znaleźć na Internecie dosyć mocno sprzęgają się z tym co dzieje się w tej przychodni.

Sekretarka

Również idę na rozmowę kwalifikacyjną ale czy warto po takich opiniach które przeczytałam ???

agula

Do mnie dziś i dzięki za opinię :) Niech se czekają :D

B

Hmm a w piątek dzwonili, że mam przyjść na rozmowę o pracę...to chyba już to przemyślałam

luxmed

potwierdzam bagno a państwo się nosi ze ho ho.kiedyś przyjdzie kreska na matyska

xxx

bagno a nie firma a (usunięte przez administratora) reprezentuje to bagno, daje przyzwolenie i sam tez robi z pracownikami co chce.

yyx

Źle to mało powiedziane.Nie życzę nikomu pracy w tej pseudo placówce. Personel odchodzi, lekarze odchodzą, wszystkich traktuje się jak śmieci, a jeśli jeszcze Was tak jeszcze nie potraktowano zapewniam,że to kwestia czasu. Mobbing, grożenie, i wyzwiska, które każda usłyszała od Szanownego Pana G. to już chyba na porządku dziennym. Dwie wykończone do granic możliwości koordynatorki leczące się u psychiatry i składki, które nie są opłacane pracownikom zatrudnianym na umowę zlecenie to również normalka dla tej placówki. Nie liczą się z nikim i z niczym, a niezliczona ilość komorników spowoduje w końcu zamknięcie tego cudownego punktu zdrowia, bo zmiana nazwy po raz czwarty już chyba nie przejdzie ;-)

zuzka

naprawdę tak tam jest zle?

xyz

Przez przychodnię przewijają się tłumy kandydatek na rejestratorki, które jednakże bardzo często nie zagrzewają miejsca na dłużej niż parę godzin, dni lub najwyżej tygodni. Warunki pracy i płacy nie powalają na kolana. Ponadto chodzą słuchy, że firma ma "pewne" problemy, a być może nawet jest w upadłości, więc hmm... zauważalna nerwowość szefostwa nie dziwi jakoś bardzo ;).

Pico

Super NZOZ

Zostaw opinię o NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ „Luks-Med.” Twoje Zdrowie Lekarze Specjaliści. sp z.o.o